Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony < 1 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> FOnline 2238 - The Thunderdome, nieważne ilu wejdzie, jeden wychodzi

post 17-09-2009, 19:28
Post #41

SHM-0
Group Icon
Grupa: SPAMER
Nr użytkownika: 10 538

Nie Havoc ;) Bo jesteś dzieckiem, które udaje doktora habilitowanego ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:37
Post #42

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 481

QUOTE(Cubik @ 17-09-2009, 20:19)
Zresztą, przez idiotyczne narodowościowe poczynania n00bów mieniących się Polakami to w tej grze jako Polacy mamy bardzo niechlubna opinię player killerów, złodziei, gwałcicieli, szowinistów i ogólnie narodowego śmiecia. Kilka dni temu na irc-u siedziałem i widziałem nagonkę, wręcz najazd na Polaków i wszystko co polskie, ze strony niekoniecznie tylko ruskich. Było to bardzo przykre. :(

Złe opinie o Polakach słyszałem od samego początku jak gram w Fonline, właściwie to nie opinie tylko obrażanie ze względu na narodowość ot tak bo to Pollock. Grałem w kilka mmo i tam jest podobnie, np. hunt za końcówkę PL w nicku. Powodów takiego stanu rzeczy szukałbym zupełnie gdzie indziej.
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:42
Post #43

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

Co, mam udawać głupszego niż w rzeczywistości żeby Tobie odpowiadało? Nie wydaje mi się. Widzisz, ja jestem skłonny być członkiem większej organizacji, nawet jeśli Ty nim będziesz.

Skoro to Thunderdome, to pojadę:

Twoje czyny, od początku do końca pokazują Twoje nabrzmiałe ego i skrajną bucowatość. Zawsze chciałeś pokazać że masz najsilniejszą postać, dostawałeś a jak dostałeś wciery to ryczałeś na prawo i lewo, cały czas strasząc zemstą. Większość wpisów w "czarnej księdze" (lista graczy ktorzy podpadli członkom PW) była twojego autorstwa. Chwaliłeś się czym popadnie "o ile mamy minigunów i nie pytajcie skąd bo i tak nie powiemy". Zajebałeś ważne akcje z polecania szefostwa PW przez brawurę czy z innych przyczyn. Byłeś chyba jedyną postacią która nie crafciła i nie zbierała ABSOLUTNIE NIC, jedynie przynosiłeś tony syfu który zalegał w bazie i który każdy mógł zdobyć. Temat w którym opisałeś swoją postać nazywał się "Kox", kolejny dowód na nabrzmiałe ego. Współpraca z sojusznikami PW? Zerowa, w bazie byłeś tylko rzucić śmieci i pochwalić się postacią/sprzętem. Niesamowicie mnie rozbawiło jak nazywałeś "nowymi" ludzi w gangu który defacto miał kilka dni. Tylko "a nowy" "nowy to" "nowy tamto" "Ty nowy" "To przez nowych". Szkoda że forum PW nie działa, bo wszyscy mogli by zobaczyć twoje wyczyny pisarskie, skaleczyłeś polszczyznę tyle razy i tak mocno, że gdyby za to karali miałbyś dożywocie. Wiśeńką na torcie jest twoj gang, który założyłeś bo myślałeś że ja założyłem swój, to był zbyt wielki cios dla Twojego ego...
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:46
Post #44

SHM-0
Group Icon

i o tym mówie, gadasz a nie wiesz ;) 70% tego co napisałeś to nieprawda. Oto twoja propaganda ;) czyli "kłamstwa"

- 30 minigunów nazywasz śmieciami
- Mówisz, że nie zbieram, ale za to zawsze kase przynosiłem i pełno lootu, więcej niż ty zdążyłeś "wycraftować"
- Chwalenie się postacią to prawda, jestem dumny
- Brawura to nieprawda, żadnej akcji nie rozwaliłem, a zaś ciebie na żadnej akcji nie widziałem ;)
- Zabiłeś 6 moich niewolników choć cie nie atakowali, więc ciebie powinni ukarać

Ten post był edytowany przez oxplay: 17-09-2009, 19:50
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:48
Post #45

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Oj dzieciaki!

