Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Tajemnicze wybuchy na Pustkowiach, Co to za diabeltwo?!

post 18-02-2009, 18:23
Post #1

SHM-2
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 829

:blink: W tym temacie chodzi o tajemnicze wybuchy pojawiające się co pewien czas na Pustkowiach. Wiadomo, że niektórzy bandyci używają granatów i innych materiałów wybuchowych, ale nie o tym mówię. Przy jednej ze stacji w Waszyngtonie podczas walki z najemnikami nagle wybuchły pobliskie samochody (wybuch w postaci małego grzybka atomowego). Co to za diabelstwo?! Zaznaczyć należy, iż nie widziałem lecących granatów ani niczego takiego, a samochody nie paliły się. :blink: :unsure:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 18-02-2009, 20:04
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 9 694

(IMG:http://img362.imageshack.us/img362/8564/akapitze5.png)Możliwe, że w jednej chwili trafiło w nie kilka zabłąkanych pocisków naraz... albo ktoś wlazł na leżącą między nimi minę.

(IMG:http://img362.imageshack.us/img362/8564/akapitze5.png)Swoją drogą też zaobserwowałem, że co jakiś czas rozlega się jakieś bliżej nie zidentyfikowane "puuumf" następujące gdzieś, gdzie akurat nie patrzę. Zawsze wydawało mi się, że to znowu ktoś wysadził lewitujące oko Enklawy, ale nigdy nie udało mi się potwierdzić tej teorii...
+Quote Post
post 18-02-2009, 20:50
Post #3

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

Po prostu pojazdy zalegające od 200 lat świat Fallouta są "pirotechnicznie niestabilne". Widziałem, jak zza kupki złomu chciał wyskoczyć na mnie supermutek z dechą nabijaną gwoździami. Zachaczył delikatnie o pojazd ramieniem i... nie dobiegł :) , ale wybuch uszczuplił mnie o kilka punktów wytrzymałości w zamian za kilka radów :rad:.

Widocznie niektórym wrakom wystarczy niewielki impuls, by zaświecić eleganckim grzybkiem.
+Quote Post
post 18-02-2009, 20:54
Post #4

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

ZuSkunks a ja to potwierdze, to z Eyebotem, czy innymi robotami, są notorycznie niszczone przez okoliczne stwory i grupki raidersów, a że wybuch to tylko krótki zlepek efektów graficznych to trudno go uchwycić, zwłaszcza, że z Eyebotów niewiele zostaje po ich zniszczeniu. ale przy dłuższej sesji gry sprawa sięwyjaśnia.
+Quote Post
post 17-04-2009, 11:23
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 773

Ja zaobserwowałem kilka przyczyn tych zjawisk, choć niekiedy to tylko moje przypuszczenia i domysły:
1. Walcząc z Ridersem uzbrojonym w miotacz płomieni nagle w miejscu, w którym stał mój oponent coś eksplodowało. Najpierw myślałem, że ktoś się przyłączył i skosił kolesia, ale po kilku chwilach rozglądania się okazało się, że nikogo nie ma. Ciałko wyglądało na zmasakrowane, a w inventory był całkowicie uszkodzony miotacz. Wniosek - broń eksplodowała. Zresztą widziałem coś takiego kilka razy obserwując potyczki między Wyrzutkami i Ridersami, a huk jest głośny i słychac go ze sporej odległości.
2. Kilka razy idąc pod estakadami w różnych miejscach na pustkowiach zauważałem eksplozje, a kiedy badałem miejsca zniszczenia znajdowałem sporo amunicji do broni obcych - wniosek event z katastrofą obcych nie tylko daje możliwość znalezienia amunicji, ale powoduje zniszczenia. To tylko luźny wniosek, bo poza amunicją niczego (patrz statku) nie znajdowałem. nadal jest tam gdzie być powinien.
3. To o czym już pisaliście: niestabilność pirotechniczna i zabłąkane kule. Sam raz mało co nie oberwałem, a nikogo nie było w okolicy na odległość wzroku.
4. Wybuchające oczka Enklawy to stały element. Są tak skonstruowane, że atakują wszystko nieprzyjazne: psy, kretoszczury, roboty, Ridersów, a że są cienkie to często kończy się to wspomnianym pufff :szampan:

Ten post był edytowany przez Baerun: 17-04-2009, 11:27
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 11-11-2019, 22:47