Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> jaka muzyka na sesję fallout pnp?

post 09-04-2006, 22:44
Post #21

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Nie słuchałem - ale dla mnie muza z Baldura nijak ma sie do realiów swiata Fallouta...

Keldorn - zagraj sesje lub dwie w F: PnP a zrozumeisz o czym mowimy - i czemu takie a nie inne tytuly sie tu przewijają ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 11-04-2006, 00:21
Post #22

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 200

Witam wszystkich pierwszy raz wypowiadam się na forum i mam nadzieję ,że nie ostani.;)

Ja osobiście u siebie na sesjach korzystam z soudtracka falloutowego, jednak do niektórych momentów doskonalne nadaje się apocalyptica,arcana lub nawet psychodeliczna muzyczka z Silent Hillów. Dobrym pomysłem jest zrobienie main theme dla niektórych wydarzeń lub postaci.U mnie tak jest przypisany jeden utworek do łowców niewolników, inny do jakiegoś ważnego NPC , a jescze inny do tajnych i złych organizacji ;) Także ostanio udało mi się dorwać stare utworki Ink Spots , świetnie się nadają do niektórych momentów ;) Muzyczka z lat 40 jest bardzo klimatyczna;) A do walki używa się różnego rodzaju utworków się używa. Dobrym wyborem jest " Shinobi vs Dragon Ninja" albo "Let the bodies hit the floor" :P zawsze podgrzewa klimacik sesji;) Jeszcze dobry jest "genitorturers - lecher bitch"- świetnie nadaje się do walk super mutantów z graczami;)

Pozdrawiam
+Quote Post
post 11-04-2006, 21:57
Post #23

FMUD Team
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 2 057

a janie używam muzy na sesji. Przeszkadza mi, cisza jest najlepsza, wtedy się najłatwiej koncentrować na grze a nie na muzie i zmianach piosenek. Cisz arox :)
+Quote Post
post 12-04-2006, 02:09
Post #24

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

najlepsza na sesje fallouta jest muza z... fallouta
:P
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-11-2019, 01:37