Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Arroyo, FAQ

post 23-08-2005, 17:52
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Jak ukończyć próbę w świątyni?

Zaczynasz grę przed świątynią. Z kolesiem, który stoi między drzewkami nie musisz rozmawiac, ale tez go nie zabijaj. Wchodzisz do swiatyni zabijasz mrowki i idziesz caly czas przed siebie. Jesli chcesz nabic sobie troszke doswiadczenia to zabij skorpiony i wszystkie mroweczki. Pierwsze drzwi potraktuj lockpickiem, aby otworzyc drugie potrzebujesz ladunku wybuchowego. Znajdziesz go w dzbanie, niedaleko owych drzwi. Zaraz za drzwiami BIEGNIESZ całą prostą...(wlacz sobie always run w opcjach, sneak`a i tak nie bedziesz uzywal:) pozniej kiedy dojdziesz do kolesia ktory mowi, ze musisz go pokonac zeby przejsc dalej... ale nie musisz tego robić, jest inne rozwiązanie.
W wiosce nikogo nie zabijaj. Rozmawiaj z mieszkancami i proboj im pomoc...

Da się zdążyć na czas z tym G.E.C.K.-iem do wioski? Już któryś raz próbuje i niemoge zdążyć...raz nawet niebyło snów 1,2 i 3 ale odrazu 4 sen tego szamana.

Nie, nieda sie zdążyć na czas.

Jeżeli nieda się uratować wioski to jak można wykorzystać zdobyty G.E.C.K?

Musisz donieść G.E.C.K'a do samej enclawy, jeśli nie masz go przy sobie tam to będziesz musiał go poszukać jeszcze, bo bez niego nie uda ci się skończyć gry.

Słyszałem, że można zagadać z tym posągiem w wiosce (ta wielka kamienna głowa). Jak przesuwam na nią kursorem pokazuje się jedynie lornetka i opis "you see nothing out of oridinary". Jak z nim zagadać o ile to możliwe?

Nie mozna zagadac z pomnikiem w Arroyo. Mozna zagadac z innym pomnikiem, ktory spotykamy w jednym ze Special Encounterow.

Gdzie włócznia?

koleś mówi żeby przynieść mu jakiś kamień czy coś to naostrzy mi włócznie, problem w tym, że po wyjściu ze świątyni zniknęła mi włócznia (i cała reszta śmieci które tam znalazłem) a walka nożem mi sie nie uśmiecha.Można gdzieś w wiosce znaleźć włócznie czy jak?

Wszystkie rzeczy, ktore miales w swiatyni znalazly sie w skrzyni w przedostatnim pomieszczeniu - zebys nie mogl ich uzyc w czasie walki ze straznikiem. Mozesz wejsc jeszcze raz do swiatyni i je tam znajdziesz.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Arroyo, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-07-2019, 19:38