Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Oblicze metalu, Wydzielone z tematu "Koncert Slipknot"

post 05-05-2009, 13:27
Post #1

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

Ocho - czyzby kolejny tru-metal? :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 05-05-2009, 13:34
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 219

Nie uważam siebie za super tru, słucham kilka zepsołów nie lubianych przez tak zwanych tru metali. Slipknot robi z siebie przebierańców i przyciąga fanów (głównie gówniarzerie) swoimi żałosnymi strojami, to taka Britney Spears dla mniej grzecznych nastolatków :] Do tego sama ich muzyka strasznie słaba, Slipknot to sama komercha po prostu, a nie metal. :iguana:
+Quote Post
post 05-05-2009, 17:51
Post #3

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 590

QUOTE(Dzik666 @ 05-05-2009, 13:00)
Slipknot robi z siebie przebierańców i przyciąga fanów (głównie gówniarzerie) swoimi żałosnymi strojami.

Heh, no tak. "Ja też lubię Slipknota tylko dla tego, że mają super fajowskie stroje, muzykę ogólnie mam w dupie, aha mam na imię Wojtek i mam 12 lat"
Prosiłbym o jakieś badania statystyczne, na podstawie których twierdzisz, że fani Slipknota to głównie gówniarzeria. Bo na poprzednim koncercie jakoś zbyt wiele takiej gówniarzerii nie było.

Do tego sama ich muzyka strasznie słaba,

A mi się podoba, ale to chyba kwestia gustu, a o gustach podobno się nie dyskutuje.

Slipknot to sama komercha po prostu, a nie metal. :iguana:

Uwielbiam nadużywanie różnych wariantów słowa "komercja". A czy true-metalowe zespoły robią muzykę za free?? Dziś prawie wszystko robi się dla kasy, więc prawie wszystko jest komerchą.
+Quote Post
post 06-05-2009, 10:14
Post #4

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

QUOTE(Dzik666 @ 05-05-2009, 12:00)
Nie uważam siebie za super tru, słucham kilka zepsołów nie lubianych przez tak zwanych tru metali. Slipknot robi z siebie przebierańców i przyciąga fanów (głównie gówniarzerie) swoimi żałosnymi strojami, to taka Britney Spears dla mniej grzecznych nastolatków :] Do tego sama ich muzyka strasznie słaba, Slipknot to sama komercha po prostu, a nie metal. :iguana:
*

Hahaha - ales mnie rozbawil :lol: I o zalosnych strojach oraz gownazerii mowi gosc, ktory ma 17 lat i zachwyca sie kolesiami malujacymi twarze wapnem i wydrapujacymi sobie odwrocone krzyze na czole :D Doprawdy to jest dopiero pozerstwo, do czego zreszta wiekszosc takich kapel sie przyznaje, szczegolnie kiedy sa posadzani o szerzenie satanistycznych tresci - ze to tylko taki image...

Co mozesz wiedziec o muzyce skoro ograniczasz sie do jednego, czy dwoch gatunkow i to w wydaniu ekstremalnym, zeby moc oceniac innych??? Ja tez moge powiedziec, ze taki przykladowo Marduk to kupa gowna i dziecinada - i co???

A wogole to ave szatan, sixsixsix i stado czarnych kotow :D
+Quote Post
post 06-05-2009, 10:48
Post #5

SHM-2
Group Icon

Co do żałosnych strojów, to ciekaw jestem, jaki zespół z pośród Slipknot i Marduk/Mayhem/Behemoth itd./itp. zdobłby więcej głosów w ankiecie: Który zespół Pani/Pana zdaniem ma żałośniejsze stroje.
Oczywiście ankieta powinna być przeprowadzona na reprezentatywnej próbie niekoniecznie dorosłych Polaków.

