Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Spis i charakterystyka naszych postaci., Kto w czym i gdzie pomoże?

post 22-09-2009, 19:30
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Hej. Pomyślałem, że taki temat się przyda. Piszcie tutaj o swoich postaciach, oraz co mają do zaoferowania innym graczom. Piszcie również gdzie można je spotkać :)

Nie chodzi mi o to, jakie macie super fajne buildy, tylko w jaki sposób początkujący, lub ludzie w potrzebie mogą uzyskać pomoc. Dla przykładu:

TommyTheGun

Armorer [2]
Gunsmith (Small Guns) [2]

Każdemu, kto przyniesie mi składniki, lub też ich część (dzielę się tym co mam) mogę zrobić broń lub pancerz.

Ponadto służę pomocą jeżeli macie jakieś wątpliwości. Nie wiem wszystkiego na temat gry, ale często odpowiedzi na nurtujące pytania znam :)

Mogę też pomóc zupełnie początkującym w kwestii zdobycia pierwszej broni, zrobienia namiotu itp.

Nie jestem warriorem tylko crafterem, więc ze mszczeniem się na PK i oczyszczaniem miast już gorzej, ale chętnie dołączę się do wycieczek zorganizowanych - mam 6pkt charyzmy.

Znajdziecie mnie głównie w okolicach NCR, czasem Hub i Junktown, rzadziej San Francisco.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 22-09-2009, 19:37
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 972

Okolice Redding i inne niebezpieczne rejony. Postać to pk bezsneakowy i energy expert 3 (Rzecz jasna fellow gangerzy też pomogą, Armorerzy 2 i 3, small gunerzy 1 i 2) Co mogę względnie fast załatwić? Jakiś armor (waciak albo coś lepszego, zależy jak leży :D), Small gusny, energy guns i small cellsy. Chętnie też pomogę utrzeć nosa co wredniejszym maderfakom. Jakby mnie nie było, to poprośta o pomoc Tathagate lub Nathaniela.

Ten post był edytowany przez Havoc87: 22-09-2009, 19:39
+Quote Post
post 22-09-2009, 20:10
Post #3

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

cubik2k

Armorer [1]
Small gunsmith [2]

Uleczę rannego, zlikwiduję weakening lub poskładam kości do kupy.
Zrobię za surowce przedmioty, ammo lub broń a także pancerze (każdy rodzaj skórzanego) dla początkujących.
Udzielę pomocy materialnej a także poradzę jak poruszać się w grze.
Zabiorę na wycieczkę krajoznawczą.
Pogadam, powygłupiam się i dołożę wszelkich starań aby było dużo roleplay :D

Crafter, lekarz, warrior i czasem animator w jednej osobie. Służę rozmaitą pomocą.

Bywam najczęściej w okolicach Boneyard, Hub, Juntkown, NCR ale zapuszczam się również w dalsze zakątki świata!
+Quote Post
post 22-09-2009, 22:49
Post #4

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 232

Frozen Mind

Na razie sobie nie mam co zaoferować. Postać miała być warriorem (small guns), ale na razie amunicji nie mogłem załatwić do znalezionej broni.

Co do oferowania to obstawa, jak juz będę miał jak to zrobić. Charyzma 6, bo z tego co słyszałem, potrzebna do organizowania grup.

Ostatnio do spotkania w NCR.

Ten post był edytowany przez (-[PREDATOR]-): 22-09-2009, 23:00
+Quote Post
post 22-09-2009, 23:48
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 859

Postać świeżutka, ale już coś tam chapnęła.

Small guns - doctor.

Raczej paker i strzelacz, niż leader grupy, ale po pewnym czasie się wyrobi.

Chętny do wspólnej gry, bo samemu nie jest za łatwo, co utrudniają bezmózgie patałachy strzelając do wszystkiego co się rusza w miastach...

Znaleźć można wszędzie, ostatni przystanek to Hub.
+Quote Post
post 23-09-2009, 00:00
Post #6

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

A jaki nick?? Gwoli scislosci moje nicki to: Major Major, Havoc87PL i Havoc87BAD.
+Quote Post
post 23-09-2009, 08:56
Post #7

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 471

Mój Nick to Herman :)

Profesje jakie posiadam to

2)Smal Guns
1)Armor

Hmm. co mogę zaoferować ?? pomyślmy na pewno dobre towarzystwo Amunicje Skórzane pancerze mam już dobrze rozwiniętą postać więc troszkę już nazbierałem

Ps.Mam zaplecze gospodarcze wiec jak ktoś szuka możliwości produkcyjnych to w miarę możliwości pomogę Kana 44

(IMG:http://srv128.odsiebie.com/MTI1MzY5NDM5MA==/MTI1MzY5NTEzMDQucG5n/Dorobek%20Hermana.png)

Ten post był edytowany przez Herman: 23-09-2009, 10:37
+Quote Post
post 23-09-2009, 09:04
Post #8

SHM-0
Group Icon

A, sorki. Mój nick to John Combine.

