Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Internetowe sklepy ASG, kupowałem, polecam, nie polecam

post 17-07-2007, 16:04
Post #41

SHM-4
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 951

Nie wiem czy wiecie, ale Machinegun.pl jest w trakcie likwidacji - tak mi przynajmniej powiedzieli jak ostatnio do nich dzwoniłem czy by mi naprawili nieszczęsnego deserta.

A co do kulek w specshopie to sam tam zamawiam, są b.dobre.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-07-2007, 23:14
Post #42

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 195

racja, machinegun sie likwiduje, sprzedaja ostatnio repliki :) na szczęscie, bo by jeszcze kogos oszukali :) Jeszcze asgshop.pl ma dobre kulce, i capri (asg.com.pl) wypuscilo pestki
+Quote Post
post 07-08-2007, 00:05
Post #43

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Subiektywna - no bo niby jak, gdy chodzi o wydawanie własnej kasy - relacja z wizyty w gdyńskiej siedzibie sklepu Militaria.pl :P

No więc ruszyłem swoje 4 w celu zorientowania się czy można tam kupić - bo ze strony WWW wynikało, że niby można - maczetkę Smith & Wessona. Na miejscu okazało się, że sklep picuś cacuś - marmury i takie tam.

Ale:
- dla klientów jest mała lada - za która ni jak stanąć - trza sie ustawić więc jakoś w sklepie by dupą nie wadzić
- obsługa składająca się z trzech (chyba kumatych panów) latała jak z piórkiem w dupie przy bogato wyglądających bubkach którzy chcieli kupić sobie wiatróweczkę

No ja rozumiem, że taki misiek to może i wyda na zakup z miejsca patyka albo nawet i dwa. Ale niech wobec tego zrobią tam osobne stoisko dla wiatrówkowców, a nie trzeba czekać naście minut jak jakiś głupi buc - na to by się dowiedzieć, że w sklepie internetowym są "pewne niedociągnięcia".

Jednym słowem - sklep nastawiony na - powiem szczerze - bogatych palantów, którym wydaje się, że jak w czasie wolnym od gnębienia swoich pracowników, postrzelają sobie do kotów - to od razu są menami :angry:

Może w internecie jest lepiej - bo i centrala jest we Wrocku :) Ja tam za to Gdyni nie lubię - dla mnie te miasto jest miastem palantów i tyle :D

No to - takie to moje wrażenia z wizyty off-line w sklepie Militaria.pl ;)
+Quote Post
post 13-08-2007, 15:05
Post #44

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

Co, jak ktoś kupuje wiatrówkę za dwa i pół patyka to jest nadzianym bucem który strzela do kotów? Trzeba mieć pretensje do obsługi a nie klientów. Jezu, Squonku, bądź żesz trochę poważniejszy...

A co do samego sklepu: Kupowałem tam parę razy. Zawsze solidni, jednak nastawieni przede wszystkim na wiatrówki i sprzęt survivalowy, a nie ASG. Sklep dobry do kupowania na początek krótkich sprężyn.
+Quote Post
post 13-08-2007, 15:40
Post #45

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 678

Krótkie sprężyny w Militaria.pl? Chyba raczej w Military.pl :P
+Quote Post
post 13-08-2007, 16:19
Post #46

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

Tfu, tfu, masz rację jos. Oczywiście chodziło mi o militarY.pl i tego sklepu tyczy się mowa o krótkich sprężynach.
Jednak militariA.pl to też sklep mało ASGejowy, tylko wiatrówkowo-survivalowy i również tam kupowałem, jednak rzeczy nie związane z Airsoftem. Tam to już w ogóle się nie opłaca kupować nic z ASG, bo mają same Umarexy w horrendalnych cenach.
+Quote Post
post 13-08-2007, 16:39
Post #47

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 678

I Crossmany, które są tam pewnie tylko dlatego, że firma robi również wiatrówki. I kwadratowe kulki, które cenę też mają z kosmosu.

Ten post był edytowany przez jos: 13-08-2007, 16:40
+Quote Post
post 13-08-2007, 18:26
Post #48

Master of Disaster
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 431

a to tylko dlatego ze kwadratura kola jest trudna do policzenia ;)
+Quote Post
post 13-08-2007, 19:41
Post #49

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

QUOTE(Święty @ 13-08-2007, 14:20)
Co, jak ktoś kupuje wiatrówkę za dwa i pół patyka to jest nadzianym bucem który strzela do kotów? Trzeba mieć pretensje do obsługi a nie klientów. Jezu, Squonku, bądź żesz trochę poważniejszy...
*

To świadomy skrót myślowo uogalniający - który użyłem właśnie świadomo - bo drażnią mnie tacy ludzie i już :D A że sklep mieści się przy ul. Świętojańskiej - mecce bucowni zamieszkałej w Gdyni, to...

Noo!!! ;)

BTW

Ludzie - nauczcie się rozróżniać te dwa sklepy:
Military.pl - to sklep ogólny, zaopatrujący także różne "firmy" - mieści się w Sopocie.

Militaria.pl - to sklepy, hmm... ogólno "wiatrówkowe" - mieszczące się we Wrocku, Gdyni i W-wie i Katowicach.

Noo!!! ;)
+Quote Post
post 01-01-2008, 12:40
Post #50

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 236

Ja tam robię zakupy w SpecShop i nie mam do nich żadnych zarzutów :D
+Quote Post
post 03-01-2008, 11:50
Post #51

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 688

Military.pl - w sopocie zeby nie bylo... nie polecam.. odradzam i wogule do dupy.. tzn fajny sklepik jak chcesz cos kupic.. ale trzeba sie modlic zeby nic ci nie padlo.. bo serwis jest.. a wlasciwie go nie ma. Kiedys byl to sklep glownie asg... zakupilem tam m-4 CA a treflu zakupil tam m-16 ca.. chcialem zakupic TM ale namawiali mnie ze beda CA a to wypas jakich malo.. wtedy zabawki takie staly po 1800 zl... fakt ze mialem znizke.. i dalem 1400 ale zawsze to sporo kasy.. i po 3 tygodniach [2 strzelankach] gun sie posypal...i poszedlem ufnie do military.pl i przyjeli fajnie.. tylko ze trzymali z 5 miechow.. nastepnie odebralem giwere i okazalo sie ze koles naprawil to jakso totalnei prowizorycznie.. bo znowu po 2 strzelankahc padla.. i znowu serwis i znowu jakies 6 miesiecy.. i tak ze 4 razy....az w koncu poszlismy do zecznika [wtedy wogule prawo sie zmienialo na korzysc sklepu:/] i jak ich postarszylismy [bo treflu mial bardzo podobne problemy] to w koncu jakos porzadnie naparwili nasze guny... i niby na czas naprawy dawali w zamian kalasza tm .. ale to bylo niby.. bo dostalem go na 2 strzelanki.. a moja giwera byla w sumie w naprawie pewnie ze 2 lata...tak wiec ja odradzam ten sklep jesli chcesz kupic cos co moze sie popsuc...
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 14-11-2019, 09:50