Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony « < 4 5 6 7 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Fallout: Infinite Fall, Całkiem nowa gra.

post 09-06-2009, 23:06
Post #101

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 850

Ghoster --> aż mnie korci żeby jakoś położyć łapę na dialogach i je opracować po swojemu... mój konik :D (żeby nie było że amator się pcha wspomnę że byłem swego czasu pismakiem w magazynie, scenarzystą w - miejmy nadzieję - powstającym z martwych eXploited, a teraz piszę teksty do Globalepidemic...). No ale nie chciałbym zabierać się za coś, co mógłbym być zmuszony rzucić po miesiącu czy dwóch...
mimo wszystko korci :D

A wracając do waluty w New Reno to zdecydowanie najlepsze byłyby żetony z kasyna :D Praktyczne, pasujące do miasta i dobrze legitymizujące się (w zasadzie w takim mieście to naturalne że żetony w pewnym momencie stają się lokalną walutą)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 09-06-2009, 23:13
Post #102

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 972

Ha! I tutaj cię zaskoczę. Chcesz, to możesz napisać artykuły/opowiadania do biblioteki Dzeci Apokalipsy w L.A.
Nad walutą w NR jeszcze pomyślimy.
+Quote Post
post 10-06-2009, 23:02
Post #103

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

QUOTE(DrapiChrust @ 09-06-2009, 22:32)
[...] zdecydowanie najlepsze byłyby żetony z kasyna :D [...]
*

Pomysł prosty, logiczny - wręcz oczywisty. Że też w oryginale na to nie wpadli...
"Ręcyma i nogyma" jestem "ZA" :D
+Quote Post
post 14-06-2009, 12:30
Post #104

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 556

Witam oficjalna stronka moda właśnie wystartowała, narazie to bardziej wersja beta niż końcowa wersja ale cała mechanika już śmiga należycie xD oto adres: www.fallout2if.of.pl który narazie jeszcze nie działa jednak w niedługim czasie powinien.
Obecny adres strony to: www.fallout2if.host56.com zapraszam do rejestrowania się i brania czynnego bądź biernego udziału w powstawaniu moda.
Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Marshal Bry: 14-06-2009, 12:31
+Quote Post
post 05-07-2009, 20:13
Post #105

SHM-0
Group Icon

+Quote Post
post 06-07-2009, 15:59
Post #106

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Skrin niczego nowego nie wnosi - ale dobrze że jest przynajmniej wiemy ze prace trwają .. a muzyka fajna ale jej czegoś brakuje takiej hmm nutki jakieś ... ale podziwiam podziwiam i trzymam kciuki za was :)
+Quote Post
post 09-07-2009, 16:55
Post #107

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 9 680

Ja takze podziwiam i trzymam kciuki. Mam tez pytanie: czy beda dodatkowe opcje dialogowe dla postaci wygadanych np o wysokim "speech"? Czy bedzie sens grac taka postacia?
+Quote Post
post 18-07-2009, 21:29
Post #108

SHM-0
Group Icon

A pewnie. To jeden z powodów, dla których przez pewnie rok jeszcze tego moda nie skończymy. Prawie każde zadanie można wykonać zabijając, gadając, kradnąc.
Przykładowo: Burmistrz Redding, Lars, chce wyeliminować Joshuę i jego gang, który robi rozboje w barze Flascenko. Możemy ich zabić. Możemy ich przekonać, że to co robią jest złe i wyprowadzą się z miasta. Możemy ukraść przywódcy pistolet, przez co po wypowiedzeniu do barmana słów "Teraz cię zabiję" przestraszy się, bo nie będzie miał broni. Możemy także pomóc gangu w rozwaleniu burmistrza, przekonać samego Burmistrza, żeby pobierał od nich pokaźne opłaty za każdy rozbój. Mało? Będą zadania z większą ilością takich opcji. Umiejętności Hazard, Retoryka, Nauka, Sztuka Przetrwania, Naprawa będą przydatne właściwie wszędzie.

EDIT:
Mała aktualizacja w pierwszym poście.
Tak, pojawią się także całkowicie nowe grafiki, ale takie odświeżenie starych też powinno być miłe dla oka.
+Quote Post
post 24-07-2009, 10:56
Post #109

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

Cos polowy tekstu nie widac w pierwszym poscie - gdyz czcionka jest koloru tla.....
+Quote Post
post 24-07-2009, 11:27
Post #110

SHM-0
Group Icon

Być może dla tego, że to co jest na czarno, już nieobowiązuje. To co jest niżej to informacje "właściwe". xp
+Quote Post
post 24-07-2009, 21:12
Post #111

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

Skomplikowane to.... ;)
+Quote Post
post 25-07-2009, 00:21
Post #112

SHM-0
Group Icon

Na stronie masz główne informacje, na madbrahmin.cz masz jasno i prosto (ale krótko). xD Dobra, koniec tego OT.
+Quote Post
post 31-07-2009, 16:40
Post #113

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 422

Siemanko chetnie pomoge w tworzeniu porzadnego moda do f2 niestety jedyne co potrafie to grac...

