Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

20 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Hip - H(p)op Stop...

post 12-10-2003, 09:39
Post #1

SHM-4
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 82
Doł±czył: 21-11-2002

całe shir hopowe i tachniarskie gówno
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 12-10-2003, 13:13
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 405
Doł±czył: 02-04-2003

hip klop sux
+Quote Post
post 12-10-2003, 13:37
Post #3

SHM-3
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 625
Doł±czył: 24-06-2003

Dobrze, ze nie ma tu Spicmira :).
+Quote Post
post 12-10-2003, 15:31
Post #4

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352
Doł±czył: 08-03-2003

Cervantes napisał(a)
Dobrze, ze nie ma tu Spicmira :).

Z tego co mi wiadomo tylko on ze wszystkich nas tu zarejestrowanych slucha hiphop'u :)

A tak poza tym to bardzo ciezko podac 10 najgorszych utworow na swiecie bo raczej nie slyszelismy zadnego z nich. Lepiej podawac to co nas ostatnio zbulwersowalo albo rozsmieszylo. Ja osobiscie mam niezly ubaw jak obejrze czasem jakis teledysk hiphopowy i popatrze na zatroskane i pelne powagi miny wykonawcow. Szkoda mi ich........
+Quote Post
post 12-10-2003, 16:29
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 405
Doł±czył: 02-04-2003

a sprobójcie puscic sobie jakis teledysk hip-klopowy i wylączyc dzwięk, ubaw gwarantowany :jezyk: :bs:
+Quote Post
post 14-10-2003, 02:09
Post #6

Hail to the power of the Gauss!!!
Group Icon
Nr użytkownika: 595
Doł±czył: 14-06-2003

Dobrze prawisz bracie !!! Cebrzyk piwka na przepłukanie gardzieli ( kocham to powiedzonko - LoBo kiedyś roxował ) !!!
Jak w AD&D jest podział ( absolutnie bezsensowny - nawiasem mówiac, albowiem sofista jestem całą dusza :P) ze względu na przynalezność do "strony barykady" w wiecznej batalii good vs. evil ( nienawidze tego podziału !!!) to w realu jest podział na :
1. Metalowy
2. Popowy
3. Hip- chłopowy

Ja jestem chaotyczny metalowy, choc znam dużo matalowych prawdziwych :) oraz 5 x wiecej Hip - chłopków. Czy zauwazylisci ze 90 % osób budzacyh sie rano i ubierających szerokie spodnie to zwykłe snoby poddajace sie modzie? Lecz cóz tu dużo mówić - muza ta jest łatwa w odbiorze przez co skierowna do masowej widowni "buntowników". Mój kolega z klasy zawsze zarzekał sie że " W Hip- hopie liczy sie tylko przekaz "- dobrze ale co toz a przekaz ? Tak a to wszystko w telewizji ? Sciągnijcie sobie piosenke "Kukurydza" Koli'ego. Po przesłuchaniu ( o ile nie pekna wam miesnie oddechowe od smiechu) sami odpowiedzcie sobie na pytanie : Czy to jest przekaz ? Prawdziwy Hip - Hop już nie istnieje. HH mówił kiedys o problemach skazanych na zycie i niepowodzenie, nastepnie przejeli to inni którzy w podobny sposób zaczeli "śpiewać" i zarabiac na tym kase. Smiesza mnie ludzie którzy nagrywaja płyty o biedzie i niesprawiedliwości społecznej a sami worza sie drogimi wozami i imprezuja codzinnie. Tak samo wspomniny kolega, słucha hh mówi że to muzyka o zyciu o prawdziych problemach etc. Sam ciągle klnie że nie ma na hh buty , hh bluze czy czapke ( pamietam jak mówił ze kosztuje 50 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Zauwazyliscie także że wszystkie "gfiazty p(ł)opu" w obliczu zalewającej fali pseudoHH musiały nagrac piosenke z jakims wsiaperem ?
Wszystko to jedna wielka moda, bo zeby zostac hh nie trzeba miec ani słuchu, ani głosu, talentu muzycznego w jakiejkolwiek formie, dlatego "artystów" jest jak grzybów po deszczu :2guns:
Jest to muzyka prosta i niewymagajaca - znajduje wielu słuchaczy. A tymczasem wszystko jest podszyte fałszem i komercha.

