Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wyznawcy Sulik'a

post 26-09-2009, 00:39
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 508

Planuje założenie grupy ,narazie to tylko taki luźny pomysł.

Zacznijmy od tego czym charakteryzować się będzie gang - bo będzie to dość osobliwe.
Każdy nowy aspirant będzie zobowiązany do wypełnienia jakiegoś zadania ,którego celem będzie sprawdzenie przydatności kandydata(będzie to najprawdopodobniej jakieś brutalne zabójstwo). ;]
Wyznawcy Sulik'a będą żyli jak plemię osiedlając się w miejscach wybranych przez wodza ,które oczywiście będzie się co jakiś czas zmieniać. Jedynym dochodem organizacji są brutalne zabójstwa i polowania. Wyjątek stanowią crafterzy ,którzy mogą produkować broń białą/miotaną oraz pancerze na użytek plemienia.

W ramach organizacji będzie przewidziany system rank. Awans możliwy będzie poprzez organizowane co jakiś czas wewnątrz plemienne walki.

1)Łowca
2)Starszy Łowca
3)Wojownik
4)Członek Rady
5)Wódz

Do podstawowych zasad należą:

-wykazywanie potępienia względem skomplikowanych urządzeń/technologii.
(wyjątkiem jest radio ,które czcimy :D )

-rekrutowani są jedynie wojownicy i to w pierwotnym tego słowa znaczeniu-wyszkoleni w walce na pięści ,bronią białą i miotaną(typu noże)
i wcześniej wspomniani crafterzy tego typu uzbrojenia.

-zakaz używania jakiejkolwiek broni palnej,energetycznej,ładunków wybuchowych.
(dotyczy to też naszych ewentualnych niewolników)

-nigdy nie opuszczamy miejsca walki- albo giniemy albo odchodzimy ze skalpami przeciwników.

-władze nad plemieniem sprawuje ten kto ma najwyższy stopień z aktualnie przebywających na pustkowiu.

------Narazie tyle ,bo wątpię ,żebym znalazł chociaż parę osób gotowych zrezygnować z minigun'ów/laser rifle'ów.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to niech pozostawi po sobie ślad w temacie najlepiej z numerem gg.

Oczywiście słuchawki+mic BARDZO mile widziane ,ale powiedzmy ,że to nie jest wymóg.

Ten post był edytowany przez Yanglegend: 26-09-2009, 17:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 26-09-2009, 00:43
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: SPAMER
Nr użytkownika: 10 538

Bardzo oryginalne i klimatyczne podejście ;D

Rozumiem dzida, tarcza, na ring i do boju! :P

Fajna sprawa, lecz ja wole więcej technologii ;D
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:07
Post #3

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

No i takie pomysły mi się podobają. Bardzo ciekawa koncepcja, mam nadzieję, że Ci się uda znaleźć członków "gangu" :)
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:15
Post #4

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 481

Jeśli ruszasz z tym po wipie, prawdopodobnie dołączę, póki co nikt ciekawszego pomysłu nie przedstawił.
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:20
Post #5

SHM-0
Group Icon
Grupa: SPAMER
Nr użytkownika: 10 538

Polak, nie kłam ;D

Wróćmy do tematu o wielkim zjednoczeniu a następnie przeczytajmy ten post polaka ;D
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:27
Post #6

SHM-0
Group Icon

Tak jak mówiłem proszę o dane kontaktowe(najwygodniej gg) osób zainteresowanych ,może być na pw.
+Quote Post
post 26-09-2009, 18:03
Post #7

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 509

QUOTE(Yanglegend @ 26-09-2009, 00:39)
Każdy nowy aspirant będzie zobowiązany do wypełnienia jakiegoś zadania ,którego celem będzie sprawdzenie przydatności kandydata(będzie to najprawdopodobniej jakieś brutalne zabójstwo). ;]
Jakos brutalne zabojstwo nie kojarzy mi sie z Sulikiem. Zabojstwo - ok. Ale zeby specjalnie wymyslne to juz nie...
QUOTE(Yanglegend)
Jedynym dochodem organizacji są brutalne zabójstwa i polowania. Wyjątek stanowią crafterzy ,którzy mogą produkować broń białą/miotaną oraz pancerze na użytek plemienia.
Jesli juz pancerze to tylko lekkie!
QUOTE(Yanglegend)
-zakaz używania jakiejkolwiek broni palnej,energetycznej,ładunków wybuchowych.
(dotyczy to też naszych ewentualnych niewolników)
Niewolnikow? Jakich niewolnikow? Przeciez Sulik potepial niewolnictwo - jego siostra zostala porwana przez lowcow i (jesli miala szczescie) sprzedana. Raczej powinniscie miec w statusie, ze kazdy czlonek plemienia winien pomagac niewolnikom i zwalczac lowcow.
+Quote Post
post 26-09-2009, 18:54
Post #8

SHM-0
Group Icon

QUOTE(el_g @ 26-09-2009, 18:03)
1Jakos brutalne zabojstwo nie kojarzy mi sie z Sulikiem. Zabojstwo - ok. Ale zeby specjalnie wymyslne to juz nie...
2Niewolnikow? Jakich niewolnikow? Przeciez Sulik potepial niewolnictwo - jego siostra zostala porwana przez lowcow i (jesli miala szczescie) sprzedana. Raczej powinniscie miec w statusie, ze kazdy czlonek plemienia winien pomagac niewolnikom i zwalczac lowcow.
*

1.Brutalne zabójstwo nie kojarzy Ci się z Sulikiem ? ;] Oczywiście nie wiem jak grałeś w F2 ,ale chyba każde zabójstwo 5 kg młotkiem jest dość drastycznym widowiskiem.