Hmm... Dzisiaj miałem się w końcu ustawić z cere, żeby mnie zaprowadził do siedziby gangu i żebym w końcu przyjął to zaproszenie. Ale jak widzę co tu się dzieje, to chyba sobie daruję jednak. Bo członkowie wydawali się naprawdę spoko, ale jak sobie wyobrażę funkcjonowanie w gangu, w którym głównym problemem to "ci głupi i beznadziejni, z którymi nie ma sensu się godzić, bo są głupi i beznadziejni i najlepiej nie robić nic innego, tylko im o tym przypominać", to mnie krew zalewa.

[I żeby nie dać się wciągnąć w te kłótnie - jako, że zdążyłem zabrać wam trochę rzeczy ze zbrojowni, mogę wam w ramach rozliczenia się przynieść trochę materiałów do craftingu, zrobić wam trochę giwer albo oddać to co wziąłem.]

Gratuluję postawy panowie.

Co do zjednoczenia się, to chociażby ostatnie posty pokazują, że to takie łatwe nie będzie. Ale zastanawiam się nad jeszcze jedną koncepcją, która mogłaby się udać - choć muszę to jeszcze ogarnąć. Ale punktem wyjścia jest zrezygnowanie z armii i pójście w stronę. Zrzeszenia gangu na zasadzie Cosa Nostry ;) No ale o tym za chwilę, jak to sobie poukładam.
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:49
Post #46

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 6 276

Ad Polakk
I te właśnie biedne niecnoty chciałem zebrać do kupy, by nie snuło się bez celu na pustkowiu, dać karabin, pancerz, który im ktoś spokojnie w bazie wycraftuje, możliwość bezpieczniejszego polowania w wiekszej grupie, a potem jak się ogarną, uprzątanie bałaganu różnych frakcyjek biegających po różnych miastach, tych je.. nych gnoi, lolowców , które za grę i questy się nie wezmą, siedzą choćby cały dzień w krzakach żeby ściągnąć loot po strzale w plecy. Wiadomo, gracz mniej grożny jest niż Rider ;) Może się jeszcze uda. Ale co prawda to prawda i nie którym Polakom przydałoby się ostrrre temperowanie,

Ten post był edytowany przez Nathaniel: 17-09-2009, 19:53
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:51
Post #47

SHM-0
Group Icon

@oxplay
Nawet jeśli 30% tego jest prawdą to wiesz... Wiemy że to wszystko prawda, jeno bronić się jakoś musisz.

A ogólnie do mojej utarczki z oxem: Słowo tylko, a puszczę w niepamięć i nawet go przeproszę (choć nie mam za co), dla większej sprawy.

Z innej beczki. Na ircu powstał kanał na którym możemy się spiknąć.
Forestnet #2238.pl
hasła brak.

Ten post był edytowany przez Havoc87: 17-09-2009, 19:55
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:53
Post #48

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 7 577

QUOTE(Havoc87 @ 17-09-2009, 20:42)
Co, mam udawać głupszego niż w rzeczywistości żeby Tobie odpowiadało? Nie wydaje mi się. Widzisz, ja jestem skłonny być członkiem większej organizacji, nawet jeśli Ty nim będziesz.

