Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Artwork Fallout 3 <cz.4>

post 23-05-2007, 00:32
Post #21

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

A czyż nie podnoszę głosu, że takie proste klimaty jak w MadMaksie (konkretnie to w MM3 ale też i MM2) czyli dziwne ciuchy, fryzury itp to jeden wielki banał jest?

Owszem - przyznam się - jestem zdecydowanym fanem pokazywania postapo/postnuke z pozycji osoby wymiotującej po napromieniowaniu - niż z pozycji modnisi w starych szmatach, lub pakera w skórzanej kurtce.

No coż - kwestia gustu :P

EDIT:
@Micro
Obawiam się, że Bethesda zrobi takie klimaty z wyrachowaniem. Czyli coś w stylu filmu "Wodny Świat" - wszystko takie cacy i dopieszczone. Wolałbym już aby to było w stylu "Apokalipsy według Pana Jana".

Choć to może zły przykład - bo mieszam tu grę komputerową, film i książkę :P

Ten post był edytowany przez Squonk: 23-05-2007, 00:39
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-05-2007, 00:39
Post #22

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 309

Hmm. A to tylko obrazek ;)
Stawiam, że koleś w pancerzu, który leży to jakaś odmiana super mutanta, może jakiś half-mutek w stylu tych z PnP? Kto mówił, że B. zachowa kanon?
+Quote Post
post 23-05-2007, 00:39
Post #23

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 667

Ten samochod, chyba mam jednak 2 osie ;) (tak mi sie przynajmniej wydaje). A co do calego artworka to niech malkontenci mowia co chca (a raczej dalej gadaja, ze jest do kitu :P), ale mnie sie ten artwork bardzo podoba i jak dla mnie trzyma klimat, z reszta jak wszystkie do tej pory :rad:

PS. Panowie to sa tylko arty, z wieksza krytyka poczekajcie, moze chociaz do teasera (najlepiej do dema/bety, ale to chyba niemozliwe) :ph34r:
+Quote Post
post 23-05-2007, 00:43
Post #24

Schronowy Inżynier
Group Icon

A może to kosmita??? :D Albo coś tak jak w książce J.A.Zajdla "Cylinder van Troffa" - ten koleś w "pancerzu" to kosmonauta z bazy orbitalnej na Marsie, która straciła łączność z Ziemią w 2077 roku. Teraz wrócił na Ziemię i został :krzeslo: przez tych typków :D

A kłóćcie się tu sami - idę sobie poczytać nowy numer Science Fiction niż dywagować nad tym - przeklimatycyzowanym artem :lol:

I nie za bijcie mocno KenieG'o ;)
+Quote Post
post 23-05-2007, 00:45
Post #25

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 487

Ten mutant wygląda jak predator. Powiem jeszcze tylko ze na obrazku jest pipboy ukryty dosc dobrze ;)
+Quote Post
post 23-05-2007, 07:40
Post #26

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

Popatrzcie, to miasto to Seattle. :> Mój dom.
+Quote Post
post 23-05-2007, 07:53
Post #27

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 317

QUOTE(Quinn @ 23-05-2007, 06:55)
Popatrzcie, to miasto to Seattle. :> Mój dom.
*

Po czym wnosisz?
+Quote Post
post 23-05-2007, 09:05
Post #28

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Co do sześciokołowego krążownika szos powiem tyle herezje .. :D
po pierwsze jeśli mowa już o budowie tego samochodu to nie widac tam ani jednej "osi " Ja widzę dwie pół-osie co już teraz jest ogólnie standardem :)
Więc nie wiem o co tyle krzyku.

Co do samego obrazka to nie jest najgorzej .. przynajmniej lepszejszy od Kapitolu .

+Quote Post
post 23-05-2007, 09:06
Post #29

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 288

Mi też ta leżąca postać od razu skojarzyła się z supermutantem, ale takim z FT :/ (tam też mutanty nosiły zbroje, a przynajmniej tak to wyglądało)
+Quote Post
post 23-05-2007, 09:38
Post #30

Maxi - Kaz
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 2

lezaca postac:
na pierwszy rzut oka bylbym przysiagl ze to mut ale, przygladajac sie jego glowie widac ze ma na czole "latarke" toz to wskazuje na PowerArmor, tylko reszta troche malo polerarmorowa ;P

jabot, gdzie ten pipboy?

