Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nowa organizacja

post 25-09-2009, 20:10
Post #21

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 471

QUOTE(Tommy_gun @ 25-09-2009, 20:52)
Po zachowaniu polaków w grze, przestało mnie też obchodzić "zbieranie wszystkich z shamo", "jednoczenie polaków", "zebranie wszystkich gangów w kupę". Po prostu chcę grać w fajnym składzie, współpracować z fajnymi ludźmi i nie pozwolić jakimś błaznom na to, żeby zepsuli mi przyjemność z gry.
.
*

No właśnie i tu dochodzi do zbieżności moich zamiarów bo ja mam podobne cele do twoich :D ja nie mam zamiaru budować tylko polskiego albo w jakimś sensie jednoczyć ja szukam graczy z podobnym jak ja sposobem na grę
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 25-09-2009, 20:23
Post #22

SHM-0
Group Icon
Grupa: SPAMER
Nr użytkownika: 10 538

Akurat ten aspekt można zakończyć ;)

To ma być niewielka grupa, pomagająca sobie, a nie jakaś wielka organizacja łącząca kogoś tam ;)
+Quote Post
post 25-09-2009, 20:37
Post #23

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 471

( Brothers of Wasteland ) Czy podoba się wam taka nazwa ?? i czy przypadkiem nie mam literówki a jeśli jest to proszę o wskazanie poprawnej nazwy wiem że proszę o wiele :) ale po to jest ten Tema by jakoś rozwinąć tę idee a jeśli ktoś ma propozycje jakieś Fajnej nazwy to jestem otwarty na propozycje
+Quote Post
post 25-09-2009, 21:31
Post #24

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 9 955

QUOTE(Herman @ 25-09-2009, 20:37)
(  Brothers of Wasteland  )  Czy podoba się wam taka nazwa ?? i czy przypadkiem nie mam literówki a jeśli jest to proszę o wskazanie poprawnej nazwy wiem że proszę o wiele :) ale po to jest ten Tema by jakoś rozwinąć tę idee a jeśli ktoś ma propozycje jakieś Fajnej nazwy to jestem otwarty na propozycje
*

Angielskie nazwy dla Polskich organizacji śmierdzą. I to jak cholera.
+Quote Post
post 25-09-2009, 21:58
Post #25

SHM-0
Group Icon

Angielskie nazwy dla Polskich organizacji śmierdzą. I to jak cholera.

Kto powiedział, że to będą sami Polacy? ;)

Ten post był edytowany przez Zoor: 25-09-2009, 22:06
+Quote Post
post 25-09-2009, 22:11
Post #26

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

Bracia Pustkowi. Poważnie teraz, nie chce nikomu dokopać, ale jak słyszę "brothers of cośtam" to normalnie z automatu rozumiem jako "Ciepli bracia of cośtam". I Brothers of wasteland tez jest niepoprawnie (a raczej bezsensownie). Kombinuj dalej, już jest lepiej niż poprzednio.
+Quote Post
post 25-09-2009, 22:25
Post #27

SHM-0
Group Icon

Jedna prośba. Podaj dlaczego niepoprawnie, ponieważ widzę angola gramatycznie nie umiem ;)

Rozumiem to jako bracia wastelandu ;)

Ten post był edytowany przez oxplay: 25-09-2009, 22:26
+Quote Post
post 25-09-2009, 22:29
Post #28

SHM-0
Group Icon

No ja jestem niestety samoukiem z angielskiego więc Ci zasad nie wytłumaczę (cholera ile kasy bym zarabiał gdybym potrafił). Po prostu odpuście sobie braci skoro to ma być luźna organizacja, bo naprawdę, to trochę o śmieszność zakrawa.
+Quote Post
post 25-09-2009, 22:46
Post #29

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Na moje bardziej poprawnie będzie "Wasteland Brothers" "The Wasteland Brothers" - ale dla luźnej organizacji to nie jest dobra nazwa - sugeruje większy stopień zaangażowania i wzajemnych relacji, niż zapewne zdołacie wypracować. A nazywanie każdego członka tej grupy bratem nie wygląda zbyt poważnie - Bractwem Stali nie zostaniecie (raczej) ;).
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:10
Post #30

SHM-0
Group Icon

To prosimy o propozycje ;) Najlepiej jakby każdy podał jakąś nazwę ;)
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:23
Post #31

