Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

21 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Kantyna, Wypij, pogadaj i nie daj się zastrzelić

post 06-02-2005, 14:01
Post #41

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

CYTAT (Wolv)
Nie radzę mówić tego chirurgowi, który za chwilę ma Cię operować :P

Alez on nie ma maski. Inaczej nie moglby trzymac skalpela w ustach bo rece ma zajete przez bialy kaftan ;)

CYTAT (Wolv)
Dodałem znaczki ostrzegawcze i rozjaśniłem. Kto nie chce, nie przeczyta.

Good....good....
Ale przydalo by sie jeszcze cos takiego : WARNING! :D
Zmieniłem rozmiar, bo grozi Ci warning za ten "warning". - Wolv
To po co jest taki rozmiar skoro nie wolno go uzywac?

CYTAT (Wolv)
Niestety powróci wątek midichlorianów

Ja nic nie mam przeciwko midichlorianom. Przeciez GW to jest bajka a w bajce sa rozne rzeczy :P

Ten post był edytowany przez Wolv: 06-02-2005, 14:45
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-02-2005, 14:21
Post #42

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

CYTAT (Święty @ 06-02-2005, 12:16)
To po co jest taki rozmiar skoro nie wolno go uzywac?

Rozne rozmiary czcionek itp. to czesc forum (pewnie nie mozna tego nawet wywalic - a nawet jesli, to czasem jest potrzebne), a nie mozna ich uzywac (tych za duzych, zbyt kolorowych a i pozostalych nie za czesto), bo postow mieniacych sie kolorami teczy, w ktorych kazda linijka jest pisana innym rozmiarem czcionki - nie da sie czytac..;)
+Quote Post
post 06-02-2005, 14:26
Post #43

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Nr użytkownika: 833

CYTAT (Święty @ 06-02-2005, 12:16)
Alez on nie ma maski. Inaczej nie moglby trzymac skalpela w ustach bo rece ma zajete przez bialy kaftan

asystującej pielęgniarki ;)

CYTAT (Świety)
Ja nic nie mam przeciwko midichlorianom. Przeciez GW to jest bajka a w bajce sa rozne rzeczy :P

W moim przypadku to jedyna rzecz <poza niedawną podmianką na Haydena w starej trylogii DVD>, która mi się nie podobała. Przed Midichlorianami Moc była bardziej mistyczna, teraz sprowadzono ją do cząsteczek krążących po organizmie. Jestem na "nie".

No i jeśli już, to "baśń", nie "bajka". Bajka to krótki, rymowany utwór z wyraźnie zarysowanym morałem. W SW zgadzałby się tylko morał, bo ani to krótkie, ani rymowane :)

SWSW:

Oficjalna premiera trzeciego epizodu ma nastąpić 19 maja. Ale, podobnie jak w przypadku "Ataku Klonów", będzie jednak pewien rozstrzał. Premiera obejmie jednak jeszcze więcej miejsc niż poprzednio. Oto lista dat premiery w poszczególnych krajach:

18.05: Belgia, Francja, francuskojęzyczna część Szwajcarii, Urugwaj;

19.05: Argentyna, Australia, Austria, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Czechy, Dania, Dominikana, Egipt, Filipiny, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Indonezja, Izrael, Jamajka, Kanada, Kolumbia, Liban, Litwa, Łotwa, Malezja, Meksyk, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Peru, Polska, Portugalia, Puerto Rico, Rosja, RPA, Serbia i Czarnogóra, Singapur, Słowacja, Słowenia, Szwecja, niemieckojęzyczna część Szwajcarii, Tajlandia, Trynidad, Turcja, USA, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie;

20.05:Ekwador, Estonia, Grecja, Indie, Islandia, Korea, Rumunia, Włochy;

21.05: Tajwan;

A premiera w Japonii odbędzie się dopiero 9 czerwca. Opóźnienie wynika stąd, że będzie to wersja z pełnym, profesjonalnym dubbingiem.

Wciąż nie wiadomo jakie będą losy premiery w Chinach. Lucas wysłał prośbę o zgodę do chińskiego rządu. Czas pokaże, czy Chińczycy będą mieli własną premierę.

Do premiery <tej najbardziej oficjalnej :)> : 101 dni, 10 godzin, 18 minut, 13 sekund

EDIT: Święty, mnie też nie podoba się ta zasada. Ale jest zapis dotyczący wielkich znaków w powstającym regulaminie <choć uwazam, że trzeba przedyskutowac okoliczności, w których wielkich znaków jednak można użyć>. Póki co: nie używamy wielkiej czcionki, a już zdecydowanie nie w jaskrawych kolorach...
+Quote Post
post 06-02-2005, 19:39
Post #44

SHM-4
Group Icon

Wolv masz dziwne dane co do premiery. Ja slyszalem i widzialem ze premiera ma byc 5.05.2005

Co do midichlorianow to moze dlatego ja nic do nich nie mam bo one mi sie zupelnie niekojarza z moca. Nie widze w nich jakiegos powiazania.

