Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Kilka faktów o Fallout 3

post 02-11-2007, 14:54
Post #1

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Jak podaje źródło na gazeta.pl:

" Przedstawiciele Bethesdy raczej niechętnie dzielą się informacjami o trzeciej części Fallouta. Ostatnio jednak Pete Hines zrobił wyjątek i zdradził nieco szczegółów dotyczących gry. Fanów postnuklearnego świata zapraszamy do dalszej części artykułu.
Pierwszą rzeczą o jakiej wspomniał przedstawiciel Bethesdy jest system podróżowania pomiędzy miastami. Ten różnić się będzie od tych zastosowanych w poprzednich częściach. Teraz szybkie przejście od jednej lokacji do drugiej możliwe będzie tylko wtedy, gdy już wcześniej przejdziemy daną trasę normalnie. Ma to swoje logiczne wytłumaczenie. Aby chodzić po pewnej drodze szybciej, najpierw musimy ją poznać.

Pewne zmiany zostaną naniesione również na system reputacji. Gracze nie będą musieli wybierać pomiędzy byciem "dobrym" lub "złym". Możliwe będzie zachowanie neutralności w wielu sytuacjach, co również zaowocuje wieloma pozytywami.

Znikną również "niewidzialni strażnicy moralności". Chodzi generalnie o sytuacje w której robimy coś, czego nikt nie jest w stanie zobaczyć. Takie zachowania nie będą miały bezpośredniego wpływu na naszą reputację. Jeżeli zabijemy człowieka w pustym domu a w okolicy 1 kilometra nie ma żadnego świadka, to nasza karma nie ulegnie zmianie. Trzeba przyznać, że doda to grze odrobinę przyjemnego realizmu."

Cóż zapowiada się kilka drobnych urozmaiceń które w Fallout 1 czy Fallout 2 potrafiły przysporzyć nam problemów ;], ale jak to mawiają górole "Pożyjemy zobaczymy"

Źródło: gazeta.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 07-11-2007, 18:59
Post #2

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 495

Co jest grane? News siedzi tak długo a żaden squonk jeszcze nie skomentował tego... wiecie coś w stylu "oni o tak dupy dadzą!" :D

Ba w ogóle nikt nie skomentował? Co się z SHAMO dzieje?
+Quote Post
post 08-11-2007, 17:07
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 470

QUOTE(Headbanger @ 07-11-2007, 18:14)
Co jest grane? News siedzi tak długo a żaden squonk jeszcze nie skomentował tego...

Myslałem, że Squonk jest jeden :blink:

wiecie coś w stylu "oni o tak dupy dadzą!"  :D

Amją za dużo kasy żeby dawać :)

Ba w ogóle nikt nie skomentował? Co się z SHAMO dzieje?
*

dlaczego więc NIE KOMENTUJESZ? :huh:

Jak dla mnie ten news nie wnosi nic nowego do tematu. Co z tego, że twórcy zapowiadają, skoro w grze możemy zobaczyć zupełnie co innego? To jest tylko obietnica/zapowiedź i nie powinniśmy się z niej cieszyć/smucić.
+Quote Post
post 10-11-2007, 15:05
Post #4

SHM-2
Group Icon

skomentowałem że nikt nie skomentował 8]
+Quote Post
post 10-11-2007, 18:34
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 470

QUOTE(Headbanger @ 10-11-2007, 14:20)
skomentowałem że nikt nie skomentował  8]
*

:krzeslo:
:banned:
+Quote Post
post 10-11-2007, 22:29
Post #6

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 396

To się chociaż jedna rzecz nowatorska(łatwa do zrobienia, ale o dziwo mało gdzie w normalnej formie występująca) zapowiada. A powinien być to standard :P A i tak F3 będzie zabugowany i w wielu dziedzinach, jak każdy tytuł spod znaku Bethesdy, prostacki(tzn. chodzi mi o aspekty mechaniki, jak na przykład overmind strażników z Tesów czy AI w czasie walki w KAŻDEJ grze Bethesdy z jaką miałem (nie)przyjemność się zapoznać). Czyli będzie zapewne całkiem dobra gra, bardzo przeciętny RPG i kiepska namiastka Fallouta :D
+Quote Post
post 12-11-2007, 17:30
Post #7

SHM-2
Group Icon

Nie wmówisz mi że fall nie jest zabugowany do tej pory... swego czasu to była gra najwięcej razy mi się sypiąca i rozwalająca, kasująca save'y... potem nastał czas akceleratorów grafiki i w końcu dało się w to bez zaciachów grać...
+Quote Post
post 12-11-2007, 17:55
Post #8

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Fakt bez poprawek do gry sporo sie sypało najsłynniejszy jest chyba samochód no i te nie dkończone bronie i przedmioty jak szpon szpona śmierci.
+Quote Post
post 13-11-2007, 10:28
Post #9

SHM-2
Group Icon

nie ma jak idealizować na stare lata swojego "bożka"... od fana do fanatyka krótka droga... no offense oczywiście
+Quote Post
post 13-11-2007, 11:22
Post #10

Newsman Shamo
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 1 895

Eee nie ma jak przesadzać w drugą stronę. Prawie cały czas grywam w Fallouta 2 na tej wersji z CDA, tej starej okropnie i bez żadnych patchy i grę udało mi się skończyć wiele razy a na bugi jakoś strasznie nie narzekałem, fakt że znikał samochód, czasem się gra wywaliła albo zawiesiła ale ja doświadczyłem tego cholernie rzadko więc jak widzę że ktoś twierdzi że nie da się w to grać bez zaciachów to ja nie wiem czy my rozmawiamy o tej samej grze.
+Quote Post
post 13-11-2007, 19:44
Post #11

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

Potwierdzam :)

Aczkolwiek cos w tym jest bo pamietam ze F2 mi sie wywalalo do windy zawsze w miejscu gdzie sie schodzilo do grobu po skrzynke z kapslami... dopiero zainstalowanie falla z innej plyty pomoglo, wgralem sejwa i o dziwo sie nie wywalilo....
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-07-2019, 08:59