Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> New Arroyo

post 08-02-2004, 13:10
Post #21

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 297
Doł±czył: 09-02-2003

A nie lepiej zawiązać współpracę z NCR i VC i pojednać się na pustkowiu przeciwko różnego rodzaju raidersom? :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 08-02-2004, 21:42
Post #22

Właściciel namiotu w wastelandzie ;)
Group Icon
Nr użytkownika: 1 261
Doł±czył: 05-02-2004

Witam !

Co do terenu rolniczego to może coś takiego ?

zagroda brahminów studnia domek , narzędia , etc

k c k c
u o u o
k ś k ś
u u
r t r t
y a y a
d m d m
z z
a a

taczka , pole wejściowe , pług

całość otoczona murem

Przyda się takie coś ??

Pozdrawiam
+Quote Post
post 08-02-2004, 22:43
Post #23

SHM-0
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 76
Doł±czył: 15-11-2002

Dobra wyszlo chyba nie najgorzej... Oczywiscie nie najlepiej ale i nie najgorzej... Screny na stronie ksgr.
+Quote Post
post 08-02-2004, 23:27
Post #24

SHM-0
Group Icon

Ale te screeny są świetne- aż zacieram łapy... Zaostrzyły mój apetyt na New Arroyo.

BTW możeby tak zrobić, że jak przybędziesz po skończonej grze do zniszczonego Arroyo z GECKiem i Vault 13 water flask (dodaj wodę i zamieszaj :D) to już tam będą twoi ludzie i jak użyjesz GECKa to dostaniesz dajmy na to 20000exp i powstanie NOWE Arroyo...
+Quote Post
post 09-02-2004, 00:26
Post #25

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 903
Doł±czył: 29-09-2003

Tzn jak to sobie wyobrażasz? Że siedzi se Elder, podchodzisz do niej i dajesz GECK a potem nagle mapa się zmienia?

Elder: "Please, the GECK!"
Chosen One: "I don't know..."

:D

Zmiana powinna być skokowa, czyli natychmiastowa bo inaczej ciężko bedzie ją przeprowadzić - np. gracz wyjdzie tylko z mapy, pójdzie w pół drogi do Klamath i wróci i już znajdzie całą nową osadę? IMNSHO bez sera. Jeżeli już , to zmiana powinna być od razu po wysadzeniu Oil Rig, bo wtedy upływ czasu nie jest taki oczywisty. Pierwsza wizyta w Arroyo po "końcu" juz powinn a mieć miejszce na nowych mapach.
+Quote Post
post 09-02-2004, 09:59
Post #26

SHM-1
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 78
Doł±czył: 17-11-2002

No tak zmiane mapy trzeba dokonac w jednym skoku, ale nie musi sie to odbywac od razu po powrocie z enklawy.
Most jest zniszczny więc gracz nie będzie widział co ini tam robią(most odbudują na końcu). Po jakimś czasie gracz wraca i widzi że jest most itp.
Ale to i tak pewnie sie rozstrzygnie w czasie koncowych prac.;)
+Quote Post
post 09-02-2004, 10:05
Post #27

SHM-0
Group Icon

Ja to sobie wyobrażam tak: W inwentarzu używam GECKa, ściemnia się, dodaje napis w okienku w lewym dolnym rogu np. "3 hours later", pojawia się trawa, ściemnia się, "12 hours later", widzimy jakieśtam ulice, "A day later" i już są domki. I napis np. "For restoring your village you gain 20000 experience points". (Bohater mógłby wygłaszać przy tym różne kwestie.) Daje pojęcie na temat szybkości działania GECKa, ale robi to skokowo. Oczywiście jeżeli skrypt może sobie z czymś takim poradzić. Ale pewnie może- bo było to zastosowane przy pilnowaniu braminów w NCR.
+Quote Post
post 09-02-2004, 20:51
Post #28

SHM-1
Group Icon

Zrobic tak jak mówisz się najpewniej da :bs: jest to więc kwestia wyboru.
Ciekawe jak chiefo to widzi.
+Quote Post
post 09-02-2004, 21:18
Post #29

Zrzeszony z VDHP
Group Icon
Nr użytkownika: 1 037
Doł±czył: 18-11-2003

Screeny zostaly pochwalone nawet przez bylego pracownika BIS, to musi cos znaczyc
Nice job there! I did most of the original Arroyo and Vault City maps in Fallout 2 and I'm very impressed with the clever use of those tiles. They weren't really designed to work together and these guys did a great job of combining them. Good use of rocks and trees to cover the seams.

link do dyskusji na NMA
+Quote Post
post 09-02-2004, 23:42
Post #30

biezacy stopien
Group Icon
Nr użytkownika: 1 174
Doł±czył: 07-01-2004

Adrian (YU45R) napisał(a)

Może propozycja dla naszego bohatera aby został starszym wioski\osady\miasteczka ( nie wiem jak by się to nazywało )  

Garden of Eden:]
+Quote Post
post 10-02-2004, 18:06
Post #31

SHM-1
Group Icon

No cóż, mogę powiedzieć , gratulacje :bs: Screeny powalają!

