Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Bang Bang Smash, i inne wastelandowe gangi

post 03-10-2009, 15:12
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 489

QUOTE(Yanglegend @ 29-09-2009, 11:09)
To ja chciałbym dodać wszystkich z pewnego polskiego "gangu" ,zrzesza on najgorszy typ graczy FO dzieciaki/prymitywy. Ich stosunek do westland'u można rozpracować już po niezwykle klimatycznych nick'ach:

-INFO OD BOGA
-60Mushrooms
-Bloodbox
-Jan Kowalski
-MAXDEMAGE PL   (tak ,demage ;] )
-Britney
-Awarness
-RenoVatio
-Thorin
-Katsu
-Suiseiseki
-CHANDELMAX (pewnie starszy brat demage ;] )
-Kilgore
-IseeYou

300 kapsli od głowy ;]
*

Hahaha :D

Moze sie przedstawie - IGN Kilgore, gang BBS (Bang Bang Smash)

Po 1. sam jestes prymitywem/dzieciakiem. W naszym gangu z tego co sie orientuje nie ma osob ponizej 20 roku zycia :) A raczej blizej nam do 25.
Po 2. jestes pewnie sfrustrowany gdyz znalazles sie swoja postacia w nieodpowiednim miejscu i czasie - a dokladniej wtedy gdy przejmowalismy jakies miasto na polnocy lub tez walczylismy z innym teamem - co sie zdarza nam codziennie. Tak czy siak - to jest pech. Zazwyczaj wpisujemy ostrzezenie ze kontrolujemy dane miasto i kazdy z bronia na wierzchu/armorem/na sneaku bedzie zastrzelony. Nie znamy wszystkich nickow naszych przeciwnikow, poza tym uzywaja oni altow w bluesuitach zeby rozpoznac teren. Dlatego tez czesto najpierw strzelamy, potem pytamy. Jesli ktos znalazl sie przypadkiem na linii ognia - zawsze moze poprosic o zwrot utraconego sprzetu i raczej nie bede mial nic przeciw temu zeby mu to oddac, gdyz sami mamy wszelkiego sprzetu wystarczajaco.
Po 3. jestesmy urazeni faktem ze nagroda za nas wynosi tylko 300 capsow :(
Po 4. dolaczam liste wszystkich postaci, co by nas nie mylono z innymi osobnikami

(nick - lista postaci danego gracza)

Wombat - Souseiseki, Suiseiseki, Nice Boat, R Lee Ermey, Minnie May, Maria Osawa
Soulfly - Thorin, Katsu,
skejwen - Jan Kowalski, Jas Kowalski,
Protoss - Kilgore, Kurtz
MAX - CRITICALMAX, INFO OD BOGA, MAXDEMAGE PL, Fucker_NW, MAXDAMAGE, MANIAC RULEZ, SKRZYNKA, BIG GUNS
C-64 - Walt Disney, Britney, 60Mushrooms, 70mushrooms, 80mushrooms
Aroundser - Aroundser, Aroundsers, Awarness,
Parley - Parley, Pixy, Shove,AIDS, Lateralus,
Samurai - samurai23, Samurai23,
Jacek - Jacek NW, Pip Jacek, Jacek Alt
macki - Kerw, Wrek, K3rw, Wr3k
Kirkor - Kirkor, Kirkar,
Marco -ChaosMarco,
Zathel - Zathel, Hodor, Zatiss, Zatan

Pozostale:
Nehma
MrJaro1
Amadan
RenoVatio

Po 5. - porada "bezpieczna" - widzicie nas - sp.... (tzn. udajcie sie niezwlocznie w kierunku najblizszego exit grida). Nie bedzie stekania ze ktos zginal i stracil drogocenny pistol 10mm. Wszystkich ktorzy chca nas zabic - zapraszamy :) Najlepiej do naszego przytulnego outposta:
http://i35.tinypic.com/rbcwnm.jpg

Do innych użytkowników proszę odnosić się z szacunkiem.
Zoor

Ten post był edytowany przez Zoor: 03-10-2009, 19:12
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 03-10-2009, 17:20
Post #2

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

Tak myślałem, że się w tę mańkę rozwinie.

