Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Redding, FAQ

post 24-08-2005, 18:56
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

JET

Mam pytanie jak to zrobić, żeby dostać transport jetu do Redding? gadałem ze wszystkimi, dowiedziałem się że Jet transportuje rodzina Mordino do Redding, rozwaliłem ich, Stables w pył posłałem, nawet naukowców, Myrona wywiozłem do NCR, odczekałem nawet pół roku i dalej w Redding dowiaduje sie że Jet przychodzi ale w bardzo małych ilosciach a w Vault City(Kryptopolis) radny Mclure prosi by zająć się to sprawą, i jakby nie wiem czy to jest quest bo jeśli tak to jak co można zrobić ?

Nie atrzymasz transportu Jetu do Redding nawet po wybiciu całego New Reno
Zeby zalatwic sprawe jetu w Redding trzeba zalatwic antidotum na jet i dac je doktorowi.

Melchior

Jest taki mały dzieciak w Reeding. Mówi, że nazywa się Melchior Junior(nie jestem pewny)a jego stary to czarodziej. Czy ma on co� wspólnego z tym mutantem z 4 poziomu Military Base?

Melchior z MMB to faktycznie ojciec tego dzieciaka z Redding, został porwany przez patrol Enclav'y i wykorzystany do prac wykopaliskowych w MMB, z czasem zaczął się mutowac i w końcu stał sie supermutantem. Zorientował się, że Enclava chce wybić supermutanty po uzyskaniu FEV i opuścić MMB, więc wykorzystał swoje magiczne moce... ;] do schowania broni dla supermutantów, aby mogły się bronić kiedy Enclava zdecyduje ich wybić... itd. - aktualna wersja Biblii Fallouta.

odznaka szeryfa

co i ile trzeba miec aby Szeryf z Redding pozyczyl odznake?

Szeryf nie daje odznaki ot tak sobie tylko wtedy jak wykonasz jego questy, i tu jest wlasnie problem z ktorym sie spotkales szeryf mowi ze jestes za slaby (mi tez to powiedzial) bo nie masz 10 levelu (tak bylo w moim przypadku - chyba 10...) polaz troche i pozabijaj jakies jaszczurki...

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Redding, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 10-12-2019, 16:09