Lecz gram w fallouty na poziomie profesonalnym a f2 przeszedłem z 20 razywiec moge duzo pomuc i doradzic :booze: 8]
+Quote Post
post 31-07-2009, 21:44
Post #114

SHM-0
Group Icon

niestety jedyne co potrafie to grac...

Sry, ale skoro potrafisz jedynie grać, to chyba nie pomożesz nam w niczym innym jak... Graniu w którąś z wersji? Ale to daleka przyszłość z niezwykle złym słowem "jeśli". xP
Jakby kto znał się na skryptach/grafice 2D/modelowaniu 3D/muzyce (bo nasi "trackerzy" nieco przygaśli ostatnio) to może pomóc, bo wymyślić fabułę/zadania naprawdę nie jest trudno, to można zrobić w chwilę, my tu potrzebujemy kogoś kto by to zrobił, nie wymyślił. xP
A i tak przy okazji mały żarcik, miało coś z tego większego wyjść, ale ostatecznie zrobiłem screena i na tym się skończyło.
(IMG:http://img187.imageshack.us/img187/3772/fif42.png)

Ten post był edytowany przez Ghoster: 31-07-2009, 21:45
+Quote Post
post 01-08-2009, 17:11
Post #115

SHM-0
Group Icon

Własnie to jest główny powód dla którego nie ma jeszcze zadnego dobrego moda do f2 bo wszystkim sie wydaje ze fabułe mozna wymyslic w chwile i to nie problem czego efekty widac np w westland mercienaries 2 kupa kupa i jeszcze raz kupa

Fallouty to przedewszystkim klimat plus fabuła i w analizowaniu i wspótworzeniu tego klimatu moge własnie pomuc mysle tu o graniu w beta testy i podpowiadaniu co mozna by zmienic zeby mod miał to cos

Ten post był edytowany przez nygus86: 01-08-2009, 17:12
+Quote Post
post 01-08-2009, 18:37
Post #116

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 850

nooo... doibałeś Ghoster z tym "wymyślić fabułę można zrobić w chwilę". W chwilę to można załapać pomysł na fabułę. Doszlifowanie, opracowanie szczegółów, wyeliminowanie sprzeczności, wstawienie poprawki na świat i osobowości występujących postaci, opracowanie ścieżek rozwiązania, napisanie dialogów, opracowanie łańcucha przyczynowo-skutkowego... chwila??

Nie, no oczywiście, fabułę czy quest można sobie po prostu wyssać z palca. Dzieci neo będą wniebowzięte bo i tak liczą się tylko grafika i szmery-bajery, nie?

+Quote Post
post 01-08-2009, 20:03
Post #117

SHM-0
Group Icon

Ehh, dobra, źle to wyraziłem.
Mogę was zapewnić, że fabuła F:IFa zadziwi... Właściwie każdego, gdyż temat, który obraliśmy, jest tak dziwny, jak FEV zamknięty w słoiku po konserwie, jeszcze nieszczelnie zamkniętym, a trzymającym się w środku, w dodatku w stanie cieczy! Ale za to całkowicie zgodne z kanonem Fallouta. Poszliśmy bardzo w kierunku fantasy, jednak ciągle trzymając się w 100% tego, o czym była mowa w Falloucie i Bibliach, opierając się szczególnie o Fallouta 1, którego uznaliśmy za bardziej klimatyczną część.

Własnie to jest główny powód dla którego nie ma jeszcze zadnego dobrego moda do f2 bo wszystkim sie wydaje ze fabułe mozna wymyslic w chwile i to nie problem czego efekty widac np w westland mercienaries 2 kupa kupa i jeszcze raz kupa

To w tym modzie była fabuła? Zresztą, mod od początku stawiał na nowe rozwiązania, takie jak przyrządzanie jedzenia, więc nie ma tu co gadać o fabule.

