Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Broken Steel, Ogólnie o dodatku, Broken Steel

post 25-10-2009, 11:42
Post #1

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

(IMG:http://images2.wikia.nocookie.net/fallout/images/c/cd/Broken_Steel_banner.png)

Continue your existing Fallout 3 game and finish the fight against the Enclave remnants alongside Liberty Prime. Broken Steel moves the level cap for your character from 20 to 30, allowing you to experience even more of the game, including new perks and achievements.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 01-11-2009, 09:42
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 428

Chyba jedyne do dobre w tym dodatku to wyższy limit poziomu postaci, "życie po śmierci" oraz zniszczenie Cytadeli. :/

Na początku po raz kolejny latasz za ogromną konserwą, później zdobywasz jakąś wydumaną broń (Co to było? Aaaa... Tesla Cannon) i pod koniec nie możesz rozwalić: Megatony, Tempenny Tower, Rivet City oraz Project Purity chociaż jest podawana taka możliwość przy nakierowywaniu nalotu rakietowego.
Nie wgłębiałem się w misje poboczne, ale powiem jedno - ten DCL jest nudny!

Ten post był edytowany przez Poszukiwacz: 01-11-2009, 09:43
+Quote Post
post 26-07-2010, 20:07
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 11 057

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Fallout 3: broken steel dał mi dużo radości. Oczywiście najważniejszym elementem wprowadzonym przez twórców jest możliwość kontynuowania rozgrywki po zakończeniu głównego wątku. Drugim równie ważnym elementem jest zwiększona liczba leveli które można osiągnąć podczas zabawy. Dodatkowa historia wprowadzana przez dodatek również jest bardzo dobra, moim zdaniem najlepsza spośród tych oferowanych przez pozostałe DLC. Nowe bronie jak laserowy shotgun czy ciężki miotacz płomieni również są dla mnie trafnym pomysłem. Dodatek oferuje również dwa zakończenia, niestety dość przewidywalne.
+Quote Post
post 04-08-2010, 17:07
Post #4

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

Należałoby się może zastanowić, czy ewolucja Fallouta, jaką zaprezentowała Bethesda w Broken Steel idzie we właściwym kierunku? Czy to jeszcze Fallout?

Moim zdaniem "F3 by Beth" jest już lekko naciąganym Falloutem, a dodatki takie jak (w szczególności) Mothership Zeta to już przegięcie.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-07-2019, 05:06