Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

20 Strony « < 18 19 20 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fallout a życie rzeczywiste :),, Temat połączony z "Wy i F2"

post 26-06-2008, 19:30
Post #381

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 009

A Kiss to Build a Dream On - to jedyny kawałek dla którego na chwilę mógłbym być czarny by tak zaśpiewać i zagrać na trąbce :D

Ten post był edytowany przez Janosz: 26-06-2008, 19:33
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 26-06-2008, 19:57
Post #382

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

QUOTE(Janosz)
A Kiss to Build a Dream On - to jedyny kawałek dla którego na chwilę mógłbym być czarny by tak zaśpiewać i zagrać na trąbce

A co powiesz na faceta grającego na gitarze i śpiewającego tę piosenkę na ulicy? Wcale nie był czarny, na trąbce też nie grał, ale naprawdę śpiewał świetnie - przez chwilę myślałem, że mnie jakiś schiz falloutowy naszedł ;).
+Quote Post
post 26-06-2008, 20:22
Post #383

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 009

No Louisem Danielem Armstrongiem też pewnie nie był ;) ale shiz falloutowy zaise zacny :D
+Quote Post
post 27-06-2008, 00:09
Post #384

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 241

Zoor, kiedy widziałeś tego faceta z gitarą? Bo jeśli niedawno, to może załapię się na występ z jego trasy koncertowej :D
+Quote Post
post 27-06-2008, 04:53
Post #385

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Kiedy? Zdaje się, że wczoraj (czyli w czwartek, jeśli przyjmiemy, że dzisiaj jest piątek), gdzieś koło południa.
+Quote Post
post 13-09-2009, 20:10
Post #386

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Ja też chcę swoją postaaaać:

Name: Piotr | Sex: Male | Age: 20

S: 5 - Przeciętna, dość wysoka jak na tak drobnego człowieka.
P: 6 - W soczewkach percepcja 9, bez soczewek nadrabiam pozostałymi zmysłami :)
E: 5 - Radzę sobie. I tyle ;)
C: 8 - Oj - chcę to umiem. Wygadany bywam, uroczy również umiem być. Problemów z podejściem do kogokolwiek i rozpoczęciem rozmowy również nie mam :)
I: 7 - Lubię pisać, umiem się odgryźć, radzę sobie z różnymi dziwnymi przedmiotami i szybko podłapuję nowe umiejętności :)
A: 9 - Tekłondo za młodu zrobiło swoje. Jestem zwinny niczym łasica i bezbłędnie łapię spadające z baru lub wybijane z rąk znajomych butelki pełne piwa! Tak tak!
L: 3 - Czysty pech połączony z lenistwem, zaniedbywaniem obowiązków i innymi czynnościami, które temu pechowi bardzo pomagają. Jeżeli istnieje Bóg, to za mną nie przepada. Ewentualnie - w poprzednim wcieleniu musiałem być strasznych kawałem ch***.

Traits:

Giftet - Chyba nie trzeba tłumaczyć nawet :)
Small Frame - Chudy to mało powiedziane.

Tags:

Speech - Patrz wyżej
Outdoorsman - Od urodzeni uciekałem z domu (w końcu się udało :D), umiem otwierać piwo o wszystko i pozyskać papierosy od każdego. Wciąż żyję mieszkając w swoim mieszkaniu (trzeba tu być, żeby zrozumieć powagę sytuacji). Umiem też dojechać na Hel pod wpływem... Oj, o tym tu nie wolno...
3ci wyjdzie w praniu :)

Co do różnych nawyków Falloutowych - No cóż. To już bardziej propo pierwszego FO, ale zawsze sprzątając po imprezie, serce mi sie kraja kiedy wyrzucam tyle kapsli... Inna sprawa, że Ink Spots i Louisa Armstronga zacząłem słuchać przez intra do FO i F2 (oj - dawno temu to było). Z resztą ej - sam fakt, że siedzę na tym forum, katuję Fallouty regularnie i niecierpliwie czekam na nowe projekty i tym podobne chyba świadczą o tym, że FO wpływa na moje życie - choćby kradnąc mi czas ;)
+Quote Post
post 06-07-2010, 12:55
Post #387

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 11 014

Noo, ja zbieram kapsle, i gdybym się dowiedział, że wyrzuciłem jakiś unikat, to nie wiem co bym sobie zrobił. Kapsli się nie wyrzuca, bo teraz prawie każdy pije z puszek. A kiedy nastanie Wielka Wojna na Ziemi ? Ten kto będzie mieć kapsle będzie bogaty, ięc trzeba się z góry zaezpieczyć :D
+Quote Post

20 Strony « < 18 19 20
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 09:15