Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

19 Strony < 1 2 3 4 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wasze bronie na OldTown, pomysly, prezentacje... no i krytyka

post 13-09-2007, 14:57
Post #21

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

w ramach przypomnienia :P

- Zakonnik + rewolwer: zdjęcie
Bardzo klimatyczne kombo.

To nie byle jakie połączenie w końcu to Szpon z Taurusem Raging Bull .44 Magnum .
Tyle ze to niestety nie asg a zapalniczka :P
Sam czekam az sie .44 magnum pojawi w asg .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 13-09-2007, 15:28
Post #22

aka. Kroffa
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 46

Sam czekam az sie .44 magnum pojawi w asg .
.44 Magnum to kaliber, o jaki konkretnie model ci chodzi?
+Quote Post
post 13-09-2007, 20:41
Post #23

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Natomiast jeśli chodzi o stylizację na AK-112, to tak jak powiedziałeś, część mnie na widok ewentualnego efektu spluwa z obrzydzeniem  Wolę go już zostawić takim jaki jest, szczególnie, że mam jeszcze jeden "projekt" i nie chce się za bardzo wkręcać w przerabianie AK. O tym, co to będzie napiszę dopiero jak będę miał cokolwiek do pokazania (jeśli będę miał).

Sure thing - to tylko luzna sugestia była na temat co z AKacza mozna zrobic ;)
A efektami przerobek się pochwal jak juz cos bedzie - zwlaszcza ze do nastepnego OT jest mnostwo czasu na przerobki ;]

Co do rewolwerów - wydaje mi się ze replika rewolweru kal .44 magnum była kiedys do kupiena na machinegunie w czasach ich swietnosci (bodajze z Marushina lub Maruzena - dunno) - ale pamietam ze odstraszała ceną (prawie dwa razy droższe były od typowych pistoletów gazowych)
+Quote Post
post 13-09-2007, 22:56
Post #24

SHM-4
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 332

Co do rewolwerów to polecam wgcshop(dot)com zakładka PISTOLS->TANAKA. Piękne maszynki. i piękne ceny... eh....
+Quote Post
post 14-09-2007, 15:03
Post #25

Group Icon

Racing bull Taurus Racing Bull 44.magnum bądź nawet tez Taurus Racing Bull 454 Casull

edit :
A ja pracuje nad plazmówką ... zdjęcie z laboratorium szalonego Spicmir :
Ciężki karabin plazmowy KATE 4000. in progress 30%

(IMG:http://spicmir.w.interia.pl/ckpk.jpg)
+Quote Post
post 25-09-2007, 12:23
Post #26

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 009

Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum, więc w razie, jakiejś pomyłki z góry przepraszam. Na OT jeszcze nie byłem ale wybieram się w przyszłym roku i twardo przygotowuję :) póki co zrobiłem coś takiego jak prezentuję na zdjęciach poniżej, jest to moja pierwsza "testowa replika" RPG-7 w planach mam jeszcze RPG-2. "Replika" jeszcze nie przeszła prób poligonowych - czekam z tym do sylwestra bo jak narazie mam problem z kupnem "fajerwerków" :)
Pozdrawiam

EDIT: Na necie znalazłem podobny sprzęt w cenach 660-880 zł (oczywiście strzelający granatem ASG na 20 m :P) moja zabawka nie strzela, przeznaczona jest raczej do odgrywania a fajerwerki to raczej propozycja opcjonalna. Dodam że jej koszt nie wyniósł mnie więcej niż 60 zł bez robocizny :)

Od administracji: Witamy na forum i przypominamy ze nie pisze się dwóch postów jeden pod drugim tylko edytuje pierwszego.

Ten post był edytowany przez MartEEnez: 25-09-2007, 12:47

Załącznik
Załączony obrazek
+Quote Post
post 25-09-2007, 16:13
Post #27

aka. Kroffa
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 46

Spicmir - Zapowiada się ciekawie :) czego użyłeś do "przewodów"? (chodzi mi o to coś, co wisi obok magazynka).

