Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ogólnie o serialu

post 26-04-2007, 03:32
Post #41

Savior of the Damned
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 8

QUOTE(Kat_ja @ 15-04-2007, 08:34)
Fakt, można było się zagapić, bo już miałam chwile zwątpienia sądząc, że serial to szmira ;) Ale 18 odcinek był ciekawy bo nasz kaczkonogi agent ze sztucznym usmiechem nareszcie podzielil sie swoimi informacjami :)
*

19 jest duzo lepszy :>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 13-05-2007, 15:12
Post #42

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 998

Sezon zamkniety. Zabicie jednego z glownych bohaterow raczej nie wyjdzie na dobre kontynuacji. Uwazam to za blad scenarzystow. Szkoda tez ze odrazu tak szybko rzad sie wcisnie bo lokalna wojna byla bardziej klimatyczna :)

Mam nadzieje ze bedzie 2 sezon.

Ten post był edytowany przez mefisto: 13-05-2007, 15:12
+Quote Post
post 14-05-2007, 22:08
Post #43

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

ano ano ale do serii 2 poczekamy. wogole polecam tv.com - dobry przewodnik po serialach wogole.

co do samego jericho - uwazam ze zaczal sie swietnie, potem jakos ciagnal, a od nastego odcinka to byl juz prawdziwy usypiacz*. naprawde ciezko mi bylo wytrwac :D ale potem sie poddzwignelo i do konca serii bylo juz w miare ok.

aczkolwiek zupelnie inaczej sobie wyobrazalem klimat serii po pierwszych odcinkach.

* ciekawe jest to ze na tv.com te odcinki maja bardzo wysokie noty. ale amerykance sa dziwni (co potwierdza zdjecie takich seriali jak day break czy firefly)

ps: nie wiem czy zauwazyliscie - ten koles co gra hawkinsa - jak on ma kosmicznie krzywe nogi ^^ wyglada jak pokraka a nie super-tajnos-agentos ;)
+Quote Post
post 15-05-2007, 10:31
Post #44

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 130

QUOTE(LoveBeer @ 14-05-2007, 21:23)
ps: nie wiem czy zauwazyliscie - ten koles co gra hawkinsa - jak on ma kosmicznie krzywe nogi ^^ wyglada jak pokraka a nie super-tajnos-agentos ;)
*

Hehe racja ;) Pare postów wyżej stwierdziłam, że to "kaczkonogi agent ze sztucznym usmiechem"

Co do śmierci jednego z głównych bohaterów, nie razi mnie to zbytnio, ważne, że nie jest to Jake ;)
+Quote Post
post 18-05-2007, 00:14
Post #45

Beer Lover
Group Icon

"Stacja CBS poinformowała producentów swoich seriali o ich losie w przyszłym sezonie. Wieści niestety nie są szczęśliwe dla "Jericho". Początkowo ten postapokaliptyczny dramat uznany został za niespodziewanie duży sukces. Powróciwszy jednak na ekrany po długiej zimowej przerwie nie przyciągał już tak dużej liczby widzów przed telewizory, dlatego też szefowie stacji postanowili, że drugiego sezonu nie zamówią."

za hatak.pl

buahaha no to po ptokoch :D mowilem juz ze oni tam za oceanem sa dziwni jesli chodzi o seriale ?
+Quote Post
post 18-05-2007, 01:58
Post #46

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

To nie dziwność tylko te dziwne długie przerwy między sezonami ;] ... ja wiem potrzebują czasu na kręcenie ... ale można myśleć z wyprzedzeniem :D.
+Quote Post
post 18-05-2007, 17:43
Post #47

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

no jak to tak?...buuuuu...
moze jednak zmienia zdanie....
+Quote Post
post 18-05-2007, 18:29
Post #48

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 309

Szkoda. I to bardzo. Końcówka pierwszej serii była na tyle fajna, że aż żal.
+Quote Post
post 19-05-2007, 01:29
Post #49

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 130

Rozumiem CBS jeśli serial mial mala ogladalnosc...ale na boga, skoro kończą takim cliffhangerem, wypadałoby z szacunku dla widza dokręcić jakiś finał :/

Ciekawe czy coś zdziałają liczne petycje fanów ;)
+Quote Post
post 19-05-2007, 01:50
Post #50