Ali - bluzgnij tu sobie zdrowo ( jego starszy brat zaczoł słuchać hh) , niechaj ci ulży !!!!!!!!!!!!!!
+Quote Post
post 14-10-2003, 09:45
Post #7

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352
Doł±czył: 08-03-2003

Czekalem tylko az ten topic zejdzie na ten tor.......
+Quote Post
post 14-10-2003, 11:11
Post #8

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34
Doł±czył: 04-11-2002

ano i zszedl ;) ja generalnie do hh nigdy (? ;)) nic nie mialem... uwazalem go za chlam ale jakos szczegolnie sie z tym nie obchodzilem... ale ostatnio po prostu mocno na nerwy dzialaja mi dupozwisy - te upierdliwe chlopki zrobily sie po prostu agresywne. przejawiaja typowe objawy zachowania takie jak swego czasu kibice wisly w krakowie. chadzaja bandami (bo pojedynczo sie boja, poza tym pojedynczo NIKOMU by nie dali rady), leja bez pytania (ew. pytanie - 'masz zegarek ?' or sth... jak swego czasu - 'za kim jestes ?'), zachowuja sie jak polmozgi bez skonczonej nawet podstawowki... przerazenie mam w oczach jak widze co sie dzieje w polsce - a co sie bedzie dzialo gdy te oszolomy zaczna rzadzic polska i wezma sie za wychowywanie swoich dzieci... a argument ze jak 'my bylismy mlodzi i piekni' (znaczy starsza czesc forum ;)) tez bylismy tacy czy owacy jest o dupe rozbic... nawet skini ktorych sie wszyscy bali byli spokojniejsi. nikt nie lal za darmo. nie chodzili po miescie watachy po 10-15 dupozwisow klnacych na cale gardla, zataczajacych sie od marychy i patrzacych komu wpierdolic...
a dedykuje te mocno off-t wypowiedz kumplowi ktory zostal zmasakrowany miesiac temu przez 10 dupozwisow - efekt - zlamany mostek, noga, poobijana glowa i mnostwo siniakow. kumpel sie odgraza ze ich pozabija bo dowiedzial sie kto go tak zalatwil... afaik jeden z tych bitnych kolesi juz podobno uciekl z miasta... a takie to miasto spokojne bylo...

sorki za ot ale musialem sobie ulzyc a i przy okazji powiedziec czemu calkowicie stracilem szacunek do hh i wszystkiego co soba prezentuje...
+Quote Post
post 14-10-2003, 14:57
Post #9

