Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Ciekawe screny

post 11-12-2005, 14:40
Post #21

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 139

Taaa, popieram! :D .
KAAAAABOOOOOOOOOOOOOM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 11-12-2005, 17:55
Post #22

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 857

CYTAT (Vermin @ 09-12-2005, 13:49)
Jedyne co mozna zrobic w takiej sytuacji, to polecic NPCs trzymac sie na 'daleki dystans' (powinni pokrotce oddalic sie nieznacznie od postaci gracza). Zreszta spałowanie az zaczną uciekac i zakonczenie trybu walki tez robi swoje :13:

Tyle, ze Dogmeat nie slucha sie takich polecen, a to glownie on blokuje przejscie w tym przypadku. Pozostaje wiec drugie wyjscie. U Gun Runners tez mi sie to czesto zdarza.

Ja tam zawsze ich wybijam pod katedra, albo daje im umrzec w walce (zabieram stimpacki). Czasem bawie sie w egzekucje na pustyni. Ciezko sie gra, kiedy stoisz w malym pomieszczeniu, a wokol ciebie kreci sie czterech pomocnikow. Szkoda tylko pieska i tego calego sprzetu, ktory przechowuja.
+Quote Post
post 12-12-2005, 15:59
Post #23

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

CYTAT (Hartigan @ 11-12-2005, 17:10)
Tyle, ze Dogmeat nie slucha sie takich polecen, a to glownie on blokuje przejscie w tym przypadku. Pozostaje wiec drugie wyjscie.

Dokladnie ;)

CYTAT
Ja tam zawsze ich wybijam pod katedra, albo daje im umrzec w walce (zabieram stimpacki). Czasem bawie sie w egzekucje na pustyni. Ciezko sie gra, kiedy stoisz w malym pomieszczeniu, a wokol ciebie kreci sie czterech pomocnikow. Szkoda tylko pieska i tego calego sprzetu, ktory przechowuja.

Zawsze mozna wybrac bardziej humanitarny sposob i ich 'odprawic' gdzies w Hub ;) (poza 'bidulka' Dogmeatem oczywiscie).
+Quote Post
post 19-12-2005, 19:20
Post #24

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 445

Rzeczywiście sytuacja serio nieciekawa :) Ale skoro mowa o NPCach to ja zwykle bardzo zżywam się z nimi - nie lubię jak giną. Pamiętam jak w F2ce się załamałem jak mi zginął Goris na Platformie Wiertrniczej przy walce z Frankiem :(.
+Quote Post
post 21-12-2005, 22:30
Post #25

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 898

Najlepsze wyjście - Rozwal ich ;) A co do NPC ....
A mi tam ich nie szkoda, robią mi tylko za tragarzy bo jak powszechnie wiadomo NPC nie ma takiego czegoś jak udźwig maksymalny :) Iana zazwyczaj tłuke na początku (ach te jego seryjki z SMG od tyłu we mnie :P ), Katje potem jak mi się narazi (wkurzy mnie że mało robi) , Tycho ginie u mnie zazwyczaj od wrogów :P a na końcu najdzielniejszy , najpotężniejszy Dogmeat :D
+Quote Post
post 22-12-2005, 02:00
Post #26

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

az 2 strony komentarzy do jednego screena? moze ktos tu zamiesci jakis nowy obrazek. Co do gunrunnersow. Temu pierwszemu mozna powidziec by sie przesunal , on chyba wychodzi do przodu.
+Quote Post
post 22-12-2005, 03:21
Post #27

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 857

CYTAT (Aigam @ 22-12-2005, 00:15)
az 2 strony komentarzy do jednego screena? moze ktos tu zamiesci jakis nowy obrazek.

