Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak spieprzyc sesje.

post 26-03-2005, 01:54
Post #21

Czarny Król
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 20

A ja bym pogral.. tyle ze nie mam kiedy... bo z kim to by sie pewnie znalazlo (w koncu pare osob we wrocku mieszka;)) ale ciagly brak czasu.....

Moze jesli pojade do stargardu i znajdzie sie jakis MG, ktory wezmie pod skrzydla takich jak ja - ktory nie grali w F:pnp - to chetnie zagram:)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 26-03-2005, 02:17
Post #22

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 972

Będę złośliwy .
Dla chcącego nic trudnego.
Trzeba tylko znaleźć ekipę o odpowiedniej porze.
Moja najlepsza sesja trwałą równe 48 godzin. Po których jak tylko się za koniczyna sesja , padłem i zasnąłem na miejscu.
+Quote Post
post 26-03-2005, 05:02
Post #23

Czarny Król
Group Icon

Jesli ta zlosliwosc do mnie, to nie bardo udana..

Pora nie gra roli - ale sesja rpg to pare godzin i troche czasu kilka dni wczesniej na przygotowania... (chocby dlatego, ze ostatni raz gralem ze cztery lata temu, gralem w ogole bardzo malo i tylko w Zew Cthulhu... trzeba poduczyc sie zasad, zrobic postac, itd. itp.)

A niestety nie jestem juz w szkole sredniej i nie mam tyle czasu co kiedys... nie bede tu opowiadal co robie i jakie mam obowiazki, ale tez nie Tobie to oceniac...
+Quote Post
post 26-03-2005, 11:27
Post #24

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 872

Oj w lasnie z tym czasem nie jest za ciekawie. Pewne obowiazki sa wazniejsze od zabawy, ja na szczescie jakos jeszcze sobie radze. B)
+Quote Post
post 16-04-2005, 12:59
Post #25

Street Samurai
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 870

Jak mi spieprzono sesje?
- Glupawka. Jeden z graczy opisujac postac powiedzial: "To je trol. Na glowie ma Afro i nosi spodnie afro.". spieprzona sesa :/ . Co nie powiedzialem, ktos dorzucal "...Afro" cala sala brechta :P , z sesji nici...

Ale ja sie zemscilem (rok pozniej). Ustawilismy sesje na srodek tygodnia (acha - ja z regguly prowadze calonocne sesje - czesc graczy z W-wy. Jak do mnie przyjedzdzali, to po polnocy nie mieli jak wrocic :D ). Problem polegal na tym, ze juz wtedy pracowalem... Kolo 3 w nocy ktos mnie budzi i pyta: "to co sie dzieje jak jezdzimy samochodem po parkingu w kolko?"
Okazalo sie, ze prowadzilem przez sen :aniolek:

Zreszta, innym razem, kiedy gralem trzydniowke (konwent), a moja postac byla liderem grupy tez przysypialem, i Mistrzyni caly czas walczyla, zebym nie zasnal :D .

Ale biegunki na sesjach jeszcze nie przerabialem.
+Quote Post
post 18-04-2005, 13:20
Post #26

SHM-3
Group Icon

Nie polecam ;)

A jak gracze przysypiaja to lepiej sobie podarowac (chyba, ze do konca sesji juz niedaleko)
+Quote Post
post 01-05-2005, 06:39
Post #27

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

"u mnie gracze raczej nie gina" :)
U mnie gracze w WFRP predzej sie sami pozabijaja (juz 2 razy ten sam gracz) + raz kto inny. Czemoz to ??? Zazwyczaj bywa tak ze nie mam zamiaru zabijac graczy wiec jak wchodzi mi moj rzut na krytyka (powiedzmy +8, + 12) to najnormalniej bohaTIER traci przytonosc (po co ma ginac na 1 sesji :)) Najwytrwalszy gracz uzbieral 52 Punkty Obledu poczym sie utopi a dokladnie utopil sie tuz po tym jak zobaczyl topiaca sie siostre (straszne) :) przyznaje ze kiedys bylem nazi gm i graczy miast potworami wykanczalem innymi przykrymi zdarzeniami :) - wlasnie dlatego teraz gramy w fallouta gdzie swiat w porownaniu do wfrp to Ulica sezamkowa (slowa gracza)... Co ja na to poradze ze w swiecie wfrp shit z nieba pada, wszedzie ciemno, niezbyt czysto, pada, smutno itd itd :) im lovin it.. ale musze przyznac ze dokopanie graczom tymi PO mocno ich zniechecilo... nigdy nie bawcie sie w nazi GM, a moze i bawcie sie w nazi ale bez przesady....
(ten gracz , co mu sie siostra utopila to skonczyl w Domu Opieki siostrzyczek Shalyi , mial ladny kaftan i w ogole, niestety potem go ktos uwolnil poczym zabil, jeszcze pozniej zostal ozywiony przez nekromante i tak zaczela sie kolejna kampania sluzenia nowemu mistrzowi (o dziwo gracze-zombie nie klucili sie o wyplate , jak to zazwyczaj bywalo)
+Quote Post
post 01-05-2005, 09:34
Post #28