Teraz tylko zróbcie w Temple of Trials takie fajne laboratorium jak w Chinatown :joke:

Żartuję, ale moze dało by się zrobić coś takiego, ze np. jeżeli gracz został NCR Rangerem , to w New Arroyo znajdzie się ich fort? A jeżeli z kolei należał do gildii łowców niewolników, to z kolei powstanie tam ich delegatura (całość sprowadza sie do sprawdzenia odpowiednich zmiennych i zasiedlenia budynku jedną z 2 grup postaci, więc chyba da sie to zrobić... ) Albo ze jeżeli ocalił Modoc, to przybywaja tam karawaniarze itp. Również można by przysłać jakiegoś gościa z Bractwa Stali, z którym by można porozmawiać. Słowem, jeszcze pare takich rzeczy, gracz jeszcze bardziej poczuł, że wpłynął na to jak New Arroyo wygląda
+Quote Post
post 10-02-2004, 20:48
Post #32

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 14
Doł±czył: 03-11-2002

Fajnie sie zapowiada. Szkoda ze nie mam ducha do engine Fa, bo bym wam pomogl.

Tylko nie robcie robotow! ;)
+Quote Post
post 10-02-2004, 21:33
Post #33

SHM-1
Group Icon

DargH napisał(a)
Tylko nie robcie robotow! ;)

oho to juz wiem jakie screeny widziałes :D
+Quote Post
post 12-02-2004, 22:55
Post #34

SHM-0
Group Icon

Wszystkie naziemne mapki juz w sumie sa... Brakuje jednak paru podziemnych co w sumie nie jest jakims ogromem pracy ale jeszcze troche cierpliwosci... A co do powstania New Arroyo to osobiscie widzialem to tak:
Wracamy do zniszczonej osady Arroyo i tam zastajemy zerwany most, plame krwi i zakapturzona postac proszaca o G.E.C.K-a... Oddajemy (no oczywiscie jakis dialog) i wracamy za 1 rok dokladnie od daty oddania (niech sobie troche poczekaja... Arroyo nie wyrosnie na drozdzach...) i mamy New Arroyo.
Pierwotnym moim planem bylo zbudowanie map... typu mamy juz drzewa trawe... troche jakichs materialow budowlanych i pokolei doajemu jakas kase... na wybudowanie kolejnych budynkow... sami mogli bysmy przeznaczyc kase na jaki typ budynku bysmy chcieli przeznaczyc i wybudowac... Ale biorac pod uwage ogrom pracy, niewystarczajaca ilosc scenerii nie jest to zbyt realne.

Poza tym mozna juz tak wlasciwie myslec nad jakimis postaciami... Ja juz musialem wstawic jedna do ogrodu (terenu rolniczego znaczy sie...), ta przy uschnietych drzewach i takich tam sztarchach a rozmowa mniej wiecej bedzie wygladac tak ze ta osoba bedzie sie nam urzalac ze nikt tu nie chce jej pomocy przy plonach (itd, itp) i damy taka wstawke "widzac wszystkie uschniete rosliny wokolo przestajesz sie dziwic dlaczego nikt nie chce jego pomocy..." czy jakos tam tak... Tak mi cos wpadlo. Bedzie to mala odmiana od zwyklych konwersacji...
+Quote Post
post 12-02-2004, 23:02
Post #35

SHM-0
Group Icon

Karawany z Modoc... Tak tez mi sie wydawalo ze mozna by cos takiego dac bo obszar rolniczy nie jest zbyt duzy... Dobra propozycja Silencer a co do BOS to na mapie mam miejsce na nich ale nie moge odwzorowac architektury ich bunkra... to troche potrwa (weeakend tak gdzies conajmniej).

Poza tym nie wiem co na to Jargo...

P.S Nie mam zadnych wiadomosci od Doca... a przydal by sie ktos do map... trzeba porobic zrodla swiatla, heksy blokujace bo gdzieniegdzie brakuje i pomalu wstawiac postacie...
+Quote Post
post 13-02-2004, 16:05
Post #36

SHM-0
Group Icon

Bos... BOS... Najfajniej jakby mieli podziemną bazę większą od tej w San Fran, ale nie znowu aż tak wielgachną jak Lost Hills...]

A może by im dać Toxic Caves, by je uprzątnęli i jakoś elegancko urządzili... :)
+Quote Post
post 14-02-2004, 10:23
Post #37

SHM-0
Group Icon

Przyznaję ci oczywiście rację :) to najpierw za Arroyo się bierzemy a potem dalej pomyślimy... Może odbudoowa Klamath z drugiego GECKa? ;)

PS podoba mi się logo KSGR
+Quote Post
post 14-02-2004, 17:09
Post #38

SHM-1
Group Icon

Co na to jargo?
Jargo na to jak na lato :)

Postaramy się zrobić co się da by ta lokacja była ciekawa.
Karwany jestem za, Bos też powinien mieć tu swoje miejsce :bs:

A co zamiarów dynamicznego tworzenia/zmiany miasta to jeszcze nad tym pomyślimy.;)
Doc się nie kontaktował bo gdzieś wyjechał, ale już wrócił to się pewnie odezwie.
Czekamy na kolejne pomysły.
+Quote Post
post 16-02-2004, 09:12
Post #39

SHM-0
Group Icon

Ciekawe czy GECK by przywrócił ghuli do ludzkiej postaci...
+Quote Post
post 16-02-2004, 21:30
Post #40

SHM-4
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 82
Doł±czył: 21-11-2002

dla mnie rok czekania to za długo ! powinno być tak jaak ktoś wcześniej napisać że powstaje stopniowo po użyciu czyli najpierw trawa potem ciemność itd bo rok jeżdżenia po pustkowiu troche nudne jest :confused:
+Quote Post

11 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-11-2019, 13:45