Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [FT] realFT mod

post 05-11-2002, 22:31
Post #1

aka. Kroffa
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 46

dziendobry!
chcialbym panstwu zaprezentowac nasz najnowszy produkt bedacy spelnieniem marzen kazdej gospodyni domowej!!! pierze. zmywa, prasuje a nawet obiad ugotuje!!! tak, panie i panowie, macie bowiem przed soba nastepnego calkiem jesli nie calkowiecie nudnego jak flaki z olejem moda do FT *aplaus*...

dobra a teraz tak bardziej po ludzku, updejt na stronie moda, 8 skreenshotow zeby sie ludzie poslinili ;) ok wiem nikt sie do tego nie slini, ale mam nadzieje ze narobia one wam chociaz troche smaczku na tegoz moda. strona znajduje sie pod adresem: http://www.realft.prv.pl i (prawie) wszystko o tymze modzie mozna tam znalezc, uwagi prosze slac do swietego mikolaja bo i tak ich nie uwzglednimy :twist: ;) lub zamieszczac bezposrednio na forum/wysylac do mnie mailem.

data wydania jeszcze nie znana, czekam na liste przedmiotow i co chwile znajduje w modzie male bledy ktore moga chwilami denerwowac (ale oczywiscie w miare znajdywania usuwam je na bierzaco), i jeszcze musze pobawic sie z dzwiekami do niego :confused: a to mi niestety nie przychodzi zbyt latwo

ps. ups pomylka screenshoty dopiero sie wysylaja, ale za jakies 10-20 minut powinny byc juz na serwie
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 24-01-2003, 13:00
Post #2

aka. Kroffa
Group Icon

zeby nie robic offtopicu tam gdzies na tablicy FT to wklejam ten tekst co go napisalem ale wyciolem tu :) :

a co do nudnego moda, no przydalo by sie skonczyc, ale my go zrobimy a awaken wyjdzie i co?? konkurencyje trzeba bedzie zwalczac :) a ja wiem ze awaken raczej wygra :jezyk1:

no chyba ze by sie popracowalo nad mp do nudnego ale on bedzie i tak nudny bo skonczy sie na "1 full auto = 1 kill" czyli wyjdzie praktycznie cos takiego jakby sie w ft biegalo samymi windami.
+Quote Post
post 25-01-2003, 17:59
Post #3

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 36

Lekko OT...

wiesz ze watek o RealFT na Tyanie jest ostatnim watkiem z posrod wszystkich Falloutowych? No prawie ostatni, ale ten po nim jest zamkniety, wiec sie nie liczy... To pokazuje jakim wiekowym projektem jest RealFT.
Mam nadzieje, ze jednak kiedys moze go ukonczysz. :) Wczoraj sobie wlaczylem i badzo fajnie sie gra: albo nie trafiam wcale, albo... zabijam pierwszym strzalem!
+Quote Post
post 25-01-2003, 19:37
Post #4

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

wiemy wiemy:) - a dlatego jest tak bo nazwa brzmi NudnyMod ;) czyli robimy go jak nam sie nudzi ;)
a to ze nie trafiasz a jak trafisz to zabijesz .. to taki zamiar mial byc.. : jednak wrog tez tak ma ;) .. przynajmniej taki plan byl na poczatku ... tzn.. ja tak sobie planowalem.. a potem sie troche rozroslo ;)
---
musze krowiarza podgonic, sam porobic grafiki do broni ... hmmh.. i testowac to na multi ;)
w sumie dzwiekami tez moge sie zajšć :) - tez mam w tym wprawe
---
i przewage nad awakenem mamy taka ze nie bedziemy zajmowac kolo 100mb ;)
+Quote Post
post 26-01-2003, 15:55
Post #5

aka. Kroffa
Group Icon

rodzaje dzwiekow do dyspozycji:
pistol: light+, heavy+, revolver+, needler-, flamer+, laser-, plasma-
smg: light+, heavy+, ultra+
inne: gauss-, speargun-, shotgun+, rifle+, sniper+, laser-, plasma-, emp-, heavy+,
minigun+, minigunlaser-, minigungauss-

