Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Drzewo · Standardowy · [ Linearny+ ]

> Nowa organizacja

post 25-09-2009, 15:05
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 7 577

Z tego względu, że jest już kilka gangów i innych organizacji w świecie FOnline mam zaszczyt ogłosić nową grupe, która wejdzie w życie tuż po restarcie (wipe) serwera.

Co to miała być za organizacja? Odpowiedź jest prosta - Brothers of Wasteland. Jesteśmy organizacją inną niż wszystkie. Naszym celem nie będzie tylko bieganie z minigunami, plasma strzelbami i innymi przyrządami do zadawania bólu i śmierci po to by gromić wszystkich rosyjskich graczy i siać spustoszenie. Owszem będą takie rzeczy ale bardziej stawiamy na przetrwanie i rozwój własnej placówki.

1. Po pierwsze naszym celem jest wspólna gra i stworzenie odpowiedniego klimatu by sprawić, że będzie grało się jeszcze lepiej :)

2. Po drugie tworzenie coraz to nowszych baz jak i również rozwój gospodarczy czyli gromadzenie zasobów naturalnych w tym postnuklearnym świecie.

3. No i po trzecie każdy z członków będzie miał określone zadania, które ma robić. Nie będzie tak, że część robi (np. robi amunicje) a inni sobie to wezmą i idą "expić" i w dodatku nic za to nie przyniosą. Nie tak nie może być. Wszyscy mają pracować po równo czy to crafcić czy zbierać surowce czy robić jeszcze coś innego.

4. W bazie ma być PORZĄDEK! Czyli wszystko ładnie poukładane w szafkach bądź na ziemi zależy czy będzie miejsce czy nie. Nie chcemy robić syfu i złomowiska.

5. Handel. Tak tego nie było w poprzednich grupach. Będziemy otwarci na handel z innymi graczami.

Nie wiem co o tym sądzicie, jeżeli macie jakieś pytania to proszę śmiało pisać.

MY MARTWIMY SIĘ O LEPSZE JUTRO DLA NAS [Polish brothers outpost]...

(IMG:http://img156.imageshack.us/img156/6519/logorw.gif)

Ten post był edytowany przez cerberix: 25-09-2009, 20:46
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
7 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi(1 - 19)
post 25-09-2009, 15:08
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: SPAMER
Nr użytkownika: 10 538

No porządek to bardzo ważna sprawa ;) Wszystko musi być poukładane, aby crafterom łatwiej było pracować. Najlepiej aby każdy umiał coś wycraftować. Tak więc zapraszam do dyskusji ;)

Będzie to nowy rodzaj organizacji.
Najlepiej byłoby mieć w squadzie kilku handlarzy (2 wystarczy), dyplomate i wiadomo reszta to crafterzy i wojownicy.

Chodzi o jakość ludzi, wiec 8 osób wystarczy...

Handel bedzie priorytetem, ponieważ będziemy wiecej produkować niż zużywać.

A więc podsumowując: porzadek, praca, zabawa i współpraca ;)

Ten post był edytowany przez oxplay: 25-09-2009, 15:19
+Quote Post
post 25-09-2009, 15:16
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 471

Niniejszym Temat uważam za Otwarty :) Ludziska pytajcie i czytajcie temat powstał od nas dla was 8] i uprzedzając pytania :P Tak Tak my nie zamierzamy być jakąś konkretną siłą bojową bardziej stawiamy na Własne doskonalenie się w tym trudnym świecie

szukamy graczy którzy wiedzą co to współpraca jak i porządek na własnym podwórku my wierzymy że dobra zabawa i podejście biznesowe jest lepsze niż tylko na zasadzie bij zabij ruskiego Gracza czy tam kogokolwiek który w jakimś tam stopniu ma inne podejście do gry niż my

Ps.Pokażcie że jesteście zainteresowani tą tematyką a może dołączycie do nas i razem będziemy się rozwijać
+Quote Post
post 25-09-2009, 15:32
Post #4

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 104

To ja powiem tyle, że po wipie serwera, mam zamiar stworzyć / uczestniczyć w tworzeniu / dołączyć do gangu, który nie będzie ograniczony "polską krwią". W FOnline gra masa bardzo fajnych ludzi, nie tylko z Polski, dlatego dochodzę do wniosku, że takie polskie gangi trochę odbierają uroku tej gry (ogólnie - narodowe). Ale życzę sukcesu.

