Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Mała aktualizacja w download, mody, programy i patche

post 02-11-2005, 22:42
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

Zrobiłem dzisiaj małą aktualizację działu download do Fallouta2. Znalazły się w nim następujące programy i mody:

w dziale Patch:
- Seraph Patch 1.04 US - nieoficjalny patch Serapha do Fallout2, w języku angielskim, poprawia całą masę błędów. Ten patch jest ciągle rozwijany i aktualizowany.
- Source Seraphs Patch 1.04 US - kody źródłowe skrytpów do patcha Serapha 1.04. Przydatna rzecz dla skrypterów.

w dziale Mods:
- Survivor Mod - mod, w którym opłaca się rozwijać postać w wybranej umiejętności bojowej np. Small Guns Skill i dzięki temu można znaleźć lepszą broń tego rodzaju,

w dziale Tools:
- Mr Fixit - bardzo ciekawe narzędzie pozwalające na tworzenie podczas gry różnych nowych przedmiotów posiadając składniki do nich,
- HoloEdit - edytor holodysków, dzięki któremu można łatwo i wygodnie edytować i tworzyć nowe holodysku do gry,
- Dialog Tool - ciekawy edytor ułatwiający tworzenie dialogów. Uaktualniłem go do najnowszej wersji,
- Worldmap Starter v 1.03 - uaktualniony programik w wersji testowej do zmieniania współrzędnych początkowej lokacji na mapie świata (domyślnie Arroyo). Program mojego autorstwa.

Na razie to wszystko z ciekawszych pozycji jakie można było znaleźć w necie.

Szybkiego ściągania i miłego grania.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 02-11-2005, 22:56
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 612

Czekałem na takie zmiany na FMC :)

Dzięki temu nie trzeba się bujać po całym necie za fajnymi modami do Falla tylko ma się to przy okazji uczenia się skryptów, super oby tak dalej :D
+Quote Post
post 02-11-2005, 23:02
Post #3

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 878

Nie ma sprawy.

Ostatnio jakiś dziwny i długi zastój pojawił się na FMC. Jargo gdzieś zniknął i długo już się nie odzywa :(
Postaram się w miarę moich skromnych mozliwości jak najczęściej wrzucać coś nowego i ciekawego, bo wielka szkoda byłaby gdyby FMC umarło.

Ten post był edytowany przez Cubik: 02-11-2005, 23:06
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-07-2019, 14:23