Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Warszafsko-okolicowy zlot

post 03-07-2003, 23:39
Post #41

Ghoul
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 359
Doł±czył: 10-03-2003

Milo mi ze wreszcie ktos zauwazyl, w ten weekend i tak ide na ognisko członkow sieci, wiec impreza mnie nie ominie :). Co do filmu, to mogę zagrać jako jakis mutek (bez charakteryzacji :) ) , ale tak serio, to chetnie wezmę w tym udział. Sam jestem w posiadaniu cyfrowego sprzetu (aparat z mozliwoscia nagrywania filmu, jakosc jest dobra, ale nie nagrywa głosu :)).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 03-07-2003, 23:48
Post #42

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9
Doł±czył: 03-11-2002

[QUOTE] Death Eater
Co do filmu, to mogę zagrać jako jakis mutek (bez charakteryzacji ) [/QUOTE]
Huh, ty to powiedziałeś, ja nic nie sugerowałem :jezyk:
Więc jak dojdzie co do czego, a ty wylądujesz na planie z facjatą pokrytą zieloną farbą to nie mniej do mnie pretensji :)

Co do kwestii intra w PW - cóż, najpierw się muszę to dostać, potem nauczę się to obsługiwać... pozatym, interka w Falloutach nie były zbyt dobrej jakości, to wszak czasy B&W bez fonii :D

Co do samego filmu - huh, nic nie obiecuję oprócz kamery i mnie w roli operatora, jak by się chciało wam (wam = przynajmniej KAT, Kat, Nico, Khal i Death i jeszcze jakaś zgraja statystów) zebrać, ktos miałby jakiś fajny pomysł (ja mam dwa :P) i napisał scenariusz... to czemu właściwie nie?
+Quote Post
post 04-07-2003, 00:21
Post #43

Voodoo Master
Group Icon
Nr użytkownika: 457
Doł±czył: 21-04-2003

wow nawet wzięto mnie pod uwagę !!!! jestem pod wrażeniem

no statyste moge zagrać :D w końcu przydadzą wam sie profesjonalni statyści :D

a wracając do tej impry to co w końcu jest czy nie !!!!!!!
+Quote Post
post 04-07-2003, 11:33
Post #44

Ghoul
Group Icon

Jesli chodzi o mutka to oczywiscie żartowalem, statystów moge załatwić... powiedzmy czterech, moga byc statystami i rownie dobrze aktorami.
+Quote Post
post 04-07-2003, 11:47
Post #45

Gajowy Nikitycz :)
Group Icon
Nr użytkownika: 471
Doł±czył: 24-04-2003

a pozwolisz ze spytam skad tych statystow wezmisz ?? :)
+Quote Post
post 05-07-2003, 20:35
Post #46

Voodoo Master
Group Icon

i cisza !!!!!!

czyli niema ok zrobimy kiedy indziej !!!!!!
+Quote Post
post 06-07-2003, 19:13
Post #47

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 613
Doł±czył: 19-06-2003

hmmm.... widzę, że zrezygnowaliście już z towarzyskiego meetingu :D. A szkoda bo ja bym się bardzo chętnie wybrał :D. Mam taki pomysł: niech każdy zainteresowany poda termin w jakim może przyjść i wtedy na tej podstawie ustalimy najlepszy termin :D. Ale najpierw trzeba w sumie znaleźć więcej zainteresowanych. Aha a co do namiotów to ja mogę załatwić taki 3 - osobowy (ale we trzy osoby jest jużtroche ciasnawo :( )

[QUOTE]Też ograniczam sie do piwa (dovbrego ) a winka to jesli jest, a jesli chodzi o mózgoyeby za 3.50 to tez ich nie ruszam[/QUOTE]

Hahahahahah a na ognisku to co może piłeś ??? :P

:slayer:
+Quote Post
post 06-07-2003, 19:37
Post #48

Group Icon

Zgodnie z twoją sugestią pisze, iż odpowiada mi KAŻDY termin. W koncu mam wakacje.

Co do ogniska to to się nie liczy. Maciek pił tego mózgojeba, ja też, ty też chyba zreszta, ale na trzeźwo ja tam bym go nie dotknął nawet. Po tej żołądkowej, albo po tych 3 browarach byłem na tyle niedysponowany, że to wypiłem.

Ale już tu cicho o tym, bo ludzie pomyślą, że z nas jakies żule. :D
Jak macie coś do powiedzenia na ten temat to http://www.wolnosci.net/modules.php?name=X...d&tid=65&page=2

Edit
Dobra, zapomnailem 20 wyjeżdżam nad morze z rodzina.
+Quote Post
post 06-07-2003, 19:44
Post #49

Demon Spawn
Group Icon

No wiesz ja też mam wakacje ale mi nie pasuje każdy termin. Dlaczego? Bo np. teraz w środę jedziemy z Salmonem na kolonie!
+Quote Post
post 07-07-2003, 12:55
Post #50

Ghoul
Group Icon

Fakt, chlałem black curranta i żoładkowa, ale bylem po browcach co najmniej dwoch, i po tabace. Gdybym byl trzezwy to bym nie wzial tego do ust, przypominam ci ze jak sie nachlalem to wzialem tabake prostro z pudelka...

