Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> DARKFALL DEMO - komentarze, wrazenia, znalezione bledy, itp.

post 07-08-2006, 00:09
Post #21

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

Wspaniały mod. Właśnie ukończyłem demko drugi raz i stwierdzam, że bawiłem sie dużo lepeij niz przy Awakenie :). Naprawdę wspaniałe demko, DargH, czuję że pełna wersja Darkfalla będzie zachwycająca :). Życze ci powowdzenia w ukończeniu nowego moda.
Co do błędów w demie to nie będę się czepiał, kilka się znalazło, ale to chyba nieistotne gdy w produkcji full wersja?

Aha, plusy:
- świetne dźwięki broni, ich rozróżnienie - kawał naprawdę roboty przy tak dużej ilości broni
- podświetlanie pola przed komputerami i innymi sceneriami gdzie wymagane sa skille "repair" i sciene"
- zwroty akcji - naprawdę udane - bardzo mi się podobała Żwirówka z tymi Junkersami i Deathclawem oraz zaskoczylo mnie to okupowane Forsyath.
- wogóle walki - są wyważone niemal doskonale - przy taktyce typu: "huurra" nie da się powalczyc zbyt długo, ale wystarczy odrobina sprytu i mimo że cięzko to mozna wygrac z przeważającym przeciwnikiem - spacyfikowałem całą Obronę Cywilną w okupowanym Forsayth.
- tutoriale komputerowe - w klimacie i stylu Falloutowym - bardzo mi się podobały
- wogóle to podziwiam za ciekawe pomysły do moda :)

Jak mi co przyjdzie jeszcze do głowy to postaram sie napisac.

Ten post był edytowany przez Cubik: 07-08-2006, 00:20
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 07-08-2006, 10:23
Post #22

SHM-2
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 1 515

Grrrr... Byle do czwartku, byle do czwartku, byle do czwartku... Bo w czwartek kupuję nowego kompa. Ale kumpla już poproszę żeby zaczął zasysać demo. Swoją drogą, ostatnio dużo dem się ukazuje na scenie :)
+Quote Post
post 19-11-2006, 13:16
Post #23

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 556

Witam co mi się podobało w Darkfallu Demo hmm..... Po pierwsze bardzo soczyste są dzwięki wystrzałów i tu duży + w prawdzie Snipa strzela jak Shotgun ale i tak jest wypas. Co do misji to Super jest ta ze śledzeniem kolesia z kasyna który cały czas wygrywa. Podoba mi się też to że nie ma sie odrazu 120 misji do wykonania i nie wiadomo za którą sie brać tylko jedna misja wynika z 2. Co mi się jeszcze podoba hmm to chyba to że w jednym mieście jest dużo misji i z wieloma Koleciami da sie pogadać.
Teraz ta przyjemniejsza strona czyli krytyka no to tak po 1 nie podobają mi się te źle powycinane Bronie po 2 Rzeczy z falla 1 i 2 też nie są za ładne nie pasują do tej grafiki grafika w fallu 1 i 2 była bardzo surowa w FT jest bardziej dorpacowana itd i nie podoba mi się łączenie grafik. Po 3 nie wiem czy to Bug czy tak było zamierzone ale w misji gdzie trzeba uratować Córke barmanki gdy zaatakujemy Strażników jej pilnujących ona nas atakuje..... Nie wiem czy to bug ale nie za bardzo mi sie ta akcja podobała i długo mi zeszło zanim doszedłem do tego ze musze wykończyć strażników a ona wtedy sie do mnie dołączy.. To chyba tyle bo dalej jestem w trakcie przechodzenia Demka ale ogólnie robi dobre wrażenie oby tak dalej.... :)

Ten post był edytowany przez Marshal Bry: 19-11-2006, 13:19
+Quote Post
post 20-11-2006, 00:30
Post #24

Wieczny Malkontent
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 290

Ja własnie zassałem i testuje.

