Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

25 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> W oparach absurdu

post 04-09-2003, 20:05
Post #1

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833
Doł±czył: 27-08-2003

Witam wszystkich w topicu poświeconemu absurdowi w każdej jego KONSTRUKTYWNEJ formie. Będziecie tu mogli zaprezentować wszelkie, bardziej lub mniej chore wytwory waszej wyobraźni. Pokażemy tu najdziwniejsze urządzenia i specyficzne sposoby ich wykorzystania, szalone sytuacje i skrzywione poczucie humoru (Montypythonowcy mile widziani). Zasada jest jedna: NIE MA ZASAD. Ci, którzy mieli okazję obserwować wyczyny T.G., M.G., B.H., K.J. i mojej skromnej osoby w topicu poświęconym prezydentowi w dziale Fallout1&Fallout2 wiedzą o co chodzi. Zachęcam zresztą wyżej wymienionych do aktywnego udziału :) Gwoli ścisłości moje bamboszki zostały zaopatrzone ostatnio w adamantowe kagańce (tylko to mogło je utrzymać) i nie stanowią już zagrożenia. Wiekszym problemem może być mój różowy szalik z pomponikami, który ostatnio zaopatrzył się w napędzaną wiosłami hulajnogę z celownikiem optycznym i szaleje po terenie.
Tak czy inaczej: Moi drodzy - SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM. SIEROTKI MARYSI UWAŻAM ZA PONOWNIE OTWARTY!!! Doktorze Bio, siostro Kat_Jo czyńcie honory!
A kaftanik chcę czarny!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 04-09-2003, 21:03
Post #2

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 625
Doł±czył: 24-06-2003

Tak Wolv... Bawcie się dobrze... :glaszcze:
+Quote Post
TommyGun
post 04-09-2003, 23:42
Post #3

Unregistered

haha a ja na dzien dobry dogadam wam:
Zjedliscie kupe i jestescie (tym razem) różowi!!!
haha a teraz cos nowego!
Wy malinowe smurfy w sosie pomidorowym z czekoladową posypką (tym razem tekst wymyślony nie przez male dziecko ale przeze mnie:D ahh maua rozniaca)
A teraz sie przedstawiam!
Jesttem Tomaż Działonowiec, nigdy nie jadłem kupy, chce niebieski kaftanik (z zoltymi paskami i duzom 13 tesh moze byc) i chce zoltom kaczuszke.. poza tym jesheli chodzi o opary absurdu to kocham stronę rathergood... ciekawe czy ktos slyszal.. tak czy inaczej zapraszam! od razu mowie ze gaybar i frightened boy rzondzom! wchodziujcie!
+Quote Post
post 04-09-2003, 23:59
Post #4

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 487
Doł±czył: 02-05-2003

hehe
ja jestem za wymordowaniem chorych na choroby dotychczas nieuleczalne (np. Aids). Nie zarażali by zdrowych. jedna z koncepcji stworzenia nadludzi. :twist:

I'm god, I'm beast!
+Quote Post
post 05-09-2003, 00:23
Post #5

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

TommyGun napisał(a)
haha a ja na dzien dobry dogadam wam:
Zjedliscie kupe i jestescie (tym razem) różowi!!!
haha a teraz cos nowego!
Wy malinowe smurfy w sosie pomidorowym z czekoladową posypką (tym razem tekst wymyślony nie przez male dziecko ale przeze mnie:D ahh maua rozniaca)
A teraz sie przedstawiam!
Jesttem Tomaż Działonowiec, nigdy nie jadłem kupy, chce niebieski kaftanik (z zoltymi paskami i duzom 13 tesh moze byc) i chce zoltom kaczuszke.. poza tym jesheli chodzi o opary absurdu to kocham stronę rathergood... ciekawe czy ktos slyszal.. tak czy inaczej zapraszam! od razu mowie ze gaybar i frightened boy rzondzom! wchodziujcie!

Oj.. już nie chcesz być beżowy? To po co ja tyle farby kupiłem? :P A ten kaftanik to ma być z trzema żółtymi paskami? I może jeszcze listeczek nad tą 13? Żółte kaczuszki wyszły, ale są metalic z ćwiekami:P

Edit: "Girl, I want to take you to a gay bar, I want to take you to a gay bar, I want to take you to a gay bar, gay bar, gay bar !":peace:
BOMBA! Ten riffujący na wiośle, skrzydlaty szczeniaczek jest FENOMENALNY !!! :D:D:D

