Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Harold, Richard. Mark, Francine?

post 07-07-2009, 20:40
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 972

Takie pytanie, ludzie. Kim był Mark oraz Francine? W rozmowie z Haroldem w F1, ten stwierdza, że Mark został odesłany na powierzchnię, gdy już dostali się do Mariposy, zaś Francine (mogę się mylić) została zabita przez jakiegoś robota.
Czy jest o nich gdzieś jakaś wzmianka?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 07-07-2009, 21:45
Post #2

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

Prawdopodobnie odpowiedź na interesujący Cię temat znajdziesz tu (nie jestem orłem z języka Shakespeare'a, więc pewny nie jestem):
Fallout Bible - Planet Fallout
Na stronie wyszukaj (ctrl+F) wyrażenia "Francine".

Edytka:
Albo po prostu wpisz w Google "Mark Francine Fallout". Niestety, wszystkie wyniki wyszukiwania są w języku "zakanałowym".

Edytka 2:
Jednak (po przetłumaczeniu tekstu różnymi translatorami wspartymi przez moje nieliczne szare komórki) stwierdzam, że żadne źródło nie tłumaczy, co się stało z dwojgiem bohaterów tego tematu. Może trzeba by to pytanie zadać komuś bardziej kompetentnemu (np. Chris Avellone)?

Ten post był edytowany przez mbwrobel: 07-07-2009, 22:04
+Quote Post
post 07-07-2009, 22:46
Post #3

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

Ghoster, prawdopodobnie wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz w Biblii Fallouta. Po prostu otwórz i poszukaj tych imion, czy to w angielskiej wersji FB czy polskiej.
+Quote Post
post 07-07-2009, 23:44
Post #4

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 509

QUOTE(mbwrobel)
Może trzeba by to pytanie zadać komuś bardziej kompetentnemu (np. Chris Avellone)?
Albo Ausirowi ^_^ Mozesz tez poszukac na http://fallout.wikia.com , moze tam cos jest.
+Quote Post
post 08-07-2009, 10:29
Post #5

SHM-0
Group Icon

Fallout Bible - Planet Fallout

Niestety, zbyt wiele nie znalazłem.

Albo po prostu wpisz w Google "Mark Francine Fallout"

Także nic.

Ghoster, prawdopodobnie wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz w Biblii Fallouta. Po prostu otwórz i poszukaj tych imion, czy to w angielskiej wersji FB czy polskiej.

Przemęczyłem całą biblię parę razy, w tym przed chwilą 6, i nic. Tam chyba też tego nie ma.
W FB0 pisze:"Harold is not a ghoul, but he is a mutant. What happened to him inside the military base during his assault with Francine, Mark, and Richard Grey is unknown, but it is likely he was exposed to the FEV virus and changed. His last known memory after the attack was passing out then waking back up in the wasteland... changed."
Tu jest o nich wzmianka (także w Falloutach).

Albo Ausirowi  Mozesz tez poszukac na http://fallout.wikia.com , moze tam cos jest.

Niestety, także nic.

Może naprawdę trzeba to pytanie skierować to kogoś od Falloutów? W końcu ktoś historię o Haroldzie, Greyu, Marku oraz Francine musiał stworzyć, a skoro o dwóch ostatnich jest wzmianka, na pewno kimś byli i mają jakąś przeszłość.

EDIT:
Przepraszam. W 8 FB jest także wzmianka:
"What happened to the guy (Marc, I think was his name) who accompanied Harold into the military base? He said that Francine got killed by a robot and grey fell into a vat, but Marc just dissapeared. Did he make it out alive or did he perish along with Francine?

No one knows; the mystery of what happened to Mark has never been explained. He was wounded, returned to the surface, and Harold never went to look for him."
Jednak to zbyt wiele nie wyjaśnia.

Ten post był edytowany przez Ghoster: 08-07-2009, 10:33
+Quote Post
post 08-07-2009, 19:33
Post #6

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 130

Może po prostu taka jego rola, że znika i nic o nim nie wiadomo? Jest wiele postaci z F1, o których życiu po zakończeniu gry wiemy niewiele więcej :P. Nie spodziewałbym się wielkiej tajemnicy z serii "Mark wraca w F4 jako super żołnierz przetrzymywany przez dziesiątki lat w kabinie kriogenicznej " ;)
+Quote Post
post 08-07-2009, 21:04
Post #7

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 5 403

QUOTE(AoL_Rextor @ 09-07-2009, 03:59)
Może po prostu taka jego rola, że znika i nic o nim nie wiadomo? Jest wiele postaci z F1, o których życiu po zakończeniu gry wiemy niewiele więcej :P. Nie spodziewałbym się wielkiej tajemnicy z serii "Mark wraca w F4 jako super żołnierz przetrzymywany przez dziesiątki lat w kabinie kriogenicznej " ;)
*

Nie kracz, bo ktoś z Beth to zobaczy i F4 będzie kolejnym F$blivionem, ale tym razem z mrożonkami w roli wrogów i tłuczkiem do mięsa w roli broni.

A tak poza offtopem, to myślę, że historii tego gościa po prostu nie wymyślono, więc nie zna jej nikt z twórców Fallouta i jest to szeroko otwarta brama dla Fan Fiction.
+Quote Post
post 08-07-2009, 21:33
Post #8

SHM-0
Group Icon

A tak poza offtopem, to myślę, że historii tego gościa po prostu nie wymyślono, więc nie zna jej nikt z twórców Fallouta i jest to szeroko otwarta brama dla Fan Fiction.

Tego właśnie staram się dowiedzieć, bo chciałem to wykorzystać. xP
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-07-2019, 07:41