Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> STALKER: Clear Sky, stalker 2

post 24-10-2008, 06:19
Post #21

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 495

no kurde... Mając powinność na WROGI na starcie nie możesz wogóle robić dla nich questów, i vice versa. A w i HQ jedyne co możesz robić to napierdzielać do danej frakcji by fabuła poszła do przodu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 24-10-2008, 09:35
Post #22

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

Dobrze, dobrze, ale my nie o tym.

Gdzie ten 'skomplikowany quest w podziemiach' ?
+Quote Post
post 24-10-2008, 10:05
Post #23

SHM-2
Group Icon

No cóż - przez "skomplikowany" miałem na myśli coś więcej niż "przyjdź - zabij" (w końcu to shooter). Szef powinności zleca ci zalanie tunelów (przejście przez dziwny ciąg anomalii, pułapka z kontrolerem, ucieczka przed wodą, odszukanie zagubionego sprzętu członka Powinności), potem trzeba odnaleźć kryjówkę Strieloka.

Nie odbiega to wiele od wcześniejszych zadań z SoC.

----------------------------
BTW. Wczoraj grając w nocy prawie wysrałem cegłę, jak Pijawka śledziła mnie przez jakąś minutę (słyszałem szlest w krzakach w różnych miejscach) i zaatakowała mnie w najmniej spodziewanym momencie. Jak zauważyłem przez pół sekundy zbliżające się ślepia... aż lekko krzyknąłem.

Żaden FEAR mnie tak nie przestraszył, i nie było to coś jak DOOMowy potwór z szafy, ja po prostu bałem się tych świecących oczu... M-A-S-A-K-R-A

Cała rzecz miała miejsce w Czerwonym lesie.

Ten post był edytowany przez Headbanger: 24-10-2008, 10:10
+Quote Post
post 24-10-2008, 11:43
Post #24

Zasłuszony
Group Icon

To zadanie, które opisujesz - jest częścią głównego wątku.
Puki go nie wykonasz, NIE MOŻESZ przyłączyć się do Wolności.
+Quote Post
post 24-10-2008, 13:53
Post #25

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87

Przestałem grać w Clear Sky, nie skończyłem gry - podobnie jak nie wytrzymałem pierwszej części. Zraziły mnie częste CTD bez żadnego komunikatu błędu. Przeszedłem Bioshock i Crysis bez jednej zwiechy. W Clear Sky musiałem sejwować co 5 minut.
+Quote Post
post 24-10-2008, 14:19
Post #26

SHM-2
Group Icon

QUOTE(DrPotf0r @ 24-10-2008, 12:24)
To zadanie, które opisujesz - jest częścią głównego wątku.
Puki go nie wykonasz, NIE MOŻESZ przyłączyć się do Wolności.
*

Ciekawe... bo ja miałem Opcję dialogową "Chciałbym się przyłączyć do wolności" na co odpowiedział "Wystarczająco się nam przysłużyłeś" - ale po tym był Load.

Tak czy siak - Podziemia są... myślałem że Love Beer po prostu załatwił powinność i to zadanie było zastapione innym - prostszym. Jeżeli nawet tak się nie da... to o co kaman wogóle?
+Quote Post
post 24-10-2008, 16:42
Post #27

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

wiesz, to nie test z logiki z pytaniem 'jest czy nie ma' tylko proste stwierdzenie ze interiorow nie bylo - bo te 4 minuty na (skomplikowanym :hop: ) quescie o ktorym mowa ciezko podsumowac - 'no przeciez interiory byly' - chyba ze to ma byc maksymalnie ironiczne. zwroc uwage ile bylo interiorow w podstawce - z tego co pamietam 3-4 i przynajmniej 2 z nich byly naprawde duuuuze.