Coś nie widzę Mikaela Grizzly. Czyżby moje bamboszki jednak się za niego zabrały? :hmmm: A mówiłem temu zielonemu szympansowi w baletkach ze sklepu, że zapięcia do kagańców z potrójnie zbrojonego drutu kolczastego to za mało. A on mi na to "uuuk". Tak, dobrze słyszeliście - "uuuk"! Tak jakby użycie seledynowego, trójostrzowego masażera do włosów pod pachami mogło tu cokolwiek załatwić!
+Quote Post
post 05-09-2003, 12:40
Post #6

¦mierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55
Doł±czył: 07-11-2002

*jep!!! - dzwi trzasly*
Wrocilem z tiktakami!!!! Siostroooo!!!!>... do cholery, gdzie siostra jest???? Trzeba zaplikowac wszystkim pacjentom lewatywe z tiktakow...hihihihiiii..... naszprycowac ich od tylka po uszy... hihiiiii.....Sioooostroooo!!!!!- Gdzie ten piperzony irygator???? Jak zwykle sam z tymi swirami.......
+Quote Post
post 05-09-2003, 13:01
Post #7

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Ojej, lewatywa z tiktaków. Pan doktor jest dla nas za dobry. A dlaczego jest na nich napisane "Jet"? Aha, nowa seria, rozumiem.
Oooo...ale się wszystko kolorowe zrobiło. A dlaczego pan doktor ma takie wielkie oczy? Aha przepraszam już zamykam drzwi do łazienki :jezyk:
I wszyscy razem: "Kolorowy świat kiedy ja, dotykam siebie" <śpiewam>
:jump:

Z landrynek wychodzą kiepskie kotlety mielone, ale mój szalik je lubi (na drugie ma Eustachy).

Jabot - ale gdyby wymordować wszystkich zdrowych, to chorzy nie mieliby kogo zarażać! I też problem z głowy!:bs:

"You're a superstar at the gay bar!"

PYTANIE NA DZIŚ: CZY JASKÓŁKA MOGŁABY UNIEŚĆ ORZECH KOKOSOWY, UWZGLĘDNIAJĄC JEJ WAGĘ, ILOŚĆ UDERZEŃ SKRZYDŁAMI POTRZEBNĄ DO UTRZYMANIA SIĘ W POWIETRZU I OPORY POWIETRZA?
+Quote Post
post 05-09-2003, 13:25
Post #8

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 487
Doł±czył: 02-05-2003

dobre Wolv!

TO JA JESTEM NAPOLEONEM!!!!!!!
+Quote Post
post 05-09-2003, 17:16
Post #9

BunkerBuster
Group Icon
Nr użytkownika: 589
Doł±czył: 11-06-2003

zapraszam na zakupy :D:D:D:D
http://www.villainsupply.com/
+Quote Post
post 05-09-2003, 17:19
Post #10

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 130
Doł±czył: 22-12-2002

Bio_Hazard napisał(a)
*jep!!! - dzwi trzasly*
Wrocilem z tiktakami!!!! Siostroooo!!!!>... do cholery, gdzie siostra jest????

Jestem :) Wymienialam tylko w magazynie kaczki, bo byly jakies nieswieze te z dziubkami sa odpowiedniejsze ;) Teraz pacjenci beda mieli wieksza frajde :twist:
A gdzie sie podzial nasz Docent? Zapewne przyjmuje nowych pacjentow i uczy zalatwiac sie do kuwety

Lord kilA MasteR napisał(a)
zapraszam na zakupy :D:D:D:D
http://www.villainsupply.com/

Hmm...ciekawa pozycja :twist: :twist: :twist: :
"Any experienced agent shudders at the very word. Whether applied to the limbs, chest, genitals, or brain, boreworms cause more pain and suffering than any other alien lifeform in the same price range. And www.boreworms.com, in association with VillainSupply, is offering high-quality boreworms at a special discount price" Potrzebujemy chyba nowych pijawek?, Dr Bio? ;)
Gorzej jesli dostana sie tu
+Quote Post
post 05-09-2003, 18:38
Post #11

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362
Doł±czył: 15-03-2003

A gdzie sie podzial nasz Docent?

Docent? Ten człowiek nie istnieje. On jest tylko hałasem, który wywołuje.
+Quote Post
post 05-09-2003, 18:53
Post #12

¦mierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55
Doł±czył: 07-11-2002

Gdzie???