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362
Doł±czył: 15-03-2003

Mnie osobiście dupozwisy zawsze grały na nerwach. Sposobem bycia, noszeniem się po mieście (za kogo oni się :cenzura: uważają? przecież to podrzędne ciecie), posranym sposobem myślenia i intelektem (a raczej jego brakiem), ubiorem, kultywowaniem czarnych, oraz gównianą muzyką którą się podniecają :bs: a najbardziej to ich nienawidzę za to co zrobili z moim osiedlem (w moim bloku 95% gówniarzerii to skate, a 4 % dzieciaków można już określić, że jeśli nie będą z nich skejty, to drechy :cry: ) - osyfili klatki gównianymi wzorkami, malowanymi sprayami czy markerami (jak tak popatrzę na ojebaną ścianę windy, z żałosnym napisem ":cenzura:" to ręce mi opadają...), i teraz blok wygląda jak jakiś Bronx :rolleyes: . Mają o sobie duże mniemanie, uważają się za "mającą zasady" ostoję "prawdy i realiów Polski" i tak się z tym obnoszą a to niestety gówno prawda...teraz widok skejta już nikogo nie rusza, tylne kieszenie spodni na kolanach i krok na kostkach - nikogo nie wzruszają, w ostatnich latach skejtowanka stała się tak popularna, że aż modna. Każdy gówniarz-pozerzyk idzie teraz do tzw. 'skejt-szopu', zaopatrza się w spodnie i bluzę z kapturem rozmiar XXL, koszulkę z modnym wzorkiem, choćby z tym pedałem eminemem czy z "ganją", rozjebującą mnie tzw. "smycz", bejzbolówkę NY, szerokie vansy z oczojebnymi sznurówkami, zaczyna jarać szlugi i słuchać "hip popu" i już wpasowuje się w swoich równie "mądrych" koleżków, i staje się "skate", w swoim toku myślenia staje się "zbuntowanym blokersem z ulicy jak inni ziomkowie"...a pozerów ci u nich dostatek...niektórzy to są nawet zajebiście zabawni - przykład - kupują "dechy" żeby nosić na plecach, szkoda tylko, że ani razu na nich nie jeżdzą :D - inny przykład, na to że są zajebiście żenujący - obnoszą się z symboliką marihuany, np. liściami, fajkami (w formie naszywek, koszulek) a prawda jest taka, że te dzieciaki nigdy na oczy nie widziały działki, nie wiem czy odróżniliby majeranek od zielonej herbaty :) - mam kumpla, który właśnie diluje, i czasem przychodzą do niego tacy młodociani skate, on oczywiście z nich zieje, a sprzedaje im majeranek - a te pojeby to palą i są tak podnieceni i dumni (palą głównie na pokaz przed sobą, a nie dla klimatu) jakby palili :cenzura: 100% holenderkę i na dodatek "udają zajebanych" co jest już poza wszelkimi komentarzami. Wkurwia mnie też, że chuje są mocne za dnia w grupie, a jeden skajte to leszcz na tubę. Skejtenstwo pociąga głównie młodocianych, patologicznych, osiedlowych, dzieciaków, żuli, grubasów (spodnie i bluza XXL ukrywa ich tuszę), zfrajerzonych ciotków i pozerków, ludzi bez ambicji i brzydkie dziewczyny. U mnie to nawet ostatnio zatarło się kryterium różniące skejta od drecha, oprócz tego, że drechy nie noszą rozmiarów XXL i leją ze skate. Inna sprawa, że ich czasem ponosi z podniecenia, że są "skate" jednak dla mnie i tak zawsze będą cwelątkami w opuszczonych spodniach. Nie wiem czy jakiś odsetek z nich - białych czarnuchów :bs: wierzy w to co robi, i co sobą reprezentuje, zapewne i tacy u nich są, ale...wyjątki potwierdzają regułę - wizerunek tych "street gangsta w opuszczonych spodniach" to wizerunek cioty, dla którego hip hop to nie muzyka, kultura, ani sposób życia, tylko moda...a moda przemija... Ostatnio byłem z kumplami z klasy, na 'spotkaniu integracyjnym' ( :brynda: ) i wracając naprocentowani skopaliśmy jednego skajtka. Dresiarstwo? Może, ale za to ile radości :bs:

Vermin Ask'nięty o "hiphop" odpowiada to samo, co Set Ask'nięty o "mutanci" - Błąd tego świata. Zadra w moim oku. Nienawidzę każdego! :fboy:

moje poparcie dla przedmówców :alien:
+Quote Post
post 14-10-2003, 17:17
Post #10

Hail to the power of the Gauss!!!
Group Icon
Nr użytkownika: 595
Doł±czył: 14-06-2003