SHM-2
Group Icon

Muszę się przyznać kiedyś z premedytacją spieprzyłem sesje :P
Byłą to sytuacja, kiedy MG mimo mocnych objawów znudzenia odmawiał graczom nawet odrobiny rzutów kośćmi.(rzecz wiadoma bez kości przez 6 h można jajko na twardo znieść i jeszcze jak mg cię ogranicza to nuda jak cholera). Po takiej sesji nie miałem siły na następne ale MG nalegał i nalegał. Następna była identyczna.
Na trzeciej sesji Dead lands nie wytrzymałem.
Moja postać szaman zaczął wchodzić na drzewa nieźle jak na 68 letniego grubasa. Poczym zaczął się wydzierać i wyzywać wszystkie znane mu istoty żywe.
Poczym coś go z drzewa zrzuciło. Niestety szaman nie miał jeszcze dość poszedł nawracać białych w ich kościele.
Poczym jak go zamknęli w celi zaczął jeść łóżko. Wrzeszcząc jak opętany Chleb.
Poczym jak zapłacili za schizola kaucje, on przechodząc koło szeryfa rzucił się na niego i odgryzł mu uszy i zjadł. Na koniec go udusił i go jadł do końca sesji. Mg się załamał jak oczekiwałem i już nie musze nawet mu mówić że nie mam czasu na DL po prostu sam nie chce kolejnych sesji.
Przyznać muszę że MG był najgorszy z możliwych tak przy nurzał jak nikt inny w moim życiu jeszcze nie umiał.
+Quote Post
post 01-05-2005, 23:51
Post #29

SHM-3
Group Icon

A ladnie to tak? ;)

Trzeba byc wyrozumialym, moze mial zly dzien albo cos? Nie mogl byc chyba az tak zly? eee?
+Quote Post
post 02-05-2005, 00:22
Post #30

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Nie ma zlych Gmow, sa tylko zli gracze (HIC!) :)
+Quote Post
post 02-05-2005, 00:28
Post #31

SHM-3
Group Icon

Tak przewaznie mowia ci "zli" MG. ;)

Ale prawda jest taka - "Szanuj MG swego, mogles miec gorszego" i "Nigdy nie kloc sie z tym wielkim, glupim mutantem po przeciwnej stronie stolu" ^_^
+Quote Post
post 02-05-2005, 01:05
Post #32

SHM-2
Group Icon

Tak i nigdy przenigdy nie pomagaj temu smokowi z bolącym zembem:P
BTW sesje miały odstęp paru dni.
Wierz cie mi było tak źle. Postacie były pionkami w opowiadaniu MG co nie dawało rzadnych perspektyw. MG miał świetny ubaw my ...... nie

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 02-05-2005, 09:56
+Quote Post
post 02-05-2005, 11:59
Post #33

SHM-3
Group Icon

A to dobrze mu tak! :D A jak sie skonczylo? Ktos inny zaczal prowadzic, czy ekipa sie rozpadla? A moze MG zmienil postepowanie?
+Quote Post
post 07-06-2005, 18:12
Post #34

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

Ja dostałem najlepszą lekcję prowadzenia gry od kumpla, którego sam wkręciłem w rpg. Najpierw prowadziłem mu przez półtora tygodnia sam-na-sam (na wakacjach byliśmy ze starymi), a potem zasugerowałem, że jak chce, to może dla odmiany on mi przez chwilę pomistrzowac. I wtedy, widząc jego błędy, wiedziałem, od kogo je nabył. I poprawiłem się :)
+Quote Post
post 08-06-2005, 00:45
Post #35

SHM-3
Group Icon

Nieglupi pomysl. Bede musial sprobowac z moimi "wychowankami."

