Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Recenzja F3 w Clicku!

post 15-10-2008, 09:09
Post #41

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

QUOTE(TMorbid @ 14-10-2008, 21:41)
Zawsze mi się wydawało iż Death Clawy to raczej typ zwinnego, sprytnego myśliwego, a ten mimo iż miluchny to wygląda jak Death Claw kulturysta na anabolikach;] Ta jego klata jest przesadzona;] Bo skoro to też jest odmiana jaszczurów (o ile pamiętam, poprawcie jak coś ) to jak mogły rozwinąć umięśnienie, które może mieć tylko człekokształtny ssak;]
*

A to, że ogólnie nabrały humanoidalnych kształtów jak i to, że, ba, nawet jako gady wykształciły aparat mowy (F2) - już nie prowokowało do zadawania sobie takich pytań? :)

QUOTE(jos @ 14-10-2008, 22:05)
No właśnie, ten Szpon wygląda jakby był tworzony na bazie człowieka raczej.
*

Raczej na bazie tarrasque'a z sędziwej edycji AD&D. Zresztą jak i w poprzednich częściach.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 15-10-2008, 09:35
Post #42

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 495

QUOTE(LoveBeer @ 15-10-2008, 09:44)
bo u lucasa kazda jedna rzecz musi miec u niegoz akceptacje - zadnej samowolki, zadnego uciekania od konwencji, zadnego tworzenia swojej historii.
*

Chyba sobie żartujesz? Wiesz ile tego by było? Setki książek, komiksów, gier itd. To że musi być jego akceptacja to MIT. M-I.T.

A nawet jak on do czegoś się włączy to patrz na Force Unleashed... Kanoniczne że masakra? Pomijając fakt że główny bohater ma siłę Son Goku z Dragon Balla i może przeciąć mieczem świetlnym AT-ST równo na pół (jakie to mangowe).

Ale jakoś nikt nie rozpowiada czy to kanoniczne czy nie... Nikt sobie nie wybiera. Wszyscy to akceptują dla świętego spokoju.
+Quote Post
post 15-10-2008, 09:47
Post #43

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

LB - Midichloriany... Ewoki i ich kamyczki śmierci... Jar-Jar... wycięcie z RotS wszystkich scen związanych z zawiązywaniem się rebelii...
Przy całym szacunku i sympatii do Jurka Łukasza, wolałbym żeby pewnych rzeczy jednak nie akceptował... <_< I są ludzie, dla których cała nowa trylogia jest większym odejściem od kanonu niż F3 dla fanów falloutowej serii.

Headbanger - Nie masz racji. Dyskusji i kłótni na temat kanoniczności kolejnych filmów, gier, książek i innych produktów spod szyldu Star Wars jest dużo więcej niż kiedykolwiek było na temat F3. Po prostu nie ma to dużego znaczenia na tym akurat forum.
+Quote Post
post 15-10-2008, 11:28
Post #44

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

QUOTE(Wolv)
. Wreszcie ktoś uznał, że dodawanie dobrych przygodówek to nie grzech.

Przygodówki to jedyny gatunek na który strzygę uszami, i w który oprócz kupowania (jak i innych gier z różnych gatunków) także gram. Więc nie jestem taki w tyle, bo to co ostatnio łyknąłem to Tunguska z 2006 roku :P

QUOTE(Wolv)
Tymon to w końcu cd-actionowy Hut Sędzimir

Dobrze, że nie EGM - metafory o misiu, któremu wali spod ogona zakasały nawet takiego metaforystę jak ja :o

:lol:

QUOTE(Wolv)
CDA i wszystko co się z tym wiąże to zło, komercha, zaprzedanie i takie tam.

Click jest chyba tym dobrym policjantem, a CDA tym złym ;)
+Quote Post
post 15-10-2008, 12:32
Post #45

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 6 276

QUOTE(Squonk @ 15-10-2008, 01:58)
A skąd wiecie, że jest to fota z burdelu? Nie każda panienka w obroży na szyji musi być lachonem opie...m kiełbachę - że zacytuję serial "Kapitan Bomba"  ;)
*

Bo ja bardzo chcę żeby to był burdel, albo choć targ niewolników. I nie odbierajcie mi tego. Ok? :D To jedyny fajny pomysł z F3 nawiązujący do starych Falloutów który mi się podobał. Nie kopcie leżącego. Do 30 października to będzie burdel, ok? ;) I wiem, że mają obroże, ale może to taki dziwny burdel jest. No bo może być taki, prawda ? :blink:
+Quote Post
post 16-10-2008, 12:18
Post #46

Schronowy Inżynier
Group Icon

Z innej mańki :P

A wiecie co rednacz Clicka i autor tego tekstu robi po "godzinach"???.

Mój Fallout jest za duży! Oooo oooo!!!!