btw - mnie clear sky nie przestraszyl ani raz (w przeciwienstwie do podstawki w ktorej wlasnie w interiorach bylo 'najgesciej') - w fear natomiast do teraz mam w pamieci scene z persus mandate kiedy fabula prowadzi gracza w slepy zaulek, czlowiek sie zastanawia wtf z tymi drzwiami, obraca sie a tu oko w oko jakis maszkaron - moze ze 2 razy w zyciu myszka mi wypadla z reki podczas gry, to byl jeden z nich ;))
+Quote Post
post 25-10-2008, 16:32
Post #28

SHM-2
Group Icon

jednak powiedzenie że ich nie ma to dalej kłamstwo. Mogło ich być za mało...
+Quote Post
post 25-10-2008, 18:29
Post #29

Beer Lover
Group Icon

teraz rozumiem twoj 0-1 tok myslenia, i jakos latwiej mi odniesc sie do twoich wypowiedzi - wogole, jak i w szczegolnosci dot. f3 :]
+Quote Post
post 25-10-2008, 19:27
Post #30

Zasłuszony
Group Icon

QUOTE(Kmieciu4eveR @ 24-10-2008, 15:34)
Przestałem grać w Clear Sky, nie skończyłem gry - podobnie jak nie wytrzymałem pierwszej części. Zraziły mnie częste CTD bez żadnego komunikatu błędu. Przeszedłem Bioshock i Crysis bez jednej zwiechy. W Clear Sky musiałem sejwować co 5 minut.
*

Kmieć, bez patcha 1.5 nie ma co nawet siadać.
Z 1.5 przełupałem całą gierkę bez jakiegokolwiek wywalenia się systemu.
+Quote Post
post 26-10-2008, 20:13
Post #31

SHM-2
Group Icon

QUOTE(LoveBeer @ 25-10-2008, 19:10)
teraz rozumiem twoj 0-1 tok myslenia, i jakos latwiej mi odniesc sie do twoich wypowiedzi - wogole, jak i w szczegolnosci dot. f3 :]
*

Faktów nie oszukasz. Jeżeli coś istnieje w świecie materialnym, kłamstwem jest określenie że nie istnieje - ale czy tego jest wystarczająco dużo, albo czy jakość jest odpowiednia to inna kwestia.

Pozatym ten 0-1 tok myślenia to staromodna logika. Istnieje jeszcze "może" czy "prawdopodobnie", ale nie znaczy to że jak coś ssie to tego nie ma... po prostu ssie.

Ten post był edytowany przez Headbanger: 26-10-2008, 20:16
+Quote Post
post 27-10-2008, 08:03
Post #32

Beer Lover
Group Icon

ano, ale prowadzi to do wnioskow typu - biedak ma pieniadze, a lysy ma wlosy (chocby w nosie). no ale, ja tam nie wnikam w czyis umysl ;)
+Quote Post
post 27-10-2008, 08:33
Post #33

SHM-2
Group Icon

nie popadajmy w jakieś skrajności...
+Quote Post
post 27-10-2008, 08:36
Post #34

Beer Lover
Group Icon

alez jakiez to skrajnosci - dla mnie to to samo co stwierdzenie ze w cs byly interiory. zastosowalem skrot myslowy mowiac ze dla mnie nie, co jest niezgodne z twoja logika, ale juz moje logiczne przyklady nie powinny w nia godzic.

w logice nie ma skrajnosci poza tym. ale koncze to bo to nie temat o dupie maryni.
+Quote Post
post 27-10-2008, 20:25
Post #35