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Nic nie dadzą, tak samo było z fenomenalnym serialem Nowa Ziemia który do tej pory jest uważany za jeden z najlepszych seriali SF w historii cała masa fanów i petycje niec nie pomogły i zakończono produkcje. Swoją drogą serial jest bardzo "Falloutowy" bo bohaterowie większość serialu poroszają sie po pustyni.
+Quote Post
post 19-05-2007, 09:50
Post #51

Beer Lover
Group Icon

nie ma szans na wiecej. w sumie i tak jestem zdziwiony ze puscili serial do konca (szczegolnie ze tam scancelowanie serialu to norma - zgadzam sie ze to jest zero respektu dla widza)...
+Quote Post
post 19-05-2007, 10:52
Post #52

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

fafluchte kapitalistisze banditen!!!
czy my jestesmy skazni w wiekszasci na to co juz bylo???
nie mamy szans na nic nowego?? kiedys krecili filmy z pasji, powychodzily patrzydla klasy B i C - ale powstaly, a teraz? kasa, kasa, kasa - i nic innego sie nie liczy... ja tam wolalem obejrzec sobie odcinek Jericho zamiast Prison Breaka - ilez kurna mozna uciekac z wieznia??
wczoraj wyczytalem ze powstaje cos 5 (czy 6) sezon Lost, pierwszej i drugiej serii nie ogladalem (jakos sie nie skladalo, choc podobno wiele nie stracilem bo niewiele sie wyjasnilo), zaczalem ogladac trzecia - spox watki zaczynaja sie wyjasniac - ale kurde ilez znowu mozna ciagnac to samo? wiem ze wiele osob odpuscilo sobie Lostow przez to ze w 2 pierwszych sezonach praktycznie nic sie nie wyjasnilo....

... kurde... ale glupi ci amerykanie...
+Quote Post
post 21-05-2007, 19:37
Post #53

Beer Lover
Group Icon

Stacja telewizyjna CBS, która nie dawno ogłosiła koniec serii "Jericho", odpowiedziała na rozpoczliwe apele fanów o zachowanie serialu. Ostatni odcinek zakończył się potwornym cliffhangerem, więc decyzja o zakończeniu serii była jeszcze bardziej dotkliwa. Jednakże nie możemy liczyć na cały, nowy sezon.

W oświadczeniu umieszczonym na oficjalnej stronie serii, CBS prezes stacji Nina Tassler powiedziała fanom: "Szczerze doceniamy wasze oddanie serialowi, rozumiemy wasze rozczarowanie. W nadchodzących tygoniach mamy nadzieję wypracować jakiś rodzaj zkończenia historii miasta Jericho."

W finałowym odcinku pierwszego sezonu "Jericho" mieszkańcy miasta przygotowywali się do wojny ze swoimi sąsiadami - mieszkańcami New Bern. Odicnek skończył się dźwiękami wystrzałów. W tym czasie ekran był czarny. Po emisji tego epizodu CBS ogłosiło, że serial nie będzie wznowiony w przyszłym roku. Ta zapowiedź spowodowała istną lawinę e-maili przychodzących na skrzynki pocztowe stacji.

"Czytaliśmy wsze listy przez ostatnich kilka dni i rozumiemy wasze emocje związane z zamknięciem projektu "Jericho". Proszę, zważcie na to, że zdjęcie serialu z anteny był bardzo trudną decyzją również dla nas. Setki ludzi w stacji, całe studio zajmujące się produkcją i bardzo utalentowani członkowie zespołu kreatywnego pracowali bardzo ciężko, aby służyć widzom. Zarówno przy pracy nad samymi odcinkami jak i nad stroną internetową. My również kochaliśmy ten serial. Dziękuję za wspieranie "Jericho" z takim zaangażowaniem." - to jest ciąg dalszy oświadczenia wygłoszonego przez prezes Nina Tassler.

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję i trzymać panią Tassler za słowo. Patrząc na praktykę innych stacji, możemy domniemywać, że zakończnie serialu pojawi się tylko jako tzw. "webizode". A może się mylę? Szczerze mówiąc mam nadzieję, że się mylę.

http://news.hatak.pl/index.php?m=single&id=481

hmmm. pewno dokreca cos w rodzaju serenity (vide firefly) - to juz byloby cos.
+Quote Post
post 21-05-2007, 21:19
Post #54

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 998

ale glupi ci rzymianie :)

