Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> I love Anime, hai! ^^, czyli ogólny temat animowy

post 17-01-2007, 15:57
Post #41

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 878

Hail the king!!!
Final Fantasy: Advent Children
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 30-01-2007, 00:34
Post #42

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 998

A tam nie znacie sie harem anime jest najlepsze a z tych "He is my master" :) Jest krotsze od Slayersow duzo krotsze :D
+Quote Post
post 11-02-2007, 22:06
Post #43

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Ciekawostka - AMV, w którym moje ulubione anime łączy się z piosenką mojego ulubionego barda. Całkiem nieźle dopasowane do tekstu.
KLIK
+Quote Post
post 11-02-2007, 22:55
Post #44

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

QUOTE (Wolv @ 11-02-2007, 20:21)
Ciekawostka - AMV, w którym moje ulubione anime łączy się z piosenką mojego ulubionego barda. Całkiem nieźle dopasowane do tekstu.
KLIK

Spodziewałem się profanacji, a tu proszę - fajnie to nawet wyszło.
+Quote Post
post 12-02-2007, 15:05
Post #45

Hammer Man
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 96

A ja sobie teraz oglądam Love Hina... Jeżu... to jest naprawdę niezłe ;)
+Quote Post
post 12-02-2007, 15:40
Post #46

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

No ba! To chyba moja ulubiona komedia romantyczna. A Kitsune rządzi! :wub:
+Quote Post
post 12-02-2007, 17:39
Post #47

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

QUOTE (wiraqcza @ 06-10-2006, 13:15)
@entrop - a widziałeś miyazakiego Nausicaa - valey of the wind? To jest dopiero film. Najlepszy z tych które widziałem.

wlasnie niedawno widziałem :) na prawde dobry, a przy tym post-apo :) zdecydowanie najlepszy Miyazakiego. A przynajmniej mi najbardziej się podobał
+Quote Post
post 14-02-2007, 00:02
Post #48

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 032

Podobno na Hyperze mają puścić Full Metal Alchemists :D
+Quote Post
post 28-02-2007, 15:24
Post #49

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 623

Czas chyba odświeżyć troszeczkę ten wątek:>

Ciekawi mnie czy ktokolwiek miał możliwość obejrzenia serii Berserk, osadzonej w ciężkich, średniowecznych klimatach. Seria anime ma około 25 odcinków i jest filmem jak najbardziej dla dojrzalszych widzów (choć i tak jest bardzo mocno ocenzurowany w sosunku do Mangi) - w kazdym odcinku rąbią się aż miło, i mimo odczuwalnego wieku filmu jedno jest nie do podważenia - klimat. Ciężki, przesączony złem, wyrachowaniem, niewdzięcznością. Nie ma tu cnych rycerzy, pięknych księżniczek porwanych przez złego czarnoksiężnika. Są zato niezwykle wyraziste postacie, intrygi i dążenie do spełnienia najskrytszych pragnień.. nawet tych które ciągną za sobą tysiące ofiar. Same historie demonów, to w jaki sposób powstały i czym się kierują, są po prostu niepowtarzalne - poznamy je jednaj jedynie z wyśmienitej Mangi (Anime pokrywa może z 1/4 historii, która wciąż, co ok. 2 tygodnie jest rozszerzana w nowych komiksach).

Albo Trigun, który na forum poświęconym klimatom post apokaliptycznym powinien jak najbardziej się pojawić. To w sumie film z trochę innej beczki, komedia połączona z akcją, która osadzona jest w świecie balansującym między westernem a pustynią popromienną. Mimo iż film okazuje się dość prosty, oparty na założeniu czystego dobra vs czyste zło, warto obejrzeć choćby pierwszy odcinek który jest nieźle jajcarski.

A z komedii ktoś dorwał się do Golden Boya? 6 odcinków przesyconych perypetiami erotycznymi nieudacznika na rowerze.. polecam jednak tylko wersję z tekstami po japońsku i napisami w ang - wyścigu laski na motocyklu z oszolomem na rowerku długo się nie zapomina;) Próby podrywu są nieprzeciętne i gwarantuję spadnięcie z krzesła ze śmiechu co najmniej 2-3 razy na odcinek.
+Quote Post
post 10-05-2007, 19:25
Post #50

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 398

Dziwne, że nikt nie odpowiedział na post czerwina, w końcu powyższe tytuły są jednymi z najlepszych w swojej klasie.

No cóż, ja mogę tylko pocieszyć posiadaczy pakietu AXN. Ta informacja pojawiła się już dawno, niemniej jednak warto o niej wspomnieć, bo pewnie mało osób nieinteresujących się anime o tym wie. Chodzi o to, że jeszcze w tym roku ma się pojawić w tym pakiecie kanał "Animax". Będzie można obejrzeć tam wiele świetnych anime, w dodatku bez zbędnej cenzury. Do Jericho będzie można dołączyć kolejne seriale z tych stacji :) .

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_progr...dcast_by_Animax

Fajnie by było z ich strony, jakby nas nie zasypali starociami, bo takie też w ofercie mają...
+Quote Post
post 14-05-2007, 20:38
Post #51

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 998

To tej wiosny z nowosci polecam
Nagasarete Airantou - harem anime calkiem wesole
Seto no Hanayome - komedia romantyczna z yakuza, w ktorej sa syreny :)
Romeo i Julia - po przerobce Monte Cristo naprawde spodziewam sie czegos dobrego. Animacja i muzyka nie sa tak powalajace jak u Hrabiego ale zapowiada sie fajna historia.