QUOTE(bio_hazard)
malujacymi twarze wapnem i wydrapujacymi sobie odwrocone krzyze na czole

Jeśli dobrze pamiętam, to wg. nonsensopedii to są jedne z ważniejszych czynników bycia tró. Niestety nie mogę teraz tego potwierdzić bo nonsensopedia postanowiała, że nie chce jej się teraz działać :)
+Quote Post
post 06-05-2009, 11:14
Post #6

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon
Grupa: Crossroads
Nr użytkownika: 2 951

+Quote Post
post 06-05-2009, 12:51
Post #7

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

Slyszal ktos tego "Black Eternal Killing Cult Of Holy Unholy Psycho Devil Of Filth" ??? :D

To zdanie mnie rozj...lo: "Nasza przeszłość jest częściowo zapomniana, jako że przeszliśmy przez Ścieżkę Wieczności. Na niej pozostały już tylko krzaki, na których rosną jagody." :D:D:P

A propos nonsensopedii to jest ten link chyba http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Metalowcy - uplakalem sie ze smiechu czytajac..... :D
+Quote Post
post 06-05-2009, 14:23
Post #8

SHM-0
Group Icon

QUOTE(bio_hazard @ 06-05-2009, 09:40)
Hahaha - ales mnie rozbawil  :lol: I o zalosnych strojach oraz gownazerii mowi gosc, ktory ma 17 lat i zachwyca sie kolesiami malujacymi twarze wapnem i wydrapujacymi sobie odwrocone krzyze na czole :D Doprawdy to jest dopiero pozerstwo, do czego zreszta wiekszosc takich kapel sie przyznaje, szczegolnie kiedy sa posadzani o szerzenie satanistycznych tresci - ze to tylko taki image...

Co mozesz wiedziec o muzyce skoro ograniczasz sie do jednego, czy dwoch gatunkow i to w wydaniu ekstremalnym, zeby moc oceniac innych??? Ja tez moge powiedziec, ze taki przykladowo Marduk to kupa gowna i dziecinada - i co???

A wogole to ave szatan, sixsixsix i stado czarnych kotow :D
*

LOL, nie znasz mnie, więc nie nazywaj mnie gówniarzem, równie dobrze osoba 20 letnia może być mniej dojrzała od 16 letniej. Nigdy nie zwracałem dużej uwagi na stroje zespołów, liczy się dla mnie przede wszystkim muzyka, chociaż fajne stroje dodają smaczku koncertom. Dla jednym są kiczowate dla drugich nie, no sorry ale według mnie noszenie masek rodem z kreskówek dla dzieci to czysty kicz. Nie mówię też że Black Metal nie jest komercyjny, każda muzyka jest jednak omawiany tutaj Slipknot całą swoją sławę zawdzięcza głównie swoim strojom które przyciągają małolatów, do tego moim zdaniem nastawieni są wyłącznie na zdobywanie sławy i kasy, w przeciwieństwie do zespołów Black Metalowych, które często tworzą w podziemiu. O tym image to już mnie zabiłeś totalnie, Black Metalowcy nie malują się, nie noszą satanistycznych symboli tylko pod publikę, nie udają wielkich gwiazd show biznesu, po zejściu ze sceny nadal wyznają i propagują swoje poglądy, Black metal to kultura, styl życia, a nie image. Ich fani to nie głównie 13-15 latki jak w przypadku Slipknota, wiem co mówię bo widziałem kto pisze pochwalające komentarze do tego zespołu w internecie. To co reprezentuje Slipknot to czyste image, sztuczna maska, która znika po zejściu ze sceny, czyli pozerstwo i komercha. Widać bardzo mało wiesz o Black Metalu, opierasz swoją wiedzę pewnie na wywiadzie Nergala z Behemotha u Wojewódzkiego, który zobaczyłeś na youtubie, no ale masz do tego prawo, wolny kraj. Ty twierdzisz, że jestem zamknięty w dwóch gatunkach muzycznych i nic nie wiem o Slipknocie. Dałem linka do swojego profilu na lastfm, bez problemu znajdziesz tam klasyczny heavy metal, hard rock czy neo classical oraz industrial metal. Slipknota trochę słuchałem i oglądałem ich teledyski na youtube i śmiało stwierdzam, że ich muzyka to totalne dno, a teledyski tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że to zespół czysto komercyjny i we wszystkim co dotychczas napisałem. Jeśli uważasz Marduk za dziecinadę to ok, każdy ma prawo do swoich poglądów :)

Przepraszam ze częste edytowanie posta, ale kilkakrotnie musiałem wcisnąć parę ważnych informacji w tekst i nieco zmieniać budowę by miał ręce i nogi, mam nadzieje, że nie sprawiło to nikomu kłopotów.