BTW. Jak to jest z tym regulaminem? Wolv ty mowisz ze jest w fazie produkcju a Ab mowil ze jest ale jakoby dobrze schowany. To w koncu jest czy go nie ma?

Ten post był edytowany przez Święty: 06-02-2005, 20:56
+Quote Post
post 06-02-2005, 23:12
Post #45

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

CYTAT (Święty @ 06-02-2005, 17:54)
Wolv masz dziwne dane co do premiery. Ja slyszalem  i widzialem ze premiera ma byc 5.05.2005

Twierdzisz, że rzekomo masz taki sam, starwarsowy zegar, jak ja. Więc, jeśli go masz, to sprawdź, czy za 101 dni będzie 5, czy 19.05... :rolleyes:
Polecam też odwiedzenie działu o Ep. III na starwars.com i przeczytanie wielkiego, kolorowego napisu: "STAR WARS: EPISODE III REVENGE OF THE SITH OPENS MAY 19, 2005"

CYTAT (Święty)
Co do midichlorianow to moze dlatego ja nic do nich nie mam bo one mi sie zupelnie niekojarza z moca. Nie widze w nich jakiegos powiazania.

Nie rozumiem. Jak to "nie widzisz powiązania"? Przecież nadzwyczajne stężenie Midichlorianów było pierwszym i jednym z najważniejszych dowodem na to, że Anie może być "przynoszącym równowagę wybrańcem" z przepowiedni...

CYTAT (Święty)
BTW. Jak to jest z tym regulaminem? Wolv ty mowisz ze jest w fazie produkcju a Ab mowil ze jest ale jakoby dobrze schowany. To w koncu jest czy go nie ma?

Ab mówi o starym regulaminie. A niemal na ukończeniu jest nowy, precyzyjniejszy.

SWSW:

Nowe dane o głosie Grievousa:

Wypowiedź Matta Wooda <czyli "głosu" generała>:

"He's definitely an evil character. He's the leader of the droid army, but not a droid. He feels things; he feels things extremely, I would say. It's a lot of yelling, and shouting out orders, so it had a lot of drill sergeant to it."

Czyli chyba jednak będziemy mieli "ostrego" sarge'a, a nie zimnego, wyrachowanego sadystę. Może to i dobrze :)

Do premiery <wbrew temu, co niektórzy twierdzą :)>: 101 dni, 1 godzina, 31 minut, 53 sekundy
+Quote Post
post 06-02-2005, 23:43
Post #46

SHM-4
Group Icon

To ze jest taki sam znaczylo ze rowniez odmierza czas do premiery :rolleyes:
Z tym 5 popelnilem gafe. Nie o to chodzilo. Oczywiscie data premiery to 19. -_-
Zegar przestawiony -_-
CYTAT (Wolv)
Nie rozumiem. Jak to "nie widzisz powiązania"? Przecież nadzwyczajne stężenie Midichlorianów było pierwszym i jednym z najważniejszych dowodem na to, że Anie może być "przynoszącym równowagę wybrańcem" z przepowiedni...

One nie musza miec bezposredniego powiazania. Moc moze wplywac na biologie organizmow w tym na midichloriany ale to nie znaczy ze midichloriany to moc.

CYTAT (Wolv)
"He's definitely an evil character

No i tak ma byc! Ma byc zły, zły.... :D
+Quote Post
post 07-02-2005, 00:07
Post #47

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Ok, tym razem szybko, bez newsów, bo jutro mam egzamin:

CYTAT (Święty)
One nie musza miec bezposredniego powiazania. Moc moze wplywac na biologie organizmow w tym na midichloriany ale to nie znaczy ze midichloriany to moc.

One SĄ bezpośrednio powiązane. Nigdzie nie powiedziałem, że Midichloriany to Moc. Ale są one odbiornikami Mocy, bez nich nie można się z nią komunikować, a im więcej ich się ma tym <potencjalnie> potężniejszym Jedi można zostać.