Cóż - odsetek skatów w danym społeczeństwie odzwierciedla stopien odmózdzenia, ale niestety tak już ludzka natura - a jej niesty nie zmienimy :( W sumie nie ma się co dziwic popularnosci hip - popu ( bardzo trafne określenie btw. :piwo: ) ludzie zawsze lgną w strone czegoś co zakazne, uwazane poeszechnie za przejaw jakiegos rodzaju przestępczości, tyle że skajci sie z tym obnosza. To jedna wielka banda egzaltowanych małolatów wykrzykujących hasła o "prawdziwym zyciu" i beznadziei rzeczywistości. Jak juz wcześniej mówiłem - oni nawet nie rozumieja tych sloganów !!! szczególnie rozbraja mnie sprawa wszendobylskiej filozofii HWDP. Kedy ten napis z spontanicznej ( choć skrajnie prostackiej :) ) formy powiedzmy z uproszczniem"protestu" przeciw "tyranii policji" stał sie napisem na bluzach i koszulkach dla hip- chłopków hh przestał miec w sobie jakiejkolwiek "prawdy".
O mejeranku - słów kilka. Znam gościa, który non stop chwali sie że jara 3 kule dzinnie. Co w tym dziwnego ? Wiem, jest takich tysiace, ale do czego zmiezam - delikfent kupuje "tofar" od znajomego mojego brata. Od niego dowiedziałem sie że to co pali nasz skejt to ... zwykły majeranek !!!!! Gosciu kupuje majeranek z aniewiem np. 1,5 zł z sprzedaje na gramy za 20 zł :) Kiedyś widziałem naszego klienta na "haju" - z 200 m możnabyło zobaczyć ze najzwyczjniej w swiecie symuluje :) Ot cała skultura.
Znam kudziesieciu ludzi którzy w okresie 2001 -2003 ze zwykłych osobników przerodzili sie w " Yo, i'm a gangsta !!!" . Najzabawniejsze w tym wszystkim jest fakt że lwia część z nich beszta Liroya, mówiac że on nie wie nic o zyciu, bo nie wychowął sie na blokowisku, sami zas nieraz maja ojców lekarzy, prawników, wyrąbany w kosmos komputer, full kasy na skejtowskie ubrania, deski, role itd. sami nigdy nie zaznali głodu, przemocy ze stony policji a ich umysły sa w stanie wykrzesać zaledwie "HWDP, ide na kolacje". Jak ktos komu nigdy w zyciu niczego nie zabrakło moze mówić ( bo nie napisze- spiewć) o głodzie, braku perspektyw na jutro i pogrzanej hierarhi społecznej.
To wszystko jest śmieszne !!!
Jezeli kultura hh jest odzwierciedleniem młodziezy i ich ideałów to ja nie wiem co będzie gdy, jak Vermin zauwazył, to pokolenie zacznie wychwywac swoje dzieci :) Czytał ktos "Wojna polsko - ruska pod falaga biało czerwona " maslowkiej ?
Bohaterm jest tam taki "nacpany telewizorek" - dreh /skate, a ksiażka opowiescia o jego pełnym motywów z teledysków, narkotykaów,inteligentym postepowaniu kawałku jegozycia .
GOD (if you really exist) SAVE US !!!
+Quote Post
post 14-10-2003, 17:42
Post #11

SHM-4
Group Icon

Moje maksymalne poparcie!

Jezeli kultura hh jest odzwierciedleniem młodziezy i ich ideałów to ja nie wiem co będzie gdy, jak Vermin zauwazył, to pokolenie zacznie wychwywac swoje dzieci :)

To akurat zauważył LoveBeer :) (któremu także składam poparcie, i pozdro dla jego kumpla).

Ja to baaardzo czarno widzę...tymbardziej, że skajty/drechy robią puszczalskim panienkom dzieci jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności albo po nieprzekroczeniu tego progu (nie mówiąc już o dojrzałości...)...patologia rodzi patologie...jakie to to bedzie to nowe pokolenie?...brrr :cry: :lol:
+Quote Post
post 14-10-2003, 19:13
Post #12

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 293
Doł±czył: 06-02-2003

Jak to będzie? W końcu społeczeństwo zmadrzeje i eugenika zdobędzie wieksze poparcie... W tej chwili mamy sytuację 'ujemnego doboru naturalnego'... Zamiast być tak jak być powinno, że osobniki lepiej przystosowane do życia i rozwoju przekazują swoje geny dalej, jest zupełnie na odwrót... Głownie rozmnażają się skejci drechy i menele... Prędzej czy później nastąpi przeciążenie i trzeba bedzie coś z tym zrobić... O ile ktokolwiek myślący pozostanie...
+Quote Post
post 14-10-2003, 19:47
Post #13