Skoro to Thunderdome, to pojadę:

Twoje czyny, od początku do końca pokazują Twoje nabrzmiałe ego i skrajną bucowatość. Zawsze chciałeś pokazać że masz najsilniejszą postać, dostawałeś a jak dostałeś wciery to ryczałeś na prawo i lewo, cały czas strasząc zemstą. Większość wpisów w "czarnej księdze" (lista graczy ktorzy podpadli członkom PW) była  twojego autorstwa. Chwaliłeś się czym popadnie "o ile mamy minigunów i nie pytajcie skąd bo i tak nie powiemy". Zajebałeś ważne akcje z polecania szefostwa PW przez brawurę czy z innych przyczyn. Byłeś chyba jedyną postacią która nie crafciła i nie zbierała ABSOLUTNIE NIC, jedynie przynosiłeś tony syfu który zalegał w bazie i który każdy mógł zdobyć. Temat w którym opisałeś swoją postać nazywał się "Kox", kolejny dowód na nabrzmiałe ego. Współpraca z sojusznikami PW? Zerowa, w bazie byłeś tylko rzucić śmieci i pochwalić się postacią/sprzętem. Niesamowicie mnie rozbawiło jak nazywałeś "nowymi" ludzi w gangu który defacto miał kilka dni. Tylko "a nowy" "nowy to" "nowy tamto" "Ty nowy" "To przez nowych". Szkoda że forum PW nie działa, bo wszyscy mogli by zobaczyć twoje wyczyny pisarskie, skaleczyłeś polszczyznę tyle razy i tak mocno, że gdyby za to karali miałbyś dożywocie. Wiśeńką na torcie jest twoj gang, który założyłeś bo myślałeś że ja założyłem swój, to był zbyt wielki cios dla Twojego ego...
*

Chłopie weź się uspokój i nie pieprz tyle, bo jak czytam Twoje posty o Oxu to mi się rzygać chce :P Weź najlepiej się do niego nie odzywaj i nie prowokuj go. Widać, że szukasz kogoś z kim mógłbyś się powyzywać. Jak masz jakieś problemy to je rozwiąż, a nie obrażaj innych i nie plotkuj. Skończysz wreszcie czy nadal będziesz zachowywał się jak dziecko i robił z siebie błazna? :D
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:54
Post #49

SHM-0
Group Icon

Havoc to po co piszesz te 70% kłamstw? nie rozumiem takiego podejścia. Dziecko i tyle ;) więcej bez komentarza
+Quote Post
post 17-09-2009, 19:55
Post #50

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 7 577

QUOTE(Tommy_gun @ 17-09-2009, 20:48)
Oj dzieciaki!

Hmm... Dzisiaj miałem się w końcu ustawić z cere, żeby mnie zaprowadził do siedziby gangu i żebym w końcu przyjął to zaproszenie. Ale jak widzę co tu się dzieje, to chyba sobie daruję jednak. Bo członkowie wydawali się naprawdę spoko, ale jak sobie wyobrażę funkcjonowanie w gangu, w którym głównym problemem to "ci głupi i beznadziejni, z którymi nie ma sensu się godzić, bo są głupi i beznadziejni i najlepiej nie robić nic innego, tylko im o tym przypominać", to mnie krew zalewa.

[I żeby nie dać się wciągnąć w te kłótnie - jako, że zdążyłem zabrać wam trochę rzeczy ze zbrojowni, mogę wam w ramach rozliczenia się przynieść trochę materiałów do craftingu, zrobić wam trochę giwer albo oddać to co wziąłem.]

Gratuluję postawy panowie.

Co do zjednoczenia się, to chociażby ostatnie posty pokazują, że to takie łatwe nie będzie. Ale zastanawiam się nad jeszcze jedną koncepcją, która mogłaby się udać - choć muszę to jeszcze ogarnąć. Ale punktem wyjścia jest zrezygnowanie z armii i pójście w stronę. Zrzeszenia gangu na zasadzie Cosa Nostry ;) No ale o tym za chwilę, jak to sobie poukładam.
*

Tommy ekipa jest spoko dawaj na prywatne wiadomości (PW :P) to Ci powiem co i jak :)

Ten post był edytowany przez cerberix: 17-09-2009, 19:58
+Quote Post
post 17-09-2009, 20:02
Post #51

