Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Newton-Pancerz wspomagany

post 07-10-2008, 13:41
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 500

Witam. Chciałem sprawdzić czy taki temat nie istnieje ale wyszukiwarka z niewiadomych mi powodów nie działa.

Ale przejdzmy do rzeczy. Przeszedłem FT nie raz i nie dwa i chciałem teraz przejść znajdując wszystkie ukryte itemy i z superwypasioną postacią. Na 13 schronie znalazłem coś takiego:

"Newton

Gdzie szukać zbroi wspomaganej - Puchacz

(...) najlepszy pancerz w grze (wspomagany) wiem gdzie on jest. Jest to czwarty bunkier, a w nim ostatnia misja (ta gdzie trzeba uratować czterech kolesi i wziąć tą pierwszą broń energetyczną) po prawej stronie mapy, na samej górze, są kontenery (to jest chyba miasteczko ghuli jak się nie mylę ale nieważne). W domku po lewej stronie (tam jest parę tych kontenerów mieszkalnych i chodzi mi o ten co stoi na górze - na dwóch innych) trzeba wejść na górę - do tego kontenera co jest ustawiony w poprzek, a nie jak reszta wzdłuż (oczywiście chodzi mi o te co stoją zaraz po prawej stronie po przekroczeniu wejścia - najpierw stoją chyba 2, a mi chodzi o ten trzeci i resztę obok niego na górzę). Gdy będziemy na górnym kontenerze pod spodem będzie stał barak a w nim lodówka. W tej lodówce jest ta najlepsza zbroja. Prowadzi tam drabinka ale jej nie widać (będzie takie ciemniejsze pole w środku tego kontenera, w którym stoimy trzeba kliknąć na nie i koleś powinien tam wejść)."

Mimo wielu prub i ciągłego szukania nie mogę znaleść drabinki która ma niby prowadzić do kontenera. Czy mugłby mi ktoś dać screena gdzie to jest i myszką wskazać gdzie jest ta głupia drabinka?

z góry wielkie dzięki za pomoc.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-07-2019, 11:24