Ten post był edytowany przez Dzik666: 06-05-2009, 15:07
+Quote Post
post 06-05-2009, 15:34
Post #9

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon

Ależ owszem, Marduk to dziecinada, bo jak inaczej można nazwać coś takiego jak zakładanie czaszki (pewnie plastykowej ;p), 'ryczenie' do oczodołu i podniecanie się nietypowym brzmieniem? Jak dla mnie takie teksty są tylko i wyłącznie dla gówniarzerii, bo dojrzały musiałby być pomylony by na to zwracać uwagę.

Zaskakującym faktem jest informacja, że "Plague Angel" nagrywaliście z wykorzystaniem ludzkich czaszek...

Tak, to prawda. W studio mieliśmy sześć czy siedem ludzkich czaszek, sądziliśmy, że będą one pasować do konceptu płyty. Używaliśmy ich zarówno jako instrumentu perkusyjnego, jak też do wokali. Jedną z czaszek z mojej prywatnej kolekcji Mortuus przymocował do statywu mikrofonu i nagrywał śpiewając do lewego oczodołu. Wydaje mi się, że czaszki spełniły swoje zadanie, pasują do konceptu "Plague Angel" i nadały płycie pustego, chorobliwego pogłosu.

rockmetal.pl

Ubaw po pachy :D A najlepsze są teksty kolesia z Enthroned w jednym z 1szych Mystic Artów, coś tam że zemszczą się na dawnej wytwórni (cytując: zemścimy się na nich, bracia!), albo że ich dawny kompan już szykuje hordy demonów w piekle :lol: Sorry, te teksty są kierowane do osób poniżej 15 roku życia.

W starych polskich zinach już mieli polewkę z otoczki jaką robili wokół siebie blackmetalowcy, ale widać niektórzy ludzie nie mądrzeją.

@bio
Już nie 666 a 616 :P

Ten post był edytowany przez Kilroy: 06-05-2009, 15:50
+Quote Post
post 06-05-2009, 16:21
Post #10

SHM-0
Group Icon

QUOTE(Kilroy @ 06-05-2009, 15:00)
Ależ owszem, Marduk to dziecinada, bo jak inaczej można nazwać coś takiego jak zakładanie czaszki (pewnie plastykowej ;p), 'ryczenie' do oczodołu i podniecanie się nietypowym brzmieniem? Jak dla mnie takie teksty są tylko i wyłącznie dla gówniarzerii, bo dojrzały musiałby być pomylony by na to zwracać uwagę.

Zaskakującym faktem jest informacja, że "Plague Angel" nagrywaliście z wykorzystaniem ludzkich czaszek...

Tak, to prawda. W studio mieliśmy sześć czy siedem ludzkich czaszek, sądziliśmy, że będą one pasować do konceptu płyty. Używaliśmy ich zarówno jako instrumentu perkusyjnego, jak też do wokali. Jedną z czaszek z mojej prywatnej kolekcji Mortuus przymocował do statywu mikrofonu i nagrywał śpiewając do lewego oczodołu. Wydaje mi się, że czaszki spełniły swoje zadanie, pasują do konceptu "Plague Angel" i nadały płycie pustego, chorobliwego pogłosu.

rockmetal.pl

Ubaw po pachy :D A najlepsze są teksty kolesia z Enthroned w jednym z 1szych Mystic Artów, coś tam że zemszczą się na dawnej wytwórni (cytując: zemścimy się na nich, bracia!), albo że ich dawny kompan już szykuje hordy demonów w piekle :lol: Sorry, te teksty są kierowane do osób poniżej 15 roku życia.

