Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony « < 3 4 5 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Długość LARPa

post 27-05-2008, 17:25
Post #81

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 7 251

macie do zagospodarowania 5 dni w tym 3 na larpa, zróbcie ankietę, pozwólcie ludziom wybrać, nie jest to zbyt wiele kombinacji wiec pozycji w ankiecie tez dużo nie będzie.

no kwestia tego co chcecie osiągnąć, czy chcecie najbardziej zapalonych uczestników czy frekwencji.

największa frekwencja będzie pewnie piątek sobota niedziela lub sobota niedziela poniedziałek. jak ktoś wspomniał 3 dni w 2 nie upakujesz.

no i urlop urlopem, ale osoby prowadzące własną działalność dyskryminujecie:P klienci nie znają słowa urlop:(

wiem ze się powtarzam, ale ankieta to prawdopodobnie najlepsza metoda ustalenia terminu z którego wszyscy będą zadowoleni, a i później będziemy mogli jako uczestnicy mieć pretensje tylko sami do siebie ze wybraliśmy tak a nie inaczej.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 27-05-2008, 17:48
Post #82

Shina - Królowa Jungli
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 764

QUOTE(gokiburi @ 27-05-2008, 16:40)
a i później będziemy mogli jako uczestnicy mieć pretensje tylko sami do siebie ze wybraliśmy tak a nie inaczej.
*

hehe :) żeby to tak działało... :) niestety, nie wszyscy uczestnicy OT zawsze byli konsekwentni :)
+Quote Post
post 27-05-2008, 18:08
Post #83

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 5 493

gokiburi nie wiem o co ci dokładnie chodzi bo chcesz coś porządkować poprzez ankietę ale co?
- Termin OT jako datę
- Konstrukcję OT - Układ LARP+Reszta atrakcji w różnych konfiguracjach

Od razu napomnę że ludzie znając już ustaloną datę pobrali urlopy, zarezerwowali sobie ten czas i żadne przesunięcia nie wchodzą raczej w grę.
Jeśli chodzi o sam terminarz OT to jak już (chyba Smoq) wspominał: tradycyjnie już ludzie się zjezdzają w piątek - następuje rozpoczęcie imprezy - i integrują się do soboty rano kiedy to już zaczyna się larp. Nie widzę prawdę powiedziawszy powodu dlaczego takowa tradycja miała by zostać zerwana przez czyjąś działalność gospodarczą, bo co by było jak by larp trwał 5 dni jak w tamtym roku? Nie jest to impreza weekendowa a ludzie jak dawali radę w tamtym roku (a co niektorzy walczyli o urlopy w tym terminie cały rok) na 5 dni tak w tym roku nie powinni zawieść - po prostu życie to sztuka wyboru (wiem że sztampowy ów tekst ale cóż... :P )
+Quote Post
post 27-05-2008, 18:28
Post #84

SHM-0
Group Icon

QUOTE(solcz @ 27-05-2008, 17:23)
Jeśli chodzi o sam terminarz OT to jak już (chyba Smoq) wspominał: tradycyjnie już ludzie się zjezdzają w piątek - następuje rozpoczęcie imprezy - i integrują się do soboty rano kiedy to już zaczyna się larp. Nie widzę prawdę powiedziawszy powodu dlaczego takowa tradycja miała by zostać zerwana przez czyjąś działalność gospodarczą,
*

albo źle sie zrozumiałeś ze mną albo z samym Smoq'iem

QUOTE(smoq @ 26-05-2008, 18:57)
Sorry Kem, ale co Ty pierd***? :P

Może ja się wypowiem, bo tu się jakiś burdel zrobił. Inni zajmują się swoimi odrębnymi zadaniami i nie są widać w stanie wypowiedzieć się na sprawy ogólne. Słuchajcie mnie bo ja tu jestem szefem ;)

Zlot trwa tyle co zawsze - 5 dni. Od piątku (wieczór) do środy.
LARP uległ skróceniu bo 5 dni na LARP to a dużo co nam udowdniła tegoroczna edycja. LARP będzie trwał 3 dni (najpewniej od niedzieli do wtorku).
(...)
Przepraszam za zamieszanie jakie wynikło ;)
*

parafrazując:
Jeśli chodzi o sam terminarz OT to jak już (chyba Smoq) wspominał

QUOTE(smoq @ 26-05-2008, 18:57)
LARP będzie trwał 3 dni (najpewniej od niedzieli do wtorku).
a nie jak ty mówisz
w piątek - następuje rozpoczęcie imprezy - i integrują się do soboty rano kiedy to już zaczyna się larp.

choć w jednym sie z tobą zgodzę
Nie widzę prawdę powiedziawszy powodu dlaczego takowa tradycja miała by zostać zerwana

dlatego jestem za ewentualnym glosowaniem w którym to by się uczestnicy po prostu wypowiedzieli jak by im było najlepiej*
ramy czasowe całej imprezy są ustalone i mam nadzieje ze nikomu nie przyjdzie do głowy ich zmieniać
czy coś jest nadal niejasne? wyjaśnię.

a co do działalności: czemu sie zawsze ludzie czepiają najmniej istotnego zdania wtrąconego jedynie dla smaczku? przecież ten fragment mojej wypowiedzi jest bez znaczenia w tej dyskusji...

*jestem świadom że to w sumie jest impreza prywatna i ostateczne zdanie i tak należy do organizatorów.
+Quote Post
post 27-05-2008, 21:58
Post #85

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

Dobra, niech i tak będzie. Założę ankietę na okres jednego tygodnia. Potem orgowie ustalą co i jak biorąc pod uwagę jej wyniki.

Zapraszam tu:
http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php...ST&f=115&t=9047
+Quote Post
post 27-05-2008, 22:03
Post #86

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 6 521

QUOTE(Shafa @ 27-05-2008, 13:33)
Te. Cieńiu. a szef z tobą nie jedzie?

Jasne, że jedzie. Ja tylko zapodałem propozycje. Tak zrobiłem rok temu :). Zwolnienie lekarskie na 2 tygodnie bo mnie pani doktor lubi :). Ale kurna dyskusja się zrobiła Oo.
+Quote Post
post 28-05-2008, 00:37
Post #87

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 5 493

gokiburi larp zaczynał się zaraz po integracji, pozatym imho jest to lepsze rozwiazanie bo w przypadku konwentowania jako pierwszego ludzie się strasznie rozleniwią i larp nie będzie ten sam, ale jest ankieta i padnie decyzja.
+Quote Post
post 28-05-2008, 09:32
Post #88

SHM-0
Group Icon

Solcz, wybacz ale jestes zabawny, jestes za tym samym co ja ale jednoczesnie przeciwko mnie:D niewiem, nie czytasz tego co pisze?

odezwij sie na gg bo nie ma sensu zasmiecac forum, nie mozesz mnie zrozumiec ale nie ma potrzeby abysmy maglowali to publicznie, gg: 5186012

i ponownie sie z Tobą zgadzam: "ale jest ankieta i padnie decyzja."
+Quote Post

5 Strony « < 3 4 5
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 25-08-2019, 05:41