Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dziwne zjawisko tak jakby..., Dlaczego ludzi nie ma w mieście...

post 08-01-2011, 03:38
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 477

Kupiłem sobie Fallouta 3 Premium Games wczoraj, pograłem trochę, wyszedłem z krypty 101, doszedłem do miasta Megatona i problem tkwi w tym, iż nie ma tam w ogóle ludzi :( tzn. są ale tylko bandyci i wszelkie robactwo. Czy to normalne ?, bo rozmawiałem z kolegą on twierdzi ze powieniem odpocząć postacią parę godzin do odpowiedniej pory dnia i ludzie się pojawią, zrobiłem tak i dalej ludzie się nie pojawili. W opcjach tez ustawilem zeby ludzie sie pojawiali z jak najdalszej odleglosci i nic to nie dalo. Nie wiem totalnie czym to moze być spowodowane i nie wiem jak temu zaradzić :gunthug: . Mój sprzęt: Intel pentium IV 2,8 ghz, 1,5 gb ram, grafika geforce nvidia 6600 gt bodajże albo zwykła 6600 w kazym razie 256 mb gra na najnizszych detalach w rozdziałće 800x600 sie nie tnie praktycznie wcale dysk 320 gb. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 10-01-2011, 14:29
Post #2

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 955

Sorki za głupie pytanie, ale... czy w ogóle wszedłeś do samego miasta przez bramę, czy też szukasz ludzi w ruinach na zewnątrz miasta? Pytam się bo wspomniałeś o przeciwnikach, a tych w samej megatonie być nie powinno.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-11-2019, 20:24