W starych polskich zinach już mieli polewkę z otoczki jaką robili wokół siebie blackmetalowcy, ale widać niektórzy ludzie nie mądrzeją.

@bio
Już nie 666 a 616 :P
*

Ooo, o tych czaszkach nie wiedziałem, dzięki za info. A co drugiej częsci postu, koleś powiedział to pewnie jako żart :rolleyes:
+Quote Post
post 06-05-2009, 16:39
Post #11

SHM-2
Group Icon

Black Metalowcy nie malują się, nie noszą satanistycznych symboli tylko pod publikę, nie udają wielkich gwiazd show biznesu, po zejściu ze sceny nadal wyznają i propagują swoje poglądy, Black metal to kultura, styl życia

No cóż jeśli dla kogoś muzyka i otoczka jej towarzysząca jest stylem życia lub nawet religią (przypuszczam, że znajdą się takie jednostki), to ja bardzo gorąco komuś takiemu współczuję.
Dla mnie muzyka jest pewnym umilaczem czasu, nie jestem przywiązany do konkrenego gatunku - słucham wszystkiego co mi się po prostu spodoba, znajdzie się coś i w rocku/metalu i w hh i w szeroko pojętej muzyce elektronicznej i w jazzie jak i również w muzyce poważnej. I głeboko w dupie mam wszelkie ideologie przypisane do muzyki której słucham, wolę być po prostu sobą. Dla mnie oddzielenie muzyki i ogólnie sztuki od stylu życia jest czymś zupełnie normalnym. Nie widzę nic dziwnego w tym, że członkowie Slipknota po koncercie zdejmują maski i wracają do swoich codziennych spraw/rodzin/hobby zamiast głosić idei zawartych w tekstach piosenek jako religię.

Zauważyłem, że często, gdy gdzieś w internecie pojawia się jakaś wzmianka o Slipknocie, zaraz pojawiają się komentarze tró-metali, że Slipknot to gówno itd. itp. Czy to czego nie lubimy należy od razu mieszać z błotem?? IMO tak właśnie zachowują się gówniarze.
+Quote Post
post 06-05-2009, 17:20
Post #12

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

równie dobrze osoba 20 letnia może być mniej dojrzała od 16 letniej.

Niby tak, ale wbijanie się na temat który na pewno nie jest adresowany do anty-fanów danej kapeli, i pisanie że to kicz jest imho domeną 16-17 latków ;)

Co do Slipknota, nigdy ich nie lubiłem i nigdy ich nie polubię, ale czy to jest powód abym wbijał się na każde forum gdzie tylko ktoś o tej kapeli wspomina, i pisał "slipknot to kicz bla bla spierdalajcie pozerzy"?

Ten post był edytowany przez Morbid: 06-05-2009, 18:12
+Quote Post
post 06-05-2009, 17:24
Post #13

SHM-0
Group Icon

QUOTE(salmon @ 06-05-2009, 16:05)
No cóż jeśli dla kogoś muzyka i otoczka jej towarzysząca jest stylem życia lub nawet religią (przypuszczam, że znajdą się takie jednostki), to ja bardzo gorąco komuś takiemu współczuję.
Dla mnie muzyka jest pewnym umilaczem czasu, nie jestem przywiązany do konkrenego gatunku - słucham wszystkiego co mi się po prostu spodoba, znajdzie się coś i w rocku/metalu i w hh i w szeroko pojętej muzyce elektronicznej i w jazzie jak i również w muzyce poważnej. I głeboko w dupie mam wszelkie ideologie przypisane do muzyki której słucham, wolę być po prostu sobą. Dla mnie oddzielenie muzyki i ogólnie sztuki od stylu życia jest czymś zupełnie normalnym. Nie widzę nic dziwnego w tym, że członkowie Slipknota po koncercie zdejmują maski i wracają do swoich codziennych spraw/rodzin/hobby zamiast głosić idei zawartych w tekstach piosenek jako religię.
Zauważyłem, że często, gdy gdzieś w internecie pojawia się jakaś wzmianka o Slipknocie, zaraz pojawiają się komentarze tró-metali, że Slipknot to gówno itd. itp. Czy to czego nie lubimy należy od razu mieszać z błotem?? IMO tak właśnie zachowują się gówniarze.
*