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 481

Nathaniel, mówiłem, że tak będzie. Weź/cie sprawę za ryj, i zorganizuj/cie armię od podstaw, jakby co masz we mnie żołnierza.
+Quote Post
post 17-09-2009, 20:28
Post #52

SHM-1
Group Icon

Na razie zobaczę jak się sprawy ułożą, Ox - ale sam widzisz co tutaj się dzieje. Nawet dyskusja na temat zjednoczenia się prowadzi do kłótni na temat tego kto miał kiedyś tam racje o kto tak na prawdę kłamie. Jak to dla was takie ważne, to po prostu załatwcie to przez PW, GG, cokolwiek i niech te durne kłótnie się wreszcie skończą.

Bo jestem pewien, że nic z tych planów nie wyjdzie, jeżeli nie powyjaśniacie sobie tych spraw na początku.
+Quote Post
post 17-09-2009, 20:41
Post #53

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 9 955

QUOTE(Cubik @ 17-09-2009, 19:19)
Kilka dni temu na irc-u siedziałem i widziałem nagonkę, wręcz najazd na Polaków i wszystko co polskie, ze strony niekoniecznie tylko ruskich. Było to bardzo przykre. :(

Na ruskich są rajdy na IRCu co chwila także nie wiem czym ty się przejmujesz. Mamy siać postrach na pustkowiach, a nie rozdawać kwiatki.
+Quote Post
post 17-09-2009, 21:13
Post #54

SHM-0
Group Icon

E! Czytac nie umiecie? Cos konkretnego sie skroi, to rzucam alles w niepamięć. Flejmu mojego i oxowego nie mieszajcie w to. No chyba ze on by nie chciał tego rzucić w niepamięć w razie formowania się Legionów Polskich.
A temat był założony z myślą o flejmie :P

Ten post był edytowany przez Havoc87: 17-09-2009, 21:15
+Quote Post
post 17-09-2009, 23:07
Post #55

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 600

@Cubik, myślę że każdy rozumie twój brak czasu, a i tak robisz dla nas(wszystkich) więcej niż Ci co mają czasu pod dostatkiem :) doceniamy, rozumiemy :)

a tak na temat, czy raczej nie na temat, bo temat powstał po to, żebyście mogli się kłócić :( a ja się do kłótni nie włączam. Ogólnie patrząc na wasze wypowiedzi, widzę, że potwierdzacie słowa tych, którzy wątpią że cokolwiek takiego ma szansę bytu. Śmieszy mnie wasze wytykanie błędów i słabości. Chcecie udowodnić innym że jesteście coś warci? Forum, to i każde inne, się do tego nie nadaje. A jedyne słabości jakie możecie wytykać, to te swoje. Ehh, jeżeli nie przez brak wiary, to właśnie przez was nic nie ma szansy zaistnieć. Biorąc pod uwagę, że taka inicjatywa (w sumie trochę z żartu i trochę z przypadku) wyszła od ludzi którzy nie mieli nic z wami do czynienia, myślicie że wasze wojenki coś znaczą? Jesteście materiałem na dobrych, ba, nawet świetnych oficerów, a zaprzepaszczacie szanse głupimi kłótniami o to, kto więcej dokonał, kto jest en zły, a kto dobry. To nie ma znaczenia. Jeżeli powstaną regularne struktury, nie martwcie się, będziecie mieli szansę się wykazać i udowodnić ile jesteście warci. I nie ważne jaką wypasioną macie postać, czasami ktoś maluczki który z chęcią pomaga jest wart dziesięciu takich jak wy...