Janosz - Miłośnicy idealnie odwzorowanych oryginałów teoretycznie mieliby się do czego przyczepić, ale przy tak niskim koszcie nawet nie warto o tym mówić, bo wygląda co najmniej dobrze. Nie wiem tylko jak będzie z pirotechniką na OldTown, ostatnio chyba były jakieś ograniczenia (po lato, czyli czas pożarów).
+Quote Post
post 25-09-2007, 16:57
Post #28

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

Bardzo fajna robota Jonasz. A przy sensownym użyciu takie wyrzutnie na fajerwerki są dopuszczalne. Zresztą na edycji 2006 nieźle budowały klimat podczas nocnego ataku na bazę raiders :)
+Quote Post
post 25-09-2007, 17:25
Post #29

SHM-4
Group Icon

No pięęęęękne! sprzęcik cudny. Klimat to to zrobi niezły. Popracował bym jednak nad łączeniem kolb z rurą. (szlifowana pianka uszczelniająca?) A wyżej wspomniany atak na bazę Raidersów to najbardziej klimatyczny (w moim odczuciu) event z obydwu OT (bo tylko na dwóch byłem). Strzały,rakiety,dym,ciemno,krzyki,ranni,adrenalina. Czysta Adrenalina!
+Quote Post
post 26-09-2007, 08:15
Post #30

SHM-0
Group Icon

Mam zamiar to "cudo" dopracować, ale bez większych zmian. Teraz pracuje nad "urządzeniem pomiarowym/naprawczym" dla technika. Efekty zaprezentuje w innym temacie (może „stroje na OT”?) w przyszłym tygodniu.
+Quote Post
post 26-09-2007, 10:10
Post #31

Group Icon

Kroffa użyłem węza technicznego PCV nałożonego na dusze spawalnicza która jest wkręcona w "body" .
+Quote Post
post 26-09-2007, 15:16
Post #32

SHM-4
Group Icon

QUOTE(Spicmir @ 26-09-2007, 10:25)
Kroffa użyłem węza technicznego PCV nałożonego na dusze spawalnicza która jest wkręcona w "body" .
*

Kiedyś miecz wojownika zawierał jego duszę i honor. Jak widać teraz wszystko jest w "pakiecie" już w ramach produkcji ;)
+Quote Post
post 27-09-2007, 09:03
Post #33

Group Icon

Jak by nie było jestem w końcu spawaczem ....
węże beda pomalowane od środka na toksyczną zieleń i być może podświetlane w chwili strzału , o ile uda mi się to zrobić . Malowanie body w stylu Laser Rifle bądź na różowo .
+Quote Post
post 27-09-2007, 15:08
Post #34

SHM-4
Group Icon

Spic. Jeśli myślisz o świecących przewodach to może przydadzą Ci sie światłowody tzw. SideGlow. Świecą całą powierzchnią a nie tylko na końcu. jedyny z nimi problem to ich cena. 27 zł za metr. :(
+Quote Post
post 08-10-2007, 21:07
Post #35

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 885

Widzę że wszyscy się zbroją i zmierzają w kierunku klimatów z SF w Fallu 2 albo Hub czy bazy mutantów w F1 :)
Brat za to podsunał mi pomysł dla Tribali/Tubylców. Otóż zastanawiamy się nad łukiem i strzałami asg.... może brzmi śmiesznie, ale wydaje mi się że to mogło by sieudać. Potrzebny byłby niskiej jakości łuk strzelający na około 20-30 metrów, oraz lekkie strzały, którym stępiło by się groty (lub zastąpiło innym tępym ciężkim przedmiotem) a następnie osłoniło piłeczką pingpongową wypełnioną gąbką. W zamyśle strzała powinna utrzymać w miarę swoje zdolności lotne (dzięki czemu nie będzie praktycznie możliwe oberwanie tyłem strzały) oraz zyskać bezpieczny grot. To jest oczywiście tylko pomysł, który wymaga realizacji i przetestowania... Pytanie brzmi czy taka broń (jeśli okazała by się bezpieczna dla atakowanego) mogła by zostać dopuszczona do walki na OT (oczywiście tylko w strefach asg)?
+Quote Post
post 08-10-2007, 21:32
Post #36

SHM-4
Group Icon

Ja myślałem bardziej nad kuszą zamontowaną na przedramieniu PA.
A co do kusz i łuków to może zabawkarskie podejście? przemalować, do przyssawek pingponga na super glue i w zasadzie alles jest.