Tym bardziej, że nastawiam się na stworzenie jakiegoś systemu sojuszników i wrogów w oparciu o to co jest. O tym, że tak się da, przekonał mnie jeden z graczy, który oprócz własnej bazy, ma dostęp do wielu innych z racji tego, że przyjaźni się z różnymi gangami.

Jeżeli zaś będzie to stricte polski gang, myślę, że będzie to również taki sam skład, jak obecny.
+Quote Post
post 25-09-2009, 15:56
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 508

4. W bazie ma być PORZĄDEK! Czyli wszystko ładnie poukładane w szafkach bądź na ziemi zależy czy będzie miejsce czy nie. Nie chcemy robić syfu i złomowiska.

Nie ma to ja grać pięknego geja w postnuklearnym Świecie. ;]
+Quote Post
post 25-09-2009, 16:46
Post #6

SHM-1
Group Icon

QUOTE(Yanglegend @ 25-09-2009, 16:56)
Nie ma to ja grać pięknego geja w postnuklearnym Świecie. ;]
*

Hmmm... ;) Aha czyli według Ciebie lepiej mieć syf i bałagan w domu (czy gdziekolwiek) i to oznacza, że nie jest się gejem czy kim tam? W ogóle co Ty tutaj porównujesz? Żałosny jesteś takimi tekstami. Fajnie, że nie masz porządku i to własnie świadczy o Tobie jaki jestes ;) Co jedzenie i ubrania leżą u Ciebie byle gdzie co nie? :)

I to nie jest temat do głupich tekstów tylko o nowej grupie. Masz pisać pierdoły to nie pisz wcale!

Panowie, apeluję o kulturalną dyskusję. Kolejne argumenty ad personam i insynuacje mogą spotkać się z właściwą dla nich odpowiedzią.
Zoor

Ten post był edytowany przez Zoor: 25-09-2009, 22:09
+Quote Post
post 25-09-2009, 17:21
Post #7

SHM-1
Group Icon

Świetnie idzie wam organizacja gangu panowie. Zamiast dyskutować na temat spraw ważnych, koncentrujecie się na jednym nieudanym żartem. Sami robicie syf we własnym temacie, odpowiadając na takie zaczepki, zamiast zignorować albo uznać za najzwyklejszy żart tamten post.

Skoncentrujcie siły na sensownych planach zamiast odszczekiwaniu każdemu, co?
+Quote Post
post 25-09-2009, 17:54
Post #8

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

A) Były i są takie gangi
B) Nazwa "Polish brothers outpost" Jest arcypedalska i niepoprawna gramatycznie.
+Quote Post
post 25-09-2009, 17:59
Post #9

SHM-0
Group Icon

zgodzę się z kolegą u góry że ten Temat jest o Organizacji :( więc proszę skupmy się na sprawach z nim związanych pytajcie się dawajcie sugestie :D

Ja Herman :) miałem pomysł by spróbować zbudować coś Fajnego coś co może dać troszkę radości więc rozwijajmy tę idee i dobrze by było o nie umieszczanie głupich i niczego niewnoszących postów
+Quote Post
post 25-09-2009, 18:19
Post #10

SHM-0
Group Icon
Grupa: SPAMER
Nr użytkownika: 10 538

Właśnie havoc niema akurat takich gangów(grup)... Poczytaj uważnie ;)

Co do tej grupy: Ma się składać z ludzi co nie powergaming, itp. tylko Team ma być zgrany, wspomagać się, żyć własnymi siłami, craftować, rozwijać gospodarkę...
Niema być wiele ludzi i takowego lidera.
Bo potem tylko kłótnie, nieporozumienia i zdrady jak to z enzo_pl czy havoc no i herman nawet ;)...

Ten post był edytowany przez Zoor: 25-09-2009, 22:10
+Quote Post
post 25-09-2009, 18:41
Post #11

SHM-0
Group Icon

No czytam. "U mnie" tak jest, u Polaka też.
Anyway, po wipe też ide w international (może nawet przed).

Ten post był edytowany przez Havoc87: 25-09-2009, 18:41
+Quote Post
post 25-09-2009, 18:42
Post #12

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 508

Świetnie idzie wam organizacja gangu panowie. Zamiast dyskutować na temat spraw ważnych, koncentrujecie się na jednym nieudanym żartem. Sami robicie syf we własnym temacie, odpowiadając na takie zaczepki, zamiast zignorować albo uznać za najzwyklejszy żart tamten post.