Żeby nie było, że się tylko przyczepiłem czy coś, to wyobraźcie sobie, jak fajnie by było wpaść nawet samemu do Den i widząc kolesi którzy normalnie roznieśli by was w pył, są potulne jak baranki bo wiedzą co ich czeka. A teraz jeszcze lepiej. Jesteście w stanie przypomnieć sobie uczucie kiedy ktoś na Pustkowiach zachował się wręcz irracjonalnie pomagając wam? Dając broń/itemki/tłumacząc o co chodzi? Ja czułem się świetnie i mam zamiar się tym dzielić. Jeżeli nie będąc w Armii to samemu lub z pomocą innych mi podobnych.

PS. Łał, długaśno wyszło... na piwach powinny być nalepiki: "Piłeś? Nie siadaj do klawiatury." :D

Ten post był edytowany przez Serey: 17-09-2009, 23:10
+Quote Post
post 17-09-2009, 23:25
Post #56

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 054

Serey zgadzam się z Tobą.

Najlepiej wprowadzić w życie zasadę: masz coś do kogoś to udowodnij, że jesteś lepszy od niego czynami.

Nasz naród to Kargule i Pawlaki, i tak jest w każdym MMORPG. Zresztą nie tylko w grach. I nad tym boleje.

Stańmy ponad waśniami!

btw.
Cubik: każdy ma określony czas na grę. Ja np. mogę grać tylko w czasie wolnym którego mam jak na lekarstwo:
1. buduje dom
2. staram się rozkręcić własny interes
3. pracuje w firmie na 1/2 etatu
4. czasem myślę że bardziej jestem teoretykiem fantastą co świetnie wpływa na moje tworzenie Crappy Features... więc pracy sobie dokładam
5. jestem freelancerem programistą i grafikiem

ale to nie problem! Jesteś w stanie przewidzieć czas gry a więc udzielić się dla dobra wszystkich i świetnie się bawić :)

Kiedyś w zamierzchłych czasach miałem zaszczyt prowadzić klan w L2. Jestem dumny z tego powodu i dumny jestem z moich przyjaciół w klanie. Organizacja była I klasa, spory zostawały szybko wyjaśniane, nikt nie łamał twardych zasad które obowiązywały. Naprawdę poznałem dzięki temu wielu świetnych ludzi i ani przez chwilę mi nie żal czasu który poświęcałem na grę (zamiast np. na pracę i studia).
W sprawach organizacji, takie rzeczy jak zbiórki w szeregu, wsparcie dla słabszych, pomaganie sobie w questach i wspólna walka świetnie wszystkich scalały. Wyobraźcie sobie moment w którym kilka gigantycznych klanów zrzeszonych pod jedną banderą stawały do zbiórki kolumnami, bez zbędnych wrzasków, rozmów i kombinacji. Byliśmy siłą i każdy miał duuuży dystans do nas.
Klan nazywa się Y Ddraig Goch (Czerwony Smok) i chyba do tej pory każdy się czuje ciągle jego częścią, nawet jeśli już w ogóle nie gra.

A to ja :P : (IMG:http://baael.webpark.pl/szaman9.jpg)

@Nathaniel dzięki :)

Ten post był edytowany przez baaelSiljan: 17-09-2009, 23:38
+Quote Post
post 17-09-2009, 23:28
Post #57

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 6 276

Ech gapy :)
Tu nie chodzi o wasze szczelanie, PK i nawalanie krytykiem w oczy.

Chodzi o to:
http://www.youtube.com/watch?v=LjSnjKheGHg&feature=related

Pamiętacie jeszcze
"Yes sir, fucking sir", "Yea better walk away asshole"

O taką ;) "Armię" mi chodziło.

BTW Baael Zaj..sta gazetka. Miałem bardzo pochwalić ale nie było już jak wcisnąć Edita w te przydługie przemowy.

Edit 2
Wczoraj w Modoc tak rozkręciłem wszystkich PK gadką, że zaczęli robić sobie jaja, oddawać sprzęt itp. Pierwsza rzecz jaką przeczytałem gdy wszedłem do gry Fonline była wypowiedź:
Good turret, nice turret...
Cieszyłem się jak dzieciak gdy to przeczytałem. Oj, tu się będzie grać ... pomyślałem. ...A potem już tylko jakieś tępe lole zabijały mnie za kapsle.

