Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czy zdarzy się cud?

post 09-04-2003, 21:32
Post #61

małe i wredne ^^`
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 7
Doł±czył: 03-11-2002

lol
ciebie, Sal, chyba bito w dziecinstwie.
odpusc sobie wszelkie komentarze pod moim adresem, bo wstyd sobie przynosisz.

co do opowiadan extra short&cool, to... moze i cos by z tego wyszlo. Ja w przeciwienstwie do niektorych umiem sie streszczac.

Haribo drogie? pogrzalo? :bs: jak sie hurtem kupuje od przemytnikow, to wychodzi taniej od landrynek.
Ollos hariboaddictos! Silo jest nasos!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 09-04-2003, 21:34
Post #62

Zasłuszony
Group Icon
Nr użytkownika: 33
Doł±czył: 04-11-2002

a gumisie po bialorusku to
Miszki s gummy :)
+Quote Post
post 09-04-2003, 22:49
Post #63

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1
Doł±czył: 01-11-2002

Zapoczątkowane przez DrPotf0r
a gumisie po bialorusku to
Miszki s gummy :)

hehehe a moze to nie miski ... moze to guma o smaku ... heheheh ;] przesadzam ;] wiem ;] ...
+Quote Post
post 09-04-2003, 22:54
Post #64

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

Całe szczęscie, że Doc nie poczuł się urażony moją wielce beszczelną ( besz czci) uwagą, iż jakoby ażeli azacz, Doc-o-rama nie niosła ze sobą żadnych treści. Przyzna jednak każdy 4umowicz, że w gazetce tej niepereiodycznej, dominuje FORMA, czyli jest to FORMALIZM. A formalizm jest niebezpieczny i trzeba go zwalczać. Bo jesli nie ma treści, to, proszę pana, tam po prostu mozna sobie wstawić treści dowolne, a możliwe że i nieprzychylne propagandzie ludu robotniczego 4um.

Sprawa druga czyli drugie primo:
Czy
Kmieciu ma syndrom Mefiu
? Na tenże temat można by napisać niejedną pracę magisterską, doktorską, potforską lub apokryf o Jerrym. Tak, tak Jerry jest dobry, ale stwierdzenie, że Mr Kefiu i Mr Mmieciu są podobni do siebie jak dwie jego krople, byłoby nadużyciem, powiem więcej ( a raczej napiszę)zakrawało by to na
P R O F A N A C J Ę !!!
Mimo to dostrzegamy pewne podobieństwa między tymi osobnikami: nieprzeciętna błyskotliwość, erudycja, percepcja, wyczulenie na najdrobniejszy fałsz a zarazem całkowite poświęcenie się jego demaskacji i ośmieszaniu. Nie ośmieliłbym się NIE wspomieć o ich wrodzonej, wręcz ascetycznej skromności, and last bat ot the least powalającej wręcz urodzie, powodzeniu wśród pĆi przeciwnej AND SO ON AND SO ON...

Jedyną różnicę, którą wychwyci bystry observator (observer), jest to, iz Kmiecu d czasu do czasu powie coś z sensem, czego skutkiem jest najczęsciej wyśmianie , wygwizdzdanie jego osoby, lub też, a co boleśniejsze - inorancja otoczenia. Mefiu natumiast tegoż błędu nie zwykł jest popełniać, że aż przytoczę cytata:
PS2: a tak serio, to... ee... nie potrafie, sorki... po prostu nie potrafie na serio

Na koniec pytnie na dalszą dyskusję: czy Doc jest w stanie wytrzymać nad jakimś projektem (w domyśle: RebornRadiated) dłużej niż przez 5 cykli jegoż muzgowia? Czy może lepiej niż na stanowisku kierowniczym sprawdza się on jako 'nigger od brudnej roboty'. któremu trza zadać co i na kiedy wyczarować? A skoro jesteśmy już przy nadzorze: Czy do efektywnej pracy potrzebuje on pieknych przedstawicielek pĆi odmiennej wyposażonych w bicze, paski i inne narzędzia przymusu bezpośredniego?
+Quote Post
post 09-04-2003, 23:25
Post #65