:biggrin:
+Quote Post
post 16-10-2008, 12:36
Post #47

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

QUOTE(Squonk @ 15-10-2008, 12:09)
Przygodówki to jedyny gatunek na który strzygę uszami, i w który oprócz kupowania (jak i innych gier z różnych gatunków) także gram. Więc nie jestem taki w tyle, bo to co ostatnio łyknąłem to Tunguska z 2006 roku

I chałwa Ci za to - moim zdaniem przygodówki to jeden z najcenniejszych, a jednocześnie najbardziej niedocenionych gatunków.

QUOTE(Squonk @ 15-10-2008, 12:09)
Dobrze, że nie EGM - metafory o misiu, któremu wali spod ogona zakasały nawet takiego metaforystę jak ja

A ja EGM'a lubię. Pisze świetne recenzje, które skrzą się interesującymi porównaniami <niekiedy koszarowymi, ale co tam ;)> i konstrukcjami językowymi, a i merytorycznie spełniają moje wymagania. Na żywo też dał mi się poznać jako oczytany i inteligentny człowiek, a i pazura sarkazmu nie zabrakło. Generalnie oceniam Generała bardzo pozytywnie.

Clicka kupiłem, recenzję przeczytałem i nie oceniam jej tak negatywnie, jak Squonk. Powiedziałbym wręcz, że sprawia całkiem obiektywne wrażenie. Ale konkretnie do wcześniejszych wypowiedzi odniosę się wieczorem w domu, kiedy będę miał tekst przed nosem.
+Quote Post
post 16-10-2008, 12:45
Post #48

Schronowy Inżynier
Group Icon

QUOTE(Wov)
Clicka kupiłem, recenzję przeczytałem i nie oceniam jej tak negatywnie, jak Squonk.

Tetete!!! Ja jej nie oceniam negatywnie :angry: Jak już to jako obfitą, ale lekko bezpłciową i za bardzo wyważoną :P

Autor - co widać i słychać - osobą głupią nie jest. Wręcz przeciwnie - ma łeb i to duży na karku. Stąd ma zapewne świadomość, że "beton" to i owo jednak może, a z drugiej strony jednak jakoś z reklamodawcami trzeba żyć. Czas na Fallouta 3 kiedyś minie a pismo wydawać trzeba będzie nadal.

Jeśli więc za coś mogę przyczepić się do tego tekstu, to za jego taką hmm... śliskość i chęć bycia na siłę wyważonym. Może to się obiektywizm nazywa, a i może na tekst o innej grze bym nie zwrócił uwagi. No ale, że jest to jednak kolejna gra z nazwą Fallout, to wypranym z żadnych - nawet najmniejszych emocji - być nie mogę ;)
+Quote Post
post 16-10-2008, 12:50
Post #49

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

QUOTE(Squonk @ 16-10-2008, 13:26)
Tetete!!! Ja jej nie oceniam negatywnie :angry: Jak już to jako obfitą, ale lekko bezpłciową i za bardzo wyważoną  :P <...>
Jeśli więc za coś mogę przyczepić się do tego tekstu, to jego taką hmm... śliskość i chęć bycia na siłę wyważonym. Może to się obiektywizm nazywa, a i może na tekst o innej grze bym nie zwrócił uwagi. No ale, że jest to jednak kolejna gra z nazwą Fallout, to wypranym z żadnych - nawet najmniejszych emocji - być nie mogę ;)

A to przepraszam - zmieniam zeznania: tekst nie wydaje mi się tak bezpłciowy i śliski, jak twierdzi Squonk. ;)
+Quote Post
post 16-10-2008, 12:56
Post #50

Schronowy Inżynier
Group Icon

Noo!!! ^_^

Po prostu kupując Clicka i czytając z marszu ten tekst liczyłem na jakieś je...cie obuchem - to jest maczugą z hydrantu w łeb :)

Albo 120% zaciesz - wówczas mogę się zastanowić co autor widzi w tej grze, że ją tak chwali - albo 120% marudziarstwo - wówczas również mogę sie zastanowić, czy on nie przesadza lub też poprzednie Fallouty go w główkę nie uciskają ;)

A tymczasem mamy takie ślizgu, ślizgu :boat:
+Quote Post
post 16-10-2008, 13:00
Post #51

