Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

38 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fajny film wczoraj widzialem...

post 25-01-2003, 12:20
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 140

bylo to cos z Casandra w nazwie.

całkiem fajny czesc filmu dziala sie w polsce pociag z groxnym wirusem mial przejechac przez most w polsce. troche zawalili sprawe bo podobno nasz rzad wyslal ostrzezenie o stanie technicznym moscie w realu nikt by tego w administracji nie zronil. dowiedzialem sie tesh ze wydalismy wiecej kasy na naprawe tej trasy kolejowej niz kosztowala budowa (to by u nas mialo sens), a jak pociag jechal to i tak most runol.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 25-01-2003, 13:10
Post #2

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

Zaczalem to wczoraj ogladac, ale bylem padniety i nie chcialo mi sie ogladac do konca.....
Ale starawy troche byl ten film...
+Quote Post
post 25-01-2003, 14:07
Post #3

SHM-1
Group Icon

po tym filmi stwierdzilem ze Sophia Loren byla ładna (kiedys).
+Quote Post
post 25-01-2003, 14:25
Post #4

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

Sophia...no wlasnie nie moglemn sobie przypomniec jak ona sie nazywa :)
+Quote Post
post 25-01-2003, 14:33
Post #5

SHM-1
Group Icon

a ja nie wiem czy to sie tak pisze
+Quote Post
post 05-07-2003, 21:29
Post #6

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

nie za bardzo nawiazuje do poprzednich posotw ale temat topica mi pasuje... tym bardziej iz nie widze tematu ogolnego filmy ;) a szukac mnie sie nie chce...

przechodzac do rzeczy- fajny film DZIS widzialem ;) mianowicie jestem swiezo po ringu 2 - film jest zakrecony dokladnie tak samo jak jedynka - a sama koncowka ze studnia jest po prostu maxymalnie zeschizowana - ale w swoim dziwactwie - swietna ;)

na c+ powtorzylem sobie next friday - to jest film boski po prostu - kwintesencja czarnego humoru... jak ktos nie widzial to niech sie wstydzi ;)
+Quote Post
post 06-07-2003, 17:03
Post #7

Beer Lover
Group Icon

dzis - nowa planeta malp - choc film to niezbyt wysokich lotow - powiem wam ze spokojnie calego ogladnalem i nawet sie nie wynudzilem - da sie spokojnie ogladnac... sporo lepszy (o dziwo !) od pierwowzoru - nie jest tez jego ordynarna kopia... w zasadzie w calym filmie sa 2 momenty ktore sa ewidentnie przegiecie - przylot poda z malpa akurat w czasie finalowej walki - i na samo zakonczenie - gosc staje przed pomnikiem lincolna w dc - a tam - no zgadnijcie co ;););)
+Quote Post
post 06-07-2003, 19:37
Post #8

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

no ja ostatnio tluke 25th Hour .. bardzo fajniutki film.. a i soundtrak mily dla ucha...
---
co do ringa2 ... :) swietne to ... jedynka konczyla sie tak jak by nie mialo byc 2, (jeszcze w miedzyczasie obejrzalem amerykanskiego ringa) .. film przyjemny i odpowiadajacy mi kulturowo
+Quote Post
post 07-07-2003, 01:35
Post #9

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 130

[QUOTE]LoveBeer napisał(a)
gosc staje przed pomnikiem lincolna w dc - a tam - no zgadnijcie co ;););) [/QUOTE]

@? ;)
+Quote Post
post 07-07-2003, 10:00
Post #10

Beer Lover
Group Icon

ano ! ;)

a tak btw - nie wiem z jakiej paki - ale wczoraj na europa europa lecial lost highway ! film ogladnalem - tak juz z dziesiaty raz, z taka sama przyjemnoscia jak 9 poprzednich razow - dalej mam mnostwo koncepcji na rozwiazanie jego zagadki - ale w zasadzie dalej nie wiem o co tak naprawde w nim chodzi ;) co nie zmienia faktu iz film jest po prostu PERFEKCYJNY pod kazdym wzgledem :)
+Quote Post
post 07-07-2003, 14:25
Post #11

