Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Vault City / Kryptopolis, FAQ

post 24-08-2005, 16:00
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Narzędzia dla Val

W podziemiach gdzie zabijamy tego przerosnietego szczura w Klamath jest rozwalony robot, obok niego lezy jedna rzecz ktora nam jest potrzebna (mozliwe ze sciana zaslania, wiec warto pojezdzic myszka), można też kupić w SF. Drugie znajdziesz pod kamieniami koło baru Cassidiego, musisz "posłuchać" o czym dziecko mówi.

Laleczka dla Curtisa

co zrobic zeby to cholerne dziecko powiedzialo ze jedno z tych narzedzi jest pod kamieniem obok? Bez tej informacji moj bohater podchodzi do tego kamienia i mowi: "It's just a pile of rocks"

Za barem Cassidiego lezy lalka. Dajesz ja dzieciakowi i on mowi ze tam jest klucz i wtedy go wyjmujesz

Hydroelectric Magnetosphere Regulator

Korzystałem z kilku opisów i nie mam pojęcia jak zdobyć Hydroelectric Magnetosphere Regulator potrzebny do naprawienia elektrowni w Gecko.

W opisie wyczytalem ze mam o tym pogadac z McClure`m a pozniej isc po częsc do Amenities Office, jednak wczesniej gadalem z MC, poszedlem do Amenities ale czesci nie dostałem.
Teraz idąc do MC nie mam możliwosci pogadania o naprawie elektrowni, w Amenities tez na ten temat nie chca gadac:(

Żeby w Magazynie dali ci Hydroelectric Magnetosphere Regulator, musisz najpierw pogadać z Haroldem, potem iść do McClure'a i na końcu po część.

motion sensor

W Vault City dostałem w nagrodę oprócz EXP za powrót z NCR motion sensor. Jak go zamontować?

Musisz go miec w ekwipunku i albo go uzyc poprzez klikniecie ikony raczki, albo na ekranie mapy nacisnac przycisk 'scan'

Zdobycie perka

Jest taka sprawa widziałem zdjęcie perka(profitu) o nazwie szczepienie w kryptopolis. Za cholerę nie mogę zdobyć tego szczepienia. Może ktoś wie jak to zrobić?

1. Mieć wystarczające Doctor, aby móc odbyć przeszkolenie (Vault City Medical Training) Wybiramy opcję "Ja też jestem jakby lekarzem...". Potrzebne jest ok. 70%-80% doctor, moze nieco mniej.
2. Być napromieniowanym lub zatrutym - wybrać opcję leczenia, a potem od razu zapytać, czy nie mógł by cię zaszczepić.

Zablokowane drzwi

[i] Na 2-gim poziomie sa zablokowane drzwi i moja postac mowi cos o tym ze potrzebuje kogos silnego do pomocy a tak poza tym to jak otworzyc kilka innych drzwi (to samo miejsce ten sam poziom) uzywam na nich lickpicka i nie udaje mi sie a po chwili zamek rozwalony. co robic z tymi zablokowanymi?

Te zablokowane zeby podnieść trzeba mieć dużą siłe. ale w krypcie gdzieś są tabletki co ją chwilowo zwiększają. co do reszty - musisz mieć odpowienio wysoki lockpick.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Vault City, rozpocznij nowy temat.

Ten post był edytowany przez Obsydian: 06-11-2008, 08:02
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 05:35