Ghoul
Group Icon
Nr użytkownika: 359
Doł±czył: 10-03-2003

Tjaa, trzeba lyknac cos na pokrzepienie i brac sie do roboty :jezyk: "Flaga na morde i za ojczyzne" :smoke: Dosłownie wręcz (wybierac osobniki takie, zeby nie trzeba bylo flagi :lol: ). Albo moze po prostu bedziemy rozdawac dresom i skejtom prezerwatywy, (albo zrobimy mode wśrod skejtów i dresów na kastrowanie :twist:, to powinno załatwić sprawe :bs: )a sami bedziemy robic to co robimy dalej?
Albo :2guns: - kill 'em all?
Chyba jednak nie ma wyjścia, trzeba sie przyczynic w swoim malym stopniu dio poprawy stanu rzeczy, moze stopniowo bedzie sie polepszac :fboy:
W kazdym razie na razie jest H00y0v0 no i nie ma za bardzo co z tym robić... Oprócz :bije: bo uświadomienie tych półmózgów graniczy z cudem :rolleyes:.
+Quote Post
post 14-10-2003, 19:55
Post #14

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 558
Doł±czył: 02-06-2003

Mathaus, myślących zawsze trochę pozostanie. Wtedy to podejrzewam, niestety, że to oni będą chcieli „coś” z nami zrobić. Skończymy jak Enklawa; rozpieprzą nas i koniec.

U mnie w bloku mieszka kilku gówniarzy co bawi się w skejtów. W lecie na podwórku cały dzień można było usłyszeć te ich teksty typu: damy radę, kasta skład lubi hip-hop, yo-yo i tak godzinami. Aż się chciało za karabin złapać i strzelać seriami przez okno. :ckm:
Bloki są świeżo po remoncie a ta gówniarzeria już spray’ami wszystko oper****ła. K***a, zero kultury.
+Quote Post
post 14-10-2003, 19:57
Post #15

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 293
Doł±czył: 06-02-2003

Już w którymś wontku postulowałem otwarcie restauracji 'Kentucky Fried Children'... Ktoś chętny przyłączyć sie do przedsięwzięcia???
+Quote Post
post 14-10-2003, 20:01
Post #16

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 558
Doł±czył: 02-06-2003

DeathEater napisał(a)
Oprócz :bije: bo uświadomienie tych półmózgów graniczy z cudem :rolleyes:.

Taa. Najgorsze jest jednak to że stoisz przed takim, tłumaczysz mu na wszelkie sposoby, przedstawiasz argumenty, zabierasz go w przyszłość i pokazujesz jak będzie za pięć lat wyglądał a on ci: pieprzysz stary, yo-yo. I aż cholera człowieka bierze i chce się znowu. :ckm:
+Quote Post
post 14-10-2003, 21:18
Post #17

Ghoul
Group Icon

Teksty w stylu "smuty pi*rdolisz stary, weź lepiej zajaraj blanta", albo "poj*bany jestes ziooom, ochłoń". Znam to niestety i juz nie probuje z nikim. Dzisiaj tez probowalem na gg z "moim kumplem":

JA:xxxxxx*, czemu ty tak gadasz na tą policje?
ON:BO ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA J*BANA BĘDZIE!!!!!!!!!!
JA:a masz jakies konkretne powody?
ON:tak
JA:cos osobistego?
ON:że żyją!!
JA:a zrobili ci cos kiedys?
ON:k*rwa mało
3 razy spisalo
spisali
sorry 4
JA:wiesz czasami trzeba
(tu tlumacze po co jest policja i co robią, wcale nie to co powinni a nie robią tylko faktyczne ich dzialania)
ON:i tak się suki opi*rdalają cały dzień
JA:a co bys robil na ich miejscu?
ON:1. Nie spisywał bym młodzieży za to że chodzą wieczorem po dworzu.
2.Nie przyjeżdzał bym rozwalac imprezy...
3.Nie spisywalbym za pistolet sprezynowy
4. NIGDY NIE ZOSTANĘ PSEM!!!!!
(tutaj tłumacze mu ze to co robią to jest dla utrzymania porządku itd.)
ON:dobra doysć o sukach
(tu sie konczy rozmowa o "sukach")
Nio tak, tekst mowi za siebie :jezyk:
+Quote Post
post 14-10-2003, 22:36
Post #18

SHM-4
Group Icon

Byłoby fajno gdybyśmy wszyscy z Shamo mieścili się na wielkiej platformie wiertniczej gdzieś na Bałtyku, to byśmy robili wypady na VertiBirdach obejmujące cały Poland.

Już to widzę...ech...