+ - raczej musi zostac
- - mozna pozmieniac

[edycja] z tym zostaniem i nie zostaniem to chodzi o to ktore tagi sa juz nieuzyteczne a ktore moga byc dalej "traktowane" zgodnie ze swoja nazwa

-pistole
beretta/glock 17/bhp/sig sauer/p99/mp433/mauser - pistol-light
colt 45/mk23/redhawk - pistol-revolver
de - pistol-heavy
fn57 - pistol-needler

-smg
gepard/mp7 - smg-light
tar21m - rifle (5,56 robi swoje)
mp5/uzi - smg-heavy
mp5sd/steyr tmp - none (tlumik)
fn p90 - smg-ultra

-rifle
g11 - gauss
g36/g36c/m16/m4/c7 - rifle
ak 107/ak47/aksu/fn fal(??) - laser, fal moze tutaj bo on jest tez 7.62 kaliber tak jak ak47
super shorty/pancor/caws/xm 1014/m3 benelli - shotgun
famas g2/tar 21/fn f2000 - plasma
sa 80/sg 550/steyr aug - speargun

-sniper
l96/m24/msg90/svd - sniper
tar21s - rifle (slabszy kaliber)
m82a1 - emp

-heavy
vinda - minigun
browning - heavy
mg58/m60e3 - minigunlaser
negev/m249/mg 36/sa80lsw - minigungauss
+Quote Post
post 01-02-2003, 00:34
Post #6

aka. Kroffa
Group Icon

nudzilo mi sie w zwiazku z czym zrobilem nowego sprajta do H&K G36C
+Quote Post
post 01-02-2003, 03:48
Post #7

aka. Kroffa
Group Icon

i nudzilo mi sie raz jeszcze, nowy H&K MP7 PDW
+Quote Post
post 03-02-2003, 14:15
Post #8

aka. Kroffa
Group Icon

Space Ace rzekl na GG:
cow, przed chwilš grałem w tego moda i jest powalony. wszytsko jest tamie cięzkie, strzelajšc z smg postaciš o lk2 potrafie zabrać 300 pk dmg ! a ta sniper rife co jš dostejmy na poczštku jest za słaba powinna mić min. 3 naboje bo to jest denerwójšce. i czy w tym modzi sš energy waepons ?

1 - no bo tak jest w rzeczywistosci, normalnie raczej nie bedziesz biegal z 2 kalachami jednym m60 i 1000 sztuk amunicji :cool:
2 - jesli strzelales tym smg w full auto to znaczy ze wszystko jest w porzadku, raczej nikt nie jest w stanie wytrzymac serii ponad 10 pociskow (zwracam uwage ze full auto zdecydowanie zmniejsza szanse na trafienie, jest minus do zasiegu i do samych %)
3 - snajperka ma jeden naboj w komorze poniewaz w rzeczywistosci jest samopowtarzalna czyli co kazdy strzal trzeba zrobic takie *ciuk ciak* przy niej. co da sie odwzorowac jedynie poprzez tak maly magazynek (1 pocisk)
4 - nie ma, bo jeszcze nikt nie wymyslil zadnego laser pistola w naszym swiecie :jezyk1: , skilla energy zastopil jak pewnie zauwazyles sniping

a wystarczylo cie pewnie ostrzec wczesniej ze ten mod ma byc po prostu realistyczny az do bolu! :bs:
+Quote Post
post 03-02-2003, 22:06
Post #9

