Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Stowarzyszenie - ktoreœ tam starcie

post 09-01-2004, 09:57
Post #1

piwożłob
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 871

Po wczorajszej symbolicznej libacji z Rhotaxem powrocil problem utworzenia Stowarzyszenia. Wszystko stanelo na odpowiedniej ilosci "czlonkow". Wszyscy oczywiscie sie deklaruja ale zeby tak zlozyc podpis to juz jakos nikomu nie spieszno. W sumie wtedy troche po tym wszystko przycichło, ale...
Nie rozumiem dlaczego po tak wielkim odzewie nikt nie chce sie bardziej tudzież głębiej deklarować w organizowanie tego wszystkiego. Mamy Statut, mamy ustawę... mamy prawie wszystko... potrzeba tylko listy z włšsnoręcznymi podpisami i można skłšdać do sšdu po rejestrację.
Można by dużo mówić o plusach czy minusach ale tak prawde mówišc niegdy się nikt z poza tczewskiej ekipy nie wypowiedział. Wiec k***a pytam - czemu?????????????
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 09-01-2004, 10:48
Post #2

B.o.B Sgt
Group Icon
Nr użytkownika: 1 175

ja otym holera zapomnialem. tymbardzie ostatnio wogole o sprawach bractwowych sie nierozmawialo jesli chodzi o moja osobe. ty moze masz czas na to ale ja od rana do wieczora spedzam milo czas w sklepie i to przez caly tydzien wiec nawet zbytnio niema mczasu albo ochoty isc w 1 dzien wlny jaki mam w tygodniu gdziekolwiek i najaka kolwiek impreze
w sumie to ja nawet niepamietam zbytnio poco t owszystko mialo byc co mielibysm yz tego miec ;>
+Quote Post
post 09-01-2004, 13:21
Post #3

piwożłob
Group Icon

Kurde właœnie wiekszoœć ludków o tym zapomniała. A o profity z należenia do Stowarzyszenia... kurcze troche tego jest... od legalizacji niektórych imprez (larpów i takich tam) do możliwoœci otrzymywania pieniędzy od państwa przeznaczonych na kulture... bo jakby ni epatrzeć można to wszystko podcišgnšć pod sztuke teatralnš (larpy) i szeroko pojętš kulture.
Jest też kilka minusów ale to już indywidualna sprawa każdego...
Przecież nie będe biegał za każdym i błagał o złożenie podpisu bo o to nie chodzi. Nie oczekuję również że wszyscy beda walic oknami aby tylko się zapisać. To ma być do i dla zabawy!!!!!!!!!!
+Quote Post
post 09-01-2004, 15:59
Post #4

B.o.B. Cmdr
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 11

no dobra. kto chetny sie zgłasza w tym watku. jako ze stara lista chetnych jest po czesci nieaktualna zakladamy nowa.
na chwile obecna stowarzyszenie zakladac chca:
- gaber
- Rhotax
- trefl (post usuwam by nie zapychac watka jesli nie ma w nim nic ponad xywe)
- Chewie
+Quote Post
post 09-01-2004, 16:48
Post #5

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 723

hmmm

ja jak na razie widze same minusy tworzenia stowarzyszenia
gloowny to taki: KOMU BEDZIE SIE CHCIALO TYM ZAJAC?
podoba mi sie to co jest bez robienia jakis dziwnych akcji
skoro duza czesc bractwa tak sie do tego 'pali' to uwazam ze nalezaloby dac spokooj (albo przynajmniej porzadnie odswiezyc problem i przedstawic wszystkie 'za' i 'przeciw' i jeszcze raz przedyskutowac)
jakie znaczenie ma legalizacja imprez? impreza to impreza.
kto tak na prawde liczy na jakakolwiek kase skadkolwiek? ja zdecydowanie nie

pozdro
Waż
+Quote Post
post 10-01-2004, 00:05
Post #6

B.o.B Sgt
Group Icon
Nr użytkownika: 1 175

wazka mowi TRUE. mysle podobnie:jajo: a co to kurde dizzi? :>
+Quote Post
post 10-01-2004, 08:49
Post #7

Jagi
Group Icon
Nr użytkownika: 1 111

Maciek, Rhotax. Probujecie obudzic zdechlego psa.

p.s. wiem co mi chcecie odpowiedziec - pierdolisz, co ty tam
wiesz!!!
p.s. a co do starcia: to moje 35
+Quote Post
post 19-01-2004, 12:23
Post #8

Scourge of the Wastes
Group Icon
Nr użytkownika: 38

Hej...

Moze jest to i zdechly pies... ale wedlug meni warto bylo by go kopac az wstanie:)

Najpierw powiem ze troche rozumiem Mangusa.. sam zpaieoprzam po 6 dni w tygodniu i mamjeden wolny i czasem mam ochote tylko pujsc do odmu i sie wyspac i nigdzie nie lazic...

Ale z drugiej strony aktywny wypoczynek i picie piwa z bracmi jest rewelacyjne co pokazl osttani rajd. niezywkelmeczacy wedlug mnie.. ale bylo rewelacyjnie... A co do samego stowarzyszenia.. to to daje duzo plusow wiekszosc sparwa moglo by byc poprostu szybko i legalnie zalatwiane a nie jakos tak od dupy strony i nie wiadomo czy nas nei zamkna.. zastrzela lub jacys bezdomni nie wydymaja . Ja jestem za tylko niestety nei bede mial wiele czasu na zajeci sie tym...
+Quote Post
post 21-01-2004, 09:52
Post #9

piwożłob
Group Icon

Bardzo sie ciesze, że CZujo wrescie zauważył o co tak naprawde chodzi. Nie bede teraz pisał o plusach i minusach Stowarzyszenia, ale uważam że warto by było chociaz troszeczke sie temu przyjżeć a ne patrzeć tylko co moge dotać.
Co do zajmowania sie papierkowa robotš to się podejmuje tej sprawy i reszta tych sceptyków nawet nie bedzie wiedziała że trzeba coœ zrobić> Na poczštek jedyna formalnoœciš jest złożenie jednogo podpisu i to wszystko...
+Quote Post
post 22-01-2004, 02:24
Post #10

Scourge of the Wastes
Group Icon
Nr użytkownika: 38

Gaber no wiesz co. ja zawsze wiedzialem ze to jest fajne a nie dopiero teraz to zauwazylem:) nawetbylem na psotkaniu w akademiku gdzie zesmy czesc statusu wymyslali:)
+Quote Post
post 22-01-2004, 11:19
Post #11

cpl
Group Icon
Nr użytkownika: 497

i na tym spotkaniu padl pomysl na nazwe stowarzyszenia, wedlug mnie jedyny sluszny: A.B.C. Przygody (Army, B eer and Chicks) thx Krzychoo!! :>
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-10-2019, 16:49