A ostatnie sesje popsula nam SESJA. <_<
+Quote Post
post 15-07-2005, 19:52
Post #36

SHM-2
Group Icon

Dzisaj mości panowie zaliczyłem sesje młotka (pisze właśnie z kompa kuzyna)
Spotkałem wybitnie utalentowanego debila ograniczonego jedynie do girerek typowo hack and slash... swierza postać se lata po mieście i kozaczy nie tylko to ale też atakuje kowali... pluje na ludzi i gryźie co popadnie... głupi jak but ogranicza się do słowa mg się na mnie uwzioł (gdy potraktowałem go po 2h rzutem na ZR czy nie wpadł w gówno mordą oczyście oblał... co z tego że psuł klimat niszczyłk kunsztownie zapracowane szczegóły i rozpraszał mnie na sesji co z tego że strzelał po mieście z kuszy... no i wreszcie co z tego że wyzywał najważniejszych użędników) heh nie ma co nawet największe chęci nie przemogą debila...
+Quote Post
post 15-07-2005, 23:26
Post #37

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 566

Ghul - morda w gowno? Przeciez taki debil ktory podczas stanu wojennego ( w mlotku zawsze taki jest ;-) powinien podpasc strazy miejskiej, pomocnikowi kata, zwiazkowi wykidajlow i komukolwiek komu zalezy na pozadku. A nawet glidia skrytobojcow moze na niego zagiac parol bo wzbudza niepotrzeba uwage i utrudnia im warunki pracy :>
Morda w gowno, to niestety widoczny deux ex machina, wkurzajacy gracza i rozbestwiajacy go jeszcze bardziej... ale jezeli postac postepuje glupio, to powinna ponosic konsekwencje. Jezeli walnie w morde kowala (chlopa) to ten mu nie odda, przeciez zyc chce, ale niczego sie w wiosce juz nie dowiedza, chlopkowie baby wywiaza w las i pozamykaja chalupy na cztery spusty, tak jak przy kazdym ataku maruderow czy zielontch. A jak akurat dzien pozniej patrol lokalnego diuka przez ta wioske bedzie przejzedzal to druzyna moze zostac opisana jako grasanci i zaczyna sie na nich polowanie...
Owszem wtedy twoja sesja zmieni sie diametralnie, ale kiedy druzyna ze stryczkami na szyi podczas pokazowego procesu bedzie wysluchiwac oskarzen kowala "tak to ten, tez z broda, pobil mnie i do mojej zony sie dobieral i swiniaka ukradl! I Sigmar wie co z nim zrobil, przecie moja Matylda mu uciekla!" to albo nastepnym razem gosc sam sie spacyfikuje, a jak nie to zrobi to za ciebie reszta druzyny i koles posluzy jako wabik dla wilkolakow :> To dziala, sprawdzone :)
Wiesz, przekonalem sie (8 lat prowadzenia :) ze czasami nie warto trzymac sie wyszukanej intrygi, tylko jak gracze pakuja sie sami w klopoty to im je zafundowac - ale logiczne, jako konsekwencje ich dzialan. Nawet w mlotku jest prawo, i to gorsze niz nasze bo o wiele ostrzejsze. Ukradnie - obciecie reki, za obraze urzednika - list gonczy i 30 batow pod pregierzem (po czyms takim czlowiek nie moze chodzic) oczywiscie jak zacznie sie wymigiwac, oszukiwac, ale w klimacie to mozna mu na to pozwolic, przeciez juz nie rozpieprza sesji tylko gra - a o to chyba chodzilo :)

pozdrawiam i powodzenia w kolejnym mistrzowaniu, nie denerwuj sie tak :)

PS: nawiazujac do tematu - kiedys na samym poczatku mojej kariery MG sam sobie rozwalilem sesje... dokumentnie... Jako fambla przy rzucie czaru dalem losowe efekty... i nawet tabelke sobie zrobilem... wyszlo mi ze po tym jak mag spalil czar totalnie, zlecial na niego rozowy slon z malutkimi skrzydelkami... - i bylo po sesji, wszyscy dostali glupawki :>
+Quote Post
post 16-07-2005, 20:20
Post #38

SHM-2
Group Icon

Koleś był krasnoludem (PODKRESLE BYŁ!!) No bo zatakował świerzą postacią 5 elfów... to się nazywa inteligencja

Ten post był edytowany przez Ghul-150: 17-07-2005, 19:34
+Quote Post
post 21-10-2005, 20:48
Post #39

Czarny Król
Group Icon

Heh.. ostatnia sesja nie byla moze do konca spieprzona, ale ile mozna chodzic z "wymiataczem", ktoremu w glowie tylko karczmy i dupczenie (i ktorego nota bene od niechybnej smierci uratowala krasnoludzka kobieta - dalej nie wiem czym sie ona od krasnoludzkiego mezczyzny rozni...;))
Ja na szczescie do gry dolaczylem okolo 23, a zaczela sie okolo 18 - zreszta sa tu tacy co wiecej moga powiedziec ;)
+Quote Post
post 21-10-2005, 21:24
Post #40

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

mozna powiedziec ze dolączyłes na początku :D
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 07-12-2019, 17:32