SHM-4
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 82

cow tu ci dam screena na którym jest takie ładne trafieni na dobry poczštek za ponad 300 hp ! zresztš sniperki majš 1 nabój w kmorze ale majš taki bajer jak MAGAZYNEK. i jeszcze odnoœnie trafienia. moja posatć z odległoœci 10 - 25 hexów trafia zawsze mimo iż ma 35 % sz. traf. szczęœcie ? nie sšdze. odnoœnie wagi przdmiotów. dla czego wódka waży 10 pkt ? przecież jest to mała buteleczka a waży tyle co kilka naboi do shotguna
+Quote Post
post 03-02-2003, 22:16
Post #10

aka. Kroffa
Group Icon

chyba mnie nie zrozumiales, z ta snajperka, to co z tego ze maja magazynek, to nie jest pistolet tu nie dziala cos takiego ze wciskasz tylko spust caly czas, trzeba naciagnac costam i przesunac i w ten sposob usunac luske z komory i dlatego ma tylko 1 naboj w magazynku, chodzi o to zeby ukazac wyzszosc np takiego SVD ktory jest samopowtarzalny nad L-96 ktory dostajesz na samym poczatku

co do procentow, :confused: co ja na to poradze? widocznie rzeczywiscie masz szczescie

10 pkt to 1 kg a wodka 0.75 + butelka to akurat mniej wiecej 1 kg czyli 10 pkt ale spoko wlacz sobie mutliplayera i obejzyj vindicatora, wazy tylko 250 pkt (lbsow) i wymaga 15 sily :bs: milego uzywania :bs:

edycja: no co ja poradze na tego krytyka? one maja to do siebie ze sie zdarzaja i nawet najlepsza technika w mutli moze wziasc w leb przez jakiegos glupiego kriticala, moze jeszcze jak bedziesz mial 95% szans na trafienie to bedziesz mial do mnie pretensje ze czasami nie trafiesz :confused: sorry za ofensywne sformulowanie zdania, ale zdarzenia losowe maja to do siebie ze sa... losowe! :eek:

edycja 2: o zauwazylem ze jest blad w opisie do windy, dobrze ze teraz a nie pozniej :P bo gdyby winda miala taka szybkostrzelnosc jak tam jest napisane (90 000 RPM) to w 10 sekund by wyprowala 1500 naboji :D a to troche za duzo :) pozatym nie pruje caselessami tylko zwyklymi 7.62 (caselessy sa za rzadkie na ammo do windy)
+Quote Post
post 03-02-2003, 22:44
Post #11

Zasłuszony
Group Icon

:) jako pomyslodawca RealFT :) utwierdzam was w przekonaniu ze krowiarz ... i ja robimy wszystko co w naszej mocy by urealistycznic gre :)
--
Spce Ace - jak za czesto wg ciebie trafiasz : to zmien poziom trudnosci na wyzszy ;)

to ze wodka wazy tyle co pare naboi do szotguna to sie zgodze :) bo to mniej wiecej tyle wazyc powinno :) : zreszta w falu jest cos zrypane i nie ma tam nic wspolnego z prawdziwymi ciezarami ... bo mozna niesc 30 karabinow :) i stado amunicji do nich... a teraz bedzie trzeba pomyslec co sie nosi i dlaczego
+Quote Post
post 03-02-2003, 23:11
Post #12

SHM-4
Group Icon

mam pytanko. czy ceny też sš wyższe ? chodzi mi obunker bo ni eede mógł znieœc całego tego złomu co znajde w bw. jestem w połowie i już musiałem wyżucić vódke ;) dobże że ciastka nic nie ważš :) i czemu sš dwa rodzaje ammo 7.52 ? jedna normalna a dróga soviet 7.52 ? czym się one różniš ?
+Quote Post
post 03-02-2003, 23:56
Post #13