2.Nie traktuj wszystkiego tak dosłownie. Sulik w nazwie tematu ma tyle do mojej organizacji ,że mi osobiście właśnie kojarzy się z pierwotnym i prymitywnym wojownikiem. Bez żadnej głębszej idei w tym temacie.

Zresztą to czy gang będzie nosił właśnie taką nazwę jak temat jest jeszcze nie postanowione.

Jesli juz pancerze to tylko lekkie!

Niewolnikow? Jakich niewolnikow? Przeciez Sulik potepial niewolnictwo - jego siostra zostala porwana przez lowcow i (jesli miala szczescie) sprzedana. Raczej powinniscie miec w statusie, ze kazdy czlonek plemienia winien pomagac niewolnikom i zwalczac lowcow.

Oczywiście możesz sobie założyć gang i wtedy takie zasady dyktować ,ale od mojego poletka wara. ;]

Ten post był edytowany przez Yanglegend: 26-09-2009, 18:59
+Quote Post
post 26-09-2009, 19:19
Post #9

SHM-1
Group Icon

Więc zmień nazwę. el_g słusznie zauważył, że ta jest trochę nieadekwatna. O ile założenia gangu bardzo mi się podobają, to rzeczywiście sugerowałbym coś bardziej adekwatnego.

Zaś co do samych pancerzy, według mnie odpada tylko tesla i combat armor. Metal cały czas pasuje mi do straszliwego skur**ekhm z młotem. Tesla i combat są związane z zaawansowaną technologią więc siłą rzeczy odpada :)

Ale wara od poletka to nie tutaj. Zakładasz temat właśnie po to, by ludzie mogli się nań wypowiedzieć.
+Quote Post
post 26-09-2009, 19:40
Post #10

SHM-0
Group Icon

Wypowiedzieć jasne ,ale nie w formie "musisz zmienić to i to ,bo moim zdaniem...". ;]

Co do tesli i combat armora to my proste chłopy nie odróżniamy tego od brahminowej skóry ,się nosi co jest.
Zresztą zainteresowanie jest nikłe ,więc dalsze teoretyczne przepychanki nie mają sensu. Jak się nie zbierze 10+ konkretnych osób to się nawet nie będę po wipe'ie tego podejmował. ;]

Edit:
  Więc zmień nazwę. el_g słusznie zauważył, że ta jest trochę nieadekwatna. O ile założenia gangu bardzo mi się podobają, to rzeczywiście sugerowałbym coś bardziej adekwatnego.

Zresztą to czy gang będzie nosił właśnie taką nazwę jak temat jest jeszcze nie postanowione.

Ten post był edytowany przez Yanglegend: 26-09-2009, 19:42
+Quote Post
post 26-09-2009, 19:46
Post #11

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

"Raczej powinniście" to raczej nie "musicie"...

Co do tych brutalnych morderstw - nawet tym pięciokilowym młotem można zabić humanitarnie - a bestialsko nożyczkami do paznokci, jeśli się postarasz. Mnie też to założenie średnio się podoba - bo to zalatuje playerkillerstwem. Niczego jednak nie każę ci zmieniać, żeby to było jasne - tylko wyrażam swoje zdanie.
+Quote Post
post 26-09-2009, 19:50
Post #12

SHM-1
Group Icon

Ja rozumiem, jedynie daję do zrozumienia, że rzeczywiście warto zmienić nazwę.

Dwa - el_g nie użył słowa "musisz" :)

Trzy - Według mnie nie powinieneś olewać tego pomysłu nawet, jeżeli zainteresuje się garstka. Mając odrobinę szczęścia i zacięcia, z pewnością uda Ci się zrekrutować nowych członków w trakcie gry.

Z moich pomysłów, skoro nie będziecie używać broni palnej itp, moglibyście poprosić adminów, żeby zmienili wam skiny na te tribalowe :) Wątpię aby to był duży problem. Oczywiście to tak na przyszłość, gdyby się udało :)
+Quote Post
post 26-09-2009, 20:19
Post #13

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 9 955

QUOTE(Tommy_gun @ 26-09-2009, 19:50)
Z moich pomysłów, skoro nie będziecie używać broni palnej itp, moglibyście poprosić adminów, żeby zmienili wam skiny na te tribalowe :) Wątpię aby to był duży problem. Oczywiście to tak na przyszłość, gdyby się udało  :)

Nie będą mogli nosić armorów. Druga sprawa, że jak się w grze sulikowi dawało pancerz to nie zmieniał wygląda, a mimo to nosił go.
+Quote Post
post 26-09-2009, 20:45
Post #14

SHM-1
Group Icon

Chodzi mi o to, żeby bez armorow nie biegali w bluesuitach.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-12-2019, 13:46