SHM-0
Group Icon

O, surykatka ma racje. A propozycja? Meh... Meh... Marsupials with bags? :P Powaznie, nie mam pomyslu :P
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:31
Post #32

SHM-0
Group Icon

Ja spróbuję wymyślić parę, ale proszę bez krytyki tylko jak coś dać własne propozycje, bo krytykować każdy może :P

- Leone wolfs
- Urban wastelanders
- The sand order
- New order

Nie wiem co pasuje, więc jak coś pasuje to piszcie ;)

Ten post był edytowany przez oxplay: 25-09-2009, 23:32
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:43
Post #33

SHM-0
Group Icon

Jak już to Lone Wolves (co od biedy by sie nadało). Urban wastelanders, no ciekawe. Ordery tez odpadaja, bo formalne imho.
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:44
Post #34

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 481

No a co z tą armią? Ktoś coś zamyśla jeszcze?
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:46
Post #35

SHM-0
Group Icon

Tak polak po wipe zbieramy ok 7 ludzi i działamy jako samotni wędrowcy i crafterzy ;)

Havoc, zobaczymy co jeszcze reszta podpowie. Bo już 4 raz nie chce mi się loga edytować :P
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:49
Post #36

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 481

Nie chodzi mi o was
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:50
Post #37

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 9 955

QUOTE(oxplay @ 25-09-2009, 23:10)
To prosimy o propozycje ;)   Najlepiej jakby każdy podał jakąś nazwę ;)
*

No i tym postem Oxplay udowadniasz, że nic z tego nie będzie. Raz, że tak już zostało powiedziane potrzebny jest silny lider, a nie cała ich banda. Nie potraficie nawet ustalić nazwy, w zasadzie kompletnej pierdoły. Gdyby przywódca był jeden to nie było by takiego problemu. Wybrałby jakąkolwiek nazwę (swoją drogą ograniczony wybór nazwy frakcji "in-game" - żal dupę ściska, rozumiem, że twórcą bardzo zależy na RP, klimacie i w ogóle, ale nie tędy droga) i prowadził ich do zwycięstwa. Myślicie, że dlaczego brosi byli dobrze zorganizowani i robili ze wszystkimi co chcieli? Mieli jednego przywódcę, czat poza grą do godnej komunikacji, myśleli w ten sam sposób, a komu się nie podobało to wyjazd. Druga sprawa, że tam większość nawet nie grała w oryginalne Fallouty, heh. Nadal byliby potęgą no, ale oczywiście się nie podobało developerom, że ktoś się potrafi zorganizować i psuć zabawę płaczkom z NMA to najlepiej znerfić wszystko, zmniejszyć dynamizm rozrgrywki, a że fanami nie byli to wybyli. Nie wiem też nadal kogo będzie skupiała ta frakcja. Jak rozumiem wszystkich Żydów, Amerykanów, Polaków itd. - każdego "normalnego". Bezsens. M.in. od tego zależy czy ludzie będą się dogadywać. Tworząc frakcję typowo Polską automatycznie macie większe szanse na sukces. Widzę też, że nie macie zbytniego pojęcia o grze, bo siła militarna to najlepsze co może gang zaoferować. Na pustkowiach roi się od ruskich strzelających po oczach z laserów, ale wy dalej swoje - "będziemy bili tylko złych ruskich, xaxaxa". Nie mówię, że każdego trzeba walić w gar, ale samo takie łatwowierne podejście i brak ostrożności prowadzi do klęski.

A co do angielskiej nazwy to cóż. Nadal mi się to nie podoba. Dlaczego nie można wymyślić jakiegoś tytułu w ojczystym języku? Patrząc na nazwy polskich klanów w TF2 to myślę, że można.

QUOTE(oxplay @ 25-09-2009, 23:46)
Tak polak po wipe zbieramy ok 7 ludzi i działamy jako samotni wędrowcy i crafterzy ;)

Rozumiem, że aż do czasu uzyskania większej ilości członków? Bo 7 ludzi to jest nic, a przynajmniej nic wartego nowego tematu na forum.