Ten post był edytowany przez Nathaniel: 17-09-2009, 23:51
+Quote Post
post 18-09-2009, 00:52
Post #58

SHM-0
Group Icon

Tak tylko po przeczytaniu postu Sereya przypomnę że cała inicjatywa po części z naszej kłótni się wywodzi :D
Przyznam że faktycznie trwa ta wojna już zbyt długo, trzeba jej położyć kres, żadnych z niej korzyści, tylko straty. Rzucam wszystko w niepamięć i przepraszam za wyrządzone krzywdy.
Teraz czas zabrać się za coś pożytecznego.
Serey - nie ma w zasadzie takich typów (w rozumieniu pojedynczych graczy czy małych grup) przed którymi postacie moje i oxa spierdalają, wiec trzeba będzie użyć wyobraźni ;]
+Quote Post
post 18-09-2009, 10:35
Post #59

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 471

Ale mnie jakoś pokój przez gardło nie chce przejść [Hawranek] chociaż ta postać umarła już dawno ale nie mogę zapomnieć ile zrobiła też dobra :P wiec cały czas mam jednak żal :P za złe traktowanie mojej osoby a w porównaniu do polisz coś tam :boxuje: ( Mam tak zamiar ich nazywać bo nie podoba mi się ich nazwa i zachowanie )
gang Oxleya daje mi prace i radość grania na nowo z nimi człowiek może przenosić góry bo wie że jego praca jest widoczna i cieszy też pozostałą część gangu
+Quote Post
post 18-09-2009, 10:38
Post #60

SHM-1
Group Icon

QUOTE(Nathaniel @ 18-09-2009, 01:28)
Ech gapy :)
Tu nie chodzi o wasze szczelanie, PK i nawalanie krytykiem  w oczy.

Chodzi o to:
http://www.youtube.com/watch?v=LjSnjKheGHg&feature=related

Pamiętacie jeszcze
"Yes sir, fucking sir", "Yea better walk away asshole"

O taką ;) "Armię" mi chodziło.

BTW Baael Zaj..sta gazetka. Miałem bardzo pochwalić ale nie było już jak wcisnąć Edita w te przydługie przemowy.

Edit 2
Wczoraj w Modoc tak rozkręciłem wszystkich PK gadką, że zaczęli robić sobie jaja, oddawać sprzęt itp. Pierwsza rzecz jaką przeczytałem gdy wszedłem do gry Fonline była wypowiedź:
Good turret, nice turret...
Cieszyłem się jak dzieciak gdy to przeczytałem. Oj, tu się będzie grać ... pomyślałem. ...A potem już tylko jakieś tępe lole zabijały mnie za kapsle.
*

Mówisz o tych turretach które w replikejszyn fasiliti? Pamiętam je z czasów pierwszych betatestów, nie wiem kiedy to się zmieniło ale zabawa z nimi była przednia :)

Swoją drogą, ostatnio jak sprawdzałem Pip-Boya, wszystkie miasta podlegały jednemu gangowi. Jeżeli im się udało, to nam też się musi :P

Z drugiej strony zaczynam się zastanawiać, czy nie zrobić tak: Ustalmy jakieś zasady na jakich chcemy działać, pogódźmy się, napijmy razem wódeczki, zbierzmy ekipę ale z jednym założeniem - działamy od następnego wipe'a a na razie niech się dzieje. Bo ponoć niedługo ma być (?), więc będzie dobry moment żeby zacząć zrzeszanie. Jak od razu zaczniemy zgraną ekipą, to potem będzie z górki.

Żeby nie było, że odchodzę od tematu:

Wszyscy jesteście beznadziejni i bardzo was nie lubię!!111
+Quote Post

5 Strony < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-07-2019, 08:12