Swoją drogą dodam, że z częścią tych graczy miałem mniejszą / większą styczność i jakoś bardzo na tym nie ucierpiałem. Ogólnie zachowywali się spoko.

Aczkolwiek w outposcie macie burdel straszny. A to dorosłym ludziom nie przystoi.

Co do wieku, to akurat nie wierze. Bo jak widzę typa, który drze japę do Rosjan, żeby nie gadali po rosyjsku tylko po angielski, zaś sam z kolegami nawija bez przerwy po polsku, to trochę to jest nie na poziomie. Nawet nie mówię już o braku wychowania, ale nie zauważaniu pewnych elementarnych aspektów gry z innymi ludźmi.

A wniosek? Jeżeli chcecie być lubianym i szanowanym klanem, to popracujcie trochę nad PR i ogarnijcie członków gangu. Więcej kultury, bardziej świadomie rozmawiajcie z ludźmi i nie róbcie na siłę legendy z własnego gangu. A myślę, ze zdajesz sobie sprawę czemu w ogóle to piszę. Na BBS dużo osób najeżdża a i również na podstawie zdania o was, wyrabia sobie zdanie o Polakach ogólnie.
+Quote Post
post 03-10-2009, 17:47
Post #3

SHM-0
Group Icon

QUOTE(Tommy_gun @ 03-10-2009, 16:20)
Aczkolwiek w outposcie macie burdel straszny. A to dorosłym ludziom nie przystoi.

Mi tam odpowiada fakt, że w bazie mamy praktycznie wszystko co się w tej grze da zdobyć.. :) a że codziennie przynosimy bardzo dużo nowego sprzętu, którego często nie ma czasu poukładać - to jest nasza sprawa i na pewno nie Twój interes :) tak czy siak pocieszę Cię: screen ma już z tydzień-dwa i od tego czasu zaprowadziliśmy niezły porządek :)

Co do wieku, to akurat nie wierze. Bo jak widzę typa, który drze japę do Rosjan, żeby nie gadali po rosyjsku tylko po angielski, zaś sam z kolegami nawija bez przerwy po polsku, to trochę to jest nie na poziomie. Nawet nie mówię już o braku wychowania, ale nie zauważaniu pewnych elementarnych aspektów gry z innymi ludźmi.

1. Nie lubimy ruskich
2. Ten kto kontroluje miasto, ten ustala swoje własne zasady. Możemy nawet ustalić zasady że wszyscy mają mówić po polsku - a do reszty będziemy strzelać. To jest fallout, tu panuje prawo dżungli, zasady ustala silniejszy. Mam nadzieję że zdajesz sobie z tego sprawę. Poza tym kontrolując miasto nie mamy czasu głaskać po głowie bluesuity tych, których zabiliśmy 5 minut temu.

A wniosek? Jeżeli chcecie być lubianym i szanowanym klanem, to popracujcie trochę nad PR i ogarnijcie członków gangu. Więcej kultury, bardziej świadomie rozmawiajcie z ludźmi i nie róbcie na siłę legendy z własnego gangu. A myślę, ze zdajesz sobie sprawę czemu w ogóle to piszę. Na BBS dużo osób najeżdża a i również na podstawie zdania o was, wyrabia sobie zdanie o Polakach ogólnie.

Jakim PR? PR w Falloucie? Proszę cię. Poza tym jest nas zbyt mało, żebyśmy mieli czas się tym zajmować. Spójrz na listę ludzi od nas - inne gangi typu Repo, VSB, Regulators, Cajuns mają przynajmniej kilka razy więcej ludzi od nas.
Pracujemy nad tym by więcej osób dołączyło do nas, bo na razie to się odbywa na zasadzie "znajomy znajomego", ale tutaj problemem jest polska mentalność. Niestety wielu potencjalnych rekrutów wychodzi z założenia: "dołączę, buchnę co się da i ucieknę". Już mieliśmy takiego, co nam wyniósł 150k capsów z bazy. Oczywiście go wykryliśmy. Oddać oddał, zresztą to nie jest jakaś katastrofa, ale tak czy siak u nas główną zasadą jest wzajemne zaufanie i współdziałanie.

