Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> EPA w RP

post 26-01-2009, 15:19
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 5 234

Sprawa polega na tym, że wg spisu nowości Myron dostaje kwestię dialogową, informując nas o położeniu EPA'y. Zgrzyt: nie prawda ;'( Twierdzi, że nie jest kartografem i jeżeli zamierzam szlajać się po pustyni, co on ze mną nie idzie. Czyli o EPA dalej wiem nic.

Druga sprawa to Prymitywna Wioska: rozmawiałem z każdym i w wiosce "właściwej", i na brzegu, do wypełnienia pozostało mi zadanie z Szamanem. Jak je wykonać, skoro z nikim nie mogę porozmawiać na jego temat? Kolejna sprawa: ponoć Sulik dostaje dialog odnośnie swojej siostry.... mhm, również nie uświadczyłem nowych linijek tekstu.

Kolejna sprawa to... samochód. Czuję się zniesławiony i sponiewierany: jeszcze nigdy mi nie zniknął. Po wgraniu RP nie idzie rady skubanego znaleźć. Jakiś koncept?

I już chyba ostatnia rzecz, tak na zapas: czy EPA w RP została... nie wiem, jak to nazwać... "naprawiona", a co za tym idzie, czy można już się poruszać po tych wszystkich zamkniętych na głucho pomieszczeniach?

PS. Pewno to wyjaśni wszystko, ale będąc z natury bardzo "sprytnym", chciałem się "wycwanić" i wgrałem również B Team, zastępując go oryginalnym patch000.dat. Później gdzieś spojrzałem i ponoć ten mod jest instalowany włącznie z RP. Prawda li to? Prócz w/w mam zainstalowany patch killapa.

Ups, moja wina: proszę o przeniesienie do http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php?showforum=85

Ten post był edytowany przez pagul: 26-01-2009, 15:46
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-07-2019, 20:47