Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Star Wars: The Force Unleashed, Najnowsza odsłona

post 15-07-2009, 23:02
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 5 658

Czy ktoś grał w najnowszą część gwiezdnej sagi? Jeśli tak to co o niej sądzicie i czy uważacie, że warto ją kupić. Czekam na wasze opinie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 16-07-2009, 09:02
Post #2

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 054

Uważam że dobra gierka, bardzo mi siadła, chociaż nie trawie padów. Spędziłem przy niej dwie niedziele, grało mi się bardzo przyjemnie i gdyby nie to, że uważam że to za droga zabawa, to bym polecił z czystym sercem.

Skoryguj sobie moją wypowiedź o to że nienawidzę konsol i tego co się dzieje z grami teraz.

+Quote Post
post 16-07-2009, 09:51
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 972

Ja grałem na konsolce. Imo sterowanie nie jest złe, szybko można się przyzwyczaić do tego i owego, ale plusów to jest dużo.
Przede wszystkim, grafika. Nie tyle jakość, co to, jak ją wykonali. Wszystkie elementy otoczenia i postacie wyglądają świetnie (przynajmniej dla mnie).
Po drugie, fizyka. Trzy systemy fizyczne robią swoje. Można dowolnie kontrolować otoczenie, przesuwać przedmioty, odkształcać je i robić z przeciwnikami właściwie co się tylko chce.
Po trzecie, fabuła. Nie jest jakaś szczególnie zaskakująca, ale jest całkiem miłym dodatkiem do unicestwiania coraz to nowych przeciwników i bossów.
Po czwarte, umiejętności. Może nie jest ich zbyt dużo, ale są różnorodne i wspaniale się prezentują podczas rozgrywki.
Sama historia Starkillera nie jest jakaś szczególnie wciągająca, ale warto spędzić nad tą grą trochę czasu, a już na pewno warto, jeśli jesteś kimś, kto lubi zdobywać achievementy. Może nie tyle same tytuły, co nowe ubrania dla bohatera opowieści.
A zagranie pierwszego etapu Vaderem też jest przyjemne.
Do minusów mogę zaliczyć czasami wnerwiające sterowanie podnoszenia przedmiotów, ale i do tego można się przyzwyczaić.
A tak nawiasem, proponuję oglądnąć videorecenzję Quaza na gaminatorze:
Videorecka
Gry jeszcze nie przeszedłem, ale wrażenie murowane.

Ten post był edytowany przez Ghoster: 16-07-2009, 09:52
+Quote Post
post 16-07-2009, 11:05
Post #4

SHM-0
Group Icon

Właśnie pierwsze co przykuło moją uwagę to fizyka gry. Grafika oczywiście jest równie uderzająca.

@ baaelSiljan

Ja też do niedawna nie byłem fanem konsol, ale wychodząc z założenia, że nie można czegoś nie lubić nie znając tego dokładnie, postanowiłem sprawić sobie konsolę i po wielu latach nie trzymania w rękach pada (ostatnio, wstyd się przyznać ale przy pierwszym PS) uznałem, że nie jest źle i sprawia niezłą frajdę :)
+Quote Post
post 16-07-2009, 12:12
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 054

no tak, ale ja mam w domu obecnie już tylko Xboxa 360 i nijak nie mogę się przyzwyczaić, ani do pada, ani do jakości gier, które posiadając niesamowite możliwości i pomysły (ww. ST:FU i np. Gears of War) dają coś co kiedyś miało nazwę "arcade".

Chociaż ściąganie niszczyciela z nieba wciągnęło mnie na potęgę. :)
+Quote Post
post 16-07-2009, 14:46
Post #6

SHM-0
Group Icon

Pad XBOX'a 360 zupełnie mi nie podchodzi, kilka dni temu miałem z nim styczność i zupełnie mi nie leży, nie wiem dlaczego.

Co do ściągania niszczyciela, to właśnie to było tym punktem zapalnym, że już nie mogę się oprzeć, ślicznie wyglądało to na trailerze :)
+Quote Post
post 16-07-2009, 19:11
Post #7

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 972

No, tu trzeba przyznać, pad do XBoxa 360 jest do kitu. Machina Playstation 3 jest o niebo lepsza (nie mogłem się przyzwyczaić przez parę pierwszych dni po PS3 do pada XB360).
Zwalili trochę funkcji, a i te literki cztery też niezbyt mi odpowiadają. Kwadrat, kółko, trójkąt i krzyżyk jakieś takie bardziej intuicyjne są.
Sry za OT.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 07-12-2019, 07:21