Z wykrytych błędów to kilka dziur na mapie, wrodzy "pacjenci" i straszliwy poziom angielskiego. Ja rozumiem ogrniczone słownictwo, ale to jest zgroza po prostu - i nie biega o literówki, ale o zwroty tłumaczone dosłownie na zasadzie "thank you from the mountain" (z góry dziękuje... według niektórych) i porażające błędy gramatyczne.

Niestety, choćbym nie wiem jak się starał, to gram jedynie z poczucia obowiązku - tak mi Tacticsowy silnik obrzydza waszą chwalebną robotę :(

Btw - DargH, Ty chyba szukałeś kiedyś osób, które lubią grac "nie tak jak twórca planował", otóż wziąłem na początku taga na Traps i przy uzyciu "przydziałowych" min rozwaliłem tego szpona na początku... okropnie się zawiodłem, bo dostałem 24 expa :unsure:
+Quote Post
post 21-11-2006, 15:09
Post #25

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

QUOTE (Mef @ 19-11-2006, 23:45)
Ja własnie zassałem i testuje.

Z wykrytych błędów to (..) straszliwy poziom angielskiego. (..) zwroty tłumaczone dosłownie na zasadzie "thank you from the mountain" (z góry dziękuje... według niektórych) (..).

A ja tego rodzaju teksty potraktowałem jako zamierzony fajny żart ze strony twórców moda. Nie pomyślałem, że to błąd :unsure:
+Quote Post
post 21-11-2006, 23:33
Post #26

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

No wersja angielska w demie to porazka. Ale trudno. Stalo sie. W pelnej wersji obiecuje poprawe :) Juz widoczna ;)

Co do min i deathclawa - skoro sie da to dobrze, swoboda jest :) a xp malo bo gracz ma byc podobnie jak w awaken nastawiony na questy i misje a nie na tluczenie killsow :) ale zwieksze napewno bo szpon to silny przeciwnik i jakas nagroda sie nalezy...
+Quote Post
post 22-11-2006, 01:01
Post #27

Wieczny Malkontent
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 290

Może żeby nie kwasić tak założeń (mały exp za przeciwników) to w ramach nagrody za szpona jakis ajtemik?

Drugie co mnie poraziło - fanatycy w kościółku (konkretniej to strażnicy i klecha) mają za dobry sprzęt... Zamiast wymóc na mnie odpuszczenie sobie, to dali mi 2 mosbergi i granat plazmowy - troche za duży przeskok z jakichś kijowych pistolecików... Może lepiej by było wieżyczkę schowaną postawć?

A i jeszcze ten tekst, że "kolejna robota", i cośtam o koneksjach itp - taki wymuszony mi się zdał... nie mówiąc, że z perspektywy gracza to akurat była pierwsza robota :P
+Quote Post
post 16-03-2009, 01:13
Post #28

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 656

A ja zauważyłem, że po zakończeniu zadań nie dostałem kasy. Itemki wpadały, a kasa nie :/ ani 500 od barmanki, ani 2k od burmistrza.
Ktoś też tak miał?
+Quote Post
post 16-03-2009, 19:41
Post #29

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

Nekrofile są wśród nas :P . Ale skoro już mamy trupa odgrzebanego i z grubsza otrzepanego z nawarstwiającej się od niespełna trzech lat gleby, to i ja dorzucę swoje trzy grosze, by nieboszczykowi image poprawić. Mianowicie mam taki problemik: Instaluję FT, później Darkfalla, a następnie path spolszczający (bo lubię po polsku ;) ). Demo się elegancko odpala, lecz - niestety - po angielsku. Dodam, iż wszystko instalowane jest w prawidłowych ścieżkach dostępu.
+Quote Post
post 16-03-2009, 19:51
Post #30

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 656

Hmm... nie zwróciłem uwagi na datę ostatniego posta :P Cóż, refleks to ja mam :P
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24-07-2019, 03:51