Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Broken Hills, FAQ

post 24-08-2005, 17:22
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

brak cial

Gdy piewrszy raz graklem w F2 to w podziemiach w Broken Hills trafilem na ciala i list przy nich. Gdy drugi raz gram, cial nie ma (nawet po wzieciu zlecenia odszukania zaginionej zony oraz wsadzeniu aptekarza Jacoba do wiezienia). Co jest (mam wersje 1.02)?

Zwłoki mieszkańców sa w pn-wsch części, AFAIR.
A na powierzchni, także w PN-wsch czesci znajdziesz w domku Dana, który zapyta cię o swoją żonę (to jedna z ofiar). Może to byc również jakiś bug.

skrzynki

Mam pewien problem. Nie wiem jak mogę dojść do 4 skrzynek, które znajdują się na północnym-zachodzie 1 lokacji.Czy jest jakiś sposób, aby tam dojść?

- Stajesz przy plotku, tuz przy czerwonym polu. Jak najblizej plotka i tej krawedzi... Potem klikasz nieopodal miejsca gdzie jest naroznik budynku (czyli troche dalej niz tuz za plotkiem)
- Jeśli ten sposób się nie udaje to można znaleźć droge na poludnie(na okolo zawsze blizej):stajesz przy wyjsciu z Broken Hill's idzie sie w dol (kolo plotka) do konca;pozniej do konca w prawo,za elektrownia atomowa w gore do konca(mija sie po prawej wejscie do Residential);pozniej w lewo do skrzynek.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Broken Hills, rozpocznij nowy temat.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-07-2019, 11:40