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 048

Recenzja jest troszkę... hmmm... dziwna i jakby nieco zachowawcza. Autor pominął w ogóle ocenę takich rzeczy jak jakość dialogów, fabuły czy konstrukcje NPCów - rzeczy dla RPGa chyba najważniejszych. Nie ma zdania nawet w stylu: "Dialogi są niezłe, lektorzy dają radę a o postaciach nie można powiedzieć nic złego". Co to znaczy? Znaczy ano tyle, że są to elementy, o których nie warto wspominać... Są w takim razie albo co najwyżej przeciętne, albo zwyczajnie słabe. Wiele rzeczy, które widzieliśmy na filmikach zostało w ogóle przemilczane (np. AI). Mam wrażenie, że autor lekko naciągnął ocenię i bał się skrytykować grę trochę bardziej lub/i nie oceniał jej jak RPGa. Tekst jest jakiś taki" dyplomatyczny", jak dla mnie mało szczery. Nie widać w nim zaangażowania i tego aby gra wzbudziła wielkie emocje w autorze, ale F3 i tak dostaje "prawie 9". Nie traktuję recenzji negatywnie... wydaje mi się tylko, że recenzent chciał nam coś powiedzieć ale się bał (?).
+Quote Post
post 16-10-2008, 13:39
Post #52

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 4 495

Właśnie jakby były słabe to by o tym od razu wspomniano... Był by to koronny argument do zaniżenia oceny... skoro nie wspomniał to raczej są przeciętne (i chwała im za to)
+Quote Post
post 16-10-2008, 14:10
Post #53

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Taka sobie ta recenzja była... wprawdzie Clicka nie kupiłem, tylko przeczytałem podczas stania w kolejce w sklepie - ale niewiele nowych rzeczy można się dowiedzieć. Pod tym względem mam podobne odczucia, co Squonk - brakuje jej tego czegoś, a większa część to takie pitu pitu przy herbatce.
Zobaczymy, jak grę ocenią inne pisma - jedna jaskółka wiosny nie czyni.

A do wszystkich, którzy narzekają na to, że nie ma zadań w stylu "zabij mi 14 zmutowanych kretów", a są z zabijaniem mrówek - w Falloutach takie zadania były - zabij radioskorpiony, zabij szczury, zabij to, zabij tamto - więc można wręcz mówić o postępie :P.
+Quote Post
post 16-10-2008, 19:51
Post #54

SHM-0
Group Icon

QUOTE(Zoor @ 16-10-2008, 14:51)
A do wszystkich, którzy narzekają na to, że nie ma zadań w stylu "zabij mi 14 zmutowanych kretów", a są z zabijaniem mrówek - w Falloutach takie zadania były - zabij radioskorpiony, zabij szczury, zabij to, zabij tamto - więc można wręcz mówić o postępie :P.

Gdyby tak było w F3 to "hooray" i na pewno byłby to mały postęp w tej jednej małej sprawie. Z tego co ktoś tu kiedyś pisał (Squonk?) to jest jednak zadanie z wyżynaniem mrówek (i ich matki?). Tak czy siak na 100% nie zostało to w pełni z gry wyplenione, tzn. może nie dostaniemy zadania typu "zabij X" ale dostaniemy "przynieś X z ruin metra", a po drodze armia ghuli-sprinterów (lol) - bez walki i tak się więc nie obędzie ;D.

Ten post był edytowany przez MaFFej: 16-10-2008, 19:52
+Quote Post
post 16-10-2008, 20:05
Post #55

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Wlasnie skoro wspomniales o ghoulach sprinterach - mnie pamiec myli, czy na filmiakch feral ghoule biegaly?

Przeciez falloutowe ghoule nie moga biegac ><'' ...
+Quote Post
post 16-10-2008, 20:10
Post #56

SHM-0
Group Icon

http://www.youtube.com/watch?v=aPdJ3BAOCe4

Trailer. Gdzieś tak od 22 sekundy jest krótki urywek z ghulami. Krótki, ale wyraźnie widać, że zapierniczają jak szalone. Hahaa :lol:.

(jak chcesz to mogę poszukać czegoś gdzie więcej tego)
+Quote Post
post 16-10-2008, 20:17
Post #57

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Nie trzeba, wlasnie widzialem te filmiki i dopiero po ich obejrzeniu skojarzylem, ze biegaly, ale myslalem, ze to chyba jakies urojenia :D ...
+Quote Post
post 16-10-2008, 20:23
Post #58

SHM-1
Group Icon

Może to jakaś inna odmiana ghuli jest. Fasolka, te sprawy...
+Quote Post
post 16-10-2008, 21:40
Post #59

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

A to ghule w F2 nie biegały? :huh:

Tzn. te lennopodobne.
+Quote Post
post 16-10-2008, 22:08
Post #60

SHM-1
Group Icon

No więc kuśtykały raczej. Wszystkie z tego co pamiętam. i były zielone i białe :D. Mniejsza z tym jakiego były koloru. Te z F3 są inne. Ale zrozumiałym jest że skoro nie używają broni muszą stanowić dla bohatera jakieś zagrożenie. W każdym bądź razie to już musi być jakaś inna odmiana i coś nowego dodanego przez Bethę.
+Quote Post

8 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-11-2019, 08:04