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 84
Doł±czył: 22-11-2002

To jest wszystko totalnie bez sensu. Wszyscy mówią z sensem, tylko mefiu mówi bez sensu - bo on nie potrafi z sensem nic powiedzieć. Nawe to jest bez sensu - co oznacza że sens jednak gdzieś tam istnieje. Ktoś kiedyś powiedział: łyżka nie istnieje. Ja mówie: sens nie istnieje. Istnieje Jerry. Nikt nie widział Jerrego, ale wszyscy wiedzą, że Jerry jest dobry. Czy to ma sens? Nie. To nie ma sensu. Chewbacca mieszka na planecie Endor... ee to juz było. I nie miało sensu. W pewnym momencie naszego życia musimy podsumować cały dorobek. Po co? To bez sensu! Jesli udowodnicie mi, że ten post jest bez sensu, albo z sensem, powiem wam że ja sam jestem zbyt bezsensowny żeby się z wami zgodzic, lub nie zgodzić. Popre się cytatem: post szibiego jest tak bezsensowny. Po co posłużyłem się cytatem? To bez sensu. Czy to ma sens? Nie. Więc to jest bez sensu! Czytasz to jeszcze? Przecierz to nie ma sensu.

Doszedłem do tak zwanego "bezsensusu". To koniec. Jesteśmy bez sensu.

-----------

Ha! Wypraszam sobie jakiekolwiek porównania mnie do kmiecia, foreverem zwanym.
Człowiek (?) ten jest znany ze swego pacjentystycznego podejścia do zjebistycznej teorii dziejów, która jakby tego nie ująć - jest bez sensu.
Ja natomiast jestem niesłychanie poważnym młodym człowiekiem, który pełni odowiedziwlne funkcje w prawdziwym świecie i n scenie fallouta i wogle wypraszam sobie jakiekolwiek porównania z tym.... ee... niepoważnym młodzieńcem :)
to gorzej niż profanacja.... to BEZ SENSU!!

Posłuże się tu cytatem Szab Nigurafa: prawda :)

--------------

Shub, Jerry dobry dla ciebie, Przedupioza po dwakroć i laga na orzechowe pomioty!

Przez was będzie mi się śnić że zajadam się Haribo :P ... ale Jerry będzie ze mną!
Sweet dreams ar mejd of dis.... :P

------------------

Co do tematu kontemplacyjniastego kmiecia, to mysle że : 211%

Nie wiedziałem, że doc probuje tego dokonac bez pomocy bicza i kobiety w lateksie... choc misie haribo z gumy i tak dalej, to mimo wszystko, niech moc jerrego bedzie z toba :) you will need it.
+Quote Post
post 09-04-2003, 23:33
Post #66

Zasłuszony
Group Icon

---[hej dud łers maj kar]
czyli skad wziela sie ksywka szibiego

siesz szibi nigaa rapapa ..
twoje slowa splywaja po mnie jak woda .. jestes za maly by pasikoniki po jajcach smyrac a co dopiero mi ublizac... a co dopiero kiedy ja parskam smiechem... : w buty sie chowasz i sznurowadlami sie zaslaniasz... wstydz sie.
---
a mnie jakos zrozumienie an_ge przychodzi bez trudu... a i wiem z doswiadczenia ze babsztyl z niej skubany i pojechac cie nie bedzie miec problemu... i dawno cie widocznie nikt w pysk nie strzelil ze na kobiete lape chcesz podniesc...

hej an_ge .. moze sobie urzadzimy turniej? kto bardziej zjedzie siup-nikutacha?

szibi!
---[odpowiedzi dla szanownych wielmozy]
a) - kik pro kwo : czyli profesjonalna swino-kura :D kolejny fakerny wynalazek docenta... doc jest w stanie wytrzymac na czele projektow :) tylko pytanie czy ktos pod docem wytrzyma :)
B) - bicze i inne narzedzia przymusu bezposredniego nie sa wymagane : reszta ... mile widziana ... :D
c) - haribo macht kinder fro und ewaken yben so :) czy jakos tak
haribo gumi bersien zind supa und prima
szibi gumi jebken zind nicht prima und sint szajsig
pipi ripi pipipi : Haribo oder was

cum riziken wirkung des szubi-katzen-puppe
gragen zi eir arct uder apotiekier
d) specjalnie dla poznaniakow cytat z radia karczoch
[aaaaa jestem pojebany... aaaaaa jestem pojebany]
niech zyje karczoch!
+Quote Post
post 09-04-2003, 23:42
Post #67