Ten post był edytowany przez Shafa: 08-10-2007, 21:34
+Quote Post
post 09-10-2007, 10:23
Post #37

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 688

hmm.. z zbawkamitak..ale raczej si enie sprawdzi na jakies konketne odleglosci.. i znowu posluze sie doswiadczeniem rycerskim.. na wielu turniejach sa uzywane luki... i to normlane z naciagiem nawet do 30 kilo... i strzaly sa normalne tylko na koncu s robione pacynki. lata totroche dziwnie..ale.. lata:) problem jest jeden.. trafienie taka strzala cholernie boli.. i bez oslony calej twarzy..i jajek nie zgodze sie zeby ktos do mnie z czegos takiego strzelal:P pozatym zawsze istenieje mozliwosc ze "bezpieczny" grot spadnie ze strzaly... tak bylo na jakims turnieju i sam promien do strzaly wbil sie kolesiowi miedzy blachy:/ jednym slowem fajna zabawka ale jak ktos do kogo strzelasz jest naprawde dobrze chroniony..
+Quote Post
post 09-10-2007, 13:30
Post #38

SHM-4
Group Icon

QUOTE(ChewieBoB @ 09-10-2007, 10:38)
sam promien do strzaly wbil sie kolesiowi miedzy blachy:/
jednym slowem fajna zabawka ale jak ktos do kogo strzelasz jest naprawde dobrze chroniony..
*

Uuuuu. niemiła sprawa z tą strzałą.... a jak sę zsunęło przy uderzeniu w blachy tak by utkwić/wbić się w szczelinę to nic co używamy na OT by tego nie wytrzymało. za bardzo niebezpieczne. Poza tym nawet jakby ne wem jak zabezpieczyć grot to przy takiej sile uderzenia np.w gardło krtań może tego nie wytrzymać, okulary asg mogą zostać wtłoczone do oka itp. Do tego jakoś nie widzę wszystkich na OT na tyle odpowiedzialnych by używać takiego sprzętu. zawsze znajdzie się ktoś kto nie pomyśli, nie zrozumie i nieszczęście gotowe... Nie chcę tutaj generalizować ale przy takiej ilości ludzi należy już w mechanice ograniczać tego typu niebezpieczeństwa. Lecz co do zabawek to one raczej nie mają naciągu 30 kilo wszak dziecko musi je naciągnąć. Zabawki strzelaja na max 5-9 metrów i to wysokim lobem. jak do tego doda się pingponga na grot to już będzie ok. Choć będzie to bardziej klimatyczny rekwizyt niż broń asg z racji swoich osiągów. Sam zrezygnuję najpewniej z mojej armaty 500fps na rzecz broni CQB. za dużo było patyczkowania się jak dla mnie z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Ten post był edytowany przez Shafa: 09-10-2007, 13:54
+Quote Post
post 10-10-2007, 09:01
Post #39

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 688

nie no ja pisalem jak to wyglada w rycerce.. a zabawka.. bardziej pasuje mi na rekwizyt tak jak pisales a nie jako bron... bo zgadzam sie z toba ze osiagi takiej zabawki sa marne...a co do robienia krzywdy.. to nawet naciag 19 kilo.. jak ktos nie jest zabezpieczony moze zrobic powazna krzyde...
+Quote Post
post 10-10-2007, 12:31
Post #40

SHM-0
Group Icon

Przyjrzałem się tej kuszy z linka. Przyznam że po lekkiej modyfikacji i pomalowaniu na odpowiednie kolory świetnie nada się na kuszę na ramie :) taką jak ma gość z Mad Max,a. Wydaje mi się że wystarczy karwasz z rury PCV dwa troki lub kawałek drutu (taśmy w ostateczności) i trochę szarej/czarnej lub jakie chcecie farby (byle nie oczojebnej :) ) i mamy broń jak się patrzy :)
Co do łuku to tu sprawa przedstawia się troszkę gorzej. Ma on 50 cm długości, co jak dla mnie jest troszkę za małym rozmiarem. Potraktowałbym to raczej jak element wyjściowy dla jakiejś większej samoróbki np. dużej kuszy, która też była wykorzystana w Mad Max'ie.
Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to te zabawki raczej nie stanowią większego zagrożenia nawet bez specjalnych zabezpieczeń w formie piłeczki pingpongowej, (co zmniejszy ich zasięg i właściwości lotne). Koniec końców są robione dla dzieci.
+Quote Post

19 Strony < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24-07-2019, 01:25