Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> HoE - dlaczego?

post 23-02-2003, 21:26
Post #1

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 210
Doł±czył: 15-01-2003

Jako, że na forum nie dzieje się praktycznie nic, postanowiłem założyć nowy wątek. W związku z tym mam do Was kilka pytań: W jaki sposób zetknęliście się pierwszy raz z HoE? Co zachęciło Was do kupna? Jakie są według Was największe wady i zalety (przede wszystkim :)) systemu? Co lubicie w nim najbardziej?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-02-2003, 21:35
Post #2

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 5
Doł±czył: 03-11-2002

I kolejne pytanie - czy z uzytkownikow tego forum ktos oprocz ciebie i cierzego gral w HoE?
+Quote Post
post 01-03-2003, 14:31
Post #3

Demon Spawn
Group Icon

Ausir - nie mam pojęcia :))) Niemniej warto w niego zagrać - jest świetny. Niestety w Polsce wyszła tylko podstawka, która bez dodatku Wasted West (opisującym świat) wiele traci...
+Quote Post
post 11-03-2003, 15:55
Post #4

Ghoul
Group Icon
Nr użytkownika: 359
Doł±czył: 10-03-2003

Mam pytanie czy do HoE jest potrzebna podstawka DL?
+Quote Post
post 11-03-2003, 17:04
Post #5

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 5
Doł±czył: 03-11-2002

Nie.
+Quote Post
post 07-04-2003, 20:52
Post #6

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 216
Doł±czył: 17-01-2003

Oto i jestem. Rowniez zainteresowany martwa poniekad w Polsce tematyka HoE.

Jak widze kolejne forum o HoE ktore tloku nie uswiadcza. Niestety to juz taka przypadlosc tego tematu.

Chyba z e macie jakies cudowne wiesci odnosnie zmartwychwstania HoE... albo chociaz jakies ciekawe Newsy :D
Zawsze to milo posluchac o swoim ulubionym systemie.
+Quote Post
post 21-04-2003, 13:51
Post #7

Demon Spawn
Group Icon

Szeryf - niestety, fanów HoE jest w Polsce niestety mało. W większości są to ludzie, którzy mają dostęp do anglojęzycznych dodatków. W naszym kraju została wydana jedynie podstawka do tego systemu - niestety bez Wasted West jest ona niepełna. To właśnie w tym dodatku zawarty jest cały opis świata i kruczków nim rządzących - właściwie znajduje się tam wszystko to, czego brakuje w podręczniku podstawowym. MAG zrobił wyraźny błąd wydając na raz tylko ten jeden podręcznik - a zwłaszcza z tym, że wyznaczył za niego tak wysoką cenę.
Niemniej Hell on Earth to naprawdę świetny system - jestem pewien, że gdyby był dostęp do dodatków (lub chociażby wcześniej wspomnianego Wasted West), miałby nieporównywalnie większe grono zwolenników. Mimo wszystko uwielbiam ten świat - jak dla mnie nr 1 wśród post-apokaliptycznych :) (i jeden z najlepszych w ogóle) Cóż, jestem fanatykiem Deadlands - każdego settingu :)
+Quote Post
post 21-04-2003, 14:57
Post #8

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 202
Doł±czył: 14-01-2003

Ale, powiedzmy wyraznie, nie trzeba w ogole znac podrecznikow do Deadlands: Dziwnego Zachodu, zeby grac w Pieklo na Ziemi. Sa ludzie - np. Piwo - ktorzy nie przepadaja za klimatami dzikiego zachodu, a uwielbiaja HoE.
+Quote Post
post 21-04-2003, 14:58
Post #9

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 202
Doł±czył: 14-01-2003

Od czego zalezy, ze osoba jest radioaktywna, albo nieskazona? ;) Wysylalem na forum komentarze, kiedy mialem w profilu "Jest: Nieskazony", a teraz "Jest:Radioaktywny" - to aktualana obecnosc na forum?
+Quote Post
post 21-04-2003, 15:21
Post #10

Demon Spawn
Group Icon

Cierzy - nigdy nie twierdziłem, że trzeba znać Dziwny Zachód, by grać w Spustoszonym :) Podsumuje dla ewentualnych zainteresowanych - NIE TRZEBA znać Dziwnego Zachodu (ani posiadać jakichkolwiek podręczników do niego), by móc grać w Piekło na Ziemi. To są dwa różne systemy :)

Radiokatywny, to znaczy, że jesteś on-line :)
+Quote Post
post 21-04-2003, 21:27
Post #11

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 286
Doł±czył: 05-02-2003

Heej, nikt nie mowil, ze nie lubie DL, stary :) Po prostu zdecydowanie, bezapelacyjnie, na maxa i bardzo przedkladam HaoE nad DeeLe :D Chyba bardziej odpowiada mi mechanika... :PPP
A na Deadlands wyroslem (pamietam, ze przeczytalem recenzje w Magii i stwierdzilem, ze po prostu MUSZE miec ten podrecznik), bardzo je cenie i jesli mam czas to lubie w ten system zagrac.
+Quote Post
post 26-04-2003, 01:29
Post #12

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 216
Doł±czył: 17-01-2003

Szczerze mowiac to ja przez czysty przypadek zetknalem sie z HoE. Kumpel zapytal sie jaki podrecznik bym mu doradzil, bo troche kasy mial a chcial cos kupic. To ja mu na to: Deadlands kup. No i kupil... ale Deadlands: HellOnEarth:D Do pierwszej sesji nie bylem przekonany do tego systemu. A teraz.. no coz. Klimat zrobil swoje... ale z braku dodatkow kupilem sobie Deadlands:Weird West, bo w cos grac trzeba... a swiat warto znac... bo i wygodniej sie prowadzi i latwiej sie graczom odniesc do swiata o ktorym juz cos wiedza.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 25-01-2020, 18:08