Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> List Otwarty

post 13-12-2002, 17:39
Post #21

Traveller
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 16
Doł±czył: 03-11-2002

Hmm moze to i racja. :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 18-12-2002, 22:47
Post #22

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 127
Doł±czył: 18-12-2002

rofl :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD swietny list, naprawde plakalem ze smiechu, az w koncu cos mnie dotknelo i uslyszalem w mojej podswiadomosci: " ZROB TO, ZAREJESTRUJ SIE" i oto jestem, gotowy do usuniecia z tablicy.. oł noł.. szykujcie te dowody naszej niecnej dzialalnosci bo az nam myszki sie pala od zacierania tego, no tego wszystkiego o co wam chodzi :) GW
+Quote Post
post 18-12-2002, 22:52
Post #23

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 126

scr lichy jestes :L
+Quote Post
post 18-12-2002, 22:53
Post #24

Demon Spawn
Group Icon

twoj post mnie powalil, doprawdy!
+Quote Post
post 19-12-2002, 00:08
Post #25

Traveller
Group Icon
Nr użytkownika: 16
Doł±czył: 03-11-2002

Ciekawe co soba zaprezentujecie
+Quote Post
post 19-12-2002, 20:29
Post #26

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 126

nic :D
+Quote Post
post 19-12-2002, 20:52
Post #27

Demon Spawn
Group Icon

to sie nie odzywajcie jak nic nie prezentujecie :)
+Quote Post
post 02-01-2003, 21:00
Post #28

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 111
Doł±czył: 09-12-2002

Hmmm... widzę, że odzew jest jakiś anemiczny. Nie spodziewałem się wiele po tym poscie, ale nie żałuję, że go tutaj umieściłem. Może byłoby lepiej, gdybym zamieścił go na wszystkich "subtablicach" tego FORUM? Może lepiej, gdybym się w ogóle nie odzywał, bo jak widzę wielu jest to nie na rękę. Chociaż z drugiej strony trafiło się kilku porządnych gości. Po Calu się tego spodziewałem, bo go znam, ale np. Kroffa i Qba też mnie mile zaskoczyli. Ogólnie niewiele się dzieje w tym kierunku, jak mniemam? Więc dobrze. Szkoda tylko, że więcej "szych" z SHAMO się nie wypowiedziało. Przecież niektórzy mają tak wiele wpisów, aż im się "taksometr przegrzewa" od wpisywania, ale tutaj swoich złotych myśli nie chcą zaprezentować przed szerszą publicznością! Prawda - nowy jestem i chyba nie za bardzo orientuję się w sytuacji wśród "scenowców". Fine by me... wracam do Navarro. Tam życie jest o wiele bardziej proste i klarowne. Nie przypuszczałem, że kiedyś to powiem, ale ochrzanianie żołnierzy śpiących na warcie i zajadanie wojskowej grochówki to jednak jest luksus. I stać mnie na niego, więc się teraz oddalę. Przepraszam za kłopoty, jakie przeze mnie mieliście, PAŃSTWO NIEZDECYDOWANI I TCHÓRZLIWI ORAZ MAŁOMÓWNI. Jak widzę większym zainteresowaniem cieszą się wątki w stylu: "jak zamówić piwo na krechę", albo "Docent kontra Niggurath czy Wonderer". Jak to ładnie ujął Kroffa - moje zdanie i mam do niego prawo. Racja, racja... i prawo do zmycia się, póki jeszcze nie jestem zdenerwowany na ignorancję co poniektórych. A jeżeli to dla was nie było ważne, to zdefiniujcie mi, co jest, bo już całkiem się pogubiłem. Dobranoc.
+Quote Post
post 04-01-2003, 17:31
Post #29

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1
Doł±czył: 01-11-2002

CYTAT
Zapoczątkowane przez SGT.DORNAN
FROM: Sgt Dornan; Camp Navarro
TO: wszystkich dowódców i oficerów; Kwatera Główna SHAMO

LIST OTWARTY

Często zdarza mi się odwiedzać różne strony internetowe związane z FALLOUTem, więc wcześniej czy później musiałem trafić na adres WWW.JUNKERS.CLAN.PRV.PL Logo na stronie głównej zaintrygowało mnie na tyle, żebym zechciał złożyć swój wpis do księgi gości. Oczywiście - przejrzałem też inne, już się tam znajdujące adnotacje. Lektura była długa i dość wstrząsająca. Całości dopełniły jeszcze dwie grafiki, do których linki znalazłem na stronie głównej.

