Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nowa organizacja

post 26-09-2009, 01:03
Post #61

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 481

No patrz, że ja też.

Post w stylu "zgadzam się z przedmówcą", w dodatku oderwany od rzeczywistości.
Podciągnięty pod poprzedniego warna - ale później litości nie będzie.
Zoor

Ten post był edytowany przez Zoor: 26-09-2009, 11:20
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:20
Post #62

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

Aha. No, to wiesz jaki jest burdel, teoretycznie wszyscy na Cajuns. Praktycznie nie wiadomo kto z kim. Mesjasza nie uświadczysz na wastelandzie, wiec jakiś mały mesjasz by sie zdał, który stworzyłby kolejną liczącą się siłę. Z polaków samych obawiam się nie da rady takiej siły stworzyć, bo w olbrzymiej większości to masa buraczana.
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:27
Post #63

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Hmm... Ja już chcecie angielską nazwę, to proponuję:

The RADicals

The Rot-Guys

Children of Atom (Nawiązanie do x-menów swoją drogą)

Lucky Strikers

Children of Wastes (tak swoją drogą nazywał się dawno temu mój "takjakbyklan" FT)

I najlepsze według mnie, nawiązujące do świetnego filmu również.

The Wild Bunch

Swój gang, jeżeli kiedykolwiek będę zakładał, to... A to wtedy wam powiem.

A jak wam bardzo zależy, na więzach, bractwach i tak dalej, to należy lecieć sztampem, bo co byście nie wymyślili, będzie sztampowe.

W tym wypadku nic lepszego niż to Wasteland Brothers nie wymyślicie.
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:36
Post #64

SHM-0
Group Icon
Grupa: SPAMER
Nr użytkownika: 10 538

The Wild Bunch -> Dziki Pęk [przetłumaczone przez translantica;P] nie no dzięki za propozycje, lecz że nie jestem takowym liderem to posłucham reszty ludzi

Chyba mamy już wystarczająco nazw ;)
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:42
Post #65

SHM-1
Group Icon

QUOTE(oxplay @ 26-09-2009, 03:36)
The Wild Bunch -> Dziki Pęk [przetłumaczone przez translantica;P] nie no dzięki za propozycje, lecz że nie jestem takowym liderem to posłucham reszty ludzi

Chyba mamy już wystarczająco nazw ;)
*

Mam nadzieję, że to żart był.

Ogólnie rzecz biorąc - "Dzika Banda".

Przybliżając. W RocknRolli była to grupa przekozackich typków, którzy łapali się co ciekawszych zleceń, planowali co ciekawsze napady oraz pili, imprezowali, szaleli :)
+Quote Post
post 26-09-2009, 01:44
Post #66

SHM-0
Group Icon

Tak to był żart ;D bo akurat sprawdzałem co by przetłumaczyło i transtatica najfaniej przetłumaczyła ;D
+Quote Post
post 26-09-2009, 08:56
Post #67

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 471

No i Temat się rozwija :) z co do liderowania ?? może wam to przeszkadza ale nam nie potrzeba Kaca co się rządzi nikt nie potrzebuje a prawdziwych liderów jak na lekarstwo :( więc darujcie sobie że stwierdzenia że to głupie nie mieć lidera

Ten post był edytowany przez Herman: 26-09-2009, 08:56
+Quote Post
post 26-09-2009, 11:04
Post #68

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 6 276

Mogę wam jeszcze podrzucić nazwę którą ukułem na poprzednim teście:

F.I.S.T.

Od pierwszych liter głównych gałęzi profesji w grze.

Fighter - kiedyś bardzo liczna grupa, która potrafiła cię zabić jednym uderzeniem (pamiętni BroStar), obecnie mniej popularna... a szkoda
Itellectual -doktorzy, crafterzy, traperzy itp
Shooter -snajperzy, big guns, small, energy
Thief - złodzieje, sneakerzy

Grupa miała zrzeszać i wspierać ludzi wszystkich profesji by mogli grać spokojnie

Ten post był edytowany przez Nathaniel: 26-09-2009, 11:08
+Quote Post
post 26-09-2009, 11:16
Post #69

SHM-0
Group Icon

Ok, dzięki Nath.

