Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Warszafsko-okolicowy zlot

post 28-06-2003, 12:02
Post #1

Ghoul
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 359
Doł±czył: 10-03-2003

Mam wielką ochotę na zorganizowanie, niewielkiego zlotu/spotkania/imprezy/ogniska/grilla z falloutowymi maniakami z Wawy i okolic. Czas, miejsce, atrakcje czyli dosłownie wszystko do uzgodnienia. Proponowałbym tak - około za tydzień, na mojej działce impreza moze byc kilkudniowa, w browary ew. w jedzenie :) mozna sie zaopatrzyc na miejscu. Jesli chodzi o dostanie się na moją działkę to proponuje tak - wszyscy sie zjezdzaja na okreslona godzine w okreslone miejsce (np. pod empikiem w centrum) i z tamtąd autobusem prosto do Zielonki. Z przystanku jakieś 100m przed moj blok, skad zabieraja nas moi starzy prosto na moją działkę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 28-06-2003, 14:55
Post #2

Gajowy Nikitycz :)
Group Icon
Nr użytkownika: 471
Doł±czył: 24-04-2003

dobra, ja jestem za :)
+Quote Post
post 28-06-2003, 15:00
Post #3

Voodoo Master
Group Icon
Nr użytkownika: 457
Doł±czył: 21-04-2003

A ile byś chciał tam osób max ??

bo ja sie bym może pisał to zależy kiedy !!!!
+Quote Post
post 28-06-2003, 15:49
Post #4

Ghoul
Group Icon

Może być 5 lipca. Jesli chodzi o max. liczbę osób to jest to powiedzmy 12 do 15. Ode mnie będzie na pewno 5 osób (razem ze mną. Ale właściwie ile osób sie zgłosi, tyle bedzie mogło pojechać.

Charakterystyka działki:
Znajduje się ona w podwarszawskiej wsi cięciwa, jest położona zupełnie na uboczu, w miejscu gdzie wieś sąsiaduje z lasem. Najbliżej położony dom znajduje sie w odległosci 200m od działki (jeszcze niezamieszkany). Okolica zupełnie spokojna, działalność drechów na tym obszarze - praktycznie zerowa. Na działce nie znajduje sie nic oprócz drzew, zadnych domków, budek, altanek - nie ma nawet ogrodzenia :). Jeśli chodzi o charakter imprezy to sa dwie opcje - Jednodniowa (wieczorna) popijawa połączona z ogniskiem, powrót późno w nocy tego samego dnia lub rano następnego. Druga opcja to -
1. Przyjazd, wyładowywanie wszsytkich rzeczy z samochodow, rozbijanie namiotów, układanie sprzętu, wycieczki do sklepu po piwo :) itp.
2. Impreza integracyjna - ognisko z kiełbaskami + piwo
3. Upojna noc :bs:
4. Ranek spędzany na trzeźwieniu, odsypianiu nocy, leczeniu kaca
5. Pierwszy posiłek podany najprawdopodobniej z grilla
6. Zwykłe dzienne zabawy: RPG, LARP,wszelakie Gry, ASG (jesli ktos ma) w chowanego :) oraz zwykłe rozmowy, spacery po (lekko zaśmieconym) lesi itp.
itp. itd.

Nie wymienie tu wszystkich mozliwych punktów, ale chyba kazdy wie o co chodzi, impreza moze trwac tak dlugo jak tylko sie nam bedzie chcialo.
+Quote Post
post 28-06-2003, 16:59
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 546
Doł±czył: 29-05-2003

O, fajne, fajne, upijna noc zwlaszcza! Chetnie bym sie wybrala, tradycyjnie moge robic nieswieze kanapki :cool:
+Quote Post
post 28-06-2003, 17:46
Post #6

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14
Doł±czył: 03-11-2002

Ja tez bym wpadl, ale jak zwykle pora bo 5 mam egzamin... :/
+Quote Post
post 29-06-2003, 15:27
Post #7

Ghoul
Group Icon

w takim razie mozna ustalic inna pore albo doejechal bys pozniej (w wypadku imprezy kilkuidniowej).

Jesazcze jedna sprawa - rozumiem ze nie macie tu wiele do powiedzenia na tym temacie, ale jesli jestescie zainteresowani lub nie to sie deklarujcuie
+Quote Post
post 29-06-2003, 16:00
Post #8

Group Icon

No więc ja deklaruję się. Moge byc (prawie) w każdym terminie, tylko daj znac kiedy dokladnie.
+Quote Post
post 29-06-2003, 19:42
Post #9

Ghoul
Group Icon

O, fajne, fajne, upijna noc zwlaszcza!
hmm nie do konca o to mi chodzi powiedzmy ze noc bedzie upojno/upijna :) Kazdy wybieze co dla niego lepsze.
Widze ze wiele osob sie deklaruje, trzeba sie chyba bedzie rozreklamowac na Cats Paw, ale to juz ostatecznosc. Zauważcie że wszystko jest jeszcze do ustalenia, i mozna to dostosowac tak zeby wszystkim(a przynajmniej większości) pasowalo. Jak dla mnie najlepiej zeby to bylo gdzies od 1 do 12 lipca (oczywiscie nie caly czas :) ). Wiec jesli ktos ma ochote, to niech szybko mowi, bo niezaleznie ile osob sie zglosi imprezka sie odbedzie z wami lub bez was. Takze troszke szybciej ludzie!
+Quote Post
post 29-06-2003, 19:47
Post #10

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 48
Doł±czył: 05-11-2002

w zaleznosci jak bedzie i kiedy bedzie tak sie pojawie lub nie :smoke:
+Quote Post
post 29-06-2003, 19:57
Post #11

Ghoul
Group Icon

Nieeeeeeeeeeeeee, walsnie takich wypowiedzi najbardziej nie lubie! Jezzzu czlowieku nie mozesz normalnie powiedziec kiedy mozesz?? Ja tu oczekuje normalnych, konkretnych odpowiedzi od normalnych ludzi, ale chyba za duzo od was wymagam :rolleyes:
+Quote Post
post 29-06-2003, 20:34
Post #12

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9

Ykhymn. No więc ja tak: Wpadłem na chwilę do Wawy załatwić pewne sprawy, najpóźniej we wtorek (01) rano znów wyjeżdżam, wracam w piątek (04). W niedzielę (06) rano zmykam na tydzień. Więc jedyna możliwość żebym się z wami spotkał to najbliższa sobota, ale w dzień i to nie cały (nie wiem czy uda mi się wszystkie sprawy związane z wyjazdem jutro pozałatwiać).