Żołnierze... myślę, że o ile zależy Wam na tzw. Scenie Fallouta, to zajrzycie tam i na własne oczy ujrzycie, jakie chamstwo pleni się w Waszym otoczeniu. Sami zobaczcie dowody niewątpliwej winy JUNKERSów. Owa Księga Gości przekształciła się w klanowe forum. Nie interesują mnie wewnętrzne przepychanki, ani wpisy wychwalające potęgę klanu (ponieważ o takowej decyduje skuteczność w bitwie. Żadne czcze przechwałki mnie nie interesują). Ale w momencie, gdy na sieci tworzy się miejsce ogólnodostępne, należy się liczyć z pewnymi wymogami i konsekwencjami wynikającymi z ich nieprzestrzegania. Oczernianie klanu WASTED i jego żołnierzy w taki prymitywny i chamski sposób nie przystoi nikomu, kto uważa się na normalnego i kulturalnego człowieka. Zapoznajcie się z treścią wpisów i tymi "arcydziełami graficznymi" poświęconymi WASTED. A nieraz natkniecie się na "kwiatki" typu:

68.http://fallout.cdprojekt.com/tactics/junke...ers/wasted.html - Nasza akcja anty-chu*** (czyli anty-wastedowa) trwa! Dolacz sie jezeli chcesz zaj*** te zdziry!

Lub coś takiego:

89.pomijajc fakt ze skur**** W nigdy nic nie udowodnilo Junkersom oprocz swojego k***stwa i poteierdzenia tozsamosci ich matek dziwek

Czy też bezpośrednie "zwroty" do członków klanu WASTED:

24.a ja mu nie wybacze i jego matce k**** za to ze go wyk***ila na ten swiat tez nie wybacze. cala jego skur***ska rodzine wypierdole fiu** w ucho a pote,m wyj*** przez okno.

Uważam, że taka postawa zasługuje na potępienie. Gdybym mógł, to osobiście postawiłbym odpowiednie osoby (z pewnością się domyślicie) przed sądem wojskowym i osobiście rozstrzelał (wirtualnie... oraz nie tylko). Takie niesportowe zachowania przyczyniają się do rozpadu sceny i psują ogólny nastrój, jaki polska społeczność FALLOUTa stara się stworzyć poprzez działalność klanową i fanowską.

Po zapoznaniu się z treścią "KSIĘGI GOŚCI" nasunęło mi się na myśl jedno pytanie. Czy trzeba coś w tej sprawie zrobić? Zaraz potem kolejne - jeżeli zrobić, to co?

Żołnierze! Prawda jest taka, że nie pałam specjalną miłością ani nienawiścią do któregokolwiek z klanów, serwisów itp. Ale chamstwo trzeba zepchnąć do ofensywy i odgrodzić się do niego murem, gdyż nie jest nam do niczego potrzebne! A przeciwdziałać można i TRZEBA. Stąd moja propozycja - wygnanie JUNKERSÓW z forum (skasowanie ich tablicy), ogólne ignorowanie ludzi z tego klanu. TOTALNA BANICJA NA CZAS BLIŻEJ NIEOKREŚONY. Dzięki wnikliwemu studiowaniu postów wiadomo też, że niejaki MistaX też powinien oberwać za zwoje chamskie wybryki...

W ARMII MUSI BYĆ ZACHOWANY PORZĄDEK!

Jednocześnie zdaję sobie sprawę z kilku rzeczy:
1) zapewne dopiero teraz dowiadujecie się o całej sprawie, jest więc to duże zaskoczenie;
2) osobiście jestem tylko prostym użytkownikiem, więc nie jestem wstanie wywrzeć na władzach serwisów, klanów i forum SHAMO odpowiedniej presji, stąd ten list, poprzez który proszę o zajęcie stanowiska w tej sprawie - CZY COŚ ROBICIE? JEŻELI TAK, TO CO?
3) Junkersi mogą spróbować zatrzeć ślady swojej niecnej działalności - w razie czego dysponuję zapisanymi na twardym dysku odpowiednimi materiałami i nie zawaham się umieścić ich tu na forum oraz podesłać komu trzeba.

Czas zdecydować, czy chamstwo wypędzamy. Czas zdecydować, po której stronie barykady się znajdziemy. Decyzja należy do was...

Z poważaniem
Sierżant Dornan, Obóz Navarro

nie jest w tej stronie nic zawartego czego bym nie wiedział od ponad 2 lat o JK ... czyli nichil novi ... szkować to może tylko ludzi nowych na scenie ... starzy wyjadacze porostu zlewają JK niczym COREGA TABS z siłą wodospadu ....
+Quote Post
post 05-01-2003, 20:52
Post #30

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 111
Doł±czył: 09-12-2002

Naprodukowałem się, a jakże! Ale na pewno nie tyle nabiłem, co ty w swoich wiąchach chamówowych :) Patrząc na wątki na tym forum mogę powiedzieć, że się rozmieniasz na drobne...