małe i wredne ^^`
Group Icon
Nr użytkownika: 7

tak ten swiat wyglada, bo madrzejszy ustepuje głupszemu.
ja swiata nie naprawiam, swoje sprawy zalatwiam by priv (btw. Sal masz pm)
powracam do ignorowania tego pana, bo jest on niereformowalny i nawet gdyby mu w punktach napisac, narysowac, or whatever, to "on wie lepiej".
+Quote Post
post 09-04-2003, 23:44
Post #68

aka. Kroffa
Group Icon
Nr użytkownika: 46
Doł±czył: 05-11-2002

huray, znowu jakis ciekawy topic w kotrym ludzie na siebie bluzgaja, ale jak tak dalej pojdzie to moim zdaniem powinien on raczej trafic na tundahdroma :)
+Quote Post
post 09-04-2003, 23:49
Post #69

Zasłuszony
Group Icon

siarap krowiarzu, musisz sam sobie pobluzgac (zreszta zawsze mnie to ciekawilo ... bo na ogol jak jestes wpieniony to rzucasz przedmiotami, to krzeslem w misiaka, to butelka w docenta...)
ja podpisy czytac umiem
i tu cytuje polska wersje mefiu z tytana

nie kluc sie z idiota
zciagnie cie do swojego poziomu
i pokona doswiadczeniem

oraz cytat z gazety wyborczej z jakiegos dodatku...

bardziej go cenic niz ja nie mozecie, jest skonczonym balwanem
+Quote Post
post 10-04-2003, 00:05
Post #70

Maxi - Kaz
Group Icon
Nr użytkownika: 2

Jako admin: uwazajcie na to co tutaj piszecie, jest Thun gdzie nie ma restrykcji, ale jak bedziecie przesadzac tutaj to sie moze zle skonczyc.
Jako ja sam: popierdolilo was wszystkich juz do reszty czy jak?
+Quote Post
post 10-04-2003, 10:43
Post #71

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351
Doł±czył: 08-03-2003

Odzuccie na bok przemoc, zamiast robic wojme rubmy dzieci (najlepiej z fajnymi laskami):jump:
+Quote Post
post 10-04-2003, 12:20
Post #72

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 140
Doł±czył: 29-12-2002

Zapoczątkowane przez Kazul
[...]
Jako ja sam: popierdolilo was wszystkich juz do reszty czy jak?

kazz ty widzisz tych ludzi i pomyslec ze kiedys cos robilismy.

ech szkoda gadac co do nowego zina to powiem ze wyszlismy juz po za faze planowania. jest kilka textów. planuje tez pagadac z paroma osobami zajmujacymi sie pisaniem textow o tematyca fanasy na serio miedzy innymi pewien pan wspolpracujacy z SF.

za reanimacje Radiated odpowiadam ja nie potfor. potfor robi rame a w zinie ma byc odpowiedzialny za skladanie numeru chyba ze nawali to znajdzie sie ktos inny.

moja propozycja do dminów aby osoby ktore sie nie umieja zachowywac karaz zakazem dostepu do tablicy (mogli czytac ale nic nie pisac.) dziekuje panstwu bradzo za uwage.

Edit: te plotki o alkocholu to byla moja sprawka nie sadzilem ze ktos w to da wiare. jesli kogos urazlem to przepraszam. Dlatego tez postanowile ze ten "znikajacy tpoc" zniknie. Tak to ja go usunolem.
+Quote Post
post 10-04-2003, 15:26
Post #73

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

Nie dziwota, że Zin padł, skoro wszyscy nagle stali się zajebiście poważni. Czy wszystkie dyskusje mają kończyć się mniej więcej tak : "oh ah przepraszam że pomyślałem o zranieniu twoich uczuć, POTFORNIE mi z tego powodu przykro"

Kazul, niby taki luzaK a strofuje nas jak sąsiadka (ta z II piętra , zwłaszcza gdy wracamy o 4 w nocy"under the influence" wywalamy drzwi z kopa, bo klucz jakoś nie pasuje)

A na Thunderdome pisać nie będę, bo uważam, że nazwa tablicy jest głupia :) Nie wiem co za debil ją zaproponował.
Poza tym o wiele przyjemniej jest pisać tam , gdzie nie wolno.
+Quote Post
post 10-04-2003, 23:17
Post #74