A jaka jest w zasadzie idea tematu? Mamy wrzucac wlasne screeny z podobnymi sytuacjami?
+Quote Post
post 22-12-2005, 03:36
Post #28

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Temat to "ciekawe screny" zatem chodzi o kilka img a nie o jeden ktory zamiescila Theya. Jezli macie ciekawe screeny to je zamiescie:)
+Quote Post
post 24-04-2006, 10:26
Post #29

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 193

Swego czasu w F2 miałem Sulika w drużynie. Więc byłem w barze mamusi, (nora)
akurat wychodziłem a Sulik zaczoł ze mną biegać wokoło stolu :)
I tak bez przerwy........... B)
+Quote Post
post 25-04-2006, 09:35
Post #30

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 229

Jezeli chodzi o glupie sytuacje to w fallach jest ich pelno :) Jedna z moich ulubionych to jak mialem spotkanie z farmerami i jakimis bandziorami :) Mysle sobie pomoge biednej rodzince X) Zaczalem atakowac bandziorow, ale jeszcze w tej samej rundzie Sulik pojechal seria i rozwalil przez przypadek ktoregos wiesniaka. Zabilem bandytow, ale oczywiscie walka nie byla skonczona. Chcialem szybko uciec z lokacji, ale nie zdazylem, bo Sulik zabil (mlotem XD) Dziecko z rodzinki :) Najlepsze jest jednak to, ze po wszystkim jak z nim zagadalem to sie odlaczyl, bo nie chcial trzymac sie z zabojca dzieci XD

Kolejny rarytas (mialem nawet screeny, ale dysk mi padl :( :( ) W F2 w San Francisco poszedlem sobie walczyc na ringu z uczniami Lo Pana. Gralem takim Chuckiem Norrisem, wiec spokojnie tluklem kogo chcialem (jak nie piescia to mlotkiem:) ). Pierwszego kolesia skopalem bez trudu. Problem jednak polegal na tym, ze nie zabilem go a jakis bug sie zdazyl, ze koles nie opuscil ringu :) Druga runda z dwoma :) Potem z trzema.. Jedyny sposob, zeby pozbyc sie oponenta z ringu to bylo zabicie go :) Najlepsze bylo to, ze wygralem :)

Dobry motyw tez sie czasami zdazal przy przyjezdzie do SF. Na poczatku Dragon i Lo Pan daja pokazowke na ringu. Dragon kopie z wirujacej pietki i Lo Pan pada. Tyle tylko, ze u mnie juz nie wstawal:) Ciemny ekran, postacie znikaja. Ide do siedziby Lo Pana, a on lezy ciagle :D Wyzwalem go na pojedynek i tez lezal, az do "FIGHT!" :) Niezlego kicka musial dostac :D

Jeszcze cos mi sie przypomnialo :D W pierwszym fallu na samym poczatku pokonaly mnie szczury kiedys :D Mialem 1 szczescia i jinxed :) Polamalem sobie rece (i chyba noge :) ), a szczury mnie otoczyly :D Pozostalo mi tylko liczyc na to, ze haniebnie spudluja i trafia w siebie :D Jeden nawet tak zrobil, ale nie zginal ( X) ), poza tym jeszcze ich duzo zostalo : )

Ten post był edytowany przez Bishop: 25-04-2006, 09:39
+Quote Post
post 25-04-2006, 10:51
Post #31

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

no ale miały być screeny ;] i gdzie są ? ^^' ja pare smiesznych sytuacji miałem przy pisaniu pamietników. Może wkońcu do wnich wróce i je dokończe ;] (zapowiada sie troche wolnego czasu ;])
+Quote Post
post 25-07-2006, 19:29
Post #32

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 518

CYTAT (Eraserhead @ 24-10-2005, 22:38)
:rad: To było już testowane... :D  Tylko już nie pamiętam co tam bylo... Ale żeby zabić ich wszystkich to sie napracowałem...Żeby nie stracić nikogo z drużyny. :rad:

CYTAT (salmon)
Zabić i zabrać wszystko z szafek? W sumie ciekawy pomysł, trzeba kiedyś przetestować 