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 14

Korzystajac z wolnego poniedzialku po weselu skonczylem SCS na 0.5 patch'u.
Coz mowic. Telegraficzny skrot dziadka:
+y:
+ grafika - jakosc + wykorzystanie = gesty klimat postapo
+ dzwiek - jw.
+ A-LIFe - w koncu to zrobili i swiat naprawde zyje. Nie ma juz momentow kiedy biegnie na mnie sfora psow, ja staje na pienku i wale do ostatniego. Po pierwszym trupie reszta hordy ucieka. Do tego walki frakcji, polowania dzikow na ludzi i czajenie sie pijawek po krzakach (ile to ammo poszlo w glebe :P ).
+ do glowy bierzemy realmod'a - powiedzieli tworcy i tak jest, mamy noc jak noc, potrzebe ciulania kasy (przyunajmniej do 2/3 gry), brak debilnych respawnow itd.
+ upgrade'y
+ fast travel - mimo ze za drogi :/
+ klimacik... mniam :D fo3 nie bedzie tego mial. Teraz czas kupic FC2 bo najblizsze lata zapowiadaja sie sucho ;)

-y:
- od Limanska wieje tandeta z podstawki - lubudu i koniec
- koncowka za trudna (dalem rade ale sporo ludzi moze szlag trafic)
- zdecydowanie za krotka (wykonalem kilkanascie questow pobocznych - sie przyznaje :) )
- za malo swobody - fabula nas goni. Z jednej strony plus bo dynamika, z drugiej minus bo na spacery po Zonie czasu malo...
- za krotka :D
+Quote Post
post 27-10-2008, 21:29
Post #36

SHM-2
Group Icon

Mój X-fire pokazuje 25 godzin... a ciągle gram jedną kampanię i jestem w Limańsku... czas grania zależy od tego kto jak gra...

Z resztą się zgadzam... poza tym że Limańsk mi się podoba... Szaleństwo takiego Gold Rusha i ofiary jakie to niesie za sobą.
+Quote Post
post 16-01-2009, 16:05
Post #37

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

Mam problem: zadanie każe mi odzyskać pda dla jakiegoś typa, znajduje się on w wlocie do zniszczonego tunelu kolejowego... Tylko że jak tam wchodzę, ekran robi się biały i teleportuje się tuż przed tym tunelem :huh: wtf?

A i jest jeszcze zadanie z odnalezieniem skrytki stalkerów którzy doszli do centrum zony, znajduje się ona w kanałach... Tylko za cholerę nie wiem jak tam wejść;/ Co robić?

Ten post był edytowany przez Morbid: 16-01-2009, 16:11
+Quote Post
post 16-01-2009, 20:52
Post #38

Zasłuszony
Group Icon

ad 1.
wchodzisz na przęsło mostu - na sam szczyt i wskakujesz w anomalie, przeniesie cie do tunelu
ad 2. musisz pogadac z szefem powinnosci i dalej z gorki.
+Quote Post
post 19-01-2009, 22:26
Post #39

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

Kurde Twoją odpowiedz przeszła mi koło nosa, przez napływ postów w innych tematach :P W końcu sam do tego doszedłem, ale jestem Ci i tak wdzięczny za odpowiedz, bo ap ropo tej kuli co teleportuje gracza do tunelu, doszedłem do tego dopiero po odwiedzeniu podobnej w czerwonym lesie ;) A rozwiązanie tego drugiego problemu wydaje mi się dosyć dziwne... Gra nic nie mówi aby zaprzestać dłubania przy tym zaspawanym włazie, więc kiedy zacząłem wykonywać zadania dla Powinności myślałem na początku że to tylko side questy, a w tamto zadanie spaliłem;/

Tak czy inaczej jeszcze raz dzięki DrPotf0r :)

A tak poza tym ciekawy bug znalazłem... Wczoraj wieczorem przeszedłem Clear Sky do końca, dziś rano po włączeniu gry, stałą się dziwaczna rzecz: wszystkie stany gry zniknęły, ustawienia klawiszy zostały zresetowane (tzn żadna funkcja nie była przypisana żadnemu klawiszowi) oraz grafika została ustawiona na minimalną, tam gdzie tylko się dało... WTF?
+Quote Post
post 19-01-2009, 23:41
Post #40

Beer Lover
Group Icon

moze siadles przy kompie zony/dziewczyny/ojca a nie swoim ;]
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-07-2019, 14:14