Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Levelowanie powyżej 20, Jak na stałe znieść blokadę?

post 21-11-2008, 08:44
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 773

Jeżeli powtórzyłem jakiś temat to wybaczenia upraszam.
Ale do sedna.

Można znieść blokadę levelowania każdorazowo po uruchomieniu gry wpisując w konsoli (~):

setgs imaxcharacterlevel99 (przy czym 99 to przykładowy nr lvl).

Podobno sposób ten czasami destabilizuje grę (przy podnoszeniu na poziom wywala do pulpitu), ale ja się z tym u siebie nie spotkałem - mam EK.

Mam jednak pytanie czy można to zmienić na stałe przez konsolę lub jakąś nieszkodliwą zmianę w plikach?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 21-11-2008, 12:17
Post #2

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 667

Jest jeszcze jeden problem z tego wynikły... otóż gdy wszystkie nasze staty podniosą się na 100, a zostaną nam do rozdania np. jeszcze trzy punkty, to mamy poważny problem, ponieważ nie możemy wyjść z menu levelupu dopóki nie rozdzielimy wszystkich punktów, a nie da się podnieść statów powyżej tej sztywnej setki...
+Quote Post
post 21-11-2008, 13:24
Post #3

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

Tutaj masz modzik który zwiększa (do 30 albo 40) levelu. Nie wiem po co komu wyższy level niż 20, ale taki 30 jest chyba lepszym rozwiązaniem niż 100 ;) Poza tym Twój problem może być rozwiązany tak samo jak został stworzony ;) Po prostu przed tym levelem z którego nie możesz wyjść, wpisz tą komendę tak aby maksymalny level był o jeden mniejszy niż masz teraz, przed lvlupem ;) po prostu sobie daruj ten jeden level w górę i już :)
+Quote Post
post 21-11-2008, 13:41
Post #4

Maxi - Kaz
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 2

QUOTE(Thorongil @ 21-11-2008, 11:19)
Jest jeszcze jeden problem z tego wynikły... otóż gdy wszystkie nasze staty podniosą się na 100, a zostaną nam do rozdania np. jeszcze trzy punkty, to mamy poważny problem, ponieważ nie możemy wyjść z menu levelupu dopóki nie rozdzielimy wszystkich punktów, a nie da się podnieść statów powyżej tej sztywnej setki...
*

mozna to obejsc wpisujac w konsoli closeallmenus to powinno zamknac wszystkie menu i pozwolic Ci grac dalej. Za Various z Fallout 3 Nexus - autor moda o ktorym pisal TMorbid
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-10-2019, 10:14