... ale nic nie powiem, bo tu mnie ludzie posądzają, ze sobie wyimaginowałem znajomość z tobą :/ Widocznie jesteś tu zbyt sławny (niesławny?)
+Quote Post
post 05-01-2003, 20:53
Post #31

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

Zapoczątkowane przez Shub Niggurath
Jeremajah - nie musiałeś całego wpisu powtarzać... się Dornan naprodukowałeś!

jezeli tak zrobilem to znaczy ze musialem .. skad wiesz jakie mam zamiary ?
+Quote Post
post 06-01-2003, 10:18
Post #32

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 36
Doł±czył: 04-11-2002

"(...)skad wiesz jakie mam zamiary ?"

bo widac co zrobiles. Zeby napisac, ze to niczego nowego nie wnosi nie musiales robic cytatu na pol strony.
Chyba ze twoj zamiar jest bardziej ukryty...
+Quote Post
post 06-01-2003, 11:58
Post #33

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

No patrz ... nastepny bedzie mi mowic co musze robic ...

a Ty przypadkiem nie musisz isc: do domu/do pracy/do szkoly/na uczelnie

nie musisz przypadkiem wyrzucic smieci, wyjsc z psem, zrobic obiadu, posprzatac, przewinac pieluchy ???

NIE NIC NIE MUSZE !!!
+Quote Post
post 06-01-2003, 12:23
Post #34

SHM-0
Group Icon

No popatrz jak sie obruszyl! Co, uwagi zwroc nie wolno? Moze jeszcze per "jasnie panie" mam pisac do Ciebie?

Tak sie jakos sklada, ze JA do niczego cie NIE ZMUSZAM, a wrecz przeciwnie. Napisalem, ze NIE MUSIALES cytaowac calej wypowiedzi, zeby ja skomentowac w taki sposb w jaki to zrobiles. To nie znaczy, ze nie mogles i ze a Ci tego zabraniam czy jak piszesz "mowie co musisz robic". Ja tylko wyrazam WLASNA opinie na temat twojego zachowania. A Ty zrobisz z tym co zechcesz...

Inna sprawa, ze jako M (chyba nawet A) powinienes dawac przyklad poprawnego zachowania na forum. OCzywiscie ze nie musisz, ale powinienes...

Przez wzglad na stara znajomosc powstrzymam sie od dalszych uwag i zakoncze w tym miejscu.
+Quote Post
post 06-01-2003, 13:34
Post #35

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

Luzno jest :) e[M]kom i [A]ndkom wolno wiecej ;) .... to nawet ja tak nie robilem ;) a bylem najgorszym ze wszystkich mi znanych.
+Quote Post
post 06-01-2003, 21:50
Post #36

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

Zapoczątkowane przez DrPotf0r
Luzno jest :) e[M]kom i [A]ndkom wolno wiecej ;) .... to nawet ja tak nie robilem ;) a bylem najgorszym ze wszystkich mi znanych.

Doc ale dopiero zaraz po mnie :)

Zapoczątkowane przez mumin
No popatrz jak sie obruszyl! Co, uwagi zwroc nie wolno? Moze jeszcze per \"jasnie panie\" mam pisac do Ciebie?

... jesli masz taki kaprys :) ...

Zapoczątkowane przez mumin
Inna sprawa, ze jako M (chyba nawet A) powinienes dawac przyklad poprawnego zachowania na forum. OCzywiscie ze nie musisz, ale powinienes...

czy automatycznie majac plakietke M lub A staje sie straznikiem teksasu ?? ... a g.. uzik prawda ... nie daje mi to absolutnie zadnych przywilejow ... do tego widziales gdzies an tym forum jakies zakazy i nakazy procz tego by potwierdzac rejestracje z mysla o ludzkiej wygodzie ??? ... jesli tak to pokaz mi bo ja jeszcze nic takiego tutaj nie widzialem ... jak widac i bez nakazow i zakazow ludzie poptrafia sie zachowac ...
+Quote Post
post 06-01-2003, 21:54
Post #37

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

no w sumie to racja :) ... tylko ja bedac władza ;) .. walczyłem z władzą :)
+Quote Post
post 06-01-2003, 21:57
Post #38

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

... w okol tego kreci sie caly ten byt ... pomijajac prokreacje ...
+Quote Post
post 07-01-2003, 00:58
Post #39

SHM-0
Group Icon

Whatever, jasnie panie ;)
Dla mnie EOT
+Quote Post
post 07-01-2003, 01:24
Post #40

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

EOF ... Over and out ... end of data
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 11-12-2019, 01:24