Ja również słucham wszystkiego co mi się podoba, a że jest to akurat tylko rock, metal i troche muzyki klasycznej to już kwestia mojego gustu. Muzyka nie jest dla mnie religią, kultem czy czymś tego rodzaju. Poglądy muzyków w niektórych przypadkach też mnie nie interesują, bo wątpię by np. Carl Off był satanistą/ateistą i antykatolikiem, a jakoś nie mam problemów ze słuchaniem jego muzyki. Do 15 roku życia w ogóle nie słuchałem muzyki, wychowałem się w mięscie gdzie dominuje hip-hop i techno, moim zdaniem "pseudo" muzyka, później odkryłem Metal, a potem Black Metal i death Metal, który od razu mi się po prostu spodobał. Black Metalowe zespoły jednak reprezentują takie poglądy, które ja akurat reprezentuje. Od młodości byłem nastawiony antyreligijnie i kreciły mnie mroczne klimaty, więc nie jest tak, że ja pod wpływem Black Metalu zmieniłem swoje poglądy i nie jestem sobą, otóż jestem sobą co jest również jedną z podstaw Black Metalu. Wyznaje wiele, lecz nie wszystkie Black Metalowe poglądy, po prostu te które uważam za słuszne i z którymi się zgadzam, więc nie jest to dla mnie żadna religia, jestem też przekonany że większość fanów tej muzyki myśli w podobny sposób co ja. Nie noszę także długich włosów ani glanów, bo prostu nie mam na to ochoty, co prawda staram się obierać na czarno i noszę koszulki z ulubionymi zespołami, bo prostu podobam się sobie i dobrze się tak czuję. Jeśli ktoś słucha Slipknota to jego sprawa, ale każda osoba która nie znosi tego zespołu ma prawo napisać, że to gówno, nie prawda że to objaw gówniarstwa, jestem pewien, że gdyby był to temat o koncercie Dody i ktoś nazwał by jej muzykę gównem to nikt by się specjalnie temu nie sprzeciwiał.

QUOTE(Morbid @ 06-05-2009, 16:46)
Niby tak, ale wbijanie się na temat który na pewno nie jest adresowany do anty-fanów danej kapeli, i pisanie że to kicz jest imho domeną 16-17 latków ;)

Co do Slipknota, nigdy ich nie lubiłem i nigdy ich nie polubię, ale czy to jest powód abym wbijał się na każde forum gdzie tylko o tej kapeli jest napisane, i pisał "slipknot to kicz bla bla spierdalajcie pozerzy"?
*

Rzadko zdarza mi się krytykować jakiś zespół, bo zwykle jest tak i tak jego fani mówią swoje a ja swoje. Jak zobaczę jakiś temat o zepsołe którego nie lubię, na forum którym jestem zarejestrowany zwykle piszę swoją opinię. Ten temat zobaczyłem przypadkiem, napisałem jednego krótkiego posta i tyle, nie sądziłem że wywołam taką burzliwą dyskusje. Nie wbijam też na każde forum gdzie chociaż wystąpi słowo Slipknot i krytykuje, chyba dotychczas na dwóch forach zdarzyło mi się krytykować jakieś zespoły.

Ten post był edytowany przez Dzik666: 06-05-2009, 17:31
+Quote Post
post 06-05-2009, 17:39
Post #14

SHM-2
Group Icon

Rzadko zdarza mi się krytykować jakiś zespół, bo zwykle jest tak i tak jego fani mówią swoje a ja swoje. Jak zobacze jakiś temat o zepsołe którego nie lubię, na forum którym jestem zarejestrowany zwykle piszę swoją opinię. Ten temat zobaczyłem przypadkiem, napisałem jednego krótkiego posta i tyle, nie sądziłem że wywołam taką burzliwą dyskusje.