Moja propozycja jest już znana osobom które były na poprzednim spotkaniu - są to opuszczone bunkry niedaleko WATu na Bemowie (dojazd 109 z dworca centralnego). DLa tych którzy chcieli by przedłużyć swój pobyt wśród bemowskich lasów możliwośc nocowania w byłej Siedzibie Dowodzenia. Ale to już pomysł Nica, ja się na to nie piszę, musze być wyspany na niedzielę.

Żal mi bardzo DargHa, ale c'est la vive :neutral:
+Quote Post
post 29-06-2003, 20:55
Post #13

Ghoul
Group Icon

No nie gerard myslale ze chociaz ty bedziesz mogl :(. A co do miejsca, to mimo wszystko wolałbym moją działkę, nie wiem jak inni. Mowilem ze moze byc w sobote!
+Quote Post
post 29-06-2003, 22:07
Post #14

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 48
Doł±czył: 05-11-2002

DeathEater napisał(a)
Nieeeeeeeeeeeeee, walsnie takich wypowiedzi najbardziej nie lubie! Jezzzu czlowieku nie mozesz normalnie powiedziec kiedy mozesz?? Ja tu oczekuje normalnych, konkretnych odpowiedzi od normalnych ludzi, ale chyba za duzo od was wymagam :rolleyes:

nie twierdzilem ze jestem normalny, wszystko zalezy kiedy wyjedzie moja Matka a nie wiem dokladnie, pewnie 4-6 bede mial czas. Jednak nie mam pewnosci na 100% :P

Nie wymagaj za duzo :jezyk: Lecz prawdopodobnie z 4/5 bede mogl.
+Quote Post
post 29-06-2003, 23:10
Post #15

Ghoul
Group Icon

Nie przejmuj sie nico, jakby co to zartowalem (wiem, wiem powinienem zrobic usmiech z wywalonym jezykiem). Jesli juz bedziesz wiedzial to sie odezwij, o i jeszcze jedna sprawa - ktore miejsce bys wolał - moja dzialke czy te bunkry? I inna sprawa z charakterem imprezy w koncu jednorazowa popijawa, czy imprezka typu one night+the next day i ewentualnie dluzej?
+Quote Post
post 29-06-2003, 23:37
Post #16

Group Icon

Mam nadzieje, że to pytanie nie było tylko do nico'a. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie twoja działka (juz mam do niej sentyment :)), a jeśli chodzi o charakter to oczywiście conajmniej dwudniowa (nie bedzie jak po piajku do domu wrocic :)).
+Quote Post
post 30-06-2003, 10:21
Post #17

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9

DeathEater napisał
czy imprezka typu one night+the next day i ewentualnie dluzej?

Huh, my warszawiacy jesteśmy twardzielami i nie potrzebujemy 'next day' :) Zresztą ja i tak ograniczam się do piwa i dobrych win (dobrych = droższych niż te za 3,50) więc nie mam czego odsypiać :)
+Quote Post
post 30-06-2003, 10:38
Post #18

Ghoul
Group Icon

Zresztą ja i tak ograniczam się do piwa i dobrych win (dobrych = droższych niż te za 3,50) więc nie mam czego odsypiać
A co ty Gerard myslales, ze ja wóde z gwinta wale? Też ograniczam sie do piwa (dovbrego :) ) a winka to jesli jest, a jesli chodzi o mózgoyeby za 3.50 to tez ich nie ruszam. Poza tym wcale nie mowilem ze the next day to dla mnie, to tylko dla takich kiepszczaków co sie następnego dnia rano pod prysznicem przewracają :). A w imprezce następnego dnia chodzi o czystą rozrywke, bez alkoholu (lub z małą ilością :) ). Czyli drugiego dnia to w Neuroshime, Zombiaki, ASG (jesli ktos ma, bo przxypomijnam ze to jest na skraju lasu) i tym podobne zabawy.
+Quote Post
post 30-06-2003, 11:09
Post #19

Group Icon

Do dobrego piwa, tak ? A kto mi ostatnio opowiadał, że kupił litr jakiegos syfu za 4 zł i ledwo wypił, takie niedobre, co ? :)Zreszta nie udawaj takiego mocarza, na grillu u Kingi też były tylko piwa (ta wódka się nie liczy, bo mało jej było, cygara ani tabaka też nie wchodzą w grę), a do której potem spałeś i jak się rano czułeś ?? :D
+Quote Post
post 30-06-2003, 11:20
Post #20

Ghoul
Group Icon

Właśnie od tamtego czasu pije tylko dobre :). Czy ja mowie ze chlalem u kingi cos wiecej oprócz p[iwa? Razo czułem sioe zupełnie normalnie (pomijając lekkie zaburzenia rownowagi bezposrednio powyjsciu z lozka) a spałem wtedy do 7 rano bo przeciez musialem na zakonczenie roku isc.
+Quote Post

8 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-02-2020, 03:40