Swoja droga nie zazdroszcze chlopaka z bethesdy, przeciez my to sie czepiamy najwiekszych piedol w ich kazdym dzialaniu ;P
+Quote Post
post 23-05-2007, 09:44
Post #31

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 82

mnie tam sie najbardziej podoba ten duży łeb świniaka po lewej :D

pip jest po lewej, pomiędzy samochodem a słupem z kopułą na górze
+Quote Post
post 23-05-2007, 09:46
Post #32

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Wiecie co, na tym obrazku jest jeszcze jedna ciekawa rzecz - to jest Kalifornia! Poogladajcie sobie zdjęcia tu: http://www.spaceagecity.com/googie/index.htm i porównajcie z nowym artworkiem. Wschodnie wybrzeże, zachodnie wybrzeże... zapewne za tydzień zobaczymy Chicago, albo inne Houston ;)
+Quote Post
post 23-05-2007, 10:22
Post #33

SHM-0
Group Icon

Przeanalizujmy fakty dotyczące ciała na pierwszym planie:
1. Ciało leżące na pierwszym planie jest conajmniej półtora raza wyższe (gdyby stało) niż ludzie stojący przy nim, więc na człowieka mi to nie wygląda.
2. Mutanci też mogą przecież nosić latarki na głowie, nawet bez PA.
3. Kto powiedział, że mutanci nie przerobią PA na swoje potrzeby? W końcu się rozwijają :P

Tak na marginesie: drugi od prawej z czwórki stojących nad ciałem wygląda mi na ghula, ze względu na dziwny wyraz twarzy i nieco szerszy rozkrok, który ludziom się raczej nie zdarza, a na szyi ma coś co przypomina symbol BoS. To tak z moich spostrzeżeń.
+Quote Post
post 23-05-2007, 10:46
Post #34

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Jesli chodzi o latarke na glowie... Przeciez Super Mutanci owijaja sie jakims zlomem albo innym zelastwem...

http://fallout.emiasto.com.pl/f2c/gfx/marcus.png
+Quote Post
post 23-05-2007, 10:52
Post #35

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 667

Wiecie co, na tym obrazku jest jeszcze jedna ciekawa rzecz - to jest Kalifornia!

Niezupelnie, po screenie zamieszczonym na NMA widac, ze sa tu elementy z Kalifornii, Idaho jak rowniez Nowego Jorku.

Tak na marginesie: drugi od prawej z czwórki stojących nad ciałem wygląda mi na ghula, ze względu na dziwny wyraz twarzy i nieco szerszy rozkrok, który ludziom się raczej nie zdarza, a na szyi ma coś co przypomina symbol BoS. To tak z moich spostrzeżeń.

To nie ghul, tylko Afroamerykanin, widzial ktos kiedys ghula z wlosami ;), a nogi ma dziwne, bo jego lewa noga jest ustawiona bokiem

To co lezy, to moze byc gostek w PA(glowny gracz, ktory przeprowadzal szturm na ta kryjowke ridersow - takie spekulacje :P ), przeciez w PA jest sie troche wiekszym niz normalny czlek

EDIT1: Gdzie ten pipboy? Oo

EDIT2: Zacytuje Steve'a "MrSmileyFaceDude" Meistera (lead programmer of Fallout 3) a propos tej dyskusji

it's funny because people are extrapolating all sorts of stuff from that identification, as though it has anything to do with the actual game...

Czyli robia nas w ch*** ;)

Ten post był edytowany przez WhiteHead: 23-05-2007, 11:04
+Quote Post
post 23-05-2007, 10:58
Post #36

Maxi - Kaz
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 2

haha uwielbiam takie dyskusje wiec kontynuujmy

ja bede bronil opcji ze to czlowiek w PA, Co do wielkosci... mysle ze nawet czlowiek w PA bylby sporo wiekszy, jednak mechanizmy wspomagajace poruszanie sie w takiej konserwie tez sporo zajmuja

Szpon, no sie owijaja ale nie potrzebuja masek gazowych i nie maja oczu w ksztalcie jaki jest u tego truposza

IMO gdyby przerobic PA na rozmiary super mutanta to bylby jeszcze wiekszy niz ten na arcie

A ten drugi z prawej to jakos za duzo wlosow jak na ghula ma...