Myślę, że nazw mamy już sporo i spokojnie dobierzemy właściwą, lecz cy macie jakieś inne spostrzeżenia/sugestie? (jak to zaczęli już rozmawiać o liderze, małej ilości osób, itp.)

Herman wymyślił podstawy fabuły, choć będąc w starym skromnym gangu (choć z liderem) klimat był fajny a co dopiero miałoby być w takim gangu ;)

Wiem jedno, nudzić się nie będziemy ;D ale skoro narazie szykujemy się to najlepiej byłoby wszystko ustalić ;)
+Quote Post
post 26-09-2009, 12:29
Post #70

SHM-1
Group Icon

Wy się jednak zastanówcie, czy chcecie zakładać gang, czy nie wolicie do jakiegoś dołączyć. Bo rzeczywiście jak widzę wasze posty to zaczynam mieć wątpliwości. Trochę to jest na zasadzie:

Cześć! Chcemy założyć fajny gang! Zapraszamy serdecznie! Kto jest z nami! Hooah!

Będziemy fajni i wszystko będzie u nas fajne.

Hmm... Ktoś może nam powiedzieć jak mamy się nazywać?

I najlepiej jak mamy zorganizować ten gang?

Powiecie nam też jak powinny wyglądać jego struktury?

Jeżeli to wy zakładacie gang, to wy powinniście mieć jakieś pomysły i co najwyżej konfrontować je z ludźmi. Jeżeli to ma być wasza "praca" to niech tak będzie. Nie oczekujcie, że wszyscy ogarną wszystko za was a wy po prostu kupicie sobie bazę i zaczniecie robić to, co zasugerowała wam reszta.
+Quote Post
post 26-09-2009, 12:35
Post #71

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 7 577

QUOTE(Tommy_gun @ 26-09-2009, 13:29)
Wy się jednak zastanówcie, czy chcecie zakładać gang, czy nie wolicie do jakiegoś dołączyć. Bo rzeczywiście jak widzę wasze posty to zaczynam mieć wątpliwości. Trochę to jest na zasadzie:

Cześć! Chcemy założyć fajny gang! Zapraszamy serdecznie! Kto jest z nami! Hooah!

Będziemy fajni i wszystko będzie u nas fajne.

Hmm... Ktoś może nam powiedzieć jak mamy się nazywać?

I najlepiej jak mamy zorganizować ten gang?

Powiecie nam też jak powinny wyglądać jego struktury?
Jeżeli to wy zakładacie gang, to wy powinniście mieć jakieś pomysły i co najwyżej konfrontować je z ludźmi. Jeżeli to ma być wasza "praca" to niech tak będzie. Nie oczekujcie, że wszyscy ogarną wszystko za was a wy po prostu kupicie sobie bazę i zaczniecie robić to, co zasugerowała wam reszta.
*

Eeee... Co? Nie wiem jak inni ale ja mam już opracowane co i jak. Ox przecież wiemy kto jest liderem. Nazwa jest gotowa. Co do zadań wszystko ustalone... więc co tu pisać jeszcze?
+Quote Post
post 26-09-2009, 12:46
Post #72

SHM-0
Group Icon

Tommmy, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nie proszę o wymyślenie wszystkiego do gangu(bo mamy wymyślone, a nazwa nie pasowała), tylko poprawki ;)
+Quote Post
post 26-09-2009, 13:00
Post #73

SHM-1
Group Icon

No to masz rację. Nie zauważyłem tego, że wszystko macie ogarnięte, tylko prosicie o drobne poprawki.
+Quote Post
post 26-09-2009, 13:24
Post #74

SHM-0
Group Icon

No tak, choć też masz trochę racji, ponieważ mamy ustalone a ja ciągle ględzę o jakiś zmianach, poprawkach itp...