Co do najeżdżania na BBS to jeszcze się z tym nie spotkałem. Początkującym często pomagamy. Jeśli ktoś przypadkowo zginie bo o złej porze wszedł np. do Modoc - może swój stuff zebrać z powrotem. Osobiście to raczej spotkałem się z sytuacją że paru graczy nam dziękowało za to że oczyściliśmy Modoc z paru rusków, którzy wcześniej wszystkich zabijali. Innym razem usłyszałem "BBS are good, they fight till death". O tym poście na shamo byśmy się pewnie nawet nie dowiedzieli, gdybym tu nie zajrzał :) Faktem jest, że często gdy ktoś przypadkowy zginie w czasie akcji, to na nas nafaka - no cóż, życie. Jeśli atakujemy miasto, przejmujemy a później bronimy gdy wrogi gang ma przewagę liczebną 2:1 a często nawet 3:1 - trudno żebyśmy otworzyli budkę ze stuffem za darmo. BTW zwróć uwage na to, że jesteśmy praktycznie jedynym polskim gangiem któremu udaje się kontrolować parę/wszystkie miasta. Natomiast Polaków w tą grę gra wielu i my jesteśmy kroplą w morzu.

Tworzymy legendę? Nic podobnego. Gramy totalnie 4 fun, to tylko gra.

Na kolejne posty nie odpowiadam - to nie temat o tym. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to niech wali na PW - jak następnym razem tu zajrzę, to pewnie odpowiem
+Quote Post
post 03-10-2009, 19:59
Post #4

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 508

Punkt 1*
Po 1. sam jestes prymitywem/dzieciakiem. W naszym gangu z tego co sie orientuje nie ma osob ponizej 20 roku zycia smile.gif A raczej blizej nam do 25.

To nieźle "udajecie" prymitywów/dzieciaków w takim razie.

Po 2. jestes pewnie sfrustrowany gdyz znalazles sie swoja postacia w nieodpowiednim miejscu i czasie

Na prawdę to nie jest w stanie mnie ruszyć (nie przywiązuje się do pikselków) - to taki typ gry ,że raz się jest na górze raz na dole zwłaszcza w pvp.

Po 3. jestesmy urazeni faktem ze nagroda za nas wynosi tylko 300 capsow sad.gif

To dlatego ,że jeśli nie macie wielkiej przewagi liczebnej to jesteście do gankowania jedną ręką.

1. Nie lubimy ruskich

Nie trzeba nic dodawać - punkt 1*.

Jakim PR? PR w Falloucie? Proszę cię.

Pewnie chodziło o RP ,teraz idź sobie pogoogluj co w ogóle znaczy ten tajemniczy skrót i zobacz jaki sens ma zacytowane przeze mnie zdanie.

2. Ten kto kontroluje miasto, ten ustala swoje własne zasady. Możemy nawet ustalić zasady że wszyscy mają mówić po polsku - a do reszty będziemy strzelać.

Możesz nawet ustalić ze swoimi dojrzałymi kolegami ,że jesteś prezydentem Unii Europejskiej - w obu przypadkach rezultat jest taki sam - no one cares.
+Quote Post
post 03-10-2009, 20:31
Post #5

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

to jest nasza sprawa i na pewno nie Twój interes

To ja tylko powiem, że nie wiem czemu ty najzwyklejszym żartem tak się przejmujesz. Trochę dystansu. Inna sprawa, że skoro nie nasz interes, to po co się chwalisz bazą?

Ten kto kontroluje miasto, ten ustala swoje własne zasady.

No to fajnie. Skoro wydaje wam się, że kontrolujecie NCR, to gratuluję :)

PR w Falloucie jak najbardziej. Jak widzę jednego z waszych, który mówi, że zaraz wytłucze wszystkich ruskich w mieście nie podlegających gangom, tylko dlatego, że rozmawiają w ojczystym, to dochodzę do wniosku, że o matko święta. Tak samo mało szacunku sobie zaskarbicie rozpoczynając w NCR jatkę. A jednak Fallout Online to nie tylko typy prujące do siebie nawzajem i prześciganie się w ilości kontrolowanych miast. To również ludzie, którzy starannie dobierają sobie znajomych, pomagają różnym ludziom w zależnosci od tego co myślą o nich / danej frakcji. I tak dalej.

Nie chodzi mi o to, że mam zamiar krytykować wasz sposób gry. Za to wydaje mi się, że warto abyście zwrócili uwagę na to o czym piszę, bo według mnie pewne zmiany pozwolą wam być czymś więcej niż teraz. Pokój.