Maxi - Kaz
Group Icon
Nr użytkownika: 2

Kmieciu: wrocic o 4 w nocy nabzdryngolonym to jest do przyjecia, ale wywalac z kopa drzwi i przy okazji pobudzic wszystkich w klatce to juz co innego. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba znac umiar i wiedziec kiedy sie przesadza.
+Quote Post
post 10-04-2003, 23:25
Post #75

Zasłuszony
Group Icon

kazul idz sie ucz do matury bo stary zgred sie robisz... i zaczynasz moralizowac...
rozumiem 19 lat i matura za ciutes czasu
ale bez przesady .. od tego sie nie powaznieje (przynajmniej mi to nie pomoglo)
+Quote Post
post 11-04-2003, 14:48
Post #76

SHM-1
Group Icon

Zapoczątkowane przez Kmieciu4eveR
Nie dziwota, że Zin padł, skoro wszyscy nagle stali się zajebiście poważni. Czy wszystkie dyskusje mają kończyć się mniej więcej  tak : \"oh ah przepraszam że pomyślałem o zranieniu twoich uczuć, POTFORNIE mi z tego powodu przykro\"

odwal sie. jak cie cos razi to nie czytaj tego. jasne?

Kazul, niby taki luzaK a strofuje nas jak sąsiadka (ta z II piętra , zwłaszcza gdy wracamy o 4 w nocy\"under the influence\" wywalamy drzwi z kopa, bo klucz jakoś nie pasuje)

Tiia przerabialem to u kaza na imprezie ale nie miale klucza to wyszedlem oknem. nic nie tłuczoc o dziwo. Puźniej sie okazalo ze drzwi byly otwrate.

A na Thunderdome pisać nie będę, bo uważam, że nazwa tablicy jest głupia :) Nie wiem co za debil ją zaproponował.
Poza tym o wiele przyjemniej jest pisać tam , gdzie nie wolno.

brzmi jak atak jakiegos pokemona chyba pikachu.
+Quote Post
post 11-04-2003, 14:57
Post #77

Savior of the Damned
Group Icon
Nr użytkownika: 8

Kaz nie mów ludziom czego nie mają robić tylko dawaj bany i wywalaj posty :bs:

Doco... cos tam
tak jak ktos zauwazyl przerost formy nad trescia, ale w sumie pomysl niezly - ładna okładka :)

Jak dla mnie zin kojarzy sie jednak bardziej z esencja slowna nizli układem rozno kolorowych pikseli, ale skoro Radiated-new będzie tylko z elementami tego (po)tworu to jest git.

Sal... daj troche luzu, to co bylo - minęło i nie powróci.

Czy żal mi, że Radiated upadł - średnio. Zawsze może powstac cos nowego nawet dotyczacego falla, przeciwskazan nie ma. Problem jest tylko w motywacji.

Czy żal mi, że załoga się rozbiła - bardzo, szczególnie, że obecnie z niektórymi osobami straciłem kontakt.

Haribo? Chyba najlepsze były te o smakach owoców egzotycznych. Te mixy jednak były niesmaczne, szczególnie jakieś tam czarne lukrecje. Mimo wszystko jednak Mamba rula :). Jak ktos nie ma to dzisiaj dam w załączniku - mówie serio :bs:
+Quote Post
post 11-04-2003, 15:02
Post #78

SHM-1
Group Icon

okropne byly te o smaku koli.
+Quote Post
post 11-04-2003, 15:31
Post #79

Zasłuszony
Group Icon

a ja wcinam wszystkie gumiśki, lukrecjowe czarne kotki (katjensy) i rolki (tez czarne) ... te ich mixy nie wchodza mi do koszyka nawet
dla wszystkich fanow misiaczek ;)

skorponikcie .. przerost formy nad trescia? watpie... ta forma wlasnie jest trescia .. ale jak juz po raz kolejny zauwazam .. nikt nie wysilil sie na czytanie napisow na okladkach...
nie martw sie o uklad kolorowych pikseli, zauwaz jednak ze bez nich ... jest nudno, a jezeli sa zle ulozone.. to nawet tekst sprawy nie uratuje...
A zin to nie wyborcza... na czystym tekscie dlogo nie pociagnie.
+Quote Post
post 11-04-2003, 16:24
Post #80

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 193
Doł±czył: 13-01-2003

Co do Haribo - najlepiej zaopatrywać się w nie w Czechach -
większy wybór :D
+Quote Post

9 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-12-2019, 13:17