To nie jest mój wymysł, poniżej cytat z Phantom Menace:

ANAKIN : Master, sir...I've been wondering...what are midi-chlorians?
QUI-GON : Midi-chlorians are a microcopic lifeform that reside within all
living cells and communicates with the Force.
ANAKIN : They live inside of me?
QUI-GON : In your cells. We are symbionts with the midi-chlorians.
ANAKIN : Symbionts?
QUI-GON : Life forms living together for mutual advantage. Without the
midi-chlorians, life could not exist, and we would have no knowledge of the
Force. They continually speak to you, telling you the will of the Force.
ANAKIN : They do??
QUI-GON : When you learn to quiet your mind, you will hear them speaking to
you.

Tak więc Midichloriany są symbiontami, które komunikują się z Mocą, dają wiedzę o niej i "mówią" do Jedi przekazując mu jej wolę. Trudno o bardziej bezpośrednie powiązanie z Mocą!

I to mi się własnie nie podoba. Znacznie bardziej przypada mi do gustu koncepcja łączenia się z Mocą w wyniku treningu umysłu i woli, a nie tego ile stworzonek mam w organizmie <_<
+Quote Post
post 07-02-2005, 21:48
Post #48

SHM-4
Group Icon

Z opublikowanej przez IG ankiety wynika, iż Darth Vader jest na topie. To zdecydowanie najbardziej oczekiwana postać przygotowywanej Zemsty Sithów. Niespodziankę stanowią zbliżone wyniki Jar-Jara i wielkiego włochacza Chewbacki.

1. Darth Vader - 40.53%
2. Yoda - 16.83%
3. Anakin Skywalker - 13.04%
4. Obi-Wan Kenobi - 9.87%
5. Chewbacca - 6.34%
6. Jar Jar Binks - 5.90%
7. Mace Windu - 3.17%
8. Imperator Palpatine - 3.00%
9. Count Dooku - 1.32%
+Quote Post
post 07-02-2005, 22:35
Post #49

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Widzę, że odwiedziłeś Bastion. Szkoda, że w miejsce ctrl+c, ctrl+v, nie pokusiłeś się o napisanie newsa własnymi słowami ;)

SWSW:

Od początku Gwiezdnej Sagi kompozytorem ścieżek muzycznych niezmiennie jest John Williams. W ramach swoistego "bonusa" z każdej części wybiera on jedną melodię, która zostaje nagrana od nowa, w dłuższej wersji i staje się samodzielnym utworem orkiestralnym. W NH był to oczywiście "Main Title", w ESB - "Marsz Imperialny", w RotJ - "The Forest Battle", PM wsławił się "Duel Of The Fates", a AotC <jeszcze stosunkowo mało znanym> - "Across the stars". W RotS zaszczyt zostania niezależnym utworem spotka ścieżkę towarzyszącą pojedynkowi Obi-Wana i Anakina. Ścieżka ta nosi jakże niespodziewany tytuł "Revenge of the Sith" ;)

Do premiery: 100 dni, 2 godziny, 9 minut, 24 sekundy
+Quote Post
post 08-02-2005, 15:45
Post #50

SHM-4
Group Icon

A to przez to ze nie mialem czasu.... ale to nie jest z Bastionu ;)
Moze by zmienic nazwe topica na ogolnie "Gwiezdne wojny" i upychac tu wszystkie rzeczy o GW a nie tylko RoTS.
-------------------------
Juz ok...tylko czemu Star Wars zamiast Gwiezdne wojny ;)?
A pozatym cos ty powpisywal pod tematem. Nie PKP tylko "kryzys w PKP"! O tym jest ten temat ;)

Ten post był edytowany przez Święty: 08-02-2005, 18:10
+Quote Post
post 08-02-2005, 18:12
Post #51

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

CYTAT (Święty @ 08-02-2005, 14:00)
Moze by zmienic nazwe topica na ogolnie "Gwiezdne wojny" i upychac tu wszystkie rzeczy o GW a nie tylko RoTS.

Mówisz-masz :)

Ale swojej działalności nie zaprzestanę. ;)

A więc:

SWSW:

Anakin w Ep. III ponownie popisze się swymi zdolnościami mechanika. Jego cybernetyczna ręka zyska nowy, elegantszy wygląd. Zmodyfikuje swój myśliwiec. Stworzy tez kilka mniejszych gadżetów.