Swoją drogą, wiem że to byłoby ogromnie dużo pracy, ale gdyby admini zainteresowali się roleplayingiem choć odrobinę lub przynajmniej zrobili jakieś reguły na PK, to byłoby sto razy lepiej.
+Quote Post
post 23-09-2009, 13:51
Post #9

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 850

DrapiChrust
Na razie cienias, medyk, lekarz. Docelowo dojdzie do tego lekki craft (zbroje skórzane/prosta broń, ammo)
Obecnie jestem koło BoS. Z reguły znaleźć mnie można w okolicach Klamath
+Quote Post
post 23-09-2009, 14:20
Post #10

SHM-0
Group Icon

Siedzi ktoś z Was teraz w grze?

Ja jestem w Hub póki co, ale jak kto chętny na szlajanie się to szybcikiem dajcie znać.
+Quote Post
post 23-09-2009, 14:27
Post #11

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 471

Odpal radio na kanale 44 :)
+Quote Post
post 23-09-2009, 14:43
Post #12

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Aczkolwiek to nie jest temat do umawiania się. Więc prosiłbym zachować tutaj porządek jakiś.
+Quote Post
post 23-09-2009, 19:22
Post #13

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 600

SH_Serath to ja. Najczęściej jestem w NCR, czasami pokręcę się po świecie ale nie na dłużej. Jeżeli chcecie pogadać, powygłupiać się czy coś, walcie śmiało. Radyjo chyba zgubiłem ale jak coś to kanał 44 :)
+Quote Post
post 23-09-2009, 22:40
Post #14

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 9 955

Jestem w okolicach Klamath i Den, nie mam już gdzie broni wpychać także kto chce niech da mi znać. Small guns głównie, ale jakiś laser też się znajdzie.
+Quote Post
post 24-09-2009, 15:41
Post #15

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Nick : szyszunia

okolice VC
+Quote Post
post 10-10-2009, 18:50
Post #16

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 607

Moja postać to DoktorLubicz, aktualnie 6 level. Profesja: Doctor[2]. Poza tym, za level albo dwa, będę w stanie robić shotguny, kurtkę skórzaną czy 10mm pistol.
Do tego, jak uda mi się wreszcie skombinować First Aid Booka i/lub materiały typu Doctor's Bag, będę w stanie produkować stimpaki :)
Tagi: Small Guns, Doctor, First Aid.
Siedzę głównie w okolicach NCR, ale teraz, z ciekawości, polazłem do Vault City.
Niestety, mam ostatnio pecha - zabiły mnie... Brahminy, bo w trakcie walki z nimi wywaliło mi net... Innym razem zginąłem przez głupie wybuchy w NCR. A First Aid Book zakosili mi w NCR, jak sąsiadka przyszła pogadać, a ja akurat grę włączoną miałem...
Niemniej nie zrażam się tym i staram się każdego dnia uczynić wastelandy chociaż trochę lepszym miejscem :)
+Quote Post
post 30-11-2009, 00:22
Post #17

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 743

*peace people*

Nick: Parano

Urodzony w San Francisco, po długiej i niebezpiecznej podróży przez pustkowia osiadłem w New California Republic.

Wolny strzelec. Podróżuję, handluję, potrafię wykonać niezłe pukawki w warsztacie. Specjalizuję się w lekkich broniach. Dla odprężenia poluję na radskorpiony i bandytów.

Jeśli masz problem ze zdobyciem skór na namiot, zgubiłeś młot albo uzbierałeś garść kapsli na pierwszy pistolet to odszukaj mnie w NCR.

Pytaj o Parano, gościa w czarnej skórze, ze strzelbą i wiernym psem przy nodze.