Ten post był edytowany przez Smiechu: 25-09-2009, 23:51
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:55
Post #38

SHM-0
Group Icon

No i tym postem Oxplay udowadniasz, że nic z tego nie będzie. Raz, że tak już zostało powiedziane potrzebny jest silny lider, a nie cała ich banda. Nie potraficie nawet ustalić nazwy, w zasadzie kompletnej pierdoły. Gdyby przywódca był jeden to nie było by takiego problemu. Wybrałby jakąkolwiek nazwę (swoją drogą ograniczony wybór nazwy frakcji "in-game" - żal dupę ściska, rozumiem, że twórcą bardzo zależy na RP, klimacie i w ogóle, ale nie tędy droga) i prowadził ich do zwycięstwa. Myślicie, że dlaczego brosi byli dobrze zorganizowani i robili ze wszystkimi co chcieli? Mieli jednego przywódcę, czat poza grą do godnej komunikacji, myśleli w ten sam sposób, a komu się nie podobało to wyjazd. Druga sprawa, że tam większość nawet nie grała w oryginalne Fallouty, heh. Nadal byliby potęgą no, ale oczywiście się nie podobało developerom, że ktoś się potrafi zorganizować i psuć zabawę płaczkom z NMA to najlepiej znerfić wszystko, zmniejszyć dynamizm rozrgrywki, a że fanami nie byli to wybyli. Nie wiem też nadal kogo będzie skupiała ta frakcja. Jak rozumiem wszystkich Żydów, Amerykanów, Polaków itd. - każdego "normalnego". Bezsens. M.in. od tego zależy czy ludzie będą się dogadywać. Tworząc frakcję typowo Polską automatycznie macie większe szanse na sukces. Widzę też, że nie macie zbytniego pojęcia o grze, bo siła militarna to najlepsze co może gang zaoferować. Na pustkowiach roi się od ruskich strzelających po oczach z laserów, ale wy dalej swoje - "będziemy bili tylko złych ruskich, xaxaxa". Nie mówię, że każdego trzeba walić w gar, ale samo takie łatwowierne podejście i brak ostrożności prowadzi do klęski.

Co do lidera masz rację, lecz dla więcej niż 10 osób ;)

Myślisz, że dla 4 osób potrzebny jest lider? są sobie 4 znajomi i działają.

Co do rusków, to ja spokojnie zabijam tych co walą po oczach ;) ale co to za frajda? masz 21lvl bijesz ludzi i kilka dni puźniej nudzi ci się gra ;)
Chyba, że ciągłe mordobicie dla ciebie nie jest monotonne ;D

I masz racje, lecz my nie jesteśmy takim gangiem i właśnie o to chodzi.
Każdy gang tylko by walczył zamiast tworzył... Tu chodzi bardziej o wspomaganie się i rozwijanie ;)

Rozumiem, że aż do czasu uzyskania większej ilości członków? Bo 7 ludzi to jest nic, a przynajmniej nic wartego nowego tematu na forum.

bedzie nas od 6 do 10 graczy i nie więcej
a ta wypowiedzią właśnie stwierdziłeś, że piszesz bez czytania tematu i jego treści ;)

PS: nie edytuj tak czesto postów

Ten post był edytowany przez oxplay: 25-09-2009, 23:59
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:57
Post #39

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 517

Kto powiedział, że chcemy być militarną potegą? Chcemy być poprostu grupą zorganizowanych ludzi, którzy działają wspólnie i nawzajem sobie pomagają, a nie armią władającą Wastelandem...
Nie chce mi się zagłębiać w tą dyskusję bo i tak po wipe my będziemy robić swoje, a reszta swoje. Chciałbym tylko, żeby między naszymi gangami nie było żadnych konfliktów bo żadna ze stron tego nie potrzebuje.
Poza tym chce tylko powiedzieć wszystkim sceptykom: gang ten przed połączeniem mimo, że skromny - dawał radę. Wszystko było zorganizowane dość luźno, a mimo to porządek i tak jakby 'ciągłość pracy' była.

Ten post był edytowany przez cube945: 25-09-2009, 23:58
+Quote Post
post 25-09-2009, 23:59
Post #40

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 10 508

QUOTE(Smiechu @ 25-09-2009, 23:50)

*

Nie każda organizacja musi się skupiać na napier$$#% z minigun'ów i sile militarnej.
Powiem więcej organizacja w ogóle nie musi być nastawiona na jakąkolwiek bojówkę ,odrobinę wyobraźni ,bo chyba te wszystkie powerbuildy-maxowania postaci pod każdym względem troszkę wam w głowie zawróciły.

+Quote Post

7 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 13:04