A - niewazne...hihihiiii..... to gdzie te pijawiki siostro?
Lewatywe z pijawiek wszystkiam!!!... ahaha...ahahahaaaa....a co - zaszalejemy!!!... hihiiiihiihiiii... hmm...czyzby siostra znowu nie miala nic pod fartuszkiem???? Ile razy mozna powazac....ech... to mnie rozprasza podczas zabiegow....hihiihiiiiihi... ale co tam.... zdaje sie ze w magazynku siostra zapomniala zgasic swiatlo...hiihiiihi...
*powiedzial doktor spogladajac na podejrzane wybrzuszenie rysujace sie pod przednia czescia swojego fartucha w okolicach kregow ledzwiowych*
+Quote Post
post 05-09-2003, 19:20
Post #13

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Bio_Hazard napisał(a)

*powiedzial doktor spogladajac na podejrzane wybrzuszenie rysujace sie pod przednia czescia swojego fartucha w okolicach kregow ledzwiowych*

EUSTACHY!!! Zostaw okolice kręgów lędźwiowych pana doktora!
Tam nie ma landrynkowych kotletów (chyba)! No gdzie te frędzelki wpychasz?! Uuuu, to musiało boleć:eek: No nic, przez jakiś czas pan doktor będzie mówił nieco wyższym tonem:jezyk:

"Jest hałasem, który wywołuje". Hmm... nie chciałbym spotkać człowieka, który jest dźwiękiem "Prrrrruk!" (a fe!)

"Wymienialam tylko w magazynie kaczki, bo byly jakies nieswieze te z dziubkami sa odpowiedniejsze Teraz pacjenci beda mieli wieksza frajde "

Czy to może te nowe kaczuszki na łyżwach z chromowanymi dzióbkami, szelkami, klaksonem granatnikiem i dżojstikiem? Ojej zawsze o takiej marzyłem!:jump:

A propos wynalazków: http://www.totallyabsurd.com/index.htm

A pijawki poproszę średnio wysmażone z czekoladową posypką, sosem chilli i gulaszem z kulek łożyskowych:glupek2:
+Quote Post
post 05-09-2003, 21:06
Post #14

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

"-ten wasz absurd zdaje się nie być pierwszej jakości..."

-powiedział zdegustowany Kmieciu i pociągnął czystej nafty z baka samolota.
+Quote Post
post 05-09-2003, 21:20
Post #15

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Kmieciu4eveR napisał(a)
\"-ten wasz absurd zdaje się nie być pierwszej jakości...\"

-powiedział zdegustowany Kmieciu i pociągnął czystej nafty z baka samolota.

Jak to nie?! Leżakował w najlepszych francuskich piwnicach, prażył się w brazylijskim słońcu, procentował na Wall Street, ma w sobie robaka, źdźbło trawy i inne symbole oryginalności, posiada wszystkie znaki towarowe: TM, C, R itp.
A on mi mówi, że nie nejwyższej jakości!
HAŃBA!!!:P
Doktorze Bio, siostro Kat_Jo do izolatki z nim !!! :D
+Quote Post
post 05-09-2003, 21:52
Post #16

SHM-4
Group Icon

Ludzie, zamknijcie Wolfa w jakimś odosobnionym pokoiku bez klamek, proszę...on jest niebezpieczny :cry:
+Quote Post
post 05-09-2003, 21:57
Post #17

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Vermin napisał(a)
Ludzie, zamknijcie Wolfa w jakimś odosobnionym pokoiku bez klamek, proszę...on jest niebezpieczny :cry:

Heh jeśli ktoś nazywa mnie WOLFEM, wtedy faktycznie TRZYMAJCIE MNIE !!! :jezyk:
Ale ogólnie jestem potulny jak baranek, prawda panie doktorze?:)
+Quote Post
post 05-09-2003, 22:46
Post #18

SHM-4
Group Icon

tak...Gruppenfuhrer Wolf...wypuśccie Krakera z klatki...
+Quote Post
post 05-09-2003, 22:57
Post #19

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Vermin napisał(a)
tak...Gruppenfuhrer Wolf...wypuśccie Krakera z klatki...

Ja go zaraz :killer: :miotacz: :mlotek: :rozwal: :sniper2: :ut: :GerardH: :samurai: :killer1: :ckm: :bum: :boks: :bije: :2guns:

Spokojnie, tylko spokojnie. Rozszarpię ze trzy misie i będzie dobrze. Niee siostra naprawdę nie musi mi robić tego zastrzyku. Auć! Oooo pokój zmienił się w karuzelę. JJJuuuuupiiiii....hrrrrrrr
+Quote Post
post 06-09-2003, 17:42
Post #20

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14
Doł±czył: 03-11-2002

Faktycznie cos letCY jestescie. Mnie przesladuja kosmiczne nanochrupki o smaku wędzonych truskawek...
Zaproscie tu sKibe, bo on ma niezle absurdalne gadki...
+Quote Post

25 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-07-2019, 07:49