Ten post był edytowany przez Parano: 30-11-2009, 00:24
+Quote Post
post 30-11-2009, 17:02
Post #18

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 311

Nick: Wichura (i żaden inny)

Miejsce: asteroida Gwardii Kosmo... tfu, głównie NCR, Hub, Boneyard, rzadziej Junktown (rzadziej, bo to sympatyczne miasteczko stało się ostatnio areną dla pryszczatych gówniarzy i staram się omijać), ale generalnie szwendam się po całej mapie w twarzowej skórze i z wierną szuflą w garści oraz Desert Eaglem w drugiej. Poprawiono chyba dźwięk strzału tej broni, przypomina nieco .223 Pistol, co czasem mnie zwilża.

Specjalizacja: brak, jeden ludzik oznacza rezygnację z osiągnięcia mistrzostwa w jakiejkolwiek dziedzinie, w zamian za pewną samowystarczalność. Umiem zrobić skórzaną kurtkę, jakieś podstawowe pukawki i amunicję, narzędzia, nieco broni białej. Jeśli masz ochotę na coś, co akurat noszę na sobie, nie musisz trudzić się ubojem, wystarczy poprosić - podzielę się, gdyż z reguły mam co najmniej jeden zapasowy fant z aktualnie noszonych. Nie oczekuję zapłaty w kapslach czy towarach od ludzi, którzy kiedyś mi pomogli i lepiej nie znieważać mnie podobnymi propozycjami. Jeśli poczujesz się lepiej przekazując mi jakieś graty - przyjmę, ale licz się z tym, że niebawem porozdaję co tylko nie będzie mi niezbędne.

Hobby: pomaganie świeżakom i wszystkim, którzy pomocy potrzebują, a nie są głupcami lub chamami bez szkoły. Mogę wtajemniczyć w pierwsze FOnline'owe kroki, dać skóry na namiot i jakiś zestaw startowy, poradzić to i owo, nawet zabrać na ustawkę z krowami czy skorpionami (wysoki Outdoorsman i konsekwentnie wybierane Pathfindery czynią ze mnie szybki, choć mało pojemny środek lokomocji - 3 CH). Choć w zasadzie wolę łazić sam, odkąd najmocniejszym przeciwnikiem na jakiego trafiłem było pięć moleratów.

Kolejna zmiana, pozornie kosmetyczna, ale nie do końca - zmieniłem bandę z "Vault Cośtam" na "NCR 200s" (tak przynajmniej podaje terminal). W sumie prawie to samo, ten sam typ bazy, ludzie powszechnie znani i rozpoznawani. Ale zupełnie inaczej się prztyka, słysząc "dobrej zabawy" zamiast "znowu bieda, nic nie mamy". "Prawie" robi wielką różnicę :>

Ten post był edytowany przez jonas: 17-12-2009, 12:00
+Quote Post
post 01-12-2009, 09:09
Post #19

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 80

Jak go wołają?: Lord Raien

Gdzie?: NCR, rzadziej BH, Junk, New Reno i SF, a przede wszystkim to ostatnio baza, gdzie oddaję się czasochłonnej pracy na rzecz gangu i obmyślam sprytne plany podbicia przynajmniej połowy tego świata.

Co potrafi?: Armorer [3] czyli crafter najlepszych dostępnych armorów w grze, dodatkowo umiem walnąć porządnie serią z miniguna czy też z bazooki, naprawić broń zbroję itp.

Czym się zajmuje?: Ostatnio crafting na potęgę, lider gangu Team Handsome, który zrzesza wspaniałe osobowości tego świata, bliska współpraca z sojusznikami z Guardians (tych prawdziwych), snucie (razem z innymi) wielkich i ambitnych planów zbudowania prawdziwej potęgi na pustkowiach, w wolnym czasie pomoże nowemu graczowi przeżyć kilka pierwszych minut, oraz lubuje się w strzelaniu do "Było Bardzo Super" gangu (zwłaszcza jeśli pierwszy zostałem zaatakowany, wczorajszy bilans 4:0 dla nas)

Plany na przyszłość?: Skończyć ten cholerny crafting i zacząć prawdziwą zabawę oraz podbić przynajmniej połowę tego świata.
+Quote Post
post 01-12-2009, 18:30
Post #20

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 86

Nick: Raptor

Prof. - w przyszłości Big Guns, ich crafting oraz armorer.

Na razie zaczynam, nie mam ulubionego miejsca, ale w przyszlosci osiedle sie zapewne kolo NCR :P

Gram niewiele, ale jak ktos mnie spotka to udziele rady albo pomoge finansowo w miare mozliwosci :D
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 07:44