Nie rozumiem dlaczego wy (Theya, Salmon, Eraserhead) chcecie pozabijac Gun Runnerow ? Po to zeby zobaczyc co jest w szafkach ? Wystarczy wykonac zadanie dla Zimmermana (pomszczenie smierci syna), a nastepnie wysluchac wersji herszta Bladow oraz wykonac dla nich zadanie (dostarczenie broni od Gun Runners) ktore sie wiaze z wybiciem Deathclaw'ow oraz ich "rodzicielki" :> Wtedy macie 2 opcje : bierzecie cala bron dla siebie (jest tego tyle ze nigdy nie poradzicie sobie z udzwigiem). Drugi wariant to przekazanie calej broni Blade Runnerom, wowczas macie mozliwosc uczestniczenia w exterminacji Regulatorow w Autumn (nalezy jednak chronic Smittego - szybko ginie) , nastepnie zbieracie po nich stuff i wymieniacie go na bron u zbrojeniowcow na ktora macie spory rabat. Wlasciwie to chodzi glownie o Plazma Rifle , paliwo termojadrowe i ew. Combat Armor. Udajecie sie do Smittego ktory upgreaduje wam Plazme ( +5 do dmg dolnej i gornej granicy oraz zasieg +10 ). Dodatkowo macie jeszcze mnostwo sprzetu na sprzedaz po regulatorach... Ja to sobie zawsze robie magazyn w tym bunkrze u wejscia do Autumn na wszelkiego rodzaju dobra ktore nie jestem w stanie uniesc ;]

ps. wiecie moze jakiego typu armor jest w stanie polepszyc chemik z autumn ?

Ten post był edytowany przez PiraTT: 26-07-2006, 18:41
+Quote Post
post 26-07-2006, 01:06
Post #33

Scourge of the Wastes
Group Icon
Nr użytkownika: 153

power armor, jednak wpierw trzeba dla chemika wypelnic questa i wtedy jescze raz zagadac do niego.
+Quote Post
post 26-07-2006, 18:35
Post #34

SHM-0
Group Icon

jezeli chodzi o questa z naprawa popmy wodnej, a raczej dostarczeniem brakujacych czesci to juz dawno quest ten wykonany zostal :)
+Quote Post
post 26-07-2006, 19:00
Post #35

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

CYTAT
Nie rozumiem dlaczego wy (Theya, Salmon, Eraserhead) chcecie pozabijac Gun Runnerow ?

Bo Theye lubia sobie strzelac, se moga to se strzelaja ;) Takie te Theye są.
+Quote Post
post 27-07-2006, 03:13
Post #36

SHM-0
Group Icon

Zła Theya... zła...

Ten post był edytowany przez PiraTT: 27-07-2006, 03:16
+Quote Post
post 27-07-2006, 03:14
Post #37

Scourge of the Wastes
Group Icon
Nr użytkownika: 153

aha - zapomnialem o najistotniejszym - trzeba miec armor (power armor) na sobie podczas rozmowy z Milesem. Inaczej nie ma nawet zadnej wzmianki o uslugach naszego chemika. A wracajac do power armor to jest pewien smaczek z tym pancerzem w drugim falloucie a dokladniej mowiac w new reno dzieciaki z jednej z rodzin gangsterskich wypowiadaja sie na temat naszego wygladu w "konserwie".

Ten post był edytowany przez Richard Grey: 27-07-2006, 03:31
+Quote Post
post 27-07-2006, 03:16
Post #38

SHM-0
Group Icon

Tak wlasciwie to te cale Theye powinno sie wreszcie (bo to juz najwyzszy czas) ucywilizowac i udowodnic ze dialog jest lepszy od zabijania 8]
+Quote Post
post 27-07-2006, 03:45
Post #39

Wicked Woman
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 994

Ucywilizowywuj mnie :)
+Quote Post
post 27-07-2006, 08:22
Post #40

Master of Disaster
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 431

tumturuntumtum... ktos tu jakis OT robi... i to jeszcze kto? no wlasnie Ms T ;] nieladnie nieladnie...
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 03:14