Golden Boy faktycznie uroczy, mialem go okazje obejzec na MTV (raczej nie naszym) :) Scena wyscigu z motorem jest dobra :D
+Quote Post
post 12-09-2007, 11:22
Post #52

aka. Kroffa
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 46

Do tytułów wartych uwagi zaliczyłbym zdecydowanie Texhnolyze, klimat mocno post-apo, naprawdę polecam.

Dodatkowo w Polsce wydawany jest Ergo Proxy, o którym też warto wspomnieć, bo też jest post-apo. Chociaż IMHO nie jest aż tak ciekawy jak Texhnolyze.
+Quote Post
post 19-11-2007, 14:07
Post #53

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 470

Simoun, The Melancholy of Haruhi Suzumia, Code Geass , Gungrave, Gravitation, Black Cat ,, Blue Gender, Blame!,Last Exile, Avenger.... i inne których tytułów nie pamiętam
Ech... było trochę tego :)
+Quote Post
post 19-11-2007, 14:16
Post #54

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Bawimy sie w archeologow?

Ja (skoro juz jest okazja) polece Wam Darker Than Black...

W skrocie: Na Ziemi pojawiaja sie dwie dziwne strefy, a razem z ich pojawiniem niektorzy ludzie otrzymuja rozne nadnatoralne zdolnosci. Ludzie Ci wraz z przyjeciem mocy zostaja pozbawieni uczuc, a ich mysleniem rzadz czysty racjonalizm... Za kazdorazowe uzycie mocy musza dokonac zaplaty (splacic kontrakt - dlatego nazywa sie ich kontraktorami). Zaplaty sa rozne - lamanie sobie palcow, palenie papierosow (przez osobe, ktora boi sie dymu tytoniowego), zaginanie rogow stron, a w przypadku najpotezniejszej kontraktorki - picie krwi dzieci ;] ...
Tak wiec kontraktorzy uznani za maszyny do zabijania zostaja wynajmowani przez rozne instytucje - CIA etc. Glownym bohaterem jest Hei, ktory wsrod kontraktorow zyskal przydomek Czarnego Zniwiarza...

No tyle... Caly pomysl z kontraktorami i Bramami (tymi strfami) jest bardziej pogmatwany, ale to trzeba ogladnac, zeby wszystko pojac...
+Quote Post
post 19-11-2007, 14:23
Post #55

SHM-0
Group Icon

QUOTE(Deat©hClaw @ 19-11-2007, 13:31)
Bawimy sie w archeologow?

Czasami miłe wspomnienia są lepsze niż średni seks z nieznajomą xD
btw: temat Anime przynajmniej dla mnie jest bliski memu sercu
Ja (skoro juz jest okazja) polece Wam Darker Than Black...

W skrocie: Na Ziemi pojawiaja sie dwie dziwne strefy, a razem z ich pojawiniem niektorzy ludzie otrzymuja rozne nadnatoralne zdolnosci. Ludzie Ci wraz z przyjeciem mocy zostaja pozbawieni uczuc, a ich mysleniem rzadz czysty racjonalizm... Za kazdorazowe uzycie mocy musza dokonac zaplaty (splacic kontrakt - dlatego nazywa sie ich kontraktorami). Zaplaty sa rozne - lamanie sobie palcow, palenie papierosow (przez osobe, ktora boi sie dymu tytoniowego), zaginanie rogow stron, a w przypadku najpotezniejszej kontraktorki - picie krwi dzieci ;] ...
Tak wiec kontraktorzy uznani za maszyny do zabijania zostaja wynajmowani przez rozne instytucje - CIA etc. Glownym bohaterem jest Hei, ktory wsrod kontraktorow zyskal przydomek Czarnego Zniwiarza...

No tyle... Caly pomysl z kontraktorami i Bramami (tymi strfami) jest bardziej pogmatwany, ale to trzeba ogladnac, zeby wszystko pojac...
*

Zupełnie nie wiem czemu, ale kojrzy mi się to z czymś. No nic, trzeba obejrzeć...
+Quote Post
post 19-11-2007, 14:46
Post #56

aka. Kroffa
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 46

Jakiś czas temu obejrzałem jeden odcinek (pierwszy) "darker than black", jakiś taki nędzny był szczerze mówiąc. Poza fajnym pomysłem z kontraktami nie wciągnęło mnie to za bardzo (czytaj: nie oglądałem dalej).
+Quote Post
post 19-11-2007, 15:04
Post #57

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Pierwszy odcinek jest delikatnie mowiac - dziwny...
Nie wiadomo poprostu o co chodzi...
+Quote Post
post 19-11-2007, 17:12
Post #58

SHM-0
Group Icon

Duża rzesza ludzi tak mówi o Anime jako o gatunku. Ignoranci -_-'
+Quote Post
post 22-11-2007, 14:34
Post #59

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 5 303

A oglądaliście Hellsing?Mi się to podobało.
+Quote Post
post 22-11-2007, 16:50
Post #60

SHM-0
Group Icon

Przybliż mi ten tytuł, a penie go obejrzę. Oczywiście jeśli opiszesz go w taki sposób, żeby mnie zainteresowało...
+Quote Post

9 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-11-2019, 04:45