Co nieco o moim ulubieńcu <choć Qui-gon ostro z nim konkuruje>, czyli o Obim. Nie tylko Anakin awansuje w hierarchii i rozwinie swe umiejętności. Również Kenobi da się poznać jako zręczniejszy wojownik, ceniony dowódca <tytuł Generała Kenobi> - znajdzie się też wyżej w hierarchii Jedi. Wiele elementów wyglądu Obiego zostało zaprojektowane tak, by nawiązywac do "image" z NH. Obi będzie miał krótsze włosy z odrobinką siwizny, krój szaty będzie zbliżony do tego z Ep. IV. A wśród mieczy świetlnych, używanych w RotS pojawi się również ten, którego Obi-Wan używa w NH.
Hehe i nadal nie będzie lubił latania, a Ep.III przyniesie mu nowe powody do tej niechęci ;)

Do premiery: 99 dni, 6 godzin, 32 minuty, 36 sekund
Tak, już tylko 100 dni do premiery! :)

EDIT: "Star Wars" wydaje mi się bardziej na miejscu. Poza tym jeśli zmienię, gra słowna z podpisu straci sens :)
+Quote Post
post 08-02-2005, 18:26
Post #52

SHM-4
Group Icon

Skoro jestesmy przy ulubionych postaciach to moze kazdy sie wypowie kto jest jego ulubiencem. ( tylko cos mi sie wydaje ze oprocz mnie i Wolva to nikt tu nie zaglada ;) )
Ze starej trylogi ( nie chce rozgraniczac nowa-stara ale trylogia trylogii nie rowna) najbardziej lubie Hana Solo, Bobe Fetta i ofkoz Darth Vader :)
Jesli chodzi o nowa to tutaj mam tak jak Wolv - Obi i Qui-gon

Dzisiaj światowa premiera KOTOR2
Właśnie się sciąga :D

Ten post był edytowany przez Święty: 10-02-2005, 21:29
+Quote Post
post 11-02-2005, 20:46
Post #53

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Do swoich faworytów dorzuciłbym też Yodę jako najciekawszą postać SW. Nigdy nie wiadomo do końca co mu się w tym zielonym łebku kryje, a w AotC pokazał dodatkowo, że przyłożyć też umie :) <zresztą w RotS też pokaże>

SWSW:
Tym razem słów kilka o Padme:

Pani senator znów wraca do przebrań. Choć nieco inaczej rozumianych. Jej wszystkie kreacje będą tak uszyte, by ukrywać jej błogosławiony stan. Jej udział w filmie będzie spory. Nie będzie jej co prawda tak dużo jak Obiego i Aniego ale i tak odegra niepoślednią rolę. Jeśli chodzi o aktywność tej postaci, Pablo Hidalgo określa to tak: "Padmé will not sit around all day, but she doesn't exactly wrestle a Nexu either". Więc bez akrobacji, ale trochę akcji też się znajdzie.

Więzi Amidali i Obiego zacieśnią się jeszcze bardziej w Ep. III. Będzie go traktowała jak najbliższego przyjaciela i powiernika.

Z kolei zacznie się nieco psuć związek Padme i Anakina. Dojdzie nawet do kłótni <a mówi się nawet, że Anie zachowa się brutalnie wobez żony>. Pani Skywalker zaczyna się męża bać...

Do premiery: 96 dni, 3 godziny, 56 minut, 53 sekundy
+Quote Post
post 11-02-2005, 21:46
Post #54

SHM-4
Group Icon

Wolv powiedz Ty mi skąd bierzesz te wszystkie informacje? Daj adres strony żebym mógł ją z daleka omijać ;) Chce żeby RotS był dla mnie kompletnym zaskoczeniem ^_^
+Quote Post
post 11-02-2005, 23:51
Post #55

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

No masz, a tak się staram omijać ważne wątki. Rzucam małe skrawki, opisy postaci, pomniejsze wydarzenia. A on mi pisze że spoileruję! ;)

To, że Padme będzie w ciąży jest jasne - Luke i Leia nie wzięli się z esencji mocy ;)
To, że Obi jest przyjacielem rodziny Skywalkerów też wiadomo od dawna. No i nietrudno się domyśleć, że jeśli Anie przechodzi na ciemną stronę, to jego praworządnej żone raczej nie będzie się to podobało. Gdzie tu spoiler? :)

Co do strony - będzie trudno, bo to nie jest jedna witryna. Po prostu latam po sieci i szukam.

Ok, ograniczę SWSW do jednego newsa dziennie.

A przy okazji, widzieliście Star Dudes? Każdy z odcinków to jedna część GW streszczona do 5 minut. I wszędzie wstawione jest "dude" :)
Aktualnie można obejrzeć "Star Dudes", "Bad dudes strike back", "Return of the dude" i "The Phantom dude". Są też dostepne screeny z produkcji "Attack of the dudes".

