Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Den, FAQ

post 23-08-2005, 21:11
Post #1

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Kościół

Na początku pogadałem ze strażnikiem stojącym koło kościoła, powiedziałem ze jestem tutaj na inspekcje, nie połknął tego i teraz nie chce w ogóle ze mną gadać, jest jakis sposób zeby sie dostac do srodka i wykonać reszte zadań z tym związanych?

Po jakims czasie jeszcze mozesz pogadac znowu, ale musi minąć kilka dni, muszisz miec około 70% speecha jak chcesz dobrze przeprowadzić rozmowę.

książka dla Becky

Dostaje questa od Becky zeby znalesc Dereka i poprosic go o ksiazke, szukalem go w calym miescie i nigdzie nie znalazlem!

Derek to jeden z ćpunów w zielonej koszuli i szarych spodniach wałęsających sie w we wschodniej części miasta...najczęsciej przebywa koło "Mom's Dinner"

gdzie jest książka?

Książka jest w jednym z 4 miejsc:
1) Na cmentarzu (zakryta przez kościalną wieżę, musisz podejść)
2) Koło beczki poniżej cmentarza
3) W latrynie na północ od The Hole (baru)
4) Niedaleko zepsutego auta na połnocny wschód od Slaver's Guild.

Odebranie długu od Freda

Nie moge znalezc goscia od ktorego mam odebrac dlug. Klikalem na wszystkich addictach i takich tam, ale zaden nie chce ze mna gadac. Czy mozliwe ze mam jakas badziewiasta wersje, czy tez chodzi o patcha. Jesli nie to moze mi ktos powie gdzie on jest?

Fred jest niezaleznie od charyzmy, czasem trudno go znalezc - nie zawsze kreci sie przed barem, trzeba posprawdzac wszystkich cpunow.

Jeśli masz jakieś inne pytanie związane z Den, rozpocznij nowy temat.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 05-12-2019, 18:42