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

Co do "Ringu 2" - moze jestem dziwny, ale dla mnie film byl po prostu denny - obejzalem z pol godziny nudzac sie setnie, potem nastepne pol na szybkim podgladzie i darowalem sobie reszte - zaznaczam ze jedynki nie widzialem...
Tak samo jak z "BWP" - zupelnie nie rozumiem czym tam sie bylo zachwycac??? To chyba tylko glupi amerykanie mogli sie wystraczyc ogladajac to barachlo.... Moze jakbym sie ukopcil to inaczej bym to odebral - a tak to IMO programy Woloszanskiego trzymaja bardziej w napieciu niz ta "amatorszczyzna"...
+Quote Post
post 07-07-2003, 16:37
Post #12

Beer Lover
Group Icon

[QUOTE]Bio_Hazard napisał(a)
Co do "Ringu 2" - moze jestem dziwny, ale dla mnie film byl po prostu denny - obejzalem z pol godziny nudzac sie setnie, potem nastepne pol na szybkim podgladzie i darowalem sobie reszte - zaznaczam ze jedynki nie widzialem...[/QUOTE]

trudno - twoja strata :P

[QUOTE]Tak samo jak z "BWP" - zupelnie nie rozumiem czym tam sie bylo zachwycac??? To chyba tylko glupi amerykanie mogli sie wystraczyc ogladajac to barachlo.... Moze jakbym sie ukopcil to inaczej bym to odebral - a tak to IMO programy Woloszanskiego trzymaja bardziej w napieciu niz ta "amatorszczyzna"... [/QUOTE]

moze masz racje ze to gniot - ale stawianie go w jednym rzedzie z ringu to troche nie na miejscu... poza tym rzecz z bwp polegala na tym ze ktos to wymyslil - kino ma tyle lat a jakos nikt wczesniej nie wpadl na podobny pomysl...
do tego 'kampania' reklamowa - oczywiscie iz naprawde - wbrew temu co sie niektorym wydaje - NIKT nie wierzyl w nia - ale przyznac trzeba ze podobnie jak film byla zrobiona z jajem...

generalnie chodzi mi o to iz jak mamy krytykowac jakies filmy to najpierw opisalbym tu pewno z 2800 tytulow zanim doszedlbym do bwp - tym bardziej ze wskoczyles z nim tu troche jak filip z konopi :D
+Quote Post
post 07-07-2003, 19:37
Post #13

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 14

Ring naprawde byl fajowy.
A co do sequela to sie zgadzam z Bio.
Teraz wszystko sobie porownoje do Matroxa2, bo ten film stal sie dla mnie aktualnym wyznacznikiem filmowego dna.
Co do BWP to widzialem ino jedynke i byl tak denny ze zajal rowniez miejsce na mojej polce z filmami-megagniotami.
Woloszanski? Nie ogladalem ;). To jakis biograficzny :)?
+Quote Post
post 07-07-2003, 20:37
Post #14

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 130

Woloszanski to ten koles, ktory "interesujaco inaczej" przedstawia fakty historyczne na tle miejsc tak absorbujacych jak piaskownica, w ktorej mozna znalezc guzik zolnierza 2-iej Wojny Sw., okazyjnie mine, lub zaopatrzyc sie w inne namacalne zrodla historyczne...uwielbiam goscia :) Parodiowalismy go w szkole krecac material o mojej "uczelni" :D

No chyba, ze mi sie pomylil z kims innym... ;)
+Quote Post
post 08-07-2003, 12:16
Post #15

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

Z "BWP" wyskoczylem przy "Ringu2" dlatego, ze porownywalnie na obu sie wynudzilem, z tym ze BWP mialem cierpliwosc obejrzec do konca..... nie rozpatrywalem ich w kategoriach oryginalnosci tylko pod wzgledem nudy ziejacej z ekranu...
Nastepne meganudziarskie filmy to (kurde nie pamietam tytulu angielskiego) po polsku to bylo chyba "Wielkie Nadzieje" - zero sexu, zero przemocy - kurde jak taki film mozna w kinie wyswietlac??? (zaznaczam ze nie byla to komedia...) i "the Others" chociaz ten do polowy jeszcze sie dalo obejzec z lekkim zaciekawieniem, ale w ogolnym rozrachunku rowniez - boooooooooooooring....