Nie wywołałeś dyskusji swoimi poglądami, lecz sposobem w jaki je przedstawiłeś :)
No ale jak pisałem, temat był skierowany do fanów Slipknota, więc takie wbijanie się i pisanie że to shit nie ma najmniejszego sensu. Bo co Ci to da? (nie dla Ciebie ta kawa! ha!) ;) Nikogo i tak nie przekonasz do swoich racji.

To tak jakbym ja się wbił na temat "anime manga ha-i ^^ coś tam"... Nie znoszę mangi i anime ale też nie widzę powodów aby robić tam porutę tylko z tego powodu. Każdy ma swój gust, tyle.

Drugi raz podaje Ci podobny przykład. Takie zachowanie nie ma sensu po prostu, żyj i daj żyć innym.

Ten post był edytowany przez Morbid: 06-05-2009, 17:51
+Quote Post
post 06-05-2009, 19:00
Post #15

SHM-0
Group Icon

Spokojnie, to już mój ostatni post w tym temacie, jeszcze na koniec dodam, że również nie lubię mangi i anime :krzeslo: , jedynie w dzieciństwie lubiłem Dragon Balla :D
+Quote Post
post 06-05-2009, 19:09
Post #16

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon

A co drugiej częsci postu, koleś powiedział to pewnie jako żart rolleyes.gif

Taaak ;] podobnie jak wypowiedź że nie będą używać klawiszy czy kobiecych wokali a na poprzedniej płycie je użyli :D Kumplowi jak to pokazałem (wtedy głównie BM słuchał) to stwierdził że kolo jest niepoważny.

PS: Poszperam, może mam gdzieś ten numer to będziemy mieli tu bekę ;)

A co do Slipknota...
To co reprezentuje Slipknot to czyste image, sztuczna maska, która znika po zejściu ze sceny, czyli pozerstwo i komercha.

A corpse-paint to niby co? Sory, ale to zabawne jest malowanie sobie twarzy bo i tak się zmyje. Ponoć sporo bandów uważa na to by podczas koncertu się nie zmył. Z wyjątków znam tylko Behemotha. No i do tego malowanie się krwią (plus 'słynne' plucie Nagasha).
Co złego w tym że Slipknot założyli maski i kombinezony? Aha, bo nie były to makijaże i skóry nabijane ćwiekami. A przed nimi zrobił to ktoś? Jakoś sobie nie przypominam.

Slipknot maski założył z jednego głównego powodu: żeby być poza sceną nierozpoznawalnym. Żeby ludzie głowili się 'k..a, co to za jedni? Skąd oni są?' Tym samym zachowali anonimowość (na długi czas). Poza tym, wcale im nie zazdroszczę założyć maskę i grać w 30 stopniowym upale. Corpse-paint się zmyje, ale maska nie zejdzie.

Jeśli ktoś słucha Slipknota to jego sprawa, ale każda osoba która nie znosi tego zespołu ma prawo napisać, że to gówno

Mam tym samym prawo napisać że Marduk to gówno?

Teraz trochę dla rozluźnienia atmosfery:
Orydżinal werszyn
http://www.youtube.com/watch?v=2_F47dtmIoc

Evil subs
http://www.youtube.com/watch?v=IDYHZMYMOSs

Ownująca parodia
http://www.youtube.com/watch?v=P5fx7wejl54

I pan z trzema-zębami-na-przedzie
http://www.youtube.com/watch?v=6LJP4uqa0p8

Pakujemy się i idziemy do Klatki?
+Quote Post
post 06-05-2009, 19:14
Post #17

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon

QUOTE(Dzik666 @ 06-05-2009, 12:49)
LOL, nie znasz mnie, więc nie nazywaj mnie gówniarzem (...)
*

To Ty powiedziales :)

(...) Black Metalowcy nie malują się, nie noszą satanistycznych symboli tylko pod publikę, nie udają wielkich gwiazd show biznesu, po zejściu ze sceny nadal wyznają i propagują swoje poglądy, Black metal to kultura, styl życia, a nie image.
*

Tjaaa... po przeczytaniu tego artykulu co Kilroy podal (ten z onetu) - to wychodzi, ze nie bardzo.... :)