Ja nadal nie widze pipBoja -_-
+Quote Post
post 23-05-2007, 11:11
Post #37

Schronowy Inżynier
Group Icon

A może ten malarz podszedł do tego w lekko dyletancki sposób - coś tam słyszał o Falloucie, widział serię MM - to zrobił produkt, który według niego ma być w "klymatach"? :D

Jego dzieło z lotniskowcem - mimo dobrego wykonania - daje mi podstawy by tak przypuszczać <_<
+Quote Post
post 23-05-2007, 13:12
Post #38

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 4 233

[quote=SallyVan] jestes taki gość to prosze bardzo zrób lepiej!! [/quote] A dlaczego mam to robić?? Ja nie dostaje ogromnej pensji za robienie obrazków z F3. Jak mi ktoś zapłaci tyle ile temu kolesiowi z hawajów to prosze bardzo będe trzaskał wam obrazki z Fallouta 3. Walne pare szyldów z lat 60 i wrak samochodu i odrazu się zachwycicie że jest falloutowo.

[quote=Micronus] Mi artwork najzwyczajniej w świecie się podoba, a tym bardziej, że spośród dotychczas zaprezentowanych wydaje mi się najlepszy[/quote] Ale popatrz trzeźwo ten artwork nie jest wcale bardziej falloutowy albo ładniejszy od poprzednich jedyne co masz tam co sie z Falloutem moze skojarzyć to szyldy w stylu lat 60 i wrak krążownika szos. Naprawdę dziwi mnie że tak mało wam potrzeba żeby uznać grę za Falloutową broniłem poprzednie artworki bo były fajne ten też nie jest tragiczny ale on wcale nie jest lepszy od poprzednich tamtym zażucaliście brak falloutowego klimatu tym czasem w tym obrazku też tego klimatu nie ma. Za duży lotniskowiec i zbyt mało zniszczony kapitol to można było krytykować bo za mało falloutowe ale zupełnie inną zbroje wspomaganą niż w F1, F2 i nawet FT już nie można bo to bez naczenia, bronie wyglądające zupełnie jak dzisiejsze też nie można bo to bez znaczenia bo obrazek jest bardzo falloutowy bo dali szyldy i krążownika szos :| Poza tym kompletnie nie rozumiem dlaczego nie można dyskutować o tym dlaczego komu się obrazek podba i dlaczego nie podoba? O lotniskowcu można było ale o tym nie można bo ten tobie sie podba więc nie wolno dyskutować?

[quote=SallyVan]a przyjżales sie dokładnie? :> Bo jak dla mnie to ten gosc nie ma ręki[/quote] A to jeśli martwe ciało nie ma ręki to musi być to mutant?? Nie rozumiem sensu tego argumentu.

[quote=SallyVan]wiec moze to pusty PA jakas ztara wersja wygrzebana własnie przez tych kolesi z kupy innych metalowych odpadków [/quote] Nie moży byc to stara wersje. To najprawdopodobniej wersja z Wschodniego Wybrzeża tak samo jak w FT była inna zbroja.

[quote=Sqounk]Jak będę chciał się nasycić takimi klimatami to wezmę ze sobą stos starych ciuchów, umówię się z Bergami, przebiorę ich w nie i będe im kazał tak biegać po terenie OT. Taki sam efekt będzie...[/quote] Mam pomysł na reklame F3 w TV najpierw na ekranie Sqounk zbierający chłopaków i płacący im piwem za odgrywaniwe scenek z Falloutów a potem podpis Prawie jak Fallout3 i nagle pojawia się super wypasiony filmki z F3 i napis Prawie robi wielką różnice.

[quote=Sqounk] czyż nie podnoszę głosu, że takie proste klimaty jak w MadMaksie (konkretnie to w MM3 ale też i MM2) czyli dziwne ciuchy, fryzury itp to jeden wielki banał jest?[/quote] Sam jestes banał. Stroje w serii Mad Max czy też scenografia w żadnym wyopadku nie sa banalne! Są zrobione ze smakiem, pomysłowo i bardzo sensowenie i wszysko tam masz dopracowane. Banalne postapo i banalne stroje to masz w takich filmach jak Zdziczały Świat łańcuchy na szyje i skorzane kurtki a główny bohater w skurzanych spodniach bez koszulki pręży bicepsy albo w filmie Steel Frontier.