Moje agrro było jak najbardziej udane kolego ;]. Nie dość ,że odpisali mi wszyscy założyciele nowego gangu to jeszcze silili się na poważny monolog dlaczego ktoś kto ma porządek nie jest gejem. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tu osób ,które wezmą moje stwierdzenie DOSŁOWNIE. :D
Powiem ,że czytając wasze zbulwersowane posty mające świadczyć o waszej heteroseksualności poczułem się spełniony.
Widać niektórzy postrzegają świat jednopoziomowo. ;]

@Havoc :D Cześć tu Mardock ,będzie trzeba jeszcze jakoś pobiegać kiedyś.

Cerber spokojnie, to jest po prostu spam, aby sobie posty nabic...

Ta już 11 ;]

Niema być wiele ludzi i takowego lidera.
Bo potem tylko kłutnie, nieporozumienia i zdrady jak to z enzo_pl czy havoc no i herman nawet wink.gif...

Jeszcze bulwers nie zszedł? ;]

Sugestia:
Co do jakichkolwiek organizacji/klanów/gildii/gangów BEZ lidera to to się w Mmorpg nigdy nie sprawdza. Często jest tak ,że trzeba podjąć konkretną decyzje natychmiast i nie ma tu czasu na przeprowadzanie walnego głosowania ,także słaby pomysł. Też jak na taką "rpgową" organizacje to macie strasznie ubogi opis działania. Wypadałoby się zdeklarować za jakimś profilem działalności typu federacja handlowa/łowcy niewolników/poszukiwacze świeżego jet'u/cokolwiek ,a nie kolejny taki gang od wszystkiego. Już nie mówiąc o tym ,że można by to ładnie opowiedzieć fabularnie w pierwszym poście ,a nie znowu - no mają być crafterzy,ale nie tylko i ludzie co sczelają też ,ale nie tylko będą szczelać. ;]

Ten post był edytowany przez Yanglegend: 25-09-2009, 18:51
+Quote Post
post 25-09-2009, 18:58
Post #13

SHM-0
Group Icon

Ehhhh :( mnie biednemu już ręce opadają co ja takiego zrobiłem że jak chce dobrze to i tak zostanie to na opak zrozumiane

Powiem to Tak :D mam małe doświadczenie z Tego typu sprawami więc chciałem aby ludzie pisali tutaj co o tym myślą aby padały pytania i sugestie no i w razie czego doradzić co i jak poprowadzić by było dobrze no a jak wiadomo i tak część to oleje a inna część zacznie prowadzić dyskusje na inny Tema :(

Ps. Być może porwałem się z motyką na słońce tworząc taką Hybryde gangu z czymś tam jeszcze ale chciałem coś zbudować wiec czekam na wasze opinie i rozumną krytykę co wam się podoba a co nie
+Quote Post
post 25-09-2009, 19:00
Post #14

SHM-1
Group Icon

Moje agrro było jak najbardziej udane kolego ;]. Nie dość ,że odpisali mi wszyscy założyciele nowego gangu to jeszcze silili się na poważny monolog dlaczego ktoś kto ma porządek nie jest gejem. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tu osób ,które wezmą moje stwierdzenie DOSŁOWNIE.

W moim mniemaniu jednak nieudany. Choć patrzę z własnej perspektywy.

Aczkolwiek masz rację, że przy okazji wywołało to trochę śmiechu, bo ręce same się załamują (zadbane ręce, więc nie wiem czy nie jestem gejem), jak się czyta poważną mowę obronną niektórych.

Tak czy inaczej, co by nie ciągnąć offtopa:

Czemu właściwie musi to być polski gang? Jest dużo sensownych graczy nie z Polski i odwrotnie. Jak widzę takiego Speara, czy polaczków, którzy a widok angielsko-brzmiącej ksywy (TommyTheGun) naradzają się po polsku czy strzelać do mnie, czy lepiej najpierw się zakumplować, to może ich do bazy zabiorę... No szkoda gadać.

Druga sprawa, że gang z zapędami nacjonalistycznymi siłą rzeczy nie ma szans powodzenia, jeżeli chcemy "przelać" trochę umiejętności porządnej gry czy RP.
Co byśmy nie zrobili, jako polacy możemy jedynie pokazać ludziom, że jesteśmy niebezpiecznie i bawić się fajnie we własnym gronie. Jeżeli chcemy pokazać innym, że są z nas ludzie, musi zachodzić jakaś interakcja.
+Quote Post
post 25-09-2009, 19:09
Post #15