+Quote Post
post 03-10-2009, 20:54
Post #6

SHM-0
Group Icon

QUOTE(Yanglegend @ 03-10-2009, 18:59)
To dlatego ,że jeśli nie macie wielkiej przewagi liczebnej to jesteście do gankowania jedną ręką.

Praktycznie nigdy nie mamy przewagi liczebnej gdy lejemy sie z innym gangiem. Zreszta, kim ty w ogole jestes ze bedziesz tu pisal o gankowaniu jedna reka? :lol:
Pewnie chodziło o RP ,teraz idź sobie pogoogluj co w ogóle znaczy ten tajemniczy skrót i zobacz jaki sens ma zacytowane przeze mnie zdanie.

LOL! Nie, to lepiej ty idź sobie wpisz w google PR i zobacz pierwszy wynik. Bo na pewno nie chodziło o roleplay. Przestań się kompromitować.
Możesz nawet ustalić ze swoimi dojrzałymi kolegami ,że jesteś prezydentem Unii Europejskiej - w obu przypadkach rezultat jest taki sam - no one cares.

"No one cares" ? To skąd ten temat o "poszukiwanych" jest w ogóle? Przecież jest on tylko owocem "spinki" różnych dziwnych osób z powodu śmierci ich bohatera w wastelandzie :D Może jednak wyluzujcie trochę? :)
QUOTE(Tommy_gun)
No to fajnie. Skoro wydaje wam się, że kontrolujecie NCR, to gratuluję

NCR nie da się kontrolować :) Nie wiem gdzie taka sytuacja zaistniała i szczerze, to mnie to nie interesuje. To tylko gra. Wyluzuj trochę.

PR w Falloucie jak najbardziej. Jak widzę jednego z waszych, który mówi, że zaraz wytłucze wszystkich ruskich w mieście nie podlegających gangom, tylko dlatego, że rozmawiają w ojczystym, to dochodzę do wniosku, że o matko święta. Tak samo mało szacunku sobie zaskarbicie rozpoczynając w NCR jatkę. A jednak Fallout Online to nie tylko typy prujące do siebie nawzajem i prześciganie się w ilości kontrolowanych miast. To również ludzie, którzy starannie dobierają sobie znajomych, pomagają różnym ludziom w zależnosci od tego co myślą o nich / danej frakcji. I tak dalej

Fajnie. Wasteland to również ekipy, które wbijają do miasta, przejmują kontrolę i mają prawo strzelać do każdego, do kogo zechcą. Nie poszukuj moralności w Falloucie i o zgrozo, nie pisz nam jak mamy grać. My się nie wtrącamy w wasze wewnętrzne sprawy :)
Nie chodzi mi o to, że mam zamiar krytykować wasz sposób gry. Za to wydaje mi się, że warto abyście zwrócili uwagę na to o czym piszę, bo według mnie pewne zmiany pozwolą wam być czymś więcej niż teraz. Pokój.

A jednak. Niby nie krytykujesz naszego sposobu gry, a jednak piszesz nam że to źle tamto źle. Więc o co w końcu Ci chodzi?

W ogóle śmieszy mnie to, że moderator wyodrębnił kilka postów i utworzył temat który ma tylko jeden kierunek -> FLAME. Szczerze to wolałbym w temacie zatytułowanym "Bang Bang Smash" w pierwszym poście ogłosić jakąś rekrutację, a nie użerać się z (dosłownie) trollem o nicku Yanglegend, który chwali się tym, że zabił w New Reno kogoś mającego 10k kapsli, a w innym miejscu płacze że ktoś go zabija.

No ale jak tam chcecie. To wasz board. Tak czy siak proszę uprzejmie moderatora o zamknięcie tego wątku. Dziękuję.

Proszę bardzo. Temat i tak zamieniłby się we flejma totalnego, więc zamykam.
A co do nazwy - zawsze można ją zmienić.
Zoor

Edit mój: jeśli ktoś chce kontynuować temat, niech założy odpowiedni wątek w klatce. Tak będzie najrozsądniej.
--Z

Ten post był edytowany przez Zoor: 03-10-2009, 21:09
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-10-2019, 18:42