Widać bardzo mało wiesz o Black Metalu, opierasz swoją wiedzę pewnie na wywiadzie Nergala z Behemotha u Wojewódzkiego, który zobaczyłeś na youtubie, no ale masz do tego prawo, wolny kraj.
*

NIe widzialem tego wywiadu, a jesli juz - to nawet nie pamietam - swoja wiedze opieram na obserwacjach, niczym wiecej :)

Prawdziwi tru-metalowcy sluchaja tego - uprzedzam totalny hardkor :D
+Quote Post
post 06-05-2009, 19:15
Post #18

SHM-2
Group Icon

QUOTE(Dzik666 @ 06-05-2009, 18:26)
Spokojnie, to już mój ostatni post w tym temacie, jeszcze na koniec dodam, że również nie lubię mangi i anime  :krzeslo: , jedynie w dzieciństwie lubiłem Dragon Balla :D
*

Ale nie chodzi o to żebyś nie pisał w ogóle, tylko robił to z szacunkiem wobec gustów innych forumowiczów. Ja nie lubię Behemotha, mam Ci pocisnąć że to przereklamowany klocek i rip-off z Morbid Angel? ;) mógłbym ale tego nie zrobię, bo to Twoja sprawa czego słuchasz.

p.s ja wolałem czarodziejki z księżyca :P

p.s 2 to ja też linka dam a co! http://www.youtube.com/watch?v=iBQ-D8LOyMA ruski hardkor 8]

Ten post był edytowany przez Morbid: 06-05-2009, 19:16
+Quote Post
post 06-05-2009, 19:28
Post #19

SHM-0
Group Icon

Mimo to jednak sobie daruje, z przykrością też stwierdzam że nie odpowiem również na najnowsze posty, poza pytaniem czy można Marduk nazwać gównem? Oczywiście, że można, no i j jeszcze ktoś tu pisał o onecie, na prawdę zajebiste źródło informacji, tak trzymać, kiedyś tam wycztałęm że Polska to potęga w black Metalu, a przykładem tego jest Vader (który gra tylko thrash i death metal) zresztą jak już pisałem nie planowałem tu żadnej dyskusji, a moja obecność w tym temacie miała się ograniczyć do tego 1 posta. Wy mnie nie przekonacie do swoich racji, a i pewnie ja was, dlatego lepiej przerwać tą kłótnię i odejść w pokoju. :kot:

Morbid, moim zdaniem to jest bardziej hardkorowe: http://www.youtube.com/watch?v=3jFfRtmn5VU

A tutaj filmik w Black Metalowym stylu http://www.youtube.com/watch?v=a7hr9RgrdUk

Ten post był edytowany przez Dzik666: 06-05-2009, 19:35
+Quote Post
post 06-05-2009, 20:07
Post #20

Newsman Shamo
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 1 895

Cholera, może ja dziwny jakiś jestem ale wszelkie rodzaje metalu to kojarzą mi się z dzieciakami co mają po 15-20 lat (ewentualnie trochę starszymi kolesiami z mentalnością pogardzanego nastolatka) i ze starszymi kolesiami co trzepią na ich buncie kasę.

Pierwszy z brzegu tekst Behemota:

What fool are ye!
from zenith to nadir
through externalized purity
dexterity
sealed ye gates ov your own paradise
Skakti, Kali Ma, Durga Ma
Thou art pure in Thy sinistry

for those who cannot see
The Uncoditioned One!
Creatrix, Matrix, Devourer!

Thee who spits out sun
from thy mouth
in endless momentum -
Kamala's menstruum
on road to immortality
we go against current
to the womb ov Kali
through the mouth ov Bhairavi
to the final dawn ov Chaos
how come we're still alive?
in these kingdoms ov filth
when heaven's so abstract
and hell is so real...

Naprawdę ktoś uważa to za dobry tekst? Dla mnie dobry tekst od zawsze był o czymś a nie był zlepkiem dobrze brzmiących słów i absurdalnych pseudozdań.

I jakoś tak bawią mnie wszelcy metale :D
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 06-12-2019, 06:09