[quote=Sqounk]A może to kosmita???[/quote] Ja bym podejrzewał że to nowy gatunek zmutowanego łosia którego własnie upolowali te wesołe chłopaki. Zapytacie jakiego zmutowanego łosia? No jak to? Przecież to możliwe ze zmutowane łosie będe przystowsowywać PA do swoich potrzeb :D

[quote=Madmaks]tam też mutanty nosiły zbroje, a przynajmniej tak to wyglądało) [/quote] Nosiły stalowe płyty powiązane skurzanymi paskami a nie cos co wygląda jak nowa wersje PA.

[QUOTE=j4b0l]1. Ciało leżące na pierwszym planie jest conajmniej półtora raza wyższe (gdyby stało) niż ludzie stojący przy nim, więc na człowieka mi to nie wygląda.[/QUOTE] Grałes a F1 albo F2 albo w FT? Tam jak sie zakłada PA to postać ROŚNIE PA jest większe od bohatera.

[QUOTE=j4b0l]2. Mutanci też mogą przecież nosić latarki na głowie, nawet bez PA[/QUOTE] Jest różnica między latarką na głowie a PA. I śmiem twierdzić że nawet SPORA.

[QUOTE=j4b0l]3. Kto powiedział, że mutanci nie przerobią PA na swoje potrzeby? W końcu się rozwijają[/QUOTE] A ktoś powiedział ze mutanci nie sa w stanie zbudować rakiety i poleciać na Marsa albo dalej tam gdzie nie staneła jeszcze zmutowana stpa? Przecież sie rozwijają. Na siłe chcecie żeby to był mutant mimo że nie macie zadnych dowodów na potwierdzenie tej tezy.

A co do tego PipBoya to dla mnie to głupia zagrywaka. Co to K@%^a ma byc?! Zabawa GDZIE JEST "ŁOLI"? ( była kiedyś tak kreskówka na koncu odcinak trzeba było "Łoliego" znaleźć na obrazku)

Ten post był edytowany przez KeniG: 23-05-2007, 13:38
+Quote Post
post 23-05-2007, 13:24
Post #39

Włóczęga
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 1 779

*snip*
+Quote Post
post 23-05-2007, 13:39
Post #40

SHM-0
Group Icon

QUOTE(KeniG)
Grałes a F1 albo F2 albo w FT? Tam jak sie zakłada PA to postać ROŚNIE PA jest większe od bohatera.

Nie, nie grałem, trafiłem na to forum zupełnie przypadkowo.*
Nie wiem też, że nawet w PA człowiek musi mieć jakieś proporcje ciała. Ja rozumiem, że człowiek wydaje się większy, ale dla przykładu odległość chociażby od kolana do ramienia (dość stała w przypadku wyprostowanego człowieka) raczej się nie zmieni, a ten oto leżący jegomość ma ją ciut większą, niż stojący nad nim panowie. Co, rozciągnęło go w tej zbroi?

QUOTE(KeniG)
Jest różnica między latarką na głowie a PA. I śmiem twierdzić że nawet SPORA.

Dobra, więc może to wcale nie jest PA, tylko jakiś zwykły, pospolity hełm z dokręconą latarką? Jakby popatrzeć, troche podobny do współczesnego motocyklowego. Dokręć latarkę i będziesz miał.

QUOTE(KeniG)
A ktoś powiedział ze mutanci nie sa w stanie zbudować rakiety i poleciać na Marsa albo dalej tam gdzie nie staneła jeszcze zmutowana stpa? Przecież sie rozwijają. Na siłe chcecie żeby to był mutant mimo że nie macie zadnych dowodów na potwierdzenie tej tezy.

Żadnych, no jasne, to że jest większy od przeciętnego człowieka nie jest żadnym dowodem, równie dobrze może to być humanoidalny robot, ciut większy od człowieka, albo jakiś przerośnięty bandyta.

* tutaj jest ironia

Ten post był edytowany przez j4b0l: 23-05-2007, 14:00
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-07-2019, 02:38