SHM-0
Group Icon

nareszcie jakaś opinia na temat :) co do tematu rekrutacji :) nazwa nie sugeruje tylko Polaków ( wiem że tak to brzmi ale nie miałem pomysły i jakoś tak mi wyszło )
ze swojej strony ja bym widział każdego kto chce grać ale obawiam się o możliwości porozumienia z innym narodowościami ja nie mam zamiaru prowadzić żadnej nacjonalistycznej bandy tylko kilku graczy co ma jakiś pomysł na grę

Ten post był edytowany przez Zoor: 25-09-2009, 22:12
+Quote Post
post 25-09-2009, 19:25
Post #16

SHM-0
Group Icon

A) Zgodzę się że gang bez jako takiego lidera nie ma szans. Wiem jak u mnie było, najpierw szło niemrawo, potem zacząłem dyrygować i było wporzo a gdy zrobiłem sobie wolne od Fonline zaczęły się kłopoty.

B) Tommy, jakieś konkretne pomysły masz na ten international gang?? Bo ja już żadnych sentymentów dla polaków nie mam, za dużo buractwa serwerowego jest z Polszy. Co prawda mam sentyment do Czechów i hatred do ruskich (ale potrafię się powstrzymać jak trzeba).

C) Hermann, nazwa sugeruje że ciężko się będzie obcokrajowcom z wami dogadać.

Ten post był edytowany przez Havoc87: 25-09-2009, 19:26
+Quote Post
post 25-09-2009, 19:27
Post #17

SHM-1
Group Icon

Parę gangów współpracujących ze sobą na zasadzie rodzin mafijnych. Spotkania szefów / Przedstawicieli każdego. Jak ktoś woli grać z samymi polakami, gra z samymi polakami, jak ktoś za kimś nie przepada, to jest w innym gangu. Jeżeli jakiś gang potrzebuje pomocy, to ją dostaje, jeżeli członek sprzymierzonego gangu potrzebuje schronienia / workbencha / pomocy w postaci giwery, wie że ją uzyska. Zgrana ekipa, ale nie jedna wielka zbieranina. Każdy gang działa oddzielnie, ma takich członków jak mu się podoba itp. Ale co jakiś czas rozliczacie się na ile współpraca była owocna. Jeżeli jedni z was zrobili dla reszty najwięcej, to reszta próbuje się jakoś odwdzięczyć. Jeżeli jakiś gang nic nie robił, to odpada ze wspólnoty. Jeżeli dobrze wam pójdzie, stworzycie i pokierujecie częścią "elity" w tej grze. I jak dla mnie to ma sens.

Coś w tym stylu.
+Quote Post
post 25-09-2009, 19:40
Post #18

SHM-0
Group Icon

fakt nazwa gangu mi nie wyszła :( ale czy oprócz tego co jeszcze można dodać albo zmienić ?? liczę na waszą pomoc i zrozumienie :D a odnośnie narodowości moja rodzina pochodzi z Wilna lecz nie znam języka przodków i nie mam nic do Rosyjskich przyjaciół :arigato: Oni mają taką samom opinie jak część naszych graczy więc czy każdego Rosjanina nazwiesz noobem ??
+Quote Post
post 25-09-2009, 19:47
Post #19

SHM-1
Group Icon

Tommy właśnie takie coś można zrobić co napisałeś. Co do tej wielkiej zbieranini to masz racje - im więcej osób w 1 grupie tym więcej potrzeba wszystkiego. A tak jak mamy 4-5 grup po ileś tam graczy to jest o niebo lepiej. Czekamy na restart i zaczynamy ;)
+Quote Post
post 25-09-2009, 19:52
Post #20

SHM-1
Group Icon

Hmm... W ramach sprostowania. Ja wam mówię, Co ja prawdopodobnie zrobię po wipie. Patrząc na to, co się dzieje w tym temacie zastanawiam się, czy to co ja planuję będzie miało związek z tym, co wy planujecie. No offence. Ale taka prawda przykra. Część z was po prostu nie koncentruje się na ważnych w moim mniemaniu aspektach - nawet, jeżeli twierdzicie, że jest inaczej. Po zachowaniu polaków w grze, przestało mnie też obchodzić "zbieranie wszystkich z shamo", "jednoczenie polaków", "zebranie wszystkich gangów w kupę". Po prostu chcę grać w fajnym składzie, współpracować z fajnymi ludźmi i nie pozwolić jakimś błaznom na to, żeby zepsuli mi przyjemność z gry.

Tym bardziej, że (również no offence) ale nie widzę tutaj nikogo, kto według mnie miałby umiejętności, by przewodzić takim zgromadzeniem o jakim mówiłem.
+Quote Post

7 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-08-2019, 23:03