Idziemy w APA przez polskie wiochy, wszyscy na nas :bojesie: nagle siedzi sobie na ławecze paru skajte:
jeden: eeeeee
drugi: ooo kurwa!
tzeci: ziomek też widzisz to co ja widze?
czwarty: żeśmy chyba przegli z tym ziołem

sierż. Mathaus: Vermin ty bierzesz tego śmierdziela, Celestial tego, ty DeathEater zajmiesz się tamtym, a ten jest mój i mojego Gaussa...:hahaha:

rozpoczyna się tryb walki

*Pierwszy skate krytycznie obrywa w oczy, tracąc 943 HP oraz - niefortunnie dla niego - zdolność widzenia.
*Skate ginie.
*Drugi skate krytycznie obrywa w lewą nogę, tracąc 412 HP. Od razu się kładzie, jak kiepska laska podczas randki w ciemno.
*Drugi skate ginie.
*Trzeci skate krytycznie obrywa w głowę, tracąc 899 PW. Trafienie zmienia jego skroń w krwawą miazgę. Dobranoc, Aniołku.
*Trzeci skate ginie.
*Czwarty skate krytycznie obrywa w oczy, tracąc 1054 PW. Utrata oka to dla niego zbyt wiele, zatem grunt osuwa mu się spod nóg.
*Czwarty skate ginie.

kończy się tryb walki

Mathaus, Vermin, Celestial & DeathEater: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
+Quote Post
post 14-10-2003, 23:06
Post #19

Ghoul
Group Icon

I wraca do wioski skejtu z walizeczką w ręku TZCK (Trawa for Ziomal Creation Kit), w swoim vault suicie (niebieskie spodnie XXXL z napisem moro z tylu jak wszyscy :jezyk: z jego wioski :bs: ), a tu ziomale "rozjechane" naszymi gunami. I gada z głownym ziomem: Yo nigga, Co sie stało? On na to: Przyjechali gangsta, i zaczeli pi*rdolic smuty. No to my im mowimy ze pi*rdola smuty ziom, i ze niech blanta se zapodadzą. No i wojna gangow sie zrobila ziom, ale niestety east side wygral. Musisz tam isc do nich ziom i nas pomscic bo podarli mi spodnie i bronxy nasze wzieli. Maniury na szczescie zostaly wiec moze ci chapnąć dzide jak chcesz. Więc wypal sobie nabicie i zapodawaj sie do nich. :)

Niech ktos inny opisze jak to ziom przyjechal statkiem na platformę :)
+Quote Post
post 14-10-2003, 23:06
Post #20

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 487
Doł±czył: 02-05-2003

:D

Ja bym jeździł po nich samochodem, strzelał z miniguna i nazywał sam siebie "pogromca szmat" :D

Death

NAasz vault dełeler spalił blantów stos, wszedl na statek i wczołgał sie na najwyzsze pietro, chwial si tak mocno, ze naprawil statek i poplynął na enklawe. Przeszedł trap ostrozne, bo myslal ze to karuzela (efekt choroby morskiej). Patrzy na podloge w hallu - "kurwa, ale wzorki, ja pierdole, kurwa mać" - i poszedl dalej. Spotkal jakiegos naukowca. Ten oznajmil mu, ze jego ziomale z getta sa krolikami doswiadczalnymi i testuje sie na nich jakas odtrutke na marihuanę. VD sie wkurzyl, zatanczyl break dance'a w electric room, narzygal na komputer glowny dzieki czemu wlaczyl autodestrukcje. Wszyscy zaczeli sie ewakulowac, a on mial wizje, ze jest zebra i biegnie razem ze stadem. Po drodze nazwymyslal prezydentowi mowiac, ze ma mordke jak gumiś. Nie uratowal swoich ziomkow, poniewaz w zbrojowni znalaz grę "pchełki" i sie nią zbytnio podniecil zapominajac o swych ziomalach. W hallu spotkal wielkiego robota, ale myslał ze to popielniczka + wielki toster i zaczą na nia dmuchac dymem z blanta. Frank tak bardzo sie upalił, ze upadł a nasz VD zaczal biec do statku. Niestety, punki z tankowca nie lubialy naszego vd poniewaz byl hh wiec poplyneli bez niego, a on wylecial w kosmos.

:]

+Quote Post

20 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-01-2020, 20:04