Niestety jest normalne ze studia maja widza tam gdzie slonce nie dochodzi. WIele seriali to juz mialo - Surface, Earth 2. Kontynuacja jest tylko dla takich seriali co sa super hity a wtedy to do obrzydzenia (patrz Lost, X-files), reszta to wyjatki. Ogolnie sie dziwie bo 2 sezon tez by sie sprzedal tylko znow niech go nie rozciagaja tylko puszcza normalnie co tydzien.
+Quote Post
post 21-05-2007, 21:42
Post #55

Beer Lover
Group Icon

QUOTE(mefisto @ 21-05-2007, 19:34)
2 sezon tez by sie sprzedal

nie do konca sie sprzedal, bo oni kreca sami i dla siebie (tj. nie do konca sami bo zlecaja ale na jedno wyjdzie) - liczy sie tylko i wylacznie ogladalnosc. a ta byla za niska wiec serial spadl. a 2-gie serie maja to do siebie ze z reuly maja jeszcze nizsza ogladalnosc, wiec cbs stwierdzilo ze gra nie warta jest swieczki. i jak juz pisalem wczesniej - i tak dobrze ze puscili do konca. przyklad ZNAKOMITEGO day breaka pokazuje ze amerykance sa zdolni do przerwania serii w polowie (sic !!!) - i to mnie wkurza najbardziej - bo skoro serial juz JEST nakrecony to niech go puszcza chocby i w porze najmniejszej ogladalnosci (kurza twarz niech to i bedzie w poniedzialek o 13)... byleby puscili. aczkolwiek tutaj znowu szczescie w nieszczesciu ze w takich przypadkach odcinki sa puszczane w net. kij z jericho, ale jak bym nie mogl ogladnac daybreaka do konca to serio bym chodzil wkurzony ;]

dlatego mysle ze dokreca film telewizyjny (tj. bez premier kinowych, niski budzet itd) zamykajacy jericho. jw podobnie bylo z firefly (ktory zostal tez sciagniety !!! chyba dopiero sky go puscil w calosci) - ale tam community bylo ogromne i nacisk na producenta byl na tyle duzy ze serenity z tego co wiem bylo puszczane najpierw w kinach (a i po filmie widac ze budzet jakis tam musial byc)

ps: calkiem btw - szykujcie sie bo nadchodzi sarrah connor chronicles ;) mam nadzieje ze bedzie serial trzymac poziom filmow (albo ze bedzie lepiej ;))... ja po ostatnim terminatorze (po ktorym imho nieslusznie recenzencji jezdzili jak po lysej kobyle) znowu poczulem milosc do tej serii (zakonczenie terminatora 3 po prostu miazdzy ;])
+Quote Post
post 25-05-2007, 04:04
Post #56

Savior of the Damned
Group Icon

Slyszeliscie o akcji z orzeszkami? ;)
http://www.nutsonline.com/jericho?sid=nXCOInZjrMcADG1Q
+Quote Post
post 25-05-2007, 18:40
Post #57

SHM-1
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 78

Ano słyszeliśmy słyszeli. "NUTS" Swoją drogą wkurzające to jest że jak sie serial rozkręci to go zamykają. Zobaczymy co da ta wojna fanowska, bo faktycznie ładnie ruszyli. Sprawa jest o tyle nie przesądzona, że decyzja o zakończeniu serialu jest świeża i nie było wcale pewnosci ze tak będzie (z tego co czytałem).
+Quote Post
post 08-06-2007, 15:21
Post #58

Savior of the Damned
Group Icon

Jericho saved! :D

As a result, CBS has ordered seven episodes of "Jericho" for mid-season next year. In success, there is the potential for more. But, for there to be more "Jericho," we will need more viewers.
z listu do fanow od Niny Tassler (Naczelna stacji CBS Entertainment)

pelny tekst listu dostepny pod adresem:
http://www.nutsonline.com/jericho?sid=nXCOInZjrMcADG1Q
+Quote Post
post 08-06-2007, 15:39
Post #59

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Ale na ile? Siedem odcinków to w sumie niewiele...
+Quote Post
post 08-06-2007, 15:49
Post #60

Newsman Shamo
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 1 895

Ha, a jednak Jericho wraca :D

7 odcinków to i tak nieźle, na początku były prośby tylko o jeden który wszystko wyjaśni. No i to zdanie że może będzie więcej odcinków jeśli będzie wystarczająca widownia napełnia jakimś takim chociaż szczątkowym optymizmem.

+Quote Post

6 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 12-11-2019, 04:36