Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Odezwa Do Narodu:), panowie jest sprawa...

post 25-11-2004, 15:06
Post #1

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Witam wszystkich wtajemniczonych i zainteresowanych ;)

Team tlumaczy F:PnP dotal oferte w spolpracy od "kolegów po fachu". Podobnie jak my grupa ludzi z forum Crossroads (linka nie podam z przyczyn wiadomych;)) jest w trakcie tlumaczenia podstawki do F:PnP. dziwnym zbiegiem okolicznosci maja przetlumaczone kilka rozdzialow ktorych my nie mamy i odwrotnie;). Rozmawialem z człowiekiem odpowiedzialnym za ich projekt, na temat ewentualnej wspolpracy. Jako ze nie moge sie wypowiadac w imienu wszystkich aktywnie bioracych udzial w naszem projekcie, kieruje pytanko do wszystkich:

"Co sadzice o mozliwosci wspolpracy z inna ekipa tlumaczy, i jesli tak to jak ja sobie wyobrazacie (połaczenie sił, wymiana materialow, czy jedynie wymiana doswiadczen, pomoc i cokolwiek jesczcze) ???

No i co wy na to...Czekam na opinie.

<MartEEnez out>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 25-11-2004, 20:06
Post #2

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 850

Noo dla mnie pasowałaby jak najściślejsza współpraca. Połączenie sił jeśli można, bo naszym tempem to w pnp pl zagrają dopiero nasze wnuki. Oczywiście każdy chciałby mieć wysoką pozycję na liście "zasłużonych" ale najważniejsze by prace nad pnp pl przebiegały szybko i sprawnie (A TAK NIE JEST) no i mój komp nadal niesprawny...

zbedny post usunieto;)

Ten post był edytowany przez martEEnez: 25-11-2004, 21:07
+Quote Post
post 26-11-2004, 19:30
Post #3

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 731

cóż mogę dodać... podpisuję się pod zdaniem Drpichrusta, ja też mam teraz spore problemy z ponownym zabraniem się do pracy (mimo naprawdęszzcerych chęci :( )
+Quote Post
post 26-11-2004, 22:44
Post #4

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 297

coz moge dodac... powodzenia zycze!

Mam nadzieje, ze Wasza determinacja i praca jaka to wlozyliscie nie pujdzie na marne!

Proponowal bym jakas propagande na stronach/forach o takowej tematyce - na pewno pomoze przy rekrutacji.

CYTAT

"Co sadzice o mozliwosci wspolpracy z inna ekipa tlumaczy, i jesli tak to jak ja sobie wyobrazacie (połaczenie sił, wymiana materialow, czy jedynie wymiana doswiadczen, pomoc i cokolwiek jesczcze) ???

Moim zdaniem BARDZO dobry pomysl.. trzeba sobie nawzajem pomagac!
A jak to sobie wyobrazam? musialbym zobaczyc co juz macie gotowe i ktora "Ekipa" co ma gotowe...

Ten post był edytowany przez intoxicate: 26-11-2004, 22:49
+Quote Post
post 26-11-2004, 22:47
Post #5

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon

No tak...Kazula nie widzialem na Shamo od hen czasu...podobnie jak Mefa wiec nie wiem czy mozemy jeszcze na nich liczyc i co oni sadza na ten temat...Widgetrex jak na razie jest bez stalego lacza i pojawia sie sporadycznie... to znacznie uszczupla nasza ekipe.

Widze ze nie ma sprzeciwu co do wspolpracy zatem uwazam ze 100% (aktywnego)teamu jest ZA:)

Tylko panowie...czy nadal mozna na was liczyc jesli chodzi o tlumaczenie??
Nie mowie ze teraz...wiadomo kazdy cierpi na brak czasu, ale jesli bedzie taka potrzeba mozna nadal na Was liczyć??

Edit: =>Intoxicate - podnosisz nam morale w druzynie... dzieki:)
A moze sam zostalbys naszym tlumaczem:P??

Ten post był edytowany przez martEEnez: 26-11-2004, 22:49
+Quote Post
post 26-11-2004, 22:51
Post #6

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 297

CYTAT

A moze sam zostalbys naszym tlumaczem:P??

Stary jak bys widzial co ja "rozrabiam" na NMA to bys wymiekl :P taki ze mnie Polonista/Angloznawca jak Grafik :P

Ale w sumie moge poszukac kogos do pomocy.
+Quote Post
post 30-11-2004, 11:38
Post #7

Maxi - Kaz
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 2

No jestem... Coz mysle ze polaczenie siem bedzie dobrym pomyslem jesli chodzi o rpzetlumaczenie. Z tego co dobrze pamietam to w naszych zalozeniach bylo jeszcze dodanie swoich rzeczy do stystemu, a nie wiem jak tamta grupa, ale jesli oni nie chca nic dodawac, to wspolpraca opierala by sie na czystym przetlumaczeni podstawki podrecznika, jesli byliby zainteresowani modyfikacjami i usprawnieniami to czemu nie robic by tego jeszcze dalej. Ja neistety obecnie zbytnio nie jestem w stanie pomoc, no chyba ze duchowo.
+Quote Post
post 04-12-2004, 13:58
Post #8

Master of Disaster
Group Icon
Nr użytkownika: 431

ja niestety caly czas jestem offline ale jestem w 100% za polaczeniem bo idzie nam strasznie marnie :(
+Quote Post
post 04-12-2004, 18:15
Post #9

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon

I oto chodzi :)... Wszyscy zaangazowani sa zgodni w 100%...

Jak przypuszczam, raczej nie uda nam sie skonczyc calego podrecznika do konca roku...ale grunt zeby go skonczyc w ogole:). Wspolpraca z ludzmi z Crossroads wyjdzie nam wszystkim na dobre, tam docelowo ma byc az 10 osob do tlumaczenia
(!)
Dzieki za wszystkie opinie...o rozwoju sytuacji bede o wszystkim informował na bieząco :) (przynajmniej sie postaram bo ostatnio jestem online tylko kilka godzin w tygodniu)

No wiec mysle ze mozemy uznac topic za zamkniety ;)
+Quote Post
post 04-12-2004, 20:13
Post #10

Master of Disaster
Group Icon
Nr użytkownika: 431

marteenez daj mi swoj gg to jak bede online to sie zgadamy i ustalimy dalsza linie prac :) albo najlepiej zgadajmy sie wszyscy i pogadamy na konferencji co wy na to?
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-07-2019, 18:35