Zasłuszony
Group Icon

sa do roznych broni :) ... kalachy przykladowo uzywaja soviet'ow :)
--
a ceny? ceny sa takie jak byly ;) chyba..
+Quote Post
post 04-02-2003, 00:39
Post #14

aka. Kroffa
Group Icon

ceny... ceny.... ceny sa ludzkie :P tzn wszystko kosztuje w miare ludzko (no moze z paroma wyjatkami ale to wiadomo ze musi byc drogie te cusie ze wzg na zadkosc wystepowania), zreszta wiekszosc rzeczy ktore znajdziesz bedziesz mial w sklepie wiec chyba duzo rzeczy nie trzeba bedzie kupowac, najdrozsze oczywiscie sa w sumie snajperki dlatego warto je zakosic z pola walki, pozatym jak masz za malo kasy to zawsze mozesz wrocic do lokacji i zabrac wiecej sprzetu po "odciazeniu sie" w sklepie
+Quote Post
post 04-02-2003, 09:34
Post #15

Zasłuszony
Group Icon

w planach bylo umozliwienie jazdy samochodem po kazdej z misji ... ale wymagalo to by zalaczenie kazdej z map w modzie .. a to troche wazy
+Quote Post
post 04-02-2003, 18:30
Post #16

aka. Kroffa
Group Icon

ma ktos jakies rzyczenia co do broni, tzn czy brakuje komus jakiejs jego ulubionej spluwy w modzie?? bo ostatnio doszedl scorpio i hk ump (byly wczesniej ale mi wcielo entitle) niedlugo mozliwe ze jeszcze zagosci hk g3a3. a tak w ogole to jakos dziwnie kroluje firma H&K :confused: moze jakies pomysly na bronie zeby jego dominacja sie w modzie skonczyla?? (oczywiscie od razu mowie ze zmniejszenie liczby broni ze stajni hk odpada :P)
+Quote Post
post 04-02-2003, 18:50
Post #17

Śmierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55

Ja proponuje "pepesze"...eee - bez sensu w sumie - to juz bardziej do PW pasuje ;)
+Quote Post
post 04-02-2003, 23:06
Post #18

aka. Kroffa
Group Icon

no i pomysl z robieniem wlasnej zawartosci sklepu dzieki czemu bym mogl powsadzac mase nowych przedmiotow do moda upadl :( a to dlatego ze trzeba wtedy od nowa kompilowac costamcostam.cab, ktory zajmuje ponad 19 mega :/ a po spakowaniu jakies 14
+Quote Post
post 04-02-2003, 23:21
Post #19

SHM-4
Group Icon

kroffa dziœ znów grałem w real ft możesz mi powiedzieć że z serii moge zabrać komuœ 300 hp i go zabić ale nie wmówisz mi że moge kogoœ zabić nożem celujšc w noge - a dziœ mi sie zdażyło swing knifem za... 62 hp ! i to nie był krityk ! chyba melee weapons sš za silne. a co do broni to ja prosze o pistolet na wode ;)
+Quote Post
post 05-02-2003, 00:02
Post #20

aka. Kroffa
Group Icon

:eek: sorry ale to jest po prostu niemozliwe, no chyba ze masz chara nastawionego na melee z 10 sily i paroma bonusami albo.... grasz na EASY! wstydz sie ;) albo uzywales rippera, bo tak normalny noz ma obrazenia rzedu 30-35 + melee damage (sila minus 5 ale zawsze jest minimum 1) a combat najf ma 35-45 + ten melee czyli biorac pod uwage jeszcze rezisty z pancerzy itd to sredni rajder powinien zdechnac na mniej wiecej 2gim machnieciu co moze jest lekka przesada w sumie :confused: no ale niech w koncu te melee sie licza! zawsze takie biedne niedoceniane :(
ale moge sie przyznac ze do testow tez gram na easy, ale to przez to ze biegam tylko glowna postaci i nie chce mi sie caly czas wczytywac jak zdechnie

ps. ripper zadaje 75-100 :cool: i nie ma co sie dziwic dlaczego tak duzo, kazdy raczej sie zlozy jak mu sie wsadzi taki zajeduzy noz do krojenia chleba w bebechy :twist:
+Quote Post

6 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-07-2019, 07:57