A co do naprawde fajnych filmow - to ostatnio widzialem (na 3-ce bodajze lecial) "Perdita Durango" i troche wczesniej "U-turn" - to byly fajowe filmy :D
+Quote Post
post 15-07-2003, 10:41
Post #16

Beer Lover
Group Icon

no wiec troche sie przez ostatnie dni naogladalem filmow ;) i to o dziwo - w wiekszosci fajnych..

na pierwszy strzal pojdzie:
- equilibrium - film juz dosc stary (2 lata) ale na tym forum nie znalazlem zeby ktos o nim pisal.. anyway - na innych forach przy tym filmie byly dopiski - matrix nie zyje ;) film znakomity - zarowno fabula, jak i wykonanie (ostatnie sceny walki w palacu... boga :) to istny majsterszyk)... generalnie film to polaczenie orwella z kafka i matrixem :) highly recomended ! :)

- deuce bungalow - znakomita komedia z gosciem co gral jedna z glownych rol w mans world (oraz m.in, pomocnika sedziego dredda np :)) - ten sirota zostaje... zigolakiem ;) kupa smiechu...

- showtime - deniro i eddie murphy w jednym filmie - kto by pomyslal ? :) ale film tez znakomity - szczegolnie - o dziwo - imo eddie wypadl lepiej niz deniro... ale to moze z racjitego ze gral niezlego kutasa :D:D

- taxi3 - bieda - 2 pierwsze czesci sporo lepsze... podtstawowy zarzut to to ze za malo scigania samochodem (jedyna super scenka to prawie pastisz 2 czesci - chlopaki wpadaja taxi na tor lodowy - gdzie sie scigaja samochochody co maja po 500-600 koni - a nasz kierowca mowi - eeee, tu gdzies musi byc wypozyczalnia samochodow narciarskich :D:D:D)

- parasol bezpieczenstwa - cos jak bad boys - nawet jakby aktor ten sam ;) super film !! jak ktos lubi ten typ humoru to to jest pozycja 'must see' :)

narazie tyle - ale tu obok mam kupke nastepnych 20 filmow ;)
+Quote Post
post 15-07-2003, 15:05
Post #17

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

Ty piracie jeden :D:D:D

A o Equilibrium pytalem sie na forum z miesiac temu jakie wrazenia - ale chyba malo kto to (przynajmniej wtedy) widzial...
+Quote Post
post 15-07-2003, 19:04
Post #18

Zasłuszony
Group Icon
Nr użytkownika: 33

ja equilibrium poruszalem przy okazji .. matrixa reaktywacji... i mowilem ze to lepszy film jest od matrixa... chociaz przypomina Farenhajta ...
+Quote Post
post 15-07-2003, 23:53
Post #19

Beer Lover
Group Icon

droga do zatracenia - przereklamowany - za przeproszeniem - szajs... dluzyzna, nic sie nie dzieje, historia naprawde kiepska, nie pasujace mi scenerie... i nawet tom hanks - jak zwykle dobry - nie poprawia sytuacji... moze nawet nie bylbym az tak zle nastawiony do tego filmu, ale po tylu achach i ochach na jego temat straszliwie sie zawiodlem...
+Quote Post
post 16-08-2003, 20:44
Post #20

SHM-0
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 558

Oglšdał ktoœ wczoraj Ucieczkę z Los Angeles na TVN? Jeœli chodzi o sam film to totalny crap ale miał kilka fajnych, „znajomych” scenerii (Snake przy wielkim statku (PoseidonOil Tanker???)) i postaci (prezydent USA zachowywał się całkiem jak Richardson :twist: ).
+Quote Post

38 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 07-12-2019, 22:02