Fallouty to przedewszystkim klimat plus fabuła i w analizowaniu i wspótworzeniu tego klimatu moge własnie pomuc mysle tu o graniu w beta testy i podpowiadaniu co mozna by zmienic zeby mod miał to cos

Ohoho... Uwierz mi, osoba, którą poznałem, wie o Falloucie więcej, niż sam Chris Avellone (moim zdaniem, ofc.). Koleś przekonał mnie, że nie wiem o świecie Fallouta nic, więc każda konsultacja z nim jest cenna jak wór złota, a wątpię, by ktoś jeszcze tutaj mógł mi bardziej doradzadzić na ten temat (wszystko to tylko moje zdanie, nie mam na celu cię obrazić, nygus86).

nooo... doibałeś Ghoster z tym "wymyślić fabułę można zrobić w chwilę". W chwilę to można załapać pomysł na fabułę. Doszlifowanie, opracowanie szczegółów, wyeliminowanie sprzeczności, wstawienie poprawki na świat i osobowości występujących postaci, opracowanie ścieżek rozwiązania, napisanie dialogów, opracowanie łańcucha przyczynowo-skutkowego... chwila??

Ok, to wyraziłem naprawdę źle. Ale 2-godzinna rozmowa z paroma osobami, ciągłe odnoszenie się do dialogów z F1 i F2 oraz cytatów z Biblii robi swoje, tym bardziej, że każdego dnia wymyślamy to coś, co może jeszcze bardziej wpłynąć na zaskoczenie i grywalność. Mimo tego co napisałem, my naprawdę się staramy, tracąc nasze cenne 3 godziny życia dziennie na rozmowę o F:IFie, a i dodatkowe 2/5 godzin na pracowanie nad modem w praktyce, tak więc to co robimy, to naprawdę coś wielkiego, nad czym poświęcamy swój czas. Chyba nikt z was naprawdę nie pomyślał, że stworzyłem fabułę w parę chwil "Ot, jesteśmy bohaterem, który idzie do miasta, odkrywa przeszłość i ratuje świat". Nie, nie. Fabuła naprawdę was zaskoczy, nie ma takiej opcji, że nie. Mamy całkowity koncept każdej z lokacji, jak ma wyglądać, jakie ma mieć stosunki do innych miast, codziennie to coraz bardziej szlifujemy i dopracowywujemy. I w tej chwili, właśnie teraz, gdy czytasz tego posta (o ile nie jesteś maniakiem, który o 4 rano siedzi przed kompem), ktoś z nas (albo i nawet wszyscy) pracuje nad tym modem.

Nie, no oczywiście, fabułę czy quest można sobie po prostu wyssać z palca. Dzieci neo będą wniebowzięte bo i tak liczą się tylko grafika i szmery-bajery, nie?

Chłopie, ja tego moda robię z nienawiści do F3, które jest całkowitym zaprzeczeniem Kanonu, niszczy wszystkie rewelacyjne pomysły Interplaya oraz unicestwia przyjemność z gry, częstując nas takimi babolami, jak na przykład krwiożercze ghule co krok. Moda robię dla zbetoniałych fanów Fallouta, takich jak ja, nie dla Neo-Kidsów.
Każdy wątek fabularny wprowadzamy w życie, jeśli nie kłóci się z niczym, jest zgodny z kanonem, logiczny, możliwy według świata Fallouta itp. itd.
Mam nadzieję, że powyższym przekonałem wszystkich, że ten mod nie jest "na odwal się". xP
+Quote Post
post 01-08-2009, 20:22
Post #118

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 816

Prawdziwy Patriota :salute:
+Quote Post
post 01-08-2009, 23:39
Post #119

SHM-0
Group Icon

Hmm trzymam za słowo i ciesze sie ze macie jakiegos super speca od falloutów
z którym sie konsultujecie i tu pozdrowienia dla niego

dodam jeszcze ze dalej wyrażam chec pomocy w tworzeniu tego moda
Gram w fallouty od 98 roku co roku przechodzac kazda czesc conajmniej raz mimo iz znam je na pamiec wiec uwazam ze mugłbym pomuc choc minimalnie.

Pozdrawiam i życze owocnej pracy z której gracze tacy jak ja bedą bardziej zadowoleni niz z F3
+Quote Post
post 01-08-2009, 23:42
Post #120

SHM-0
Group Icon

I jeszcze jedna sprawa czy jest w tej chwili jakikolwiek mod godny polecenia ?
zajmuje sie modami od paru dni i co jeden to gorszy lub nie działa

Notka od moderatora:
Jeśli w krótkim czasie chcesz coś dopisać, to wyedytuj swojego posta i dopisz.
Po drugie pytanie nie na temat więc uważane za spam. Poszukaj trochę a znajdziesz. Jest trochę ciekawych modów. Wejdź na FMC, tam jest spory wybór.

Ten post był edytowany przez Cubik: 01-08-2009, 23:50
+Quote Post

7 Strony « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-12-2019, 05:31