Chyba sie po prostu przymknę i dam mówić innym osobom z przyszłego gangu ;)
+Quote Post
post 16-10-2009, 12:11
Post #75

SHM-0
Group Icon

hej Hej , Jeszcze raz :D

Tutaj ponownie John Henry Herman :) jak widzę temat troszkę się znudził :( nawet odniosłem wrażenie że i gra już nie budzi takich emocji jak dawniej ?? być może ja w swojej osobie wiem czemu tak się stało a może nie wiem wiem tylko że Lubie tę grę ( fallouta ) tylko nigdy nie myślałem że razem zemną będzie też grała banda dzieciaków , bulidów i kto tam jeszcze podpada pod złe kategorie
+Quote Post
post 16-10-2009, 14:41
Post #76

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

Nie Ty jeden takie wrażenie odniosłeś. Marazm przedwipeowy. Pozostaje czekać i mieć nadzieje że po wipe będzie ciekawie. Tak sobie teraz pomyślałem, że fajnie by było jakby Atom rzucił jakiegoś porządnego changeloga/instrukcję przed wipe coby postacie od razu do zmian dostosować. Poza tym gra sparszywiała bo każdy ma wszystko, heh.

off-top totalny:
John Henry? Teraz Terminatorem się jarasz? :D
+Quote Post
post 16-10-2009, 19:07
Post #77

SHM-0
Group Icon

John Henry Herman :) ( nawiązanie do Enlvavy i jej prezydenta )

Nie wiem jak wy ale ja mam jedno bardzo fajne życzenie :P i to wcale nie takie nie realne jak wam się wydaję
mianowicie marzy mi się blokada mullti kont :) bo według mnie dużo gra traci na tym że gracz tworzy ileś tam postaci do każdej czynności :( ja sam Stworzyłem postać ( Herman ) która to może nie jest mistrzem 1 dziedziny ale za to ma wiele talentów i nie wstydzę się prosić kogoś o pomoc w tym czego nie umiem sam zrobić tylko czy moje podejście do gry jest tylko moim udziałem czy ktoś tak samo postępuje ?? skoro wszędzie widzę bulidy wszelkiej maści ?? (Jak odebrać to że ktoś ma 6 postaci i każda do czegoś innego ?? ) tak tak jestem noobem bo nie wykorzystuje bootów i czego tam jeszcze ?? postać mam zbudowaną jak do gry do normalnej gry :)

Siła 6
Percepcja 8
Wytrzymałość 6
Charyzma 4
Inteligencja 8
Zręczność 6
Szczęście 2

profity wybierałem dające coś do umiejętności czyli w stylu (Medyk,Złota rączka czy Zwiadowca) celem było żeby dana postać potrafiła poradzić sobie sama a nie by z tego powodu robić kolejną postać :(

ps.czekam na jakąś reakcje z waszej strony na moje wypociny :P
+Quote Post
post 16-10-2009, 22:24
Post #78

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 617

Herman ja to jestem ale nie za blokadą tzw. multi-kont. Lecz za blokadą tzw. dual loga co jest już zrobione. Bo to, że ktoś ma ze 2-3 postacie typu:
1) crafter
2) PVM
3) PVP (w moim przypadku nie PK! Ponieważ jestem zbyt honorowy i nie mam zaburzeń rozwojowych ani nie potrzebuję wywyższać własnego ego. jak mam ochotę "pozabijać" to włączam gry: http://online.freeware.info.pl typu C-S C.Z. , Fallout1/2/tctx/3, Oblivion, Ghotic1/2/3 i w tych grach potrafię odreagować swoją złość)

Bo w dual logu to można by PK'ować ile popadnie i nic z tym by się nie dało zrobić. Ale na szczęście nie jest to możliwe.
A multi konta też jest to ryzyko, że znajdziesię noob a zarazem człowiek niskiego IQ który potrzebyję satysfakcji z niszczenia innym gry, ale cóż...
Ja i mój kumpel na pewno nie będziemy PK ponieważ jest to poniżej krytyki, sensu i całkowicie obniżyło nasze IQ do rozwoju szympansa albo jeszcze gorzej do poziomu
tasiemca, czy też jakiegoś jednokomórkowca ?
A minus postaci "wielozadaniowej" jest np. taki, iż taka postać w sumie wydaje się, że może wszystko. A tak naprawdę nie może nic. Bo nie wyspecjalizujesz jej na tyle by była przydatna komukolwiek do czegokolwiek. Ponieważ ani pancerza na wysokim poziomie nie zrobisz. Ani nie naprawisz, ani broni ani amunicji, czy też może leków no nic po prostu nic. Więc moim zdaniem lepiej mieć ze 3 postacie, które do czegoś pożytecznego się przydadzą i grać na zmianę (by też gra jedną i tą samą postacią się nie znudziła) i nic nikomu złego nie robić no chyba że gdzieś na "ustawce" np. i gość neutral lider co może zabrać z 8 graczy weźmie gdzieś poza miasto 4 z jednej grupy 4 z drugiej i stanie gdzieś na uboczu a reszta będzie się "bić" albo po prostu by były lokacje puste. Specjalnie zrobione pod PVP gdzie można by się bić i na konkretną godzinę 2 grupy, by sobie wchodziły i walczyły w takich właśnie lokacjach. (Czy też może nawet więcej jak kto lubi i jak kto by chciał)

P.S. a odnośnie tematu będę się przyłączał albo założę gang anty PK i będziemy ich ubijać jak tylko to możliwe do skutku. A jak już im się znudzi to będziemy sobie rywalizować z jakimś normalnym gangiem dla zabawy i sportowej rywalizacji bez nienawiści typu " mnie zabiłeś na polu bitwy (pisane wyżej) więc nienawidzę ciebie."
Tylko raz się przegrywa - raz wygrywa i to jest gra :)

Ten post był edytowany przez LordDarkSpider: 21-11-2014, 17:06
+Quote Post
post 16-10-2009, 22:59
Post #79

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 616

A mi się marzy gwiazdka z nieba i 6 w totka, nie mam za bardzo marzeń związanych z gra bo to już zaczyna być chore graj i daj grac innym takie mam podejście do gier MMO jak ci się nie podoba ze ktoś ma więcej niż jeden char to nie rób więcej tylko ze jak coś zepsujesz nie usuwaj jej bo w realu nie usuniesz swoich błędów :P Może ktoś podziela twoje poglądy to załóż gang na takich zasadach i chodzie i rozpowiadajcie ze macie tylko jednego chara i dlatego jesteście najlepsi :P
Mój ulubiony bulid gościa to Lucky Lider :D rozdaje mu statsy
Siła 4
Percepcja 7
Wytrzymałość 4
Charyzma 3
Inteligencja 6
Zręczność 6
Szczęście 10
Do tego One Hander i Bloody Mess
z Energy Wepon, First aid i Outdorsman
I takim charem sobie chodzę z kumpel tylko żeby moc takim gościem chodzi potrzebowałem broni jakiejś energetycznej z racji niskiej siły zostają mi dwie plasma pistol lub laser pistol z racji tego ze nie daliśmy rady z kumplem rozwalić enklawy nie mam plasma pistola wiec chodzę sobie z laser pistolem. A i do tego tez potrzebuje amunicje która tez nie jest łatwo zrobić wiec mam gościa co mi to zrobi. przy okazji mam Chary zęby kumplowi zrobić jakaś bron i amunicje, no ale żeby coś moc ciekawszego ubić przydał by się jakiś armor a mnie nie bawi wyłudzanie od kogoś kasy czy broni na start. Jak by wprowadzili całkowitą blokadę tworzenia altów bo multi konto jest złym stwierdzeniem w przypadku FO prawdopodobnie stworzył bym jakiegoś kozackiego snajpera i dołączył bym do jakiegoś PK Gangu bo ci najłatwiej mogą zdobyć sprzęt bez potrzeby handlowania z innymi :P a zwłaszcza ze handel w tej grze jest utrudniony i to sporo. Prawdopodobnie po osiągnięciu 21 lv pograł bym jeszcze 2h i skończył zabawę z FO

Ten post był edytowany przez TomekDex: 16-10-2009, 23:00
+Quote Post
post 17-10-2009, 13:40
Post #80

SHM-0
Group Icon

Ja i tak jestem z tym by była blokada mulltikont mam też inny pomysł :P mianowicie chodzi mi o minimalne statystki odnośnie postaci nawet był bym za tym by wprowadzić jakieś sensowne kary dla postaci z niskimi statystykami :) mianowicie chodzi mi o to kiedy ktoś ma 1 pkt siły a używa cokolwiek ?? skoro opisy przedmiotów sugerują co innego to tyczy się też innych cech może to zakończyło by erę bulidów ??
+Quote Post

7 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-08-2019, 14:34