Na zachętę"The Phantom Dude"
+Quote Post
post 12-02-2005, 00:26
Post #56

SHM-4
Group Icon

Czy ja gdzieś napisałem że spoilerujesz? ^_^ Ty po prostu chcesz się dowiedzieć o filmie jak najwięcej, a ja jak najmniej :)

Fajne to The Phantom Dude :) Najlepsza jest rozmowa Whatto i Qui-gona :D
+Quote Post
post 13-02-2005, 20:21
Post #57

SHM-3
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 872

Przejrzalem tylko ta podstrone. Toczycie rozmowe tylko we dwoch, a Swiety pisze, ze chyba nikt tu nie zaglada. A np. ja po prostu nie chce za duzo wiedziec i zepsuc sobie zabawe :blink:
+Quote Post
post 13-02-2005, 21:27
Post #58

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

CYTAT (Zocik @ 13-02-2005, 18:36)
Przejrzalem tylko ta podstrone. Toczycie rozmowe tylko we dwoch, a Swiety pisze, ze chyba nikt tu nie zaglada. A np. ja po prostu nie chce za duzo wiedziec i zepsuc sobie zabawe :blink:

Dobra, skoro mam wybierać między aktualnościami a rozmówcami - pójdę na kompromis.
Od dziś newsy dotyczące bezpośrednio akcji, czy postaci z filmu będą pisane jasną czcionką. W ten sposób Ci, którzy nie chcą wiedzieć absolutnie NIC o fabule, moga się czuć bezpieczni...

Zmieniając temat: Wydaje mi się, że po wprowadzeniu Grievousa padnie kolejne usprawiedliwienie starej trylogii. Dawniej niemrawość walk tłumaczono tym, że Obi jest już stary, Vader jest bardziej maszyną, niż człowiekiem i to wpływa na jego zręczność, a Luke dopiero zaczyna i brak mu doświadczenia. Ale w AotC Yoda pokazał, że starość nie ma żadnego znaczenia, a w RotS, w osobie Generała Grievousa, zobaczymy połączenie żywej istoty z maszyną, które też ma nieźle wywijać mieczami świetlnymi. Wiec ani starość, ani połączenie z maszyną nie mają tu nic do rzeczy. Ciekawe jak teraz to wytłumaczą? :)

Każdy miłosnik SW marzy pewnie o własnym mieczu świetlnym. Ech... popatrzcie tylko na te cudeńka:Master Replicas

SWSW:

- 8 lutego. Kolejny dzień w studiu nagraniowym. Orkiestra przygotowuje się do wykonania pierwszego, tego dnia, nagrania. John Williams unosi batutę i zamiast utworu pod pseudonimem 6M7 słyszy... orkiestralne wykonanie "Happy Birthday".
Tak Londyńska Orkiestra Symfoniczna uhonorowała jubileusz swego maestro :)

Kilka słów o Anakinie: Ścieżka, którą przemierzy Anie jest dość podobna do tej, którą podejmie jego syn. Różnice polegają tylko na podjętych decyzjach. W Ep. III napotkamy kilka scen bardzo podobnych do tych ze starej trylogii. Przykładowo zobaczymy Anakina walczącego z Sithem, podczas gdy Palpatine będzie siedział i przyglądał się tej walce <podobnie jak w RotJ, gdzie Luke walczył z Vaderem, a Imperator był widzem>

Mamy się też dowiedzieć dlaczego Anakin przyjął imię Darth Vader i co ono znaczy.

- W starej trylogii kostium Vadera nosił David Prouse, osobnik dość wysoki. W Ep. III pierwotnie również planowano znaleźć kogoś podobnego wzrostu. Hayden uparł się jednak, że to on chce nosić kostium <wcale mu się nie dziwię, też bym się uparł ;)>. Stworzono mu więc odpowiednie "koturny" by wzrostem przypominał oryginał :)

- 26 lutego Jurek Łukasz otrzyma "Złotą rolkę" przy okazji 52 drugiej edycji "Golden reel awards"

Do premiery: 94 dni, 3 godziny, 17 minut, 44 sekundy
+Quote Post
post 13-02-2005, 23:19
Post #59

Czarny Król
Group Icon
Nr użytkownika: 20

Pomysl z jasna czcionka niezly... ale ten zolty razi w oczy...
Czyta sie Twojego posta tak, jakby monitor stal sie z dwa razy jasniejszy;)
+Quote Post
post 13-02-2005, 23:23
Post #60

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

CYTAT (Abadon @ 13-02-2005, 21:34)
Pomysl z jasna czcionka niezly... ale ten zolty razi w oczy...
Czyta sie Twojego posta tak, jakby monitor stal sie z dwa razy jasniejszy;)

Innej nie mam, trzeba będzie zapytać ssaki naczelne <czytaj: adminów> czy nie dałoby się dodać białej czcionki...
+Quote Post

21 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-11-2019, 03:41