Co do terminu to proponuje 9-10 sierpien, i zrobimy imprzeke kombinowaną - osoby z ogniska + ziomale z SHAMO :) . Tak chyba bedzie najlepiej, i deklarujcie sie ludzie! Na poczatek ja sie zadeklaruje: BEDE WTEDY NA DZIALCE.
+Quote Post
post 07-07-2003, 12:59
Post #51

Group Icon

Sorki, ale jeśli ustalasz taki termin to mnie nie będzie, bo dobrze wiesz, że na wtedy ustalaliśmy ognisko następne. Myślę, że na HIV'a, ani Salmona też nie masz co liczyc wtedy, ale niech oni sami powiedzą.

Edit
Jeśli nie widziałeś, to sorki. Myślałem, że czytasz nasze forum od czasu do czasu :)
+Quote Post
post 07-07-2003, 13:07
Post #52

Ghoul
Group Icon

[QUOTE] bo dobrze wiesz, że na wtedy ustalaliśmy ognisko następne.[/QUOTE]

Qrfa GDYBYM O TYM WIEDZIAL TO BYM NIE USTALAL TAKIEGO TERMINU!!!!
Dobra, mozemy ustalic inny termin. Byle po 9 sierpnia.
+Quote Post
post 07-07-2003, 14:17
Post #53

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 48
Doł±czył: 05-11-2002

no w sierpniu predzej :-)
+Quote Post
post 07-07-2003, 14:46
Post #54

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 130
Doł±czył: 22-12-2002

W drugiej polowie :)
+Quote Post
post 07-07-2003, 22:31
Post #55

Demon Spawn
Group Icon

Ooo, proszę jaki się ruch zrobił :D.Ja myślę, że w sierpniu to powinienem być dlatego sierpień (po 9 oczywiście :D) mi odpowiada. ODZYWAĆ SIĘ RESZTA!!!!!!

+Quote Post
post 07-07-2003, 22:35
Post #56

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 546
Doł±czył: 29-05-2003

Jako ze mnie czeka "lato w miescie" to kazdy termin mi pasuje i niestety WCALE MNIE TO NIE CIESZY :2guns:
+Quote Post
post 07-07-2003, 23:26
Post #57

Ghoul
Group Icon

Ja tam bym sie cieszyl, na twoim miejscu (moze ty pojedziesz z moimi starymi a ja zostane w domu?:)). No to juz ustalone. Dla mnie od 28 lipca kazdy termin jest dobry oprocz 9 i 17 (ognisko, osiemnastka). Wiec mozemy zacząc w niedziele 10, podczas tygodnia, lub w poniedzialek 18tego. Jesli ktos ma to brac ze soba ersofty (ASG), jesli ktos ma to brac ze soba spiwory (śpiwór), jesli ktos moze legalnie(lub mniej legalnie) kupowac, to niech bierze browary (Warka Strong lub inne).
+Quote Post
post 08-07-2003, 00:41
Post #58

Demon Spawn
Group Icon

no cóż ja tam myślę, że jednak trzeba jeszcze z tym kupowaniem poczekać aż będzie wiadomo kto, co, jak i kiedy (bo gdzie to chya nie ma wątpliwości :D ). Co do terminu to proponuję wstępnie ustalić coś pomiędzy 10 a 16/17 sierpnia. Co wy na to??? Aha i jeżeli ktoś może przywieść namiot to niech powie to na forum wtedy zobaczymy ile mamy namiotów ile jest ludzia i sie obaczy co dalej :D.

PS. KATiusza czym się martwisz?? Wiesz przynajmniej, że jak nasz zlot dojdzie do skutku to na 99% procent na nim będziesz :D
+Quote Post
post 08-07-2003, 23:10
Post #59

Voodoo Master
Group Icon

JAK DO TEJ PORY SIE NIE ZABIJE to pewnie sie zjawie ja mam małe wyjazdy zaplanowane coprawda lipiec 20-27 a pózniej do pażdziernika jak wojsko zaczeka to tak :D 23 koniec wakacji
małe wyjazdy mam zaplanowane przez całe wakacje to znaczy jak bedzie ustalone kiedy to jest to przyjade :D pewnie :D sie urwe z wyjazdu i przyjade :D daleko od wawy mnie nie bedzie więc jak by co to ja sie pisze !!!!!!!! tylko dokładny termin by sie przydał :D
phew ale siem żem rozpisał :D
+Quote Post
post 14-07-2003, 18:33
Post #60

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 48
Doł±czył: 05-11-2002

Dobra pomysl jest taki 1 do 2 dniowy (spanie w bunkrach) rajd dookola Warszawy koniec lipca w jakis weekend albo sierpien.

http://republika.pl/hun97/bunkry%201.html

Mozna by sie do fortu Bemianinów przejsc. Co wy na to Warszawiacy.

http://republika.pl/hun97/mapa.html Tu widac co i jak chce zwiedzac :) od bunkru nr 12 lub 13 az do fortu. Co wy na to?? To jest okolo 20km+ w jedna strone idac z Rembertowa. Czyli mozna by sie zebrac w Remebrtowie o jakiejs rannej porze 7ej. Okolo 6h w jedna strone marszem z przerwami, 6h w druga (jak ktos padnie to trudno :P) i wrocimy pod wieczor docierajac do połnocnych krancow polnocnej pragi ;) :smoke:

Jak by bylo na dwa dni mozna by do zalewu Zegrzynskiego sie wykapac;) Ja to mam glowe. Proponuje tez jakas organizacja Falloutowa-Warszawska powiecmy "Ziomale z Wawy" :D

Aha na stronie http://woodland.com.pl/beniaminow.html wyczytalem ze jest autobusow 705, tak wiec mozna nim